MOTOCYKLE

Założony przez lucjankom
strony: 1
lucjankom napisał(a):Czasami wystarczy przeczyścić gaźnik i filterek powietrza (ten mały), bo jeśli moto leżało na boku, to mogło się dostać tam paliwo. Typowe oznaki zanieczyszczonych gaźników:- moto nie może uzyskać max prędkości, lub zdecydowanie poniżej maxa,- przy dużych obrotach pojawia się czarny dym,- gaśnie na wolnych obrotach.Lepiej najpierw wykonać proste czynności czyszczące, niż oddać moto do papraka, który zacznie bez opamiętania kręcić śrubkami regulacji gaźników.

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
14-03-2011, 09:39
#1
Czasami wystarczy przeczyścić gaźnik i filterek powietrza (ten mały), bo jeśli moto leżało na boku, to mogło się dostać tam paliwo. Typowe oznaki zanieczyszczonych gaźników:- moto nie może uzyskać max prędkości, lub zdecydowanie poniżej maxa,- przy dużych obrotach pojawia się czarny dym,- gaśnie na wolnych obrotach.Lepiej najpierw wykonać proste czynności czyszczące, niż oddać moto do papraka, który zacznie bez opamiętania kręcić śrubkami regulacji gaźników.
Gość napisał(a):SPAWANIE PLASTIKU POLECAM I SERDECZNIE ZAPRASZAM 886066427

Gość

23-04-2011, 07:12
#2
SPAWANIE PLASTIKU POLECAM I SERDECZNIE ZAPRASZAM 886066427
kamfapola napisał(a):Ja się na tym kompletnie nie znam. Nie jestem w stanie pomóc...

kamfapola

Wpisów: 4
Dołączył: 23.10.2017
26-10-2017, 21:14
#3
Ja się na tym kompletnie nie znam. Nie jestem w stanie pomóc...
Gość napisał(a):To i ja też się nie znam, no po prostu nie pomogę.

Gość

27-10-2017, 17:14
#4
To i ja też się nie znam, no po prostu nie pomogę.
marekk napisał(a):

Motocykle czas przygotować do sezonu jutr 1 kwietnia.

marekk

Wpisów: 3
Dołączył: 31.03.2019
31-03-2019, 22:54
#5

Motocykle czas przygotować do sezonu jutr 1 kwietnia.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów