dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Gość napisał(a):A czy może mi ktoś powiedziec coś na temat dr Jastrzębskiego?

Gość

24-07-2007, 10:53
#1
A czy może mi ktoś powiedziec coś na temat dr Jastrzębskiego?
Gość napisał(a):Proszę mi powiedzieć jaka jest procedura porodu w Łomży tzn czy wystarczy jechać tam "z bólami" czy należy jechAĆ SZYBCIEJ, ZŁOŻYĆ JAKIEŚ DOKUMENTY CZY COŚ PODONEGO?

Gość

24-07-2007, 10:54
#2
Proszę mi powiedzieć jaka jest procedura porodu w Łomży tzn czy wystarczy jechać tam "z bólami" czy należy jechAĆ SZYBCIEJ, ZŁOŻYĆ JAKIEŚ DOKUMENTY CZY COŚ PODONEGO?
Gość napisał(a):witam. ja też chciałabym dowiedzieć się czy żeby UDODZIĆ W ŁOMŻY wystarczy tylko pojechać tam jak już się "zacznie"? jezeli chodzi o ostrołecki szpital to można podsumowac go jednym słowem TRAGEDIA!!!!!!!!!!jestem w 37 tygodniu ciąży i dzisiaj mnie wypisali i teraz jestem pewna że na poród napewno tam nie wróce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

25-07-2007, 21:24
#3
witam. ja też chciałabym dowiedzieć się czy żeby UDODZIĆ W ŁOMŻY wystarczy tylko pojechać tam jak już się "zacznie"? jezeli chodzi o ostrołecki szpital to można podsumowac go jednym słowem TRAGEDIA!!!!!!!!!!jestem w 37 tygodniu ciąży i dzisiaj mnie wypisali i teraz jestem pewna że na poród napewno tam nie wróce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):A ja mam bardzo dobre wspomnienia z naszego szpitala. Jesli jest sie milym i zyczliwym dla kogos to i ten ktos odwzajemnia sie tym samym. Najgorzej jak ktos uwaza sie za pepek swiata...niestety takich ludzi nie da sie lubic{jezyk},wiec czasami nie dziwi mnie zachowanie niektorych poloznych czy lekarzy.

Gość

25-07-2007, 21:55
#4
A ja mam bardzo dobre wspomnienia z naszego szpitala. Jesli jest sie milym i zyczliwym dla kogos to i ten ktos odwzajemnia sie tym samym. Najgorzej jak ktos uwaza sie za pepek swiata...niestety takich ludzi nie da sie lubic{jezyk},wiec czasami nie dziwi mnie zachowanie niektorych poloznych czy lekarzy.
Gość napisał(a):jeżeli ktomuś odpowiada systematyczne pomijanie praw pacjeta w ostołęckim szpitalu to prosze bardzo i nie chodzi tu o moją osobę ale bardziej przeraziło mnie postępowanie z innymi pacjętkami. moge wyliczyć tylko kilka pozożnych które sa życzliwe dla pacjętów. oceniając ostrołęcki szpital biorę pod uwagę nie tylko życzliwość personelu ale też warunki jakie tam panują a jeżeli ktoś uważa że wszystko jest tam ok to gratuluje niskiej samooceny i poczucia własniej wartości {!}

Gość

26-07-2007, 11:14
#5
jeżeli ktomuś odpowiada systematyczne pomijanie praw pacjeta w ostołęckim szpitalu to prosze bardzo i nie chodzi tu o moją osobę ale bardziej przeraziło mnie postępowanie z innymi pacjętkami. moge wyliczyć tylko kilka pozożnych które sa życzliwe dla pacjętów. oceniając ostrołęcki szpital biorę pod uwagę nie tylko życzliwość personelu ale też warunki jakie tam panują a jeżeli ktoś uważa że wszystko jest tam ok to gratuluje niskiej samooceny i poczucia własniej wartości {!}
Gość napisał(a):A ja gratuluje bardzo wysoko "zadartego nosa" i wysokiego mniemania o sobie ,takim ludziom to zawsze wszystko nie pasuje...Rodzilam w ostroleckim szpitalu i takie jest moje zdanie, ale i nie tylko moje, rowniez kilku moich znajomych{usmiech}

Gość

26-07-2007, 18:04
#6
A ja gratuluje bardzo wysoko "zadartego nosa" i wysokiego mniemania o sobie ,takim ludziom to zawsze wszystko nie pasuje...Rodzilam w ostroleckim szpitalu i takie jest moje zdanie, ale i nie tylko moje, rowniez kilku moich znajomych{usmiech}
Gość napisał(a):moje znajome rodziły w ostrołękim szpitalu i w łomży i stwierdziły że tam są duzo lepsze warunli pod każdym względem. ja lezałam dość długo w ostrłękim szpitalu by móc się wypowiedzieć i widziałam jak były traktowane kobietki które tam leżały i rodziły więc moja opinia nie jest wyssana z palca.takie jest moje zdanie. pani oczywiście też ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania i tyle.nie ciągnijmy już tej dyskusji bo to jest bez sensu.{usmiech}

Gość

26-07-2007, 22:14
#7
moje znajome rodziły w ostrołękim szpitalu i w łomży i stwierdziły że tam są duzo lepsze warunli pod każdym względem. ja lezałam dość długo w ostrłękim szpitalu by móc się wypowiedzieć i widziałam jak były traktowane kobietki które tam leżały i rodziły więc moja opinia nie jest wyssana z palca.takie jest moje zdanie. pani oczywiście też ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania i tyle.nie ciągnijmy już tej dyskusji bo to jest bez sensu.{usmiech}
Gość napisał(a):Zgadzam sie z Toba,ja rowniez spedzilam troche czasu w ostroleckim szpitalu i poza jego wygladem naprawde nie mam na co narzekac.Po prostu napisalam jakie jest moje zdanie na temat naszego szpitala{mruga}

Gość

26-07-2007, 23:16
#8
Zgadzam sie z Toba,ja rowniez spedzilam troche czasu w ostroleckim szpitalu i poza jego wygladem naprawde nie mam na co narzekac.Po prostu napisalam jakie jest moje zdanie na temat naszego szpitala{mruga}
Gość napisał(a):Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat dr Jastrzębskiego?I jak to jest z porodem w Łomży odnośnie dokumentacji, czy wystarczuy pojechać jak już "będzie ten czas"??{mruga}

Gość

27-07-2007, 09:31
#9
Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat dr Jastrzębskiego?I jak to jest z porodem w Łomży odnośnie dokumentacji, czy wystarczuy pojechać jak już "będzie ten czas"??{mruga}
Gość napisał(a):z tego co ja wiem to dr jastrzebski nie mam chyba jakiejs super opini w oce ani nie ma tej zlej{usmiech} a jesli chodzi o porod w lomzy to nie jestem do konca pewna,ale wydaje mi sie,ze mozna tam jechac i powinni przyjac,ale dla pewnosci spytaj kogos jeszcze.

Gość

31-07-2007, 07:15
#10
z tego co ja wiem to dr jastrzebski nie mam chyba jakiejs super opini w oce ani nie ma tej zlej{usmiech} a jesli chodzi o porod w lomzy to nie jestem do konca pewna,ale wydaje mi sie,ze mozna tam jechac i powinni przyjac,ale dla pewnosci spytaj kogos jeszcze.
Gość napisał(a):Ok dzięki, co do Jastrzeęskiego to on chya jest ordynatorem w O-ce.

Gość

31-07-2007, 09:23
#11
Ok dzięki, co do Jastrzeęskiego to on chya jest ordynatorem w O-ce.
Gość napisał(a):Jest zastępcą ordynatora. Nie jest jakimś szczególnym lekarzem, nie jest też złym, jak pisała poprzedniczka. Myślę, że można powierzyć mu swoje zdrowie.G.

Gość

31-07-2007, 13:08
#12
Jest zastępcą ordynatora. Nie jest jakimś szczególnym lekarzem, nie jest też złym, jak pisała poprzedniczka. Myślę, że można powierzyć mu swoje zdrowie.G.
Gość napisał(a):MAM PYTANIE, CO MYSLICIE NA TEMAT DOKTOR GRONCZEWSKIEJ?

Gość

31-07-2007, 20:24
#13
MAM PYTANIE, CO MYSLICIE NA TEMAT DOKTOR GRONCZEWSKIEJ?
Gość napisał(a):bardzo nie polecam Mroza mam bardzo zle o nim zdanie to konowal.....{!}{!}{!}

Gość

01-08-2007, 10:38
#14
bardzo nie polecam Mroza mam bardzo zle o nim zdanie to konowal.....{!}{!}{!}
Gość napisał(a):mam pytanie czy mial ktos czwarta cesarke iczy podwiazuja jajniki w tym ukladzie i czy jest to bezplatne

Gość

01-08-2007, 10:47
#15
mam pytanie czy mial ktos czwarta cesarke iczy podwiazuja jajniki w tym ukladzie i czy jest to bezplatne
Gość napisał(a):hej dziewczyny, czy wiecie cos o wczesniejszych zapisach do porodu rodzinnego w Lomzy. Slyszalam db. opinie o tym szpitalu. Nie jestem tylo pewna czy przyjma mnie bez problemu, kiedy zaczne juz rodzic.

Gość

03-08-2007, 10:36
#16
hej dziewczyny, czy wiecie cos o wczesniejszych zapisach do porodu rodzinnego w Lomzy. Slyszalam db. opinie o tym szpitalu. Nie jestem tylo pewna czy przyjma mnie bez problemu, kiedy zaczne juz rodzic.
Gość napisał(a):Bardzo proszę o odp. Czy stawiając się w szpitalu w Łomży z bólami i kompletem dokumentów lub po tz. terminie porodu zostanę przyjęta czy trzeba coś więcej załatwić ......nie mogę odnaleźć na forum jednoznacznej odpowiedzi.Dziękuje z góry za odpowiedz.

Gość

04-08-2007, 10:53
#17
Bardzo proszę o odp. Czy stawiając się w szpitalu w Łomży z bólami i kompletem dokumentów lub po tz. terminie porodu zostanę przyjęta czy trzeba coś więcej załatwić ......nie mogę odnaleźć na forum jednoznacznej odpowiedzi.Dziękuje z góry za odpowiedz.
Gość napisał(a):witam, czy któraś z Was miała w ciąży gorszą cytologię?????Ja mam III i strasznie się martwie bo powiedzieli ze to stan przedrakowy, Proszę o odpowiedź

Gość

04-08-2007, 11:14
#18
witam, czy któraś z Was miała w ciąży gorszą cytologię?????Ja mam III i strasznie się martwie bo powiedzieli ze to stan przedrakowy, Proszę o odpowiedź
Gość napisał(a):Proszę mi powiedzieć gdzie przyjmuje dr Buciński na kasę chorych, ewentualnie kontakt tel do rejestracji. Czy któraś z Pań może mi powiedzieć coś na temat dr Jastrzębskiego? Chodzi mi o prowadzenie ciąży.{usmiech}A czy ktoś wie coś na temat porodu w Przasnyszu{?}

Gość

08-08-2007, 13:04
#19
Proszę mi powiedzieć gdzie przyjmuje dr Buciński na kasę chorych, ewentualnie kontakt tel do rejestracji. Czy któraś z Pań może mi powiedzieć coś na temat dr Jastrzębskiego? Chodzi mi o prowadzenie ciąży.{usmiech}A czy ktoś wie coś na temat porodu w Przasnyszu{?}
Gość napisał(a):doktor bucinski przyjmuje na hellera kolo poczty na kase chorych i prywatnie

Gość

09-08-2007, 19:24
#20
doktor bucinski przyjmuje na hellera kolo poczty na kase chorych i prywatnie

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów