Frog sklep odzieżowy

Założony przez annn33
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nigdy nie narzekały{diabelek},tak się składa,że zanim złożyłam tam CV rozmawiałam z kilkoma dziewczynami które tam pracowały,żadna nie polecała tam pracy,szefowa i kierowniczka traktują ludzi za nic,zresztą widać jaka tam rotacja jest{!} [/quote]ja nie widzę tam żadnej rotacji.

Gość

05-04-2011, 08:12
#1
[quote=Gość]Nigdy nie narzekały{diabelek},tak się składa,że zanim złożyłam tam CV rozmawiałam z kilkoma dziewczynami które tam pracowały,żadna nie polecała tam pracy,szefowa i kierowniczka traktują ludzi za nic,zresztą widać jaka tam rotacja jest{!} [/quote]ja nie widzę tam żadnej rotacji.
Gość napisał(a):a wiesz co to jest rotacja w ogóle ?? heh

Gość

05-04-2011, 12:07
#2
a wiesz co to jest rotacja w ogóle ?? heh
Gość napisał(a):z tego co wiem pracuja tam młode dziewczyny a te nie wiążą przyszłości z pracą w sklepie. może dlatego ta rotacja. myśle że jeżeli kierownictwo nie byłoby wymagające to dzieczyny nie pracowałyby jak pracują

Gość

06-04-2011, 14:41
#3
z tego co wiem pracuja tam młode dziewczyny a te nie wiążą przyszłości z pracą w sklepie. może dlatego ta rotacja. myśle że jeżeli kierownictwo nie byłoby wymagające to dzieczyny nie pracowałyby jak pracują
Gość napisał(a):Może sklep jest fajny i ubrania są tanie ale trakotowanie pracownika po prostu smieszne. Nie polecam nikomu starać się tam o pracę. Pracuje się po 9,12 godzin za małą stawkę 3-5 zł na godzinę, nie dość że praca jest ciężka, trzeba zostawać po godzinach to jeszcze umowa dawna jest na krótki okres czasu tzw umowa-zlecenie. Nie można liczyć na szczerość i jakąkolwiek informację gdyż kierownictwo nic nie mówi i wszystko jest w ukryciu. Pracuję się np tydzień na ,,okres próbny" a potem odsyłają z kwitkiem gdy umowa okazuje się niezgodna z naszymi oczekiwaniami to odsyłaja i szukaja innej naiwnej. To tyle o tym sklepie. Nie polecam szukać tam pracy!!!

Gość

19-05-2011, 21:05
#4
Może sklep jest fajny i ubrania są tanie ale trakotowanie pracownika po prostu smieszne. Nie polecam nikomu starać się tam o pracę. Pracuje się po 9,12 godzin za małą stawkę 3-5 zł na godzinę, nie dość że praca jest ciężka, trzeba zostawać po godzinach to jeszcze umowa dawna jest na krótki okres czasu tzw umowa-zlecenie. Nie można liczyć na szczerość i jakąkolwiek informację gdyż kierownictwo nic nie mówi i wszystko jest w ukryciu. Pracuję się np tydzień na ,,okres próbny" a potem odsyłają z kwitkiem gdy umowa okazuje się niezgodna z naszymi oczekiwaniami to odsyłaja i szukaja innej naiwnej. To tyle o tym sklepie. Nie polecam szukać tam pracy!!!
Gość napisał(a):Może sklep jest fajny i ubrania są tanie ale trakotowanie pracownika po prostu smieszne. Nie polecam nikomu starać się tam o pracę. Pracuje się po 9,12 godzin za małą stawkę 3-5 zł na godzinę, nie dość że praca jest ciężka, trzeba zostawać po godzinach to jeszcze umowa dawna jest na krótki okres czasu tzw umowa-zlecenie. Nie można liczyć na szczerość i jakąkolwiek informację gdyż kierownictwo nic nie mówi i wszystko jest w ukryciu. Pracuję się np tydzień na ,,okres próbny" a potem odsyłają z kwitkiem gdy umowa okazuje się niezgodna z naszymi oczekiwaniami to odsyłaja i szukaja innej naiwnej. To tyle o tym sklepie. Nie polecam szukać tam pracy!!!

Gość

19-05-2011, 21:07
#5
Może sklep jest fajny i ubrania są tanie ale trakotowanie pracownika po prostu smieszne. Nie polecam nikomu starać się tam o pracę. Pracuje się po 9,12 godzin za małą stawkę 3-5 zł na godzinę, nie dość że praca jest ciężka, trzeba zostawać po godzinach to jeszcze umowa dawna jest na krótki okres czasu tzw umowa-zlecenie. Nie można liczyć na szczerość i jakąkolwiek informację gdyż kierownictwo nic nie mówi i wszystko jest w ukryciu. Pracuję się np tydzień na ,,okres próbny" a potem odsyłają z kwitkiem gdy umowa okazuje się niezgodna z naszymi oczekiwaniami to odsyłaja i szukaja innej naiwnej. To tyle o tym sklepie. Nie polecam szukać tam pracy!!!
Gość napisał(a):Nie polecam tam pracy! opinie o złym szefostwie sa prawdziwe przekonalam sie na wlasnej skorze! a kolezanki po wyjsciu z rozmow kwalifikacyjnych wychodzily z placzem BO WIELKIE DAMY (NIBY KIEROWNICZKI slynne i wszechwiedzace) JECHALY PO NICH! jak mozna tak traktowac ludzi!sklep jako sklep jest ok ale ja ucieklam stamtad jako pracownik jakl tylko zorientowalam sie z kim mam do czynienia....nie popelnijcie mojego bledu!

Gość

26-08-2011, 18:30
#6
Nie polecam tam pracy! opinie o złym szefostwie sa prawdziwe przekonalam sie na wlasnej skorze! a kolezanki po wyjsciu z rozmow kwalifikacyjnych wychodzily z placzem BO WIELKIE DAMY (NIBY KIEROWNICZKI slynne i wszechwiedzace) JECHALY PO NICH! jak mozna tak traktowac ludzi!sklep jako sklep jest ok ale ja ucieklam stamtad jako pracownik jakl tylko zorientowalam sie z kim mam do czynienia....nie popelnijcie mojego bledu!
Gość napisał(a):fajne laseczki patologia(obsługa)sklep jest na prade fajny ceny atrakcyjne dobre ciuchy tylko ta obsluga tragedia śmierdzą papierosami{!}

Gość

02-10-2011, 17:57
#7
fajne laseczki patologia(obsługa)sklep jest na prade fajny ceny atrakcyjne dobre ciuchy tylko ta obsluga tragedia śmierdzą papierosami{!}
Gość napisał(a):OBSLUGA JEST BARDZO NIEMIŁA I SMIERDZI{jezyk}  

Gość

02-10-2011, 18:03
#8
OBSLUGA JEST BARDZO NIEMIŁA I SMIERDZI{jezyk}  
Gość napisał(a):zgadzam sie

Gość

06-10-2011, 13:59
#9
zgadzam sie
Gość napisał(a):a ciekawe czy przyjmą towar z paragonem  

Gość

22-10-2011, 21:50
#10
a ciekawe czy przyjmą towar z paragonem  
Gość napisał(a):a ciekawe czy przyjmą towar z paragonem  

Gość

22-10-2011, 21:50
#11
a ciekawe czy przyjmą towar z paragonem  
Gość napisał(a):Mi ostatnio zasinformowano ze nie ma zwrotow, nawet z paragonem.  

Gość

24-10-2011, 08:54
#12
Mi ostatnio zasinformowano ze nie ma zwrotow, nawet z paragonem.  
Gość napisał(a):są ogłoszenia w przymierzalniach "prosimy o przemyślane zakupy i nie uwzględniamy zwrotów i wymian" trzeba się dostosować

Gość

19-11-2011, 22:48
#13
są ogłoszenia w przymierzalniach "prosimy o przemyślane zakupy i nie uwzględniamy zwrotów i wymian" trzeba się dostosować
Gość napisał(a):są ogłoszenia w przymierzalniach "prosimy o przemyślane zakupy i nie uwzględniamy zwrotów i wymian" trzeba się dostosować

Gość

19-11-2011, 22:48
#14
są ogłoszenia w przymierzalniach "prosimy o przemyślane zakupy i nie uwzględniamy zwrotów i wymian" trzeba się dostosować
Gość napisał(a):[quote=Gość]są ogłoszenia w przymierzalniach "prosimy o przemyślane zakupy i nie uwzględniamy zwrotów i wymian" trzeba się dostosować [/quote]sklep ma prawo umieścić taką intormację gdyż jest to zgone z prawem.proszę przejżeć sobie tą ustawe i zapoznać się ze swoimi prawami a nie obwiniać o jakeś zwroty czy wyminy sklep.ludzie to myślą że wszystko się im należy.USTAWAz dnia 27 lipca 2002 r.o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.1)(Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.)

Gość

27-11-2011, 21:06
#15
[quote=Gość]są ogłoszenia w przymierzalniach "prosimy o przemyślane zakupy i nie uwzględniamy zwrotów i wymian" trzeba się dostosować [/quote]sklep ma prawo umieścić taką intormację gdyż jest to zgone z prawem.proszę przejżeć sobie tą ustawe i zapoznać się ze swoimi prawami a nie obwiniać o jakeś zwroty czy wyminy sklep.ludzie to myślą że wszystko się im należy.USTAWAz dnia 27 lipca 2002 r.o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.1)(Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.)
Gość napisał(a):Opel astra csw32e5 w sklepie pracuje tam ta a piekna brunetka jest zajeb.... jutro z nia pogadam hi hi

Gość

23-09-2012, 08:53
#16
Opel astra csw32e5 w sklepie pracuje tam ta a piekna brunetka jest zajeb.... jutro z nia pogadam hi hi
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color]{zakochany} tam sprzedaje ta a brunetka ojj jest swietna zakochalem sie w niej pozdrawiam ja ja jezdzilem tam astra 3 tab csw

Gość

16-11-2012, 18:55
#17
[color=#0000ff][/color]{zakochany} tam sprzedaje ta a brunetka ojj jest swietna zakochalem sie w niej pozdrawiam ja ja jezdzilem tam astra 3 tab csw
Gość napisał(a):

Niezły burdel

Gość

03-03-2020, 01:02
#18

Niezły burdel

Gość napisał(a):

Pełna inwigilacja, jeśli komuś odpowiada praca w atmosferze Big Brother to ok. Jak ktoś nie musi niech trzyma się od tej firmy jak najdalej. Psie pieniądze w dodatku nie wszystko udokumentowane.

Gość

25-10-2020, 18:56
#19

Pełna inwigilacja, jeśli komuś odpowiada praca w atmosferze Big Brother to ok. Jak ktoś nie musi niech trzyma się od tej firmy jak najdalej. Psie pieniądze w dodatku nie wszystko udokumentowane.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Pełna inwigilacja, jeśli komuś odpowiada praca w atmosferze Big Brother to ok. Jak ktoś nie musi niech trzyma się od tej firmy jak najdalej. Psie pieniądze w dodatku nie wszystko udokumentowane.

Kasa pod stolem podstawa na konto reszta wiadomo zero szacunku podsłuchy na każdym kroku. Kamery, komputery. Uciekajcie jak chcecie mieć normalny dom i rodzinę. Szef ML. tez pracuje na państwowej posadzie jsk stwierdził 4 tys to na waciki coś jeszcze pisać. Zero szacunku do drugiego człowieka pomimo, że trochę los ich nie oszczędza w ostatnim czasie niczego to ich nie nauczyło . Aha pod stolem kierownik dostaje od 150 do 260 zl za to ze jest kierownikiem dodatkowo pod stolem premia za obroty miesięczne sklepu. I tak dziwię się regionalnym, że za 3 tys potrafią tak nisko upaść. Pozdrowienia dla N. C A. T. kobiety macie dzieci nie szkoda wam tracić dla wolki kosowskiej i zwyczajnie sprzedać sie i swojej wartości jakie pewnie posiadacie. Ewka  ogarnij się bo te łapy na stronie to niczym jak 60 latka. 😂😂😂😂 Młodości nie odzyskasz bo już cie wzięło ale rozum może ci powróci chodź mam wątpliwości 😂😂😂. Mam nadzieję, ze twoi synowie mają więcej rozumu i szacunku niz ty.

🖕🖕🖕🖕🖕

Gość

22-01-2021, 20:44
#20
Gość napisał(a):

Pełna inwigilacja, jeśli komuś odpowiada praca w atmosferze Big Brother to ok. Jak ktoś nie musi niech trzyma się od tej firmy jak najdalej. Psie pieniądze w dodatku nie wszystko udokumentowane.

Kasa pod stolem podstawa na konto reszta wiadomo zero szacunku podsłuchy na każdym kroku. Kamery, komputery. Uciekajcie jak chcecie mieć normalny dom i rodzinę. Szef ML. tez pracuje na państwowej posadzie jsk stwierdził 4 tys to na waciki coś jeszcze pisać. Zero szacunku do drugiego człowieka pomimo, że trochę los ich nie oszczędza w ostatnim czasie niczego to ich nie nauczyło . Aha pod stolem kierownik dostaje od 150 do 260 zl za to ze jest kierownikiem dodatkowo pod stolem premia za obroty miesięczne sklepu. I tak dziwię się regionalnym, że za 3 tys potrafią tak nisko upaść. Pozdrowienia dla N. C A. T. kobiety macie dzieci nie szkoda wam tracić dla wolki kosowskiej i zwyczajnie sprzedać sie i swojej wartości jakie pewnie posiadacie. Ewka  ogarnij się bo te łapy na stronie to niczym jak 60 latka. 😂😂😂😂 Młodości nie odzyskasz bo już cie wzięło ale rozum może ci powróci chodź mam wątpliwości 😂😂😂. Mam nadzieję, ze twoi synowie mają więcej rozumu i szacunku niz ty.

🖕🖕🖕🖕🖕


strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów