dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Hej,to znowu ja,z tego co wiem to po cc lezy sie razem z innymi kobietami na sali.Ze mna tez lezaly 2 panie.Jedna oplacila sobie na noc polozna zeby ta zajela sie dzieckiem,a druga nie,a i tak pielegniarki do niej przychodzily.Z tego co wiem,to maz nie moze z toba zostac,odwiedziny sa do 19 i pozniej nie moze byc nikogo obcego na sali.Ale opieka na noworodkach jest dobra,ja przynajmniej nie narzekam.Gdy tylko dziecko plakalo zaraz przychodzil ktos zobaczyc co sie dzieje.Polozne myja,ubieraja dzieci i podadza do karmienia,jesli nie bedziesz mogla sie poruszyc.Moj maluszek 3 nocy po urodzeniu strasznie plakal,przyszla polozna wziela go ode mnie i powiedziala,zebym sie polozyla,a ona ponosi malego i sprobuje go uspac.I tak bylo.Takze zlego slowa nie moge powiedziec:)Pozdrawiam

Gość

20-04-2007, 15:48
#1
Hej,to znowu ja,z tego co wiem to po cc lezy sie razem z innymi kobietami na sali.Ze mna tez lezaly 2 panie.Jedna oplacila sobie na noc polozna zeby ta zajela sie dzieckiem,a druga nie,a i tak pielegniarki do niej przychodzily.Z tego co wiem,to maz nie moze z toba zostac,odwiedziny sa do 19 i pozniej nie moze byc nikogo obcego na sali.Ale opieka na noworodkach jest dobra,ja przynajmniej nie narzekam.Gdy tylko dziecko plakalo zaraz przychodzil ktos zobaczyc co sie dzieje.Polozne myja,ubieraja dzieci i podadza do karmienia,jesli nie bedziesz mogla sie poruszyc.Moj maluszek 3 nocy po urodzeniu strasznie plakal,przyszla polozna wziela go ode mnie i powiedziala,zebym sie polozyla,a ona ponosi malego i sprobuje go uspac.I tak bylo.Takze zlego slowa nie moge powiedziec:)Pozdrawiam
Gość napisał(a):No to w sumie w Ostrołęce nie jest tak źle, a po opiniach niektórych osób myślałam, że jest strasznie. Ale każdy może mieć swoje doświadczenia. Dziękuję za wyczerpujące informację. I pozdrawiam.

Gość

21-04-2007, 14:04
#2
No to w sumie w Ostrołęce nie jest tak źle, a po opiniach niektórych osób myślałam, że jest strasznie. Ale każdy może mieć swoje doświadczenia. Dziękuję za wyczerpujące informację. I pozdrawiam.
Gość napisał(a):Czy któraś z Was orientuje się, gdzie można zrobić bezpłatnie KTG? Ja leczę się w przychodni na Hallera i tam zdzierają po 10 zł.

Gość

28-04-2007, 13:21
#3
Czy któraś z Was orientuje się, gdzie można zrobić bezpłatnie KTG? Ja leczę się w przychodni na Hallera i tam zdzierają po 10 zł.
Gość napisał(a):Jesli dobrze pamietam to w Feminie robia takie badania za darmo,ale chyba trzeba byc ich pacjentka.A w szpitalu biora za ktg 12 lub 14zl!!!

Gość

28-04-2007, 22:31
#4
Jesli dobrze pamietam to w Feminie robia takie badania za darmo,ale chyba trzeba byc ich pacjentka.A w szpitalu biora za ktg 12 lub 14zl!!!
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o lekarza od początku zdecydowaliśmy z mężem że będę chodzić prywatnie. Obecnie moim lekarzem prowadzacym jest Dr. Jankowski. Ma switny sprzę, 3w USG, nagrywa filmiki z życia twojego dzidziusia w łonie :). Zleca mi tez wszystkie kompleksowe badania a USG jest poprostu normą przy comiesięcznej wizycie. Nawet jeśli c ciagu tygodnia cokolwiek mnie niepokoi zaraz dzwonie do Dr o każdej poże aby mnie uspokoił.Do do porodu nie warto moim zdaniem zawracać sobie głowy lekarzem, natomiast trzeba poświęcic troche  "czasu: :) połoznej- to napewno przyniesie oczekiwany rezultat:D

Gość

30-04-2007, 11:41
#5
Jeśli chodzi o lekarza od początku zdecydowaliśmy z mężem że będę chodzić prywatnie. Obecnie moim lekarzem prowadzacym jest Dr. Jankowski. Ma switny sprzę, 3w USG, nagrywa filmiki z życia twojego dzidziusia w łonie :). Zleca mi tez wszystkie kompleksowe badania a USG jest poprostu normą przy comiesięcznej wizycie. Nawet jeśli c ciagu tygodnia cokolwiek mnie niepokoi zaraz dzwonie do Dr o każdej poże aby mnie uspokoił.Do do porodu nie warto moim zdaniem zawracać sobie głowy lekarzem, natomiast trzeba poświęcic troche  "czasu: :) połoznej- to napewno przyniesie oczekiwany rezultat:D
Gość napisał(a):Która położną z ostrołęckiego szpitala polecacie?

Gość

30-04-2007, 14:31
#6
Która położną z ostrołęckiego szpitala polecacie?
Gość napisał(a):Pani Mirka- swietna polozna,sympatyczna i czula kobietka,prowadzi szkole rodzenia.Byla przy mnie gdy rodzilam i wszystkim ja polecam.Zreszta slyszalam,ze i lekarze ja chwala,dobrze sie z Nia wspolpracuje-tak mowia.

Gość

30-04-2007, 19:30
#7
Pani Mirka- swietna polozna,sympatyczna i czula kobietka,prowadzi szkole rodzenia.Byla przy mnie gdy rodzilam i wszystkim ja polecam.Zreszta slyszalam,ze i lekarze ja chwala,dobrze sie z Nia wspolpracuje-tak mowia.
Gość napisał(a):Potwierdzam. Pani Mirka Dąbrowska to nie tylko rewelacyjna połozna, ale przede wszystkim bardzo sympatyczna i przyjazna osoba, która pomoże i zadba przy porodzie i nawet po. Powiem z własnego doswiadczenia, że doktor Buciński w połączeniu z Panią Mirką przy porodzie to najlepsze, co może pacjentkę spotkać w ostrołęckim szpitalu. Oprócz tego, że są fachowcami to są też ludzmi i będę ich polecać każdemu. Pozdrawiam{ok}

Gość

03-05-2007, 23:41
#8
Potwierdzam. Pani Mirka Dąbrowska to nie tylko rewelacyjna połozna, ale przede wszystkim bardzo sympatyczna i przyjazna osoba, która pomoże i zadba przy porodzie i nawet po. Powiem z własnego doswiadczenia, że doktor Buciński w połączeniu z Panią Mirką przy porodzie to najlepsze, co może pacjentkę spotkać w ostrołęckim szpitalu. Oprócz tego, że są fachowcami to są też ludzmi i będę ich polecać każdemu. Pozdrawiam{ok}
Gość napisał(a):Niestety, Pan dr Buciński zaczął ostatnio troszkę olewać pacjentki, bo ma ich wyraźnie za dużo i widać, że nie wyrabia czasowo. {co}

Gość

05-05-2007, 11:32
#9
Niestety, Pan dr Buciński zaczął ostatnio troszkę olewać pacjentki, bo ma ich wyraźnie za dużo i widać, że nie wyrabia czasowo. {co}
Gość napisał(a):chciałam się zapytać czy doktor jankowski przyjmuję na kasę chorych i gdzie?

Gość

07-05-2007, 13:06
#10
chciałam się zapytać czy doktor jankowski przyjmuję na kasę chorych i gdzie?
Gość napisał(a):a czy doktor Janowska jest dobrym lekarzem jeżeli chodzi o nadżerke bo dowiedzialm sie ze ja mam i mam problem czy isc do nej czy do innego lekarza z Feminy. tam jeszcze wiem ze przyjmuje Achcińska i nerwinski??

Gość

08-05-2007, 10:08
#11
a czy doktor Janowska jest dobrym lekarzem jeżeli chodzi o nadżerke bo dowiedzialm sie ze ja mam i mam problem czy isc do nej czy do innego lekarza z Feminy. tam jeszcze wiem ze przyjmuje Achcińska i nerwinski??
Gość napisał(a):tak chodze do doktor janowskiej przy urzedze pracy tam w feminie przyjmuje w srody i czwartki pod 13 zapisy sa rano kazdego dnia tyna fundusz przyjmuje

Gość

08-05-2007, 10:10
#12
tak chodze do doktor janowskiej przy urzedze pracy tam w feminie przyjmuje w srody i czwartki pod 13 zapisy sa rano kazdego dnia tyna fundusz przyjmuje
Gość napisał(a):Dziewczyny, napiszcie jak to jest ze znieczuleniem zewnątrz oponowym w ostrołęckim szpitalu. Czy jest płatne, czy robia na życzenie czy tylko wybranym?

Gość

08-05-2007, 16:08
#13
Dziewczyny, napiszcie jak to jest ze znieczuleniem zewnątrz oponowym w ostrołęckim szpitalu. Czy jest płatne, czy robia na życzenie czy tylko wybranym?
Gość napisał(a):Pod zadnym pozorem nie poleca, dr. janowskiej jest to kobieta ktora nie ma podejscia do mlodej cieżarnej z problemami. bylam u niej i nie przejmowala sie tym zeby mi wytlumaczyc tylko powiedziala ze jak poleci to zrobie sobie z mezem drugie dziecko. lecze sie obecnie u dr. niewinskiego na kase chorych i nie narzekam zawsze wszytko dobrze wytlumaczy. z tego co wiem to robi tez wypalanke w feminie na kosciuszki na kase chorych.

Gość

11-05-2007, 12:58
#14
Pod zadnym pozorem nie poleca, dr. janowskiej jest to kobieta ktora nie ma podejscia do mlodej cieżarnej z problemami. bylam u niej i nie przejmowala sie tym zeby mi wytlumaczyc tylko powiedziala ze jak poleci to zrobie sobie z mezem drugie dziecko. lecze sie obecnie u dr. niewinskiego na kase chorych i nie narzekam zawsze wszytko dobrze wytlumaczy. z tego co wiem to robi tez wypalanke w feminie na kosciuszki na kase chorych.
Gość napisał(a):[b]jeśli dobry ginekolog to tylko dr Mróz{!}{!}{!} prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona z jego opieki  dzięki niemu mam teraz zdrowego 3 miesięcznego synka {usmiech} nie polecam dr Jankowskiego {nie}

Gość

13-05-2007, 10:32
#15
[b]jeśli dobry ginekolog to tylko dr Mróz{!}{!}{!} prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona z jego opieki  dzięki niemu mam teraz zdrowego 3 miesięcznego synka {usmiech} nie polecam dr Jankowskiego {nie}
Gość napisał(a):Wszystkim przyszłym mamom polecam opiekę dr Pyskło. Jest naprawdę dobrym specjalistą i co się żadko spotyka troszczy się o swoje pacjentki. Miałam ciążę z problemami jednak pod opieką dr Pyskło nie czułam się aż tak zagrożona. Wszysko skończyło się dobrze i dziś jestem szczęśliwą mamą 2-tyg synka. Jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna!!!!!!

Gość

14-05-2007, 12:07
#16
Wszystkim przyszłym mamom polecam opiekę dr Pyskło. Jest naprawdę dobrym specjalistą i co się żadko spotyka troszczy się o swoje pacjentki. Miałam ciążę z problemami jednak pod opieką dr Pyskło nie czułam się aż tak zagrożona. Wszysko skończyło się dobrze i dziś jestem szczęśliwą mamą 2-tyg synka. Jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna!!!!!!
Gość napisał(a):Kobietki, co wy chcecie od Ostrołęckiego szpitala. Ja rodziłam drugi raz i naprawdę nie mam powodów do narzekań. Tydzień przed porodem znalazłam się na patologii i tam także spotkałam się z miłą i fachową opieką, dodam że nie kosztowało mnie to ani złotóweczki. Wiele kobiet z góry podchodzi do personelu naszego szpitala jak do "rzeźników" i traktują ich z pogardą a wystarzy im zaufać i być pogodnie nastawionym. Wtedy odwdzięczą się tym samym. Wiem,że może to być trudne gdy w grę wchodzi zdrowie a nawet życie maluszka, ale ja przez to przeszłam i jest to możliwe. Także na trakcie  położne mi pomagały, a nie miałam żadnej "kupionej". NIE BÓJCIE SIĘ RODZIĆ W OSTROŁĘCE!!! Naprawdę wystarczy tylko być pozytywnie nastawionym. (Jedyne zastrzeżenia kieruję pod adresem warunków sanitarnych w łazienkach i wyżywienia- bo bez wlasnego prowiantu można się zagłodzić :)  )

Gość

17-05-2007, 13:18
#17
Kobietki, co wy chcecie od Ostrołęckiego szpitala. Ja rodziłam drugi raz i naprawdę nie mam powodów do narzekań. Tydzień przed porodem znalazłam się na patologii i tam także spotkałam się z miłą i fachową opieką, dodam że nie kosztowało mnie to ani złotóweczki. Wiele kobiet z góry podchodzi do personelu naszego szpitala jak do "rzeźników" i traktują ich z pogardą a wystarzy im zaufać i być pogodnie nastawionym. Wtedy odwdzięczą się tym samym. Wiem,że może to być trudne gdy w grę wchodzi zdrowie a nawet życie maluszka, ale ja przez to przeszłam i jest to możliwe. Także na trakcie  położne mi pomagały, a nie miałam żadnej "kupionej". NIE BÓJCIE SIĘ RODZIĆ W OSTROŁĘCE!!! Naprawdę wystarczy tylko być pozytywnie nastawionym. (Jedyne zastrzeżenia kieruję pod adresem warunków sanitarnych w łazienkach i wyżywienia- bo bez wlasnego prowiantu można się zagłodzić :)  )
Gość napisał(a):Informacje na temat ostrołęckigo szpitala sa grubo przesadzone. W marcu miałam cc i nie dam złego słowa powiedzieć na personel zarówno położne jak i lekarze spisali się na medal!!! ciążę prowadził mi dr Jankowski GORACO GO POLECAM{ok}-Rzetelny,kompetentny  miły a nawet dowcipny{usmiech} ciążę miałam naprawdę trudną ale mogę już cieszyć się moją córeczką{zakochany},poza tym podobał mi się dr Buciński (jako lekarz w stosunku do swoich pacjentek)Położne też były spoko nawet się uśmiechały-a za to im nikt nie płaci. Standardy się poprawią jak przeniosą oddziały do nowego szpitala-zobaczymy czy Łomża będzie tak popularna.A swoją drogą to lekki obciach mieć miejsce urodzenia Łomża...

Gość

22-05-2007, 22:00
#18
Informacje na temat ostrołęckigo szpitala sa grubo przesadzone. W marcu miałam cc i nie dam złego słowa powiedzieć na personel zarówno położne jak i lekarze spisali się na medal!!! ciążę prowadził mi dr Jankowski GORACO GO POLECAM{ok}-Rzetelny,kompetentny  miły a nawet dowcipny{usmiech} ciążę miałam naprawdę trudną ale mogę już cieszyć się moją córeczką{zakochany},poza tym podobał mi się dr Buciński (jako lekarz w stosunku do swoich pacjentek)Położne też były spoko nawet się uśmiechały-a za to im nikt nie płaci. Standardy się poprawią jak przeniosą oddziały do nowego szpitala-zobaczymy czy Łomża będzie tak popularna.A swoją drogą to lekki obciach mieć miejsce urodzenia Łomża...
Gość napisał(a):Mam takie samo zdanie jak poprzedniczka:)Nie wiem skad wziela sie ta zla opinia naszego szpitala...Ja rodzilam we wrzesniu,lezalam tydzien na patologii,a pozniej 5 dni na noworodkach.Nie moge zlego slowa powiedziec o opiece,poza jedzeniem oczywiscie:)Pielegniarki i lekarze sa naprawde w porzadku,zarowno na jednym jak i drugim oddziale.Szlam do szpitala jak na skazanie,tak mi wszyscy opowiadali jaka to zla opieka jest w naszym szpitalu,a zostalam bardzo milo zaskoczona.Wiem teraz,ze nie nalezy sluchac plotek,ze cos tam kiedys komus...Wszystko jest grubo przesadzone!!!Kazdy cos dolozy i tak powstaje plotka.Duzo zalezy tez od nastawienia,bo jak idziesz i myslisz,ze wszyscy beda na Twoje zawolanie i beda skakac tylko przy Tobie,to troche przesada.Byly takie DAMY co nic im nie pasowalo i zachowywaly sie jak na wczasach.A przeciez to nie o to chodzi...Osobiscie polecam nasz szpital.Zastrzezenia mozna miec jedynie do wygladu,estetyki sal,ale jak przeniosa sie do nowego budynku to mysle,wtedy wszystko bedzie ok.Rzeczywiscie URODZONY W ŁOMŻY-to brzmi dziwnie:):):)

Gość

23-05-2007, 09:47
#19
Mam takie samo zdanie jak poprzedniczka:)Nie wiem skad wziela sie ta zla opinia naszego szpitala...Ja rodzilam we wrzesniu,lezalam tydzien na patologii,a pozniej 5 dni na noworodkach.Nie moge zlego slowa powiedziec o opiece,poza jedzeniem oczywiscie:)Pielegniarki i lekarze sa naprawde w porzadku,zarowno na jednym jak i drugim oddziale.Szlam do szpitala jak na skazanie,tak mi wszyscy opowiadali jaka to zla opieka jest w naszym szpitalu,a zostalam bardzo milo zaskoczona.Wiem teraz,ze nie nalezy sluchac plotek,ze cos tam kiedys komus...Wszystko jest grubo przesadzone!!!Kazdy cos dolozy i tak powstaje plotka.Duzo zalezy tez od nastawienia,bo jak idziesz i myslisz,ze wszyscy beda na Twoje zawolanie i beda skakac tylko przy Tobie,to troche przesada.Byly takie DAMY co nic im nie pasowalo i zachowywaly sie jak na wczasach.A przeciez to nie o to chodzi...Osobiscie polecam nasz szpital.Zastrzezenia mozna miec jedynie do wygladu,estetyki sal,ale jak przeniosa sie do nowego budynku to mysle,wtedy wszystko bedzie ok.Rzeczywiscie URODZONY W ŁOMŻY-to brzmi dziwnie:):):)
Gość napisał(a):Jeszcze jedno,skoro uwazacie,ze na patologii i noworodkach jest zla opieka,to zajrzyjcie na pediatrie!Nie powiem,lekarze w porzadku,ale personel.........Nikomu nie zycze,zeby trafil tam z dzieckiem,ale ja lezalam tam z synkiem juz 2 razy i mam porownanie.Nikt sie nikim nie interesuje.Pielegniarki tylko pija kawe za kawa,a jak sie z czyms do nich zwrocisz,to "zabijaja wzrokiem".Pierwszy raz trafilam tam jak moj synek mial 2 tygodnie,lezalam na sali przy samej dyzurce.Nakarmilam i uspalam dziecko i poszlam do lazienki.W pewnym momencie wpada do mnie inna mama z sasiedniej sali,ze dziecko strasznie placze.Pobieglam,rzeczywiscie maly krzyczal przerazony,a panie pielegniarki pijac kawke gawedzily sobie w najlepsze...To dopiero opieka!

Gość

23-05-2007, 10:04
#20
Jeszcze jedno,skoro uwazacie,ze na patologii i noworodkach jest zla opieka,to zajrzyjcie na pediatrie!Nie powiem,lekarze w porzadku,ale personel.........Nikomu nie zycze,zeby trafil tam z dzieckiem,ale ja lezalam tam z synkiem juz 2 razy i mam porownanie.Nikt sie nikim nie interesuje.Pielegniarki tylko pija kawe za kawa,a jak sie z czyms do nich zwrocisz,to "zabijaja wzrokiem".Pierwszy raz trafilam tam jak moj synek mial 2 tygodnie,lezalam na sali przy samej dyzurce.Nakarmilam i uspalam dziecko i poszlam do lazienki.W pewnym momencie wpada do mnie inna mama z sasiedniej sali,ze dziecko strasznie placze.Pobieglam,rzeczywiscie maly krzyczal przerazony,a panie pielegniarki pijac kawke gawedzily sobie w najlepsze...To dopiero opieka!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów