dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]czyli znieczulenie ZO może mieć każda rodząca, która będzie je chciała a nie tu ktoś napisał tylko te ze szkoły rodzenia?[/quote]która zapłaci wczesniej za nie[/quote]znieczulenie ZO jest bezpłatne

Gość

25-02-2010, 11:41
#1
[quote=Gość][quote=Gość]czyli znieczulenie ZO może mieć każda rodząca, która będzie je chciała a nie tu ktoś napisał tylko te ze szkoły rodzenia?[/quote]która zapłaci wczesniej za nie[/quote]znieczulenie ZO jest bezpłatne
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]czyli znieczulenie ZO może mieć każda rodząca, która będzie je chciała a nie tu ktoś napisał tylko te ze szkoły rodzenia?[/quote]która zapłaci wczesniej za nie[/quote]znieczulenie ZO jest bezpłatne[/quoteChodziło mi o to,że znieczulenie może otrzymać każda rodząca a nie tylko taka, która chodziła do szkoły rodzenia?

Gość

25-02-2010, 13:31
#2
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]czyli znieczulenie ZO może mieć każda rodząca, która będzie je chciała a nie tu ktoś napisał tylko te ze szkoły rodzenia?[/quote]która zapłaci wczesniej za nie[/quote]znieczulenie ZO jest bezpłatne[/quoteChodziło mi o to,że znieczulenie może otrzymać każda rodząca a nie tylko taka, która chodziła do szkoły rodzenia?
Gość napisał(a):Daj spokój a co ma do tego szkoła rodzenia??Ja do niej chodziłam i żadnych przywilejów z tej racji nie miałam, byłam trochę naiwna bo myślałam że położne które ją prowadzą pomogą mi w czasie porodu a tak wcale nie było.Jak zaczęłam chodzić na zajęcia to byłam zachwycona a teraz jak już jestem po to śmiało mogę stwierdzić że bez sensu jest wydawanie na to pieniędzy .

Gość

26-02-2010, 13:09
#3
Daj spokój a co ma do tego szkoła rodzenia??Ja do niej chodziłam i żadnych przywilejów z tej racji nie miałam, byłam trochę naiwna bo myślałam że położne które ją prowadzą pomogą mi w czasie porodu a tak wcale nie było.Jak zaczęłam chodzić na zajęcia to byłam zachwycona a teraz jak już jestem po to śmiało mogę stwierdzić że bez sensu jest wydawanie na to pieniędzy .
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam szkołę rodzenia - oczywiście tą szpitalną;) Dobrze Cię przygotują i personel zna Cię lepiej...{!}{!}{!}ps znieczulenie w ostrołęckim szpitalu jest tylko dla kobiet chodzących do szkoły rodzenia, ze wzgledu na to, że kobiety mają po szkole przygotowanie i wiedzę na ten temat{!}{!}{!}.[/quote][b]chodzi właśnie o to, co napisała ta pani,bo mi osobiście wydaje się to raczej mało prawdopodonbe{nie}

Gość

26-02-2010, 15:33
#4
[quote=Gość]Polecam szkołę rodzenia - oczywiście tą szpitalną;) Dobrze Cię przygotują i personel zna Cię lepiej...{!}{!}{!}ps znieczulenie w ostrołęckim szpitalu jest tylko dla kobiet chodzących do szkoły rodzenia, ze wzgledu na to, że kobiety mają po szkole przygotowanie i wiedzę na ten temat{!}{!}{!}.[/quote][b]chodzi właśnie o to, co napisała ta pani,bo mi osobiście wydaje się to raczej mało prawdopodonbe{nie}
Gość napisał(a):u nas w ostrołęckim szpitalu nie ma znieczulenia ,wiem bo chodzilam niedawno na szkole rodzenia, a podobno ma byc (moze juz jest) ale wlasnie dla dziewczyn ktore chodzily na szkole rodzenia.

Gość

24-03-2010, 16:39
#5
u nas w ostrołęckim szpitalu nie ma znieczulenia ,wiem bo chodzilam niedawno na szkole rodzenia, a podobno ma byc (moze juz jest) ale wlasnie dla dziewczyn ktore chodzily na szkole rodzenia.
Gość napisał(a):Bzdura! A w czym one są niby lepsze?

Gość

25-03-2010, 18:41
#6
Bzdura! A w czym one są niby lepsze?
Gość napisał(a):kobietki mam pytanie, czy któraś z was miała opryszczkę na ustach w ciąży?jeśli tak to czy wszystko z dzidzią było oki?

Gość

26-03-2010, 20:32
#7
kobietki mam pytanie, czy któraś z was miała opryszczkę na ustach w ciąży?jeśli tak to czy wszystko z dzidzią było oki?
Gość napisał(a):żadna bzdura tylko prawda, bo podobno ma sie wiedze na temat znieczulenia i jak pracować z położną :) a co do opryszczki nie martw sie, smaruj pastą do zębów mi pomoglo:)

Gość

27-03-2010, 08:01
#8
żadna bzdura tylko prawda, bo podobno ma sie wiedze na temat znieczulenia i jak pracować z położną :) a co do opryszczki nie martw sie, smaruj pastą do zębów mi pomoglo:)
Gość napisał(a):W lutym miałam zo do porodu,nie byłam po szkole rodzenia,znieczulenienic mnie nie kosztowałoNawet nikt mnie nie pytał czy chodziłam do szkoły rodzenia.Ktoś tu wciska żałosny kit.{zdziwko}Ogólnie miło wspominam mój poród i personel.Nastepnym razem urodze bez znieczulenia.

Gość

27-03-2010, 10:56
#9
W lutym miałam zo do porodu,nie byłam po szkole rodzenia,znieczulenienic mnie nie kosztowałoNawet nikt mnie nie pytał czy chodziłam do szkoły rodzenia.Ktoś tu wciska żałosny kit.{zdziwko}Ogólnie miło wspominam mój poród i personel.Nastepnym razem urodze bez znieczulenia.
Gość napisał(a):miałas madralo szczescie na personel o a oni mieli dobry humor to sie ciesz

Gość

27-03-2010, 16:19
#10
miałas madralo szczescie na personel o a oni mieli dobry humor to sie ciesz
Gość napisał(a):Najważniejsze żeby wiedzę na temat znieczulenia miał anestezjolog! On Ci ją przekaże, a Ty wyrazisz na to zgodę albo nie (o ile będzie akurat dostępny). Więc nie widzę powodów żebyś wprowadzała mętlik w głowach innych! A pracować dobrze z położną może każda z nas, wystarczy słuchać co podpowiada! Pozdrawiam wszystkie mamuśki, nie stresujcie się zbędnie;)

Gość

29-03-2010, 05:54
#11
Najważniejsze żeby wiedzę na temat znieczulenia miał anestezjolog! On Ci ją przekaże, a Ty wyrazisz na to zgodę albo nie (o ile będzie akurat dostępny). Więc nie widzę powodów żebyś wprowadzała mętlik w głowach innych! A pracować dobrze z położną może każda z nas, wystarczy słuchać co podpowiada! Pozdrawiam wszystkie mamuśki, nie stresujcie się zbędnie;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]kobietki mam pytanie, czy któraś z was miała opryszczkę na ustach w ciąży?jeśli tak to czy wszystko z dzidzią było oki?[/quote]mozna mieć opryszczkę na ustach - ja miałam chyba z 5 razy (osłabienie) :) z dzidzią wszytsko super, mam teraz zdrowego, mądrego 1,5 rocznego chłopca :Dtylko nie stosuj leków na opryszczkę, choc lekarz mi mówił, że w małych ilościach, 2-3 dni nie szkodzą.. ja jednak zostałam przy Sanolu (taki w kulce) i pascie do zębów..opryszczka wargowa jest niegroźma, niebezpieczna jest ta niżej podobno

Gość

30-03-2010, 09:06
#12
[quote=Gość]kobietki mam pytanie, czy któraś z was miała opryszczkę na ustach w ciąży?jeśli tak to czy wszystko z dzidzią było oki?[/quote]mozna mieć opryszczkę na ustach - ja miałam chyba z 5 razy (osłabienie) :) z dzidzią wszytsko super, mam teraz zdrowego, mądrego 1,5 rocznego chłopca :Dtylko nie stosuj leków na opryszczkę, choc lekarz mi mówił, że w małych ilościach, 2-3 dni nie szkodzą.. ja jednak zostałam przy Sanolu (taki w kulce) i pascie do zębów..opryszczka wargowa jest niegroźma, niebezpieczna jest ta niżej podobno
Gość napisał(a):pierdoly opowiadacie dziewczyny, a jaka to wiedze o zzo mosi miec niby rodzaca?, sama sobie bedzie aplikowac:D kazdy podstawowa wiedze ma na ten temat, wie na czym to polega, anastezjolog jest od wiedzy na temat znieczulen, a co do kontaktu z polozna , to czasem po tymze znieczuleniu porod sie przedluza bo nieststy czesto rodzaca czy po szkole rodzenia czy bez nie umie przec i tyle ;)widocznie moze ktos chce wypromowac szkle rodzenia......kasa..kasa..kasa....{chytry}

Gość

01-04-2010, 00:09
#13
pierdoly opowiadacie dziewczyny, a jaka to wiedze o zzo mosi miec niby rodzaca?, sama sobie bedzie aplikowac:D kazdy podstawowa wiedze ma na ten temat, wie na czym to polega, anastezjolog jest od wiedzy na temat znieczulen, a co do kontaktu z polozna , to czasem po tymze znieczuleniu porod sie przedluza bo nieststy czesto rodzaca czy po szkole rodzenia czy bez nie umie przec i tyle ;)widocznie moze ktos chce wypromowac szkle rodzenia......kasa..kasa..kasa....{chytry}
Gość napisał(a):[quote=Gość]*****ly opowiadacie dziewczyny, a jaka to wiedze o zzo mosi miec niby rodzaca?, sama sobie bedzie aplikowac:D kazdy podstawowa wiedze ma na ten temat, wie na czym to polega, anastezjolog jest od wiedzy na temat znieczulen, a co do kontaktu z polozna , to czasem po tymze znieczuleniu porod sie przedluza bo nieststy czesto rodzaca czy po szkole rodzenia czy bez nie umie przec i tyle ;)widocznie moze ktos chce wypromowac szkle rodzenia......kasa..kasa..kasa....{chytry}[/quote]zgadzam się z Tobą!!!

Gość

01-04-2010, 23:25
#14
[quote=Gość]*****ly opowiadacie dziewczyny, a jaka to wiedze o zzo mosi miec niby rodzaca?, sama sobie bedzie aplikowac:D kazdy podstawowa wiedze ma na ten temat, wie na czym to polega, anastezjolog jest od wiedzy na temat znieczulen, a co do kontaktu z polozna , to czasem po tymze znieczuleniu porod sie przedluza bo nieststy czesto rodzaca czy po szkole rodzenia czy bez nie umie przec i tyle ;)widocznie moze ktos chce wypromowac szkle rodzenia......kasa..kasa..kasa....{chytry}[/quote]zgadzam się z Tobą!!!
Gość napisał(a):Ja polecam dr Bucińskiego. Jest naprawde dobry całą ciążę do niego chodziłam i jestem bardzo zadowolona mam śliczną zdrową córeczkę, a po cesarce przychodził i pytał czy czegoś nie potrzebuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Gość

09-04-2010, 19:36
#15
Ja polecam dr Bucińskiego. Jest naprawde dobry całą ciążę do niego chodziłam i jestem bardzo zadowolona mam śliczną zdrową córeczkę, a po cesarce przychodził i pytał czy czegoś nie potrzebuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Gość napisał(a):Aktywne 9 Miesięcy - zajęcia dla kobiet w ciążyCentrum Odnowy "ENERGIA"ul Sienkiewicza 43 (obok WKU nad kwiaciarnią)www.energia-odnowa.pl

Gość

15-04-2010, 14:19
#16
Aktywne 9 Miesięcy - zajęcia dla kobiet w ciążyCentrum Odnowy "ENERGIA"ul Sienkiewicza 43 (obok WKU nad kwiaciarnią)www.energia-odnowa.pl
Gość napisał(a):http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100409/ZDR OWIE/341560170

Gość

16-04-2010, 12:59
#17
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100409/ZDR OWIE/341560170
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ta opieka poloznych nad pacjentkami na czym polega?[/quote]    

Gość

30-04-2010, 00:00
#18
[quote=Gość]a ta opieka poloznych nad pacjentkami na czym polega?[/quote]    
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ta opieka poloznych nad pacjentkami na czym polega?[/quote]    

Gość

30-04-2010, 00:00
#19
[quote=Gość]a ta opieka poloznych nad pacjentkami na czym polega?[/quote]    
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ta opieka poloznych nad pacjentkami na czym polega?[/quote]    

Gość

30-04-2010, 00:00
#20
[quote=Gość]a ta opieka poloznych nad pacjentkami na czym polega?[/quote]    

strony: wstecz 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 3 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: and_zec, and_zec, and_zec
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów