Piesek york

Założony przez aaa
strony: 1
aaa napisał(a):witam czy ktoś kupował yorka jak tak to prosze o namiary do sprawdzonych hodowców tych piesków {mruga}  

aaa

Wpisów: 12
Dołączył: 16.10.2010
15-03-2011, 18:10
#1
witam czy ktoś kupował yorka jak tak to prosze o namiary do sprawdzonych hodowców tych piesków {mruga}  
Gość napisał(a):Zanim kupisz Yorka musisz znać pewną teorię:"Agresywność Yorka jest odwrotnie proporcjonalna do jego wielkości".{diabelek}

Gość

16-03-2011, 12:42
#2
Zanim kupisz Yorka musisz znać pewną teorię:"Agresywność Yorka jest odwrotnie proporcjonalna do jego wielkości".{diabelek}
Gość napisał(a):Poszukaj hodowcy w okolicy Kolna.Ja tam kupowałem

Gość

18-03-2011, 11:43
#3
Poszukaj hodowcy w okolicy Kolna.Ja tam kupowałem
Gość napisał(a):Okolice Wyszkowa. Piesek nigdy mi nie chorował. Bardzo radosny i pocieszny. Ta pani jak ma do sprzedania to ogłasza się na Mojej Ostrołęce.

Gość

06-04-2011, 14:58
#4
Okolice Wyszkowa. Piesek nigdy mi nie chorował. Bardzo radosny i pocieszny. Ta pani jak ma do sprzedania to ogłasza się na Mojej Ostrołęce.
Gość napisał(a):Miejscowość Budy Żelazne, nie polecam. Chociaż nigdy nie oddam swojego yorka to zostałam tam oszukana.Hodowca zapewniał o miniaturce, ale do miniaturki daleko temu pieskowi.

Gość

10-05-2011, 13:04
#5
Miejscowość Budy Żelazne, nie polecam. Chociaż nigdy nie oddam swojego yorka to zostałam tam oszukana.Hodowca zapewniał o miniaturce, ale do miniaturki daleko temu pieskowi.
Gość napisał(a):polecam allegro

Gość

10-05-2011, 20:37
#6
polecam allegro
Gość napisał(a):Ja polecam hodowlę w Jednorożcu,tam kupiliśmy nasze złotko.W domu mamy  dwa yorki i obydwa są łagodne i wspaniałe przytulanki.Nie ma problemu z sierscią ,bo mają włosy.

Gość

15-11-2011, 18:57
#7
Ja polecam hodowlę w Jednorożcu,tam kupiliśmy nasze złotko.W domu mamy  dwa yorki i obydwa są łagodne i wspaniałe przytulanki.Nie ma problemu z sierscią ,bo mają włosy.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: heroos
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów