Pytanko-ważne!!

Założony przez Asieńka21
strony: 1
Asieńka21 napisał(a):Witam!!!!!!Czy Ktoś z  Was pracował bądź pracuje w irmie CURSOR?? MOże ktoś był na rozmowie kiedyś?? Proszę o jakieś dane gdyby ktoś takowe posiadał. Z góry serdecznie dziękuję{mruga}

Asieńka21

Wpisów: 1
Dołączył: 21.02.2007
21-02-2007, 16:28
#1
Witam!!!!!!Czy Ktoś z  Was pracował bądź pracuje w irmie CURSOR?? MOże ktoś był na rozmowie kiedyś?? Proszę o jakieś dane gdyby ktoś takowe posiadał. Z góry serdecznie dziękuję{mruga}
Gość napisał(a):witam czy wogóle wiesz czym ta firma się zajmuje ????

Gość

21-02-2007, 20:14
#2
witam czy wogóle wiesz czym ta firma się zajmuje ????
Gość napisał(a):jeśli chcesz pracować w Corsorze nie radzę Ja też mogę cię zatrudnić na lepszych warunkach ja biorę 10 % tego co zarobisz a cursor ok 50% a praca ta sama

Gość

21-02-2007, 20:22
#3
jeśli chcesz pracować w Corsorze nie radzę Ja też mogę cię zatrudnić na lepszych warunkach ja biorę 10 % tego co zarobisz a cursor ok 50% a praca ta sama
Gość napisał(a):proszę prześlij bliższe informacje na maila kwiatuszek1230@poczta.onet.pl (chodzi mi o to na czym ta praca polega) u Ciebie i dlaczego Twoja firma jest lepsza niż cursor??Z góry serdecznie dziękuję.

Gość

21-02-2007, 20:28
#4
proszę prześlij bliższe informacje na maila kwiatuszek1230@poczta.onet.pl (chodzi mi o to na czym ta praca polega) u Ciebie i dlaczego Twoja firma jest lepsza niż cursor??Z góry serdecznie dziękuję.
Gość napisał(a):to nie jest tajemnica Cursor - pracuje dla TP ( z tego co wiem) Twoim zadaniem jest pozyskać klientów. Ja pracowałem dla TP obecnie pracuję również dla NETI jeśli jesteś zainteresowana pisz: netia@op.pl

Gość

21-02-2007, 20:49
#5
to nie jest tajemnica Cursor - pracuje dla TP ( z tego co wiem) Twoim zadaniem jest pozyskać klientów. Ja pracowałem dla TP obecnie pracuję również dla NETI jeśli jesteś zainteresowana pisz: netia@op.pl
Gość napisał(a):[quote=Gość]to nie jest tajemnica Cursor - pracuje dla TP ( z tego co wiem) Twoim zadaniem jest pozyskać klientów. Ja pracowałem dla TP obecnie pracuję również dla NETI jeśli jesteś zainteresowana pisz: netia@op.pl [/quote]Witam czy ktos z was ma może telefon w netii? Nie znam nikogo takiego a zastanawiam się nad telefonem w tej sieci

Gość

10-03-2007, 16:12
#6
[quote=Gość]to nie jest tajemnica Cursor - pracuje dla TP ( z tego co wiem) Twoim zadaniem jest pozyskać klientów. Ja pracowałem dla TP obecnie pracuję również dla NETI jeśli jesteś zainteresowana pisz: netia@op.pl [/quote]Witam czy ktos z was ma może telefon w netii? Nie znam nikogo takiego a zastanawiam się nad telefonem w tej sieci
Gość napisał(a):[quote=Gość]to nie jest tajemnica Cursor - pracuje dla TP ( z tego co wiem) Twoim zadaniem jest pozyskać klientów. Ja pracowałem dla TP obecnie pracuję również dla NETI jeśli jesteś zainteresowana pisz: netia@op.pl [/quote]Witam czy ktos z was ma może telefon w netii? Nie znam nikogo takiego a zastanawiam się nad telefonem w tej sieci

Gość

10-03-2007, 16:17
#7
[quote=Gość]to nie jest tajemnica Cursor - pracuje dla TP ( z tego co wiem) Twoim zadaniem jest pozyskać klientów. Ja pracowałem dla TP obecnie pracuję również dla NETI jeśli jesteś zainteresowana pisz: netia@op.pl [/quote]Witam czy ktos z was ma może telefon w netii? Nie znam nikogo takiego a zastanawiam się nad telefonem w tej sieci
Gość napisał(a):Cursor to jedna wielka sciema.Ja bylam na rozmowei i nawet dostalam tam prace ale jak popatrzylam na czym ma ona polegac to zrezygnowalam.Mialam naciagac ludzi i kit im wciskac.

Gość

13-03-2007, 17:01
#8
Cursor to jedna wielka sciema.Ja bylam na rozmowei i nawet dostalam tam prace ale jak popatrzylam na czym ma ona polegac to zrezygnowalam.Mialam naciagac ludzi i kit im wciskac.
Gość napisał(a):zgadzam sie z przedmówcą

Gość

15-03-2007, 10:10
#9
zgadzam sie z przedmówcą
Gość napisał(a):a tak wgóle to czym zajmuje sie firma Cursor

Gość

02-05-2007, 21:02
#10
a tak wgóle to czym zajmuje sie firma Cursor
Gość napisał(a):[quote=Asieńka21]Witam!!!!!!Czy Ktoś z  Was pracował bądź pracuje w irmie CURSOR?? MOże ktoś był na rozmowie kiedyś?? Proszę o jakieś dane gdyby ktoś takowe posiadał. Z góry serdecznie dziękuję{mruga}[/quote]

Gość

18-03-2009, 20:17
#11
[quote=Asieńka21]Witam!!!!!!Czy Ktoś z  Was pracował bądź pracuje w irmie CURSOR?? MOże ktoś był na rozmowie kiedyś?? Proszę o jakieś dane gdyby ktoś takowe posiadał. Z góry serdecznie dziękuję{mruga}[/quote]
Vincent napisał(a):Jeśli mowa o tym samym Cursorze który działa w Wawie a zapewne o nim mówimy... jest to agencja zatrudniająca hostessy, sprzedawców itp. pracujących dla jej klientów czyli prościej mówiąc innych firm.więcej info macie tu - www.cursor.pl

Vincent

Wpisów: 1
Dołączył: 18.03.2009
18-03-2009, 21:28
#12
Jeśli mowa o tym samym Cursorze który działa w Wawie a zapewne o nim mówimy... jest to agencja zatrudniająca hostessy, sprzedawców itp. pracujących dla jej klientów czyli prościej mówiąc innych firm.więcej info macie tu - www.cursor.pl
Gość napisał(a):ok to daj mi namiary czekam 518980602 czekam janek

Gość

11-10-2010, 17:01
#13
ok to daj mi namiary czekam 518980602 czekam janek
Gość napisał(a):http://bodyshape.tvmarket.pl/index.asp?csu=bodyshape&cex=575 06&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vira l-ext&referrer=viral-ext_ref_57506&utm_source=viral-ext_ref& utm_medium=Referrals&utm_campaign=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vi ral-ext_57506&utm_content=&tn=friendhome&parent=14737371&sid =3272019:15:51zagraj w to:)Dla Ciebie to mogą być cenne rady -dla mnie dodatkowe 2 punkty.Dziękuję

Gość

22-10-2010, 19:24
#14
http://bodyshape.tvmarket.pl/index.asp?csu=bodyshape&cex=575 06&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vira l-ext&referrer=viral-ext_ref_57506&utm_source=viral-ext_ref& utm_medium=Referrals&utm_campaign=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vi ral-ext_57506&utm_content=&tn=friendhome&parent=14737371&sid =3272019:15:51zagraj w to:)Dla Ciebie to mogą być cenne rady -dla mnie dodatkowe 2 punkty.Dziękuję
Gość napisał(a):[quote=Asieńka21]Witam!!!!!!Czy Ktoś z  Was pracował bądź pracuje w irmie CURSOR?? MOże ktoś był na rozmowie kiedyś?? Proszę o jakieś dane gdyby ktoś takowe posiadał. Z góry serdecznie daaziękuję{aaaaaaaaamruga}aquote]

Gość

09-04-2011, 18:35
#15
[quote=Asieńka21]Witam!!!!!!Czy Ktoś z  Was pracował bądź pracuje w irmie CURSOR?? MOże ktoś był na rozmowie kiedyś?? Proszę o jakieś dane gdyby ktoś takowe posiadał. Z góry serdecznie daaziękuję{aaaaaaaaamruga}aquote]
Gość napisał(a):NIE  POLECAM

Gość

15-01-2014, 20:22
#16
NIE  POLECAM

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów