DR PYSKŁO - AKTUALNE OPINIE!!!

Założony przez kruszynka
strony: 1
kruszynka napisał(a):Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat prowadzenia ciąży przez ww lekarza. proszę o ŚWIEZE opinie pań ktore obecnie chodza do dr Pyskło lub ewentualnie niedawno urodziły i były pod jego opieką. Jak prowadzi ciąże jaki jest w stosunku do swoch pacentek w szpitalu. Ogólnie wasze spostrzeżenia poproszę.Dziękuję

kruszynka

Wpisów: 12
Dołączył: 07.06.2011
07-06-2011, 13:48
#1
Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat prowadzenia ciąży przez ww lekarza. proszę o ŚWIEZE opinie pań ktore obecnie chodza do dr Pyskło lub ewentualnie niedawno urodziły i były pod jego opieką. Jak prowadzi ciąże jaki jest w stosunku do swoch pacentek w szpitalu. Ogólnie wasze spostrzeżenia poproszę.Dziękuję
Gość napisał(a):Mi się wydaje, że lekarz powinien mieć indywidualne podejście do pacjentki i wtedy jest ok.

Gość

07-06-2011, 17:17
#2
Mi się wydaje, że lekarz powinien mieć indywidualne podejście do pacjentki i wtedy jest ok.
Gość napisał(a):Witam. Jestem pacjentką dr. Pyskło od 5 lat. W zeszłym roku urodziłam. Mam do dra pełne zaufanie, ciąża przebiegała z komplikacjami ale pod czujnym okiem dra dzidziuś urodził się w terminie i zdrowiutki. Chodziłam do niego na NFZ ale jak pojawił się jakiś problem i trzeba było zrobić szybko usg to wykonał je za darmo. W szpitalu wiem, że zagląda do swoich pacjentek. Podczas porodu udzielał wskazówek i był bardzo spokojny. Polecam

Gość

13-06-2011, 22:01
#3
Witam. Jestem pacjentką dr. Pyskło od 5 lat. W zeszłym roku urodziłam. Mam do dra pełne zaufanie, ciąża przebiegała z komplikacjami ale pod czujnym okiem dra dzidziuś urodził się w terminie i zdrowiutki. Chodziłam do niego na NFZ ale jak pojawił się jakiś problem i trzeba było zrobić szybko usg to wykonał je za darmo. W szpitalu wiem, że zagląda do swoich pacjentek. Podczas porodu udzielał wskazówek i był bardzo spokojny. Polecam
Gość napisał(a):DOKTOR PYSKŁO 6 LAT TEMU PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ,URODZIŁAM ZDROWEGO CHŁOPCZYKA,MIAŁAM WIELKIE SZCZĘŚCIE ,PONIEWAŻ TRAFIŁAM DO NIEGO NA DYŻUR,ON OSOBIŚCIE ROBIŁ MI CESARKĘ.TERAZ TEŻ JESTEM W CIĄŻY I CHODZĘ DO NIEGO.ZE SZCZEREGO SERCA MOGĘ GO POLECIĆ PRZYSZŁYM MAMOM.WSPANIAŁY LEKARZ.

Gość

14-06-2011, 09:40
#4
DOKTOR PYSKŁO 6 LAT TEMU PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ,URODZIŁAM ZDROWEGO CHŁOPCZYKA,MIAŁAM WIELKIE SZCZĘŚCIE ,PONIEWAŻ TRAFIŁAM DO NIEGO NA DYŻUR,ON OSOBIŚCIE ROBIŁ MI CESARKĘ.TERAZ TEŻ JESTEM W CIĄŻY I CHODZĘ DO NIEGO.ZE SZCZEREGO SERCA MOGĘ GO POLECIĆ PRZYSZŁYM MAMOM.WSPANIAŁY LEKARZ.
Gość napisał(a):DOKTOR PYSKŁO 6 LAT TEMU PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ,URODZIŁAM ZDROWEGO CHŁOPCZYKA,MIAŁAM WIELKIE SZCZĘŚCIE ,PONIEWAŻ TRAFIŁAM DO NIEGO NA DYŻUR,ON OSOBIŚCIE ROBIŁ MI CESARKĘ.TERAZ TEŻ JESTEM W CIĄŻY I CHODZĘ DO NIEGO.ZE SZCZEREGO SERCA MOGĘ GO POLECIĆ PRZYSZŁYM MAMOM.WSPANIAŁY LEKARZ.

Gość

14-06-2011, 09:41
#5
DOKTOR PYSKŁO 6 LAT TEMU PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ,URODZIŁAM ZDROWEGO CHŁOPCZYKA,MIAŁAM WIELKIE SZCZĘŚCIE ,PONIEWAŻ TRAFIŁAM DO NIEGO NA DYŻUR,ON OSOBIŚCIE ROBIŁ MI CESARKĘ.TERAZ TEŻ JESTEM W CIĄŻY I CHODZĘ DO NIEGO.ZE SZCZEREGO SERCA MOGĘ GO POLECIĆ PRZYSZŁYM MAMOM.WSPANIAŁY LEKARZ.
Gość napisał(a):Ja aktualnie chodzę do dr Pyskło na NFZ i póki co jestem zadowolona  (kompetentny, konkretny lekarz ). Odnośnie opieki w szpitalu i podczas porodu wypowiem się jak już będzie po. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Gość

18-06-2011, 01:23
#6
Ja aktualnie chodzę do dr Pyskło na NFZ i póki co jestem zadowolona  (kompetentny, konkretny lekarz ). Odnośnie opieki w szpitalu i podczas porodu wypowiem się jak już będzie po. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja aktualnie chodzę do dr Pyskło na NFZ i póki co jestem zadowolona  (kompetentny, konkretny lekarz ). Odnośnie opieki w szpitalu i podczas porodu wypowiem się jak już będzie po. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Gość

18-06-2011, 01:24
#7
Ja aktualnie chodzę do dr Pyskło na NFZ i póki co jestem zadowolona  (kompetentny, konkretny lekarz ). Odnośnie opieki w szpitalu i podczas porodu wypowiem się jak już będzie po. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Czy on się zna na PCOS i pomógł komuś w zajściu w ciążę???ELA

Gość

26-04-2012, 23:13
#8
Czy on się zna na PCOS i pomógł komuś w zajściu w ciążę???ELA
Gość napisał(a):Ela - jeśli chodzi o takie poważne to spray to raczej nie. mnie osobiście odesłał do Białegostoku,za co jestem mu wdzięczna;-)  

Gość

14-07-2012, 22:50
#9
Ela - jeśli chodzi o takie poważne to spray to raczej nie. mnie osobiście odesłał do Białegostoku,za co jestem mu wdzięczna;-)  
Gość napisał(a):on tylko liczy  na kase i nic wiecej              ..........................

Gość

24-04-2013, 13:03
#10
on tylko liczy  na kase i nic wiecej              ..........................
Gość napisał(a):Nie zgodzę się że liczy tylko na kase. Ja będąc w ciąży przegapiłąm wizytę i tego samego dnia poszłam prywatnie a po wizycie Pan Dr kazał mi zadzwonić i umówić się na następną wizytę na NFZ.  

Gość

20-09-2013, 16:32
#11
Nie zgodzę się że liczy tylko na kase. Ja będąc w ciąży przegapiłąm wizytę i tego samego dnia poszłam prywatnie a po wizycie Pan Dr kazał mi zadzwonić i umówić się na następną wizytę na NFZ.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów