Stowarzyszenie popierające Janusza Korwina Mikke

Założony przez bartek1030
strony: 1
bartek1030 napisał(a):Witam Z tego co wiem w naszym mieście nie ma formalnej grupy osób która popiera JKM, ba nawet w Polsce dopiero się tworzą, a z tego co można zaobserwować w internecie cieszy się on bardzo dużą popularnością. Więc postanowiłem na tyle na ile jest to możliwe w Ostrołęce pomóc mu w dotarciu do jak największej grupy osób. Najlepiej będzie jak zacytuję fragment Konrada Rosińskiego koordynatora tych grup w całej Polsce odnośnie tego w jaki sposób można pomóc JKM.[quote]"Wiec tak: w swoich działaniach nie chcemy jedynie popierać Pana Janusza, a również partię oraz ideę. Chcemy docierać do młodych i przedstawiać im nasze pomysły, organizować fajne akcje itp. Po to właśnie powstaje stowarzyszenie, żeby skupić wszystkich młodych i aktywnych ludzi w jednym bycie i pod jednym szyldem. To nam pozwoli robić akcje o dużym, ogólnopolskim zasięgu. Pierwotnie inicjatywa drużyn Korwina miała właśnie być tylko taka baza, która pozwoli skontaktować się z osobami chętnymi do rozwieszenia plakatów, zebrania podpisów czy rozdawania ulotek. Ale uważamy, ze warto stworzyć coś więcej, grupę młodych ludzi, którzy razem będą propagować idee.  Oczywiście zdajemy sobie sprawę, ze nie każdy będzie chciał/miał czas wstąpić do takiej organizacji i w niej działać i możne się ograniczyć tylko właśnie do doraźnej pomocy w kampanii. Ale to już decyzja każdego. Im nas więcej tym lepiej :) Mam nadzieje, ze rozjaśniłem co nieco :) PozdrawiamKonrad Rosiński" [/quote]Aby szybciej zebrać podstawowe dane kontaktowe do każdej z osób została stworzona specjalna ankieta (która później posłuży również do rejestracji członków) Więc jakby ktoś popierał JKM to fajnie by było aby się zapisał i wysłał mi taką ankietę (aby były dane kontaktowe nie muszą być na razie wszystkie pola wypełnione) A wtedy jak uzbieramy grupę paru osób można gdzieś się spotkać i zintegrować ;) mój adres email :  bartek1030@gmail.com   link do ankiety:http://rapidshare.com/files/455583067/ankieta.xlsW razie pytań walcie najlepiej na gg (pisać nawet jak jestem niedostępny odpiszę na pewno) 25041547 i jak możecie to podawajcie, rozsyłajcie to dalej i zachęcajcie do popierania ;)Pozdrawiam ;)  

bartek1030

Wpisów: 1
Dołączył: 02.04.2011
02-04-2011, 19:21
#1
Witam Z tego co wiem w naszym mieście nie ma formalnej grupy osób która popiera JKM, ba nawet w Polsce dopiero się tworzą, a z tego co można zaobserwować w internecie cieszy się on bardzo dużą popularnością. Więc postanowiłem na tyle na ile jest to możliwe w Ostrołęce pomóc mu w dotarciu do jak największej grupy osób. Najlepiej będzie jak zacytuję fragment Konrada Rosińskiego koordynatora tych grup w całej Polsce odnośnie tego w jaki sposób można pomóc JKM.[quote]"Wiec tak: w swoich działaniach nie chcemy jedynie popierać Pana Janusza, a również partię oraz ideę. Chcemy docierać do młodych i przedstawiać im nasze pomysły, organizować fajne akcje itp. Po to właśnie powstaje stowarzyszenie, żeby skupić wszystkich młodych i aktywnych ludzi w jednym bycie i pod jednym szyldem. To nam pozwoli robić akcje o dużym, ogólnopolskim zasięgu. Pierwotnie inicjatywa drużyn Korwina miała właśnie być tylko taka baza, która pozwoli skontaktować się z osobami chętnymi do rozwieszenia plakatów, zebrania podpisów czy rozdawania ulotek. Ale uważamy, ze warto stworzyć coś więcej, grupę młodych ludzi, którzy razem będą propagować idee.  Oczywiście zdajemy sobie sprawę, ze nie każdy będzie chciał/miał czas wstąpić do takiej organizacji i w niej działać i możne się ograniczyć tylko właśnie do doraźnej pomocy w kampanii. Ale to już decyzja każdego. Im nas więcej tym lepiej :) Mam nadzieje, ze rozjaśniłem co nieco :) PozdrawiamKonrad Rosiński" [/quote]Aby szybciej zebrać podstawowe dane kontaktowe do każdej z osób została stworzona specjalna ankieta (która później posłuży również do rejestracji członków) Więc jakby ktoś popierał JKM to fajnie by było aby się zapisał i wysłał mi taką ankietę (aby były dane kontaktowe nie muszą być na razie wszystkie pola wypełnione) A wtedy jak uzbieramy grupę paru osób można gdzieś się spotkać i zintegrować ;) mój adres email :  bartek1030@gmail.com   link do ankiety:http://rapidshare.com/files/455583067/ankieta.xlsW razie pytań walcie najlepiej na gg (pisać nawet jak jestem niedostępny odpiszę na pewno) 25041547 i jak możecie to podawajcie, rozsyłajcie to dalej i zachęcajcie do popierania ;)Pozdrawiam ;)  
fan napisał(a):Najważniejsze wartości dla "UPR - WIP" to: wolność osobista, własność prywatna, odpowiedzialność za własne czyny, a także praworządne państwo. Wolność osobista. Sprzeciwiamy się dyskryminacji mniejszości poprzez narzucanie woli większości i wpływowi polityków na życie poszczególnych ludzi.  

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
04-04-2011, 19:15
#2
Najważniejsze wartości dla "UPR - WIP" to: wolność osobista, własność prywatna, odpowiedzialność za własne czyny, a także praworządne państwo. Wolność osobista. Sprzeciwiamy się dyskryminacji mniejszości poprzez narzucanie woli większości i wpływowi polityków na życie poszczególnych ludzi.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów