dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Gość napisał(a):Przyjmuje co 2 tygodnie w Meditransie, teraz był w ten piątek (czyli dziś).

Gość

30-04-2010, 20:14
#1
Przyjmuje co 2 tygodnie w Meditransie, teraz był w ten piątek (czyli dziś).
Gość napisał(a):dodam, że jest forum "ginekolog - prof Jóźwik" można wejść i poczytać

Gość

30-04-2010, 20:14
#2
dodam, że jest forum "ginekolog - prof Jóźwik" można wejść i poczytać
Gość napisał(a):Ja niedawno urodziłam zdrowego chłopca i jestem bardzo zadowolona z personelu skakali przy mnie aż sama się dziwiłam {usmiech} doktor Buciński od dawna był moim najlepszym lekarzem i podczas porodu był przy mnie odkąd tylko zaczął dyżur do samego końca jestem z niego ogromnie zadowolona {ok} i położne po prostu suuuper  ja bardzo miło wspominam poród mimo ogromnego wysiłku i bólu. Pozdrawiam wszystkie mamusie {usmiech} i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne {usmiech}

Gość

04-05-2010, 19:25
#3
Ja niedawno urodziłam zdrowego chłopca i jestem bardzo zadowolona z personelu skakali przy mnie aż sama się dziwiłam {usmiech} doktor Buciński od dawna był moim najlepszym lekarzem i podczas porodu był przy mnie odkąd tylko zaczął dyżur do samego końca jestem z niego ogromnie zadowolona {ok} i położne po prostu suuuper  ja bardzo miło wspominam poród mimo ogromnego wysiłku i bólu. Pozdrawiam wszystkie mamusie {usmiech} i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne {usmiech}
Gość napisał(a):ja nie polecam doktora Pyskły. przez nigo porponiłam bo powiedziałmi ze nie jestem w ciąży a już byłam w 3 miesiącu i dał mi tabletki na wywołanie okresu. u niego liczy się tylko kasa. polecam doktora Niewińskiego.

Gość

27-05-2010, 22:49
#4
ja nie polecam doktora Pyskły. przez nigo porponiłam bo powiedziałmi ze nie jestem w ciąży a już byłam w 3 miesiącu i dał mi tabletki na wywołanie okresu. u niego liczy się tylko kasa. polecam doktora Niewińskiego.
Gość napisał(a):a jakie ginekolog może dać tabletki na wywołanie okresu? Luteinę czy duphaston (progesteron)?? Ja tylko o takich słyszałam. te tabletki albo wywołują miesiączkę, albo podtrzymują ciążę.. Nie powodują skutków ubocznych dla dzidziusia. Poza tym - nie wierzę, że lekarz nie potrafił wykryć 3 miesięcznej ciązy, chyba, że była ona urojona. Wybacz za szczerość, ale piszesz bajki..

Gość

28-05-2010, 18:11
#5
a jakie ginekolog może dać tabletki na wywołanie okresu? Luteinę czy duphaston (progesteron)?? Ja tylko o takich słyszałam. te tabletki albo wywołują miesiączkę, albo podtrzymują ciążę.. Nie powodują skutków ubocznych dla dzidziusia. Poza tym - nie wierzę, że lekarz nie potrafił wykryć 3 miesięcznej ciązy, chyba, że była ona urojona. Wybacz za szczerość, ale piszesz bajki..
Gość napisał(a):Ja znam przypadek, że dziewczyna poroniła, lekarz ją leczył na przeziębienie.Więc nie dziw się i nie pisz o urojonej ciąży, bo komuś robisz przykrość...

Gość

28-05-2010, 21:08
#6
Ja znam przypadek, że dziewczyna poroniła, lekarz ją leczył na przeziębienie.Więc nie dziw się i nie pisz o urojonej ciąży, bo komuś robisz przykrość...
Gość napisał(a):Dziewczyny mam pytanie - macie może jakieś namiary na pielęgniarkę do której można przyjść do domu albo ona mogłaby dojechać do pacjenta i zrobiłaby zastrzyk u niego w domu???Będę ogromnie wdzięczna za pomoc {usmiech}

Gość

05-06-2010, 09:56
#7
Dziewczyny mam pytanie - macie może jakieś namiary na pielęgniarkę do której można przyjść do domu albo ona mogłaby dojechać do pacjenta i zrobiłaby zastrzyk u niego w domu???Będę ogromnie wdzięczna za pomoc {usmiech}
Gość napisał(a):a co mozecie mi powiedzieć o doktorze Jastrzebskim???mam zamiar isc do niego ale nie wiem czy warto...{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}[color=#ff0000][/color ]

Gość

08-06-2010, 17:56
#8
a co mozecie mi powiedzieć o doktorze Jastrzebskim???mam zamiar isc do niego ale nie wiem czy warto...{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}[color=#ff0000][/color ]
Gość napisał(a):Idż{mruga}

Gość

14-06-2010, 21:34
#9
Idż{mruga}
Gość napisał(a):Idż{mruga}

Gość

14-06-2010, 21:35
#10
Idż{mruga}
Gość napisał(a):Co do doktora Jankowskiego to piszecie bardzo złe informacje. Sama jestem w ciąży i do niego chodze. Chciałam cesarke a on jak naj bardziej mi odradzał na każdej wizycie i wkońcu mnie przekonał:)Poco pisać takie głupoty

Gość

26-06-2010, 08:11
#11
Co do doktora Jankowskiego to piszecie bardzo złe informacje. Sama jestem w ciąży i do niego chodze. Chciałam cesarke a on jak naj bardziej mi odradzał na każdej wizycie i wkońcu mnie przekonał:)Poco pisać takie głupoty
Gość napisał(a):troszeczkę z innej beczki bo o antykoncepcji a nie prowadzeniu ciąży :)czy doktor Czasiuk od razu bez problemu wypisze tabletki? czy wysyła na badana? czy da się z nią dogadać zeby zbadala następnym razem?... właśnie dostałam okresu, wyjeżdzam na ponad miesiąc i przydałyby się tabletki. z góry dziękuję Wam za odpowieź i pozdrawiam;)

Gość

26-07-2010, 14:38
#12
troszeczkę z innej beczki bo o antykoncepcji a nie prowadzeniu ciąży :)czy doktor Czasiuk od razu bez problemu wypisze tabletki? czy wysyła na badana? czy da się z nią dogadać zeby zbadala następnym razem?... właśnie dostałam okresu, wyjeżdzam na ponad miesiąc i przydałyby się tabletki. z góry dziękuję Wam za odpowieź i pozdrawiam;)
Gość napisał(a):Kobietki co sądzicie o dr C.Monińskim - przyjmuje w Feminie  

Gość

28-07-2010, 16:53
#13
Kobietki co sądzicie o dr C.Monińskim - przyjmuje w Feminie  
Gość napisał(a):Dziewczyny, co sądzicie o dr Pyskło. Proszę o szybko odpowiedź.

Gość

04-08-2010, 16:45
#14
Dziewczyny, co sądzicie o dr Pyskło. Proszę o szybko odpowiedź.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja znam przypadek, że dziewczyna poroniła, lekarz ją leczył na przeziębienie.Więc nie dziw się i nie pisz o urojonej ciąży, bo komuś robisz przykrość... [/quote]ale na pewno nie ginekolog - z tego co piszesz.. 3miesięczną ciążę, to najgorszy gin-konował wykryje, na prawdę. Obwiniając kogoś o poronienie, też można niesłusznie oskarżyć i sprawić przykrość..Mniejsza o to.ps. mi dr Czasiuk nie chciała wypisac tabletek, ale miałąm 17 lat wtedy :)

Gość

10-08-2010, 18:12
#15
[quote=Gość]Ja znam przypadek, że dziewczyna poroniła, lekarz ją leczył na przeziębienie.Więc nie dziw się i nie pisz o urojonej ciąży, bo komuś robisz przykrość... [/quote]ale na pewno nie ginekolog - z tego co piszesz.. 3miesięczną ciążę, to najgorszy gin-konował wykryje, na prawdę. Obwiniając kogoś o poronienie, też można niesłusznie oskarżyć i sprawić przykrość..Mniejsza o to.ps. mi dr Czasiuk nie chciała wypisac tabletek, ale miałąm 17 lat wtedy :)
Gość napisał(a):odnisnie dr czasiuk nie polecam mi powiedziała ze nie moge miec dzieci w najblizszym czasie albo wogóle  przepisała mnóstwo leków dodam ze wogóe mnie nie zbadała nie zrobiła usg poczym z receptą zaprosiła za kolejny miesiac ppojehałm do innego lekarza i okazało ze jest w zdrowej ciazy zatem odpowiecie sobie same czy warto zawracac sobie główe dr czasiuk

Gość

16-08-2010, 21:56
#16
odnisnie dr czasiuk nie polecam mi powiedziała ze nie moge miec dzieci w najblizszym czasie albo wogóle  przepisała mnóstwo leków dodam ze wogóe mnie nie zbadała nie zrobiła usg poczym z receptą zaprosiła za kolejny miesiac ppojehałm do innego lekarza i okazało ze jest w zdrowej ciazy zatem odpowiecie sobie same czy warto zawracac sobie główe dr czasiuk
Gość napisał(a):Czy ktoś może polecić ginekologa, który przeprowadzi cięcie cesarskie na życzenie pacjentki?  

Gość

21-08-2010, 21:33
#17
Czy ktoś może polecić ginekologa, który przeprowadzi cięcie cesarskie na życzenie pacjentki?  
Gość napisał(a):[quote=Gość]a jakie ginekolog może dać tabletki na wywołanie okresu? Luteinę czy duphaston (progesteron)?? Ja tylko o takich słyszałam. te tabletki albo wywołują miesiączkę, albo podtrzymują ciążę.. Nie powodują skutków ubocznych dla dzidziusia. Poza tym - nie wierzę, że lekarz nie potrafił wykryć 3 miesięcznej ciązy, chyba, że była ona urojona. Wybacz za szczerość, ale piszesz bajki.. [/quote]Ona nie pisze bajek ja miałam podobny przypadek u jednego sie leczyłam a pysklo robił usg wiec musiałam zaniesc usg do tego co sie leczyłam i sam mi powiedział ze on na usg to sie za bardzo nie zna i woli te swoje badania czyli tylko ktg. A jesli chodzi o duphasto to jesli bierzesz na podtrzymanie ciazy sa to nie wielkie dawki jesli na wywołanie okresu to sa zwiekszone zatem mogło byc przez to poronienie

Gość

26-08-2010, 21:00
#18
[quote=Gość]a jakie ginekolog może dać tabletki na wywołanie okresu? Luteinę czy duphaston (progesteron)?? Ja tylko o takich słyszałam. te tabletki albo wywołują miesiączkę, albo podtrzymują ciążę.. Nie powodują skutków ubocznych dla dzidziusia. Poza tym - nie wierzę, że lekarz nie potrafił wykryć 3 miesięcznej ciązy, chyba, że była ona urojona. Wybacz za szczerość, ale piszesz bajki.. [/quote]Ona nie pisze bajek ja miałam podobny przypadek u jednego sie leczyłam a pysklo robił usg wiec musiałam zaniesc usg do tego co sie leczyłam i sam mi powiedział ze on na usg to sie za bardzo nie zna i woli te swoje badania czyli tylko ktg. A jesli chodzi o duphasto to jesli bierzesz na podtrzymanie ciazy sa to nie wielkie dawki jesli na wywołanie okresu to sa zwiekszone zatem mogło byc przez to poronienie
Gość napisał(a):ktg to chyba w późniejszym etapie ciąży, wcześniej jest echo serca..  Chyba, że ów lekarz nie wykrył ciąży w 6 - 7 m-cu ;)Za bardzo nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi (?). Nie wiem jaką dawkę przepisał Ci lekarz? z 10 tabletek na raz łyknąć na wywołanie? Ja miałam dwie (tak jak w ulotce), zaczynając od 14 d.c. przez 10 dni. Mi lekarz (endokrynolog) powiedziała, że progesteron podtrzymuje ewentualną ciążę, jego niedobór powodował, żę nie mogłam jej utrzymać.. W ulotce miałam również napisane, że nie ma dowodów aby szkodził w ciąży - nie wiem skąd Ty masz takie wyniki badań, że jednak szkodzi.. Może jakieś wiarygodne źródło (może być w jęz. angielskim) na potwierdzenie swojej opini, czy tylko ze słyszenia, bo "ktoś tam powiedział"? :)Ja nie twierdzę, że sytuacja nie mogła mieć meijsca, jednak nie obwiniałabym lekarza zbyt pochopnie..  

Gość

29-08-2010, 10:46
#19
ktg to chyba w późniejszym etapie ciąży, wcześniej jest echo serca..  Chyba, że ów lekarz nie wykrył ciąży w 6 - 7 m-cu ;)Za bardzo nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi (?). Nie wiem jaką dawkę przepisał Ci lekarz? z 10 tabletek na raz łyknąć na wywołanie? Ja miałam dwie (tak jak w ulotce), zaczynając od 14 d.c. przez 10 dni. Mi lekarz (endokrynolog) powiedziała, że progesteron podtrzymuje ewentualną ciążę, jego niedobór powodował, żę nie mogłam jej utrzymać.. W ulotce miałam również napisane, że nie ma dowodów aby szkodził w ciąży - nie wiem skąd Ty masz takie wyniki badań, że jednak szkodzi.. Może jakieś wiarygodne źródło (może być w jęz. angielskim) na potwierdzenie swojej opini, czy tylko ze słyszenia, bo "ktoś tam powiedział"? :)Ja nie twierdzę, że sytuacja nie mogła mieć meijsca, jednak nie obwiniałabym lekarza zbyt pochopnie..  
Gość napisał(a):Proszę o informację o cesarce w nowym szpitalu. Mój dzidziuś jest źle ułożony i mam wskazania do cc.{smutny}. Mam dylemat, czy rodzić w naszym szpitalu czy lepiej wydać kasę i rodzić w Białymstoku na parkowej. Wiem, że warunki są super ale obawiam się personelu. Napiszcie proszę jeśli ktoś rodził przez cc.

Gość

10-09-2010, 13:44
#20
Proszę o informację o cesarce w nowym szpitalu. Mój dzidziuś jest źle ułożony i mam wskazania do cc.{smutny}. Mam dylemat, czy rodzić w naszym szpitalu czy lepiej wydać kasę i rodzić w Białymstoku na parkowej. Wiem, że warunki są super ale obawiam się personelu. Napiszcie proszę jeśli ktoś rodził przez cc.

strony: wstecz 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów