Psychiatra w Ostrołęce

Założony przez Joy
strony: 1 2 dalej
Joy napisał(a):Bardzo proszę o opinie na temat dr Radeckiej( psychiatra w Olszewo_borkach). ewentualnie kogo polecacie?  

Joy

Wpisów: 10
Dołączył: 23.02.2010
12-05-2011, 15:22
#1
Bardzo proszę o opinie na temat dr Radeckiej( psychiatra w Olszewo_borkach). ewentualnie kogo polecacie?  
Gość napisał(a):Zdecydowanie polecam!!! Leczę się już u niej od pół roku i uratowała mi życie.

Gość

23-06-2011, 00:48
#2
Zdecydowanie polecam!!! Leczę się już u niej od pół roku i uratowała mi życie.
Gość napisał(a):Ja mogę polecić dr Pokraśniewicz. Wspaniały człowiek i specjalista!

Gość

24-06-2011, 13:06
#3
Ja mogę polecić dr Pokraśniewicz. Wspaniały człowiek i specjalista!
Gość napisał(a):P.Łaszkiewicz leczyła się u niego koleżanka

Gość

27-06-2011, 01:06
#4
P.Łaszkiewicz leczyła się u niego koleżanka
Gość napisał(a):Łaszkiewicz to nie psychiatra tylko psycholog. Zresztą słaby.  

Gość

07-07-2011, 13:14
#5
Łaszkiewicz to nie psychiatra tylko psycholog. Zresztą słaby.  
Gość napisał(a):Każdy jest ok jeśli mu prawde powiesz

Gość

18-07-2011, 22:04
#6
Każdy jest ok jeśli mu prawde powiesz
Gość napisał(a):wszyscy diabła warci a pokraśniewicz to oszustka, nie leczcie się w ostrołęce..

Gość

06-03-2015, 03:29
#7
wszyscy diabła warci a pokraśniewicz to oszustka, nie leczcie się w ostrołęce..
Gość napisał(a):Wiosna idzie wszyscy się lepiej poczują.{usmiech}

Gość

28-03-2015, 10:38
#8
Wiosna idzie wszyscy się lepiej poczują.{usmiech}
Gość napisał(a):Ale dziś ładna pogoda.

Gość

09-04-2015, 11:47
#9
Ale dziś ładna pogoda.
Gość napisał(a):Idzie WIOSNA.

Gość

12-04-2015, 19:25
#10
Idzie WIOSNA.
Gość napisał(a):{mruga}{mruga}{mruga}{mruga}

Gość

12-05-2015, 21:13
#11
{mruga}{mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):http://spislekarzy.pl - szukałaś tutaj?

Gość

29-05-2015, 13:29
#12
http://spislekarzy.pl - szukałaś tutaj?
Gość napisał(a):Wszyscy psychiatrzy w Ostrołęce sa do niczego

Gość

16-11-2016, 03:49
#13
Wszyscy psychiatrzy w Ostrołęce sa do niczego
Gość napisał(a):Pazerni na pieniadze tylko

Gość

16-11-2016, 03:50
#14
Pazerni na pieniadze tylko
Gość napisał(a):A jak pokraśniewicz jest dobry człowiek to ja jestem świety turecki

Gość

16-11-2016, 03:52
#15
A jak pokraśniewicz jest dobry człowiek to ja jestem świety turecki
Gość napisał(a):u psychiatry leczenie np. depresji dwubiegunowej wygląda tak, że może trwać 2 lata i polega na wypisywaniu coraz silniejszych leków. Jednym ze skutków ubocznych takich leków mogą być np. próby samobójcze. Nie będę może podawać przykładu człowieka z Ostrołęki, który brał podobne leki i skończyło się to tragicznie. Osobiście polecam hipnoterapię. Znam przypadek, gdzie po dwóch wizytach kobieta została wyleczona z depresji dwubiegunowej.

Gość

16-11-2016, 12:10
#16
u psychiatry leczenie np. depresji dwubiegunowej wygląda tak, że może trwać 2 lata i polega na wypisywaniu coraz silniejszych leków. Jednym ze skutków ubocznych takich leków mogą być np. próby samobójcze. Nie będę może podawać przykładu człowieka z Ostrołęki, który brał podobne leki i skończyło się to tragicznie. Osobiście polecam hipnoterapię. Znam przypadek, gdzie po dwóch wizytach kobieta została wyleczona z depresji dwubiegunowej.
Gość napisał(a):Doktor Kramarewicz jest bardzo w porządku.Przyjmuje w Wojciechowicach w Poradni Rodzinnej na ul. I AWP.Doktor Radecka też jest w porządku.

Gość

23-11-2016, 11:47
#17
Doktor Kramarewicz jest bardzo w porządku.Przyjmuje w Wojciechowicach w Poradni Rodzinnej na ul. I AWP.Doktor Radecka też jest w porządku.
Gość napisał(a):
Joy napisał(a):Bardzo proszę o opinie na temat dr Radeckiej( psychiatra w Olszewo_borkach). ewentualnie kogo polecacie?  

W Olszewo Borkach dr Radecka pracuje ,ale to jest lekarz stomatolog

Gość

01-08-2019, 09:04
#18
Joy napisał(a):Bardzo proszę o opinie na temat dr Radeckiej( psychiatra w Olszewo_borkach). ewentualnie kogo polecacie?  

W Olszewo Borkach dr Radecka pracuje ,ale to jest lekarz stomatolog

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):wszyscy diabła warci a pokraśniewicz to oszustka, nie leczcie się w ostrołęce..

A co ty znachor jesteś, wrednie pisać każdy potrafi ale jak dopdną Cię depresje i schizofremie to tak empatycznej lekarki nie znajdziesz, zamów u niej wizytę ona potrafi leczyć przypadłości duszy.  

Gość

21-09-2019, 20:40
#19
Gość napisał(a):wszyscy diabła warci a pokraśniewicz to oszustka, nie leczcie się w ostrołęce..

A co ty znachor jesteś, wrednie pisać każdy potrafi ale jak dopdną Cię depresje i schizofremie to tak empatycznej lekarki nie znajdziesz, zamów u niej wizytę ona potrafi leczyć przypadłości duszy.  

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):wszyscy diabła warci a pokraśniewicz to oszustka, nie leczcie się w ostrołęce..

A co ty znachor jesteś, wrednie pisać każdy potrafi ale jak dopdną Cię depresje i schizofremie to tak empatycznej lekarki nie znajdziesz, zamów u niej wizytę ona potrafi leczyć przypadłości duszy.  

Gość

21-09-2019, 20:40
#20
Gość napisał(a):wszyscy diabła warci a pokraśniewicz to oszustka, nie leczcie się w ostrołęce..

A co ty znachor jesteś, wrednie pisać każdy potrafi ale jak dopdną Cię depresje i schizofremie to tak empatycznej lekarki nie znajdziesz, zamów u niej wizytę ona potrafi leczyć przypadłości duszy.  


strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów