STRZYŻENIE PSÓW

Założony przez aaa
strony: 1
aaa napisał(a):Witam gdzie najtaniej mozna ostrzyc swojego psa,w którym salonie a moze macie namiary na jakąś osobę prywatną która się tym zajmuje proszę o namiary dziękuję

aaa

Wpisów: 12
Dołączył: 16.10.2010
28-05-2011, 15:35
#1
Witam gdzie najtaniej mozna ostrzyc swojego psa,w którym salonie a moze macie namiary na jakąś osobę prywatną która się tym zajmuje proszę o namiary dziękuję
Gość napisał(a):Polecam [url]http://www.4dogs.pl/[/url]

Gość

28-05-2011, 22:40
#2
Polecam [url]http://www.4dogs.pl/[/url]
Gość napisał(a):Mam podkaszarkę do trawy.Mogę przyciąć {mruga}

Gość

29-05-2011, 09:05
#3
Mam podkaszarkę do trawy.Mogę przyciąć {mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mam podkaszarkę do trawy.Mogę przyciąć {mruga} [/quote]W sam raz do twojej pustej głowy, będzie dobra{diabelek}

Gość

29-05-2011, 15:00
#4
[quote=Gość]Mam podkaszarkę do trawy.Mogę przyciąć {mruga} [/quote]W sam raz do twojej pustej głowy, będzie dobra{diabelek}
Gość napisał(a):www.fado-groomer.plPOLECAM  

Gość

30-05-2011, 12:03
#5
www.fado-groomer.plPOLECAM  
Gość napisał(a):Strzyżenie, małego-średniego psa to wydatek 50-70-zł. Kupiłem dobrą maszynkę, odpowiednie ostrze/szerokie odstępy/koszt 250-350zł. i strzygę sam od 5 lat{usmiech}

Gość

30-05-2011, 15:22
#6
Strzyżenie, małego-średniego psa to wydatek 50-70-zł. Kupiłem dobrą maszynkę, odpowiednie ostrze/szerokie odstępy/koszt 250-350zł. i strzygę sam od 5 lat{usmiech}
Gość napisał(a):a zwykłą maszynka  sie nie da musi byc specjalna dla psow bo własnie kupiłam szczęnię do strzyzenia  

Gość

30-05-2011, 21:42
#7
a zwykłą maszynka  sie nie da musi byc specjalna dla psow bo własnie kupiłam szczęnię do strzyzenia  
Gość napisał(a):a zwykłą maszynka  sie nie da musi byc specjalna dla psow bo własnie kupiłam szczęnię do strzyzenia  

Gość

30-05-2011, 21:42
#8
a zwykłą maszynka  sie nie da musi byc specjalna dla psow bo własnie kupiłam szczęnię do strzyzenia  
Gość napisał(a):Ja osobiscie odradzam pania Bakułe z Tobolic,niewiem jakim jest weerynarzem ale jesli chodzi o strzyzenie to naprawde tragedia. Pozostawione zabki nierownosci. Mam wrażenie ze sama bym to lepiej zrobila.Mam rade bardzo prosze sie nie brac za cos co niewychodzi. Szkoda tylko psa{zly}  

Gość

13-06-2011, 16:32
#9
Ja osobiscie odradzam pania Bakułe z Tobolic,niewiem jakim jest weerynarzem ale jesli chodzi o strzyzenie to naprawde tragedia. Pozostawione zabki nierownosci. Mam wrażenie ze sama bym to lepiej zrobila.Mam rade bardzo prosze sie nie brac za cos co niewychodzi. Szkoda tylko psa{zly}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Strzyżenie, małego-średniego psa to wydatek 50-70-zł. Kupiłem dobrą maszynkę, odpowiednie ostrze/szerokie odstępy/koszt 250-350zł. i strzygę sam od 5 lat{usmiech} [/quote]A może jak Pan sam strzyże swojego psa to może ostrzygłby Pan i mojego za drobną opłatą???

Gość

12-06-2013, 12:51
#10
[quote=Gość]Strzyżenie, małego-średniego psa to wydatek 50-70-zł. Kupiłem dobrą maszynkę, odpowiednie ostrze/szerokie odstępy/koszt 250-350zł. i strzygę sam od 5 lat{usmiech} [/quote]A może jak Pan sam strzyże swojego psa to może ostrzygłby Pan i mojego za drobną opłatą???
Gość napisał(a):Witam,A czy moze ktoś wie , gdzie mogę kupić albo skąd zaadoptować szczeniaka Collie lub border collie ? Pilnie potrzebuję informacji od wszystkich którzy są w stanie mi jej udzielić mariolka_s2@tlen.pl.Wybaczcie że w tym forum ale nie moge dodać nowego tematu.{smutny}

Gość

09-07-2013, 11:29
#11
Witam,A czy moze ktoś wie , gdzie mogę kupić albo skąd zaadoptować szczeniaka Collie lub border collie ? Pilnie potrzebuję informacji od wszystkich którzy są w stanie mi jej udzielić mariolka_s2@tlen.pl.Wybaczcie że w tym forum ale nie moge dodać nowego tematu.{smutny}
Gość napisał(a):Apropo szczeniaczków mam do oddania {usmiech}śliczne za darmo może ktoś jest zainteresowany?Będą średniej wielkości idealne przy dzieciach{usmiech}

Gość

09-07-2013, 12:50
#12
Apropo szczeniaczków mam do oddania {usmiech}śliczne za darmo może ktoś jest zainteresowany?Będą średniej wielkości idealne przy dzieciach{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam Wiolę Grabowską, weterynarz, do tego bardzo dokładna i kocha zwierzęta. Cena przystępna.www.fado-groomer.pl

Gość

12-07-2013, 10:37
#13
Polecam Wiolę Grabowską, weterynarz, do tego bardzo dokładna i kocha zwierzęta. Cena przystępna.www.fado-groomer.pl
Gość napisał(a):

606 366 067 tel zajmuję się strzyżeniem i pielęgnacją piesków. Dojeżdżam do klienta.  

Gość

24-05-2020, 22:48
#14

606 366 067 tel zajmuję się strzyżeniem i pielęgnacją piesków. Dojeżdżam do klienta.  


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów