Polecam firmę budowlaną

Założony przez teres
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):[quote=Gość]Popieram mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą,wykonywała u nas usługę mianowicie polegająca na budowie domu naszego.Profesjonaliści bez zastrzeżeń oto numer 728-134-743 Pani Eweliny.Polecam gorącą,. [/quote]Ja natomiast tej firmy nie polecam. Zacząłem z nimi budowę i ich wy----liłem, oszukują na zakupie materiału, nie potrafią wykonać żadnego etapu budowy bez błędów.Nie polecam

Gość

02-09-2014, 08:57
#1
[quote=Gość]Popieram mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą,wykonywała u nas usługę mianowicie polegająca na budowie domu naszego.Profesjonaliści bez zastrzeżeń oto numer 728-134-743 Pani Eweliny.Polecam gorącą,. [/quote]Ja natomiast tej firmy nie polecam. Zacząłem z nimi budowę i ich wy----liłem, oszukują na zakupie materiału, nie potrafią wykonać żadnego etapu budowy bez błędów.Nie polecam
Gość napisał(a):Witam, ja natomiast nie mam żadnych problemów budowaliśmy dom dwa lata temu i wszystko przebiegło profesjonalnie.Jak było ustalone i zapisane w umowie tak wykonali.Inspektor , który odbierał poszczególne etapy precyzyjnie sprawdzał każdy detal.Więc nie mogę złego słowa powiedzieć.Tak jak do zastosowania materiałów również. :)

Gość

18-09-2014, 18:29
#2
Witam, ja natomiast nie mam żadnych problemów budowaliśmy dom dwa lata temu i wszystko przebiegło profesjonalnie.Jak było ustalone i zapisane w umowie tak wykonali.Inspektor , który odbierał poszczególne etapy precyzyjnie sprawdzał każdy detal.Więc nie mogę złego słowa powiedzieć.Tak jak do zastosowania materiałów również. :)
Gość napisał(a):Czy ktoś współpracował z firmą LUX HOME? Jak się sprawdzają przy budowie SSO?

Gość

24-09-2014, 17:28
#3
Czy ktoś współpracował z firmą LUX HOME? Jak się sprawdzają przy budowie SSO?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą,wykonywała u nas usługę mianowicie polegająca na budowie domu naszego.Profesjonaliści bez zastrzeżeń oto numer 728-134-743 Pani Eweliny.Polecam gorącą,. [/quote]Ja natomiast tej firmy nie polecam. Zacząłem z nimi budowę i ich wy----liłem, oszukują na zakupie materiału, nie potrafią wykonać żadnego etapu budowy bez błędów.Nie polecam [/quote]Gość ,  gdzie była ta budowa  Twoje , że ich wywaliłeś ? Jak dla mnie to dziwne bo upłynęło tyle czasu , kiedy budowali oni właśnie na przeciwko mojej sąsiadce i było wykonane prawidłowo, nie raz chwali ich.Więc nie wiem czy o tej samej firmie piszesz:)

Gość

27-09-2014, 17:20
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Popieram mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą,wykonywała u nas usługę mianowicie polegająca na budowie domu naszego.Profesjonaliści bez zastrzeżeń oto numer 728-134-743 Pani Eweliny.Polecam gorącą,. [/quote]Ja natomiast tej firmy nie polecam. Zacząłem z nimi budowę i ich wy----liłem, oszukują na zakupie materiału, nie potrafią wykonać żadnego etapu budowy bez błędów.Nie polecam [/quote]Gość ,  gdzie była ta budowa  Twoje , że ich wywaliłeś ? Jak dla mnie to dziwne bo upłynęło tyle czasu , kiedy budowali oni właśnie na przeciwko mojej sąsiadce i było wykonane prawidłowo, nie raz chwali ich.Więc nie wiem czy o tej samej firmie piszesz:)
Gość napisał(a):przecież wiadomo, że wpisy w tym temacie dokonywane są przez osoby związane z tymi firmami. Korzystałem z firmy budowlanej i wykończeniowej. Wszystko wykonali dobrze, ale nie mam potrzeby mówienia o tym na około.Praca budowlańców jest taka, że praktycznie nie muszą się reklamować.

Gość

03-10-2014, 11:36
#5
przecież wiadomo, że wpisy w tym temacie dokonywane są przez osoby związane z tymi firmami. Korzystałem z firmy budowlanej i wykończeniowej. Wszystko wykonali dobrze, ale nie mam potrzeby mówienia o tym na około.Praca budowlańców jest taka, że praktycznie nie muszą się reklamować.
Gość napisał(a):Pyrysbud polecam budowała nasz dom w Ostrołęce  

Gość

07-10-2014, 15:43
#6
Pyrysbud polecam budowała nasz dom w Ostrołęce  
Gość napisał(a):ja polecam firmę Pana Kaczkowskiego. nazwy nie znam ale jak ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie na budowe :)

Gość

07-10-2014, 19:51
#7
ja polecam firmę Pana Kaczkowskiego. nazwy nie znam ale jak ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie na budowe :)
Gość napisał(a):ja polecam firmę Pana Kaczkowskiego. nazwy nie znam ale jak ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie na budowe :)

Gość

07-10-2014, 19:51
#8
ja polecam firmę Pana Kaczkowskiego. nazwy nie znam ale jak ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie na budowe :)
Gość napisał(a):warto polecać firmy które robią dobrze ale widać gołym okiem że w tym przypadku chodzi o reklamefirmie życzę wszystkiego najlepszego dużo zleceń jest kryzys ale trzeba to jakoś przetrzymać

Gość

14-11-2014, 10:18
#9
warto polecać firmy które robią dobrze ale widać gołym okiem że w tym przypadku chodzi o reklamefirmie życzę wszystkiego najlepszego dużo zleceń jest kryzys ale trzeba to jakoś przetrzymać
Gość napisał(a):Również polecam firmę Pana T. Kaczkowskiego

Gość

20-12-2014, 10:42
#10
Również polecam firmę Pana T. Kaczkowskiego
kpiotro napisał(a):A moje ostatnie spostrzeżenia na robocie skłaniają mnie żeby napisać opinię o firmie Adama Staśkiewicza z Kadzidła. Facet ma dużą wiedzę i to jest główny argument. Dziś o takich fachowców jest ciężko. Jakby ktoś chciał telefon to zapraszam http://www.eostroleka.pl/baza-firm-i-instytucji,adam-staskie wicz---uslugi-budowlane,f2919.html do bazy firm.

kpiotro

Wpisów: 6
Dołączył: 11.11.2016
17-07-2017, 21:31
#11
A moje ostatnie spostrzeżenia na robocie skłaniają mnie żeby napisać opinię o firmie Adama Staśkiewicza z Kadzidła. Facet ma dużą wiedzę i to jest główny argument. Dziś o takich fachowców jest ciężko. Jakby ktoś chciał telefon to zapraszam http://www.eostroleka.pl/baza-firm-i-instytucji,adam-staskie wicz---uslugi-budowlane,f2919.html do bazy firm.
Gość napisał(a):
kpiotro napisał(a):A moje ostatnie spostrzeżenia na robocie skłaniają mnie żeby napisać opinię o firmie Adama Staśkiewicza z Kadzidła. Facet ma dużą wiedzę i to jest główny argument. Dziś o takich fachowców jest ciężko. Jakby ktoś chciał telefon to zapraszam http://www.eostroleka.pl/baza-firm-i-instytucji,adam-staskie wicz---uslugi-budowlane,f2919.html do bazy firm.

Rozumiem, że chodzi o firmę AS Adam Staśkiewicza http://firmabudowlana.ostroleka.pl/


Niestety sprawa wygląda tak, że większe tematy na rok 2018 do zrobienia dopiero w drugiej połowie roku. :(


Jak już jest jakiś dobry fachowiec, polecany to okazuje się, że trzeba na niego czekać.
Ktoś może polecić jakąś dobrą firmę, tylko żeby taka była, która ma pomysł i doświadczenie.

Gość

29-01-2018, 16:11
#12
kpiotro napisał(a):A moje ostatnie spostrzeżenia na robocie skłaniają mnie żeby napisać opinię o firmie Adama Staśkiewicza z Kadzidła. Facet ma dużą wiedzę i to jest główny argument. Dziś o takich fachowców jest ciężko. Jakby ktoś chciał telefon to zapraszam http://www.eostroleka.pl/baza-firm-i-instytucji,adam-staskie wicz---uslugi-budowlane,f2919.html do bazy firm.

Rozumiem, że chodzi o firmę AS Adam Staśkiewicza http://firmabudowlana.ostroleka.pl/


Niestety sprawa wygląda tak, że większe tematy na rok 2018 do zrobienia dopiero w drugiej połowie roku. :(


Jak już jest jakiś dobry fachowiec, polecany to okazuje się, że trzeba na niego czekać.
Ktoś może polecić jakąś dobrą firmę, tylko żeby taka była, która ma pomysł i doświadczenie.

Gość napisał(a):

Ja polecam firmę zajmującą się natryskową izolacją poliuretynową, poddaszy, fundamentów czy elewacji  hermeticsystem.pl 660 719 208. chłopaki godni polecenia.

Gość

20-03-2018, 14:12
#14

Ja polecam firmę zajmującą się natryskową izolacją poliuretynową, poddaszy, fundamentów czy elewacji  hermeticsystem.pl 660 719 208. chłopaki godni polecenia.


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów