dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Gość napisał(a):chciałabym się dowiedzieć gdzie przyjmuje dr Pyskło(oczywiście na kasę chorych)???????????????????????????????????????????????????? ??????? pomóżcie

Gość

08-03-2007, 21:42
#1
chciałabym się dowiedzieć gdzie przyjmuje dr Pyskło(oczywiście na kasę chorych)???????????????????????????????????????????????????? ??????? pomóżcie
Gość napisał(a):chyba na Sienkiewicza 55....Przychodnia Specjalistów

Gość

08-03-2007, 23:00
#2
chyba na Sienkiewicza 55....Przychodnia Specjalistów
Gość napisał(a):Poradnia K Nowy Szpital, ul. Jana Pawła

Gość

09-03-2007, 11:21
#3
Poradnia K Nowy Szpital, ul. Jana Pawła
Gość napisał(a):polecam bardzo poród w Łomży Fachowa opieka przy porodzie i popełne monitorowanie porodu-wszystkie podawane leki i ktg na bierząco wprowadzane w komputer no i co najważniejsze na trakcie często widać lekarza czego nie powiem o ostrołęckim szpitalu Kiedy spytałam jak to jest że podawane są leki rozkurczowe i przeciwbólowe jawnie (nie po kryjomu jak w Oce) położna odpowiedziała :jeżeli kobieta może rodzić szybciej i mniej boleśnie bez negatywnych skutków ubocznych to dlaczego nie?A jeszcze cos dla pań które mają ciąże patologiczne - ja trafiłam na trakt w niedzielę i mimo to miałam konsultacje internistyczną i kardiologiczną a lekarz powiedział żeby się nie denerwować bo jeśli się coś złego zacznie dziać będą ciąć A i oczywiście dzieciaczki mają super opiekę na oddziale Dla mnie wzorcowy oddział POLECAM

Gość

12-03-2007, 08:32
#4
polecam bardzo poród w Łomży Fachowa opieka przy porodzie i popełne monitorowanie porodu-wszystkie podawane leki i ktg na bierząco wprowadzane w komputer no i co najważniejsze na trakcie często widać lekarza czego nie powiem o ostrołęckim szpitalu Kiedy spytałam jak to jest że podawane są leki rozkurczowe i przeciwbólowe jawnie (nie po kryjomu jak w Oce) położna odpowiedziała :jeżeli kobieta może rodzić szybciej i mniej boleśnie bez negatywnych skutków ubocznych to dlaczego nie?A jeszcze cos dla pań które mają ciąże patologiczne - ja trafiłam na trakt w niedzielę i mimo to miałam konsultacje internistyczną i kardiologiczną a lekarz powiedział żeby się nie denerwować bo jeśli się coś złego zacznie dziać będą ciąć A i oczywiście dzieciaczki mają super opiekę na oddziale Dla mnie wzorcowy oddział POLECAM
Gość napisał(a): Kazdy lekarz jest dobry i swietnym fachowce pod jednym warunkiem w zalezności od grubości koperty. Wiem cos o tym leżałam ponad tydzień na patologii w Ostrołęce żeby nie koperta to pewnie bym tam lezała następny tydzień.

Gość

20-03-2007, 13:22
#5
Kazdy lekarz jest dobry i swietnym fachowce pod jednym warunkiem w zalezności od grubości koperty. Wiem cos o tym leżałam ponad tydzień na patologii w Ostrołęce żeby nie koperta to pewnie bym tam lezała następny tydzień.
Gość napisał(a):Najlepszy lekarz w O-ce to dr Pyskło na kasę przyjmuje w nowym szpitalu, prywatnie na sienkiewicza (ja chodziłam na kasę), Jankowski to patałach zna się tylko na cesarkach i wmówi ci wszystko żebyś tylko się na to zgodziła i mu zapłaciła, a poród oczywiście w łomży, rodziam tam mojego synka więc wiem coś o tym, ja urodziłam po południu, rano przyszła do mnie położna i mówi " wie pani a w nocy też rodziła u nas dziewczyna z Ostrołęki, co tam się u was dzieje, że tak tu przyjeżdżacie" a dalej "a przyjeżdzajcie przynajmniej my będziemy miały pracę, jak u was położne nie chcą to nie" szycie w łomży to perfekcja, nie mam nawet malutkiego śladu, niczym przy operacjach plastycznych, a najlepsza z tego wszystkiego jest opieka nad noworodkami, dzieciak kwęknie w środku nocy a już są pielęgniarki i się nim zajmują POLECAM ŁOMŻĘ

Gość

21-03-2007, 22:22
#6
Najlepszy lekarz w O-ce to dr Pyskło na kasę przyjmuje w nowym szpitalu, prywatnie na sienkiewicza (ja chodziłam na kasę), Jankowski to patałach zna się tylko na cesarkach i wmówi ci wszystko żebyś tylko się na to zgodziła i mu zapłaciła, a poród oczywiście w łomży, rodziam tam mojego synka więc wiem coś o tym, ja urodziłam po południu, rano przyszła do mnie położna i mówi " wie pani a w nocy też rodziła u nas dziewczyna z Ostrołęki, co tam się u was dzieje, że tak tu przyjeżdżacie" a dalej "a przyjeżdzajcie przynajmniej my będziemy miały pracę, jak u was położne nie chcą to nie" szycie w łomży to perfekcja, nie mam nawet malutkiego śladu, niczym przy operacjach plastycznych, a najlepsza z tego wszystkiego jest opieka nad noworodkami, dzieciak kwęknie w środku nocy a już są pielęgniarki i się nim zajmują POLECAM ŁOMŻĘ
Gość napisał(a):A mogę spytać jak się dostałaś do szpitala w Łomży? czy wystarczy pojechać "jak się zacznie"... {co}  i czy trzeba coś załatwiać w NFZ ? ...wiele dobrego słyszałam już o szpitalu w Łomży....a ostrołęckiej porodówki boję się jak ognia - rodziłam tu pierwszego syna...wspominam to jako koszmar..nie sam ból..ale opiekę, ogólnie otoczenie i wszechobecną obojętność..nie mówiąc o smrodzie i brudzie {smutny}

Gość

23-03-2007, 18:21
#7
A mogę spytać jak się dostałaś do szpitala w Łomży? czy wystarczy pojechać "jak się zacznie"... {co}  i czy trzeba coś załatwiać w NFZ ? ...wiele dobrego słyszałam już o szpitalu w Łomży....a ostrołęckiej porodówki boję się jak ognia - rodziłam tu pierwszego syna...wspominam to jako koszmar..nie sam ból..ale opiekę, ogólnie otoczenie i wszechobecną obojętność..nie mówiąc o smrodzie i brudzie {smutny}
Gość napisał(a):Witam. Jeśli chodzi o Łomże to równiez słyszałam badzo dużo opini pozytywnych :) większość boi sie O-ki... zimna prawda  :(A czy moze któraś z Was prowadził dr.Gąska??  Co o nim sądzicie? Jakie macie odczucia :)

Gość

27-03-2007, 07:54
#8
Witam. Jeśli chodzi o Łomże to równiez słyszałam badzo dużo opini pozytywnych :) większość boi sie O-ki... zimna prawda  :(A czy moze któraś z Was prowadził dr.Gąska??  Co o nim sądzicie? Jakie macie odczucia :)
Gość napisał(a):dr. Gąska jest świetnym specjalistą (a może "był..) ale niestety ma już swoje lata...byłam u niego ok. 7-8 lat temu i byłam zadowolona...teraz jednak trafiłam przypadkiem do niego z dziwnymi bólami (jestem w ciąży)..i nie życzę nikomu..po pierwsze pytał się mnie po trzy razy o to samo, gdy ja pytałam nie odpowiadał..podejrzewam że nie słyszał...o badaniu nie wspomnę...miałam wrażenie że "odpłynę" gdy zaczął mnie badać {smutny} ... powinien już przejść na emeryturę..a tak niszczy sobie swoją wyrobioną kiedyś świetną opinię

Gość

27-03-2007, 12:08
#9
dr. Gąska jest świetnym specjalistą (a może "był..) ale niestety ma już swoje lata...byłam u niego ok. 7-8 lat temu i byłam zadowolona...teraz jednak trafiłam przypadkiem do niego z dziwnymi bólami (jestem w ciąży)..i nie życzę nikomu..po pierwsze pytał się mnie po trzy razy o to samo, gdy ja pytałam nie odpowiadał..podejrzewam że nie słyszał...o badaniu nie wspomnę...miałam wrażenie że "odpłynę" gdy zaczął mnie badać {smutny} ... powinien już przejść na emeryturę..a tak niszczy sobie swoją wyrobioną kiedyś świetną opinię
Gość napisał(a):To prawda,slyszalam kiedys duzo dobrego o dr Gasce,ale mial dyzur kiedy rodzilam i ...cale szczescie,ze byl jeszcze dr Pysklo.

Gość

27-03-2007, 16:10
#10
To prawda,slyszalam kiedys duzo dobrego o dr Gasce,ale mial dyzur kiedy rodzilam i ...cale szczescie,ze byl jeszcze dr Pysklo.
Gość napisał(a):Ja byłam w Łomży i odesłali mnie z kwitkiem :/ Jeżeli tam jechać to tylko z bólami - inaczej nie przyjmą. A w Ostrołęce {smutny} niestety kiepskie warunki. Ale dzieci 2 urodziłam i jest dobrze.

Gość

05-04-2007, 15:26
#11
Ja byłam w Łomży i odesłali mnie z kwitkiem :/ Jeżeli tam jechać to tylko z bólami - inaczej nie przyjmą. A w Ostrołęce {smutny} niestety kiepskie warunki. Ale dzieci 2 urodziłam i jest dobrze.
Gość napisał(a):Ja chodzę do pani dr Czasiuk, narazie jestem zadowolona.

Gość

11-04-2007, 08:02
#12
Ja chodzę do pani dr Czasiuk, narazie jestem zadowolona.
Gość napisał(a):A ja polecam dr Bucińskiego. Fachowiec w każdym calu. Po prostu profesjonalista i nie ma sobie równych w tym co robi{ok} O pacjentkę bardzo dba. Byłam w szpitalu tydzień i nie zdarzyło się, aby nie dowiadywał się telefonicznie o swoje podopieczne podczas pierwszej fazy porodu i zawsze stara przyjeżdzać na trakt do swojej rodzącej pacjentki. Po porodzie też zagląda{usmiech} Naprawdę, jeśli któraś z nas chce być otoczona profesjonalną opieką to tylko dr Marek Buciński. Pozdrawiam

Gość

13-04-2007, 11:49
#13
A ja polecam dr Bucińskiego. Fachowiec w każdym calu. Po prostu profesjonalista i nie ma sobie równych w tym co robi{ok} O pacjentkę bardzo dba. Byłam w szpitalu tydzień i nie zdarzyło się, aby nie dowiadywał się telefonicznie o swoje podopieczne podczas pierwszej fazy porodu i zawsze stara przyjeżdzać na trakt do swojej rodzącej pacjentki. Po porodzie też zagląda{usmiech} Naprawdę, jeśli któraś z nas chce być otoczona profesjonalną opieką to tylko dr Marek Buciński. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Tak, tak.... tylko, że doktor Buciński jest tak zarobiony, że ciężko sie do niego dostac na wizytę.... a na kase chorych to juz nie ma mowy.

Gość

18-04-2007, 11:56
#14
Tak, tak.... tylko, że doktor Buciński jest tak zarobiony, że ciężko sie do niego dostac na wizytę.... a na kase chorych to juz nie ma mowy.
Gość napisał(a):witajcie,mam pytanie odnośnie umów z położnymi na czas porodu - czytałam na innym forum, że w wielu szpitalach w Polsce można taką umową zawrzeć, zapłacić i ma się opiekę tej położnej nawet w pierwszej dobie porodzie. Jak to jest w O-ce?

Gość

18-04-2007, 14:44
#15
witajcie,mam pytanie odnośnie umów z położnymi na czas porodu - czytałam na innym forum, że w wielu szpitalach w Polsce można taką umową zawrzeć, zapłacić i ma się opiekę tej położnej nawet w pierwszej dobie porodzie. Jak to jest w O-ce?
Gość napisał(a):Hej,w Ostrolece tez jest to mozliwe. Ja rodzilam we wrzesniu i caly czas byla przy mnie polozna,zostala nawet po porodzie,az przewiezli mnie na sale. Nie powiem,troche to kosztuje,ale moim zdaniem warto. Chodzilam do szkoly rodzenia i polozna mialam wlasnie stamtad,bardzo sympatyczna kobietka.Jak juz bylo ciezko t pomagalo nawet to,ze trzymala mnie za reke:)Takze polecam!!!

Gość

18-04-2007, 21:47
#16
Hej,w Ostrolece tez jest to mozliwe. Ja rodzilam we wrzesniu i caly czas byla przy mnie polozna,zostala nawet po porodzie,az przewiezli mnie na sale. Nie powiem,troche to kosztuje,ale moim zdaniem warto. Chodzilam do szkoly rodzenia i polozna mialam wlasnie stamtad,bardzo sympatyczna kobietka.Jak juz bylo ciezko t pomagalo nawet to,ze trzymala mnie za reke:)Takze polecam!!!
Gość napisał(a):Witaj,Dziękuję za informację.  Czy mozesz mi zdradzić jakiego rzędu to są koszty, w innych szpitalach (w dużych miastach) czytałam o 300-600 zł. Czy jest ta usługa związana z porodem rodzinnym, czy całkowicie niezależnie od tego?{usmiech}

Gość

19-04-2007, 07:51
#17
Witaj,Dziękuję za informację.  Czy mozesz mi zdradzić jakiego rzędu to są koszty, w innych szpitalach (w dużych miastach) czytałam o 300-600 zł. Czy jest ta usługa związana z porodem rodzinnym, czy całkowicie niezależnie od tego?{usmiech}
Gość napisał(a):Ja placilam 300zl i chyba wszystkie te polozne tyle biora.Nie jest to zwiazane z porodem rodzinnym,rodzilam na normalnej sali z innymi dziewczynami.Przy porodzie rodzinnym dodatkowo placisz za sale porodow rodzinnych-200zl.

Gość

19-04-2007, 20:55
#18
Ja placilam 300zl i chyba wszystkie te polozne tyle biora.Nie jest to zwiazane z porodem rodzinnym,rodzilam na normalnej sali z innymi dziewczynami.Przy porodzie rodzinnym dodatkowo placisz za sale porodow rodzinnych-200zl.
Gość napisał(a):Dziękuję bardzo za informację,pozdrawiam.

Gość

20-04-2007, 07:59
#19
Dziękuję bardzo za informację,pozdrawiam.
Gość napisał(a):Hej,a może ktoś wie, jaka jest opieka położnych nad matką i dzieckiem po cc w Ostrołęce? Na co można liczyć? Czy dostaje się jakieś środki przeciwbólowe w pierwszej dobie po cc? Kiedy każą wstać i co się dzieje, gdy kobieta jest za bardzo obolała czy słaba, aby się zajmować dzieckiem w pierswzym czy drugim dniu? Czy leży się na ogólnej sali, czy można mieć pokój oddzielny albo np 2-osobowy, aby np. mąż mógł pomóc podać dziecko do karmienia, czy je przewinąć lub umyć?

Gość

20-04-2007, 12:10
#20
Hej,a może ktoś wie, jaka jest opieka położnych nad matką i dzieckiem po cc w Ostrołęce? Na co można liczyć? Czy dostaje się jakieś środki przeciwbólowe w pierwszej dobie po cc? Kiedy każą wstać i co się dzieje, gdy kobieta jest za bardzo obolała czy słaba, aby się zajmować dzieckiem w pierswzym czy drugim dniu? Czy leży się na ogólnej sali, czy można mieć pokój oddzielny albo np 2-osobowy, aby np. mąż mógł pomóc podać dziecko do karmienia, czy je przewinąć lub umyć?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów