tomografia komputerowa głowy prywatnie POMOC

Założony przez ladyska
strony: 1
ladyska napisał(a):Witam! Wiem ze w nowym szpitalu wykonuja tomografie komputerowa głowy. Czy moze ktos wie czy jest mozliwosc wykonania tomografii prywatnie i jaka jest cena? z gory dziekuje za pomoc .

ladyska

Wpisów: 6
Dołączył: 15.12.2010
08-03-2011, 12:38
#1
Witam! Wiem ze w nowym szpitalu wykonuja tomografie komputerowa głowy. Czy moze ktos wie czy jest mozliwosc wykonania tomografii prywatnie i jaka jest cena? z gory dziekuje za pomoc .
Gość napisał(a):prywatnie to nie wiem, ale wystarczy, że lekarz wystawi ci skierowanie i napisze że masz wymioty i utratę świadomości i zrobią ci tego samego dnia.

Gość

08-03-2011, 13:08
#2
prywatnie to nie wiem, ale wystarczy, że lekarz wystawi ci skierowanie i napisze że masz wymioty i utratę świadomości i zrobią ci tego samego dnia.
Gość napisał(a):po co prywatnie!ze skierowaniem od lekarza prosze udac sie do makowa maz.po 3dniach od rejstracji mialam wykonane badanie.mila obsluga badanie wykonane bez problemu

Gość

08-03-2011, 13:22
#3
po co prywatnie!ze skierowaniem od lekarza prosze udac sie do makowa maz.po 3dniach od rejstracji mialam wykonane badanie.mila obsluga badanie wykonane bez problemu
ladyska napisał(a):ale to lekarz rodzinny wystawi skierowanie i tak bez problemu?? slyszalam ze lekarze rodzinni/specjalisci nie chca wystawiac skierowan, bo ze niby to jest drogie badanie itp.

ladyska

Wpisów: 6
Dołączył: 15.12.2010
08-03-2011, 13:48
#4
ale to lekarz rodzinny wystawi skierowanie i tak bez problemu?? slyszalam ze lekarze rodzinni/specjalisci nie chca wystawiac skierowan, bo ze niby to jest drogie badanie itp.
Gość napisał(a):tomograf nic nie da trzeba iść do neurologa i poprosić o skierowanie na rezonans. Najlepszy jest w Legionowie. prywatnie koszt resonansu wynosi 450zł.  + ewentualny kontrast do200zł.

Gość

08-03-2011, 14:18
#5
tomograf nic nie da trzeba iść do neurologa i poprosić o skierowanie na rezonans. Najlepszy jest w Legionowie. prywatnie koszt resonansu wynosi 450zł.  + ewentualny kontrast do200zł.
Gość napisał(a):LADYSKA: A czym te badania się różnią od siebie? bardzo źle sie czuję i po prostu nie wiem juz ktore badanie wykonac z wymienionych... ktore jest lepsze? no i czy w O-ce tez robia rezonans?

Gość

08-03-2011, 14:51
#6
LADYSKA: A czym te badania się różnią od siebie? bardzo źle sie czuję i po prostu nie wiem juz ktore badanie wykonac z wymienionych... ktore jest lepsze? no i czy w O-ce tez robia rezonans?
Gość napisał(a):Ja rezonans robułam w łomży. Rezonans jest dokładniejszy niz tomografia. O tym czy tomografia ma byc z kontrastem czy bez decyduje lekarz, chodzi o widocznosc w badaniu.  

Gość

08-03-2011, 19:03
#7
Ja rezonans robułam w łomży. Rezonans jest dokładniejszy niz tomografia. O tym czy tomografia ma byc z kontrastem czy bez decyduje lekarz, chodzi o widocznosc w badaniu.  
Gość napisał(a):w poniedzialki mozna zrobic rezonans w ostrolece koszt 420zl z kontrastem 600zl

Gość

08-03-2011, 19:30
#8
w poniedzialki mozna zrobic rezonans w ostrolece koszt 420zl z kontrastem 600zl
Gość napisał(a):[quote=Gość]LADYSKA: A czym te badania się różnią od siebie? bardzo źle sie czuję i po prostu nie wiem juz ktore badanie wykonac z wymienionych... ktore jest lepsze? no i czy w O-ce tez robia rezonans? [/quote] Bawisz sie w lekarza?? Idz do specjalisty jak nie w O-ce to jedz do warszawy i powiedzą Ci jakie masz badania wykonać. Jeżeli to coś poważnego to się Tobą zaopiekują!!  

Gość

08-03-2011, 20:27
#9
[quote=Gość]LADYSKA: A czym te badania się różnią od siebie? bardzo źle sie czuję i po prostu nie wiem juz ktore badanie wykonac z wymienionych... ktore jest lepsze? no i czy w O-ce tez robia rezonans? [/quote] Bawisz sie w lekarza?? Idz do specjalisty jak nie w O-ce to jedz do warszawy i powiedzą Ci jakie masz badania wykonać. Jeżeli to coś poważnego to się Tobą zaopiekują!!  
Gość napisał(a):LADYSKA: a czy lekarze rodzinni bez problemu wypisuja skierowania na rezonans? no i czym si sie rozni rezonans z kontrastem czy bez?

Gość

08-03-2011, 21:51
#10
LADYSKA: a czy lekarze rodzinni bez problemu wypisuja skierowania na rezonans? no i czym si sie rozni rezonans z kontrastem czy bez?
Gość napisał(a):Lekarz rodzinny nie wystawi skierowania na rezonans czy tomografię, będzie musiał za to zapłacić, jeśli skierowanie wystawia specjalista, np. neurolog badanie jest na koszt NFZ. Jeśli już chcesz zapłacić to idź do neurologa prywatnie, powiedz o co chodzi, że tak źle się czujesz, powinnaś bez problemu dostać skierowanie, wiem bo ja przy pierwszej wizycie u dr. Jarki (akurat na NFZ) dostałam skierowanie na tomografię głowy (miałam zawroty głowy). A jeśli lekarz uzna, ze to coś poważnego da skierowanie do szpitala, to jest myślę rozsądne rozwiązanie niż robienie poważnych (kontrast jest dużym obciążeniem dla organizmu) i drogich  badań w ciemno. Powodzenia.    

Gość

09-03-2011, 21:05
#11
Lekarz rodzinny nie wystawi skierowania na rezonans czy tomografię, będzie musiał za to zapłacić, jeśli skierowanie wystawia specjalista, np. neurolog badanie jest na koszt NFZ. Jeśli już chcesz zapłacić to idź do neurologa prywatnie, powiedz o co chodzi, że tak źle się czujesz, powinnaś bez problemu dostać skierowanie, wiem bo ja przy pierwszej wizycie u dr. Jarki (akurat na NFZ) dostałam skierowanie na tomografię głowy (miałam zawroty głowy). A jeśli lekarz uzna, ze to coś poważnego da skierowanie do szpitala, to jest myślę rozsądne rozwiązanie niż robienie poważnych (kontrast jest dużym obciążeniem dla organizmu) i drogich  badań w ciemno. Powodzenia.    
Gość napisał(a):z doswiadczenia wiem zeby nie czekac, zglos sie na SOR ze uderzylas głową i strasznie Ci czaszke rozsadza etc. Zrobia Ci na CITO!A swoja droga widzialem sytuacje jak dzieciak pare lat temu czekal 3 miesiace w kolejce na badanie glowy tomografem ze wg na bole głowy, a na sor przywieźli zula z rozbito głową i od razu mu zrobili badanie! malo tego zarzygał aparat, przez co byl jakis czas nie czynny, a jak wrocil na SOR to nawyzywal lekarza i poszedl do domu...I to jest polska. Lepiej byc cwaniakiem, homoseksualista, zlodziejem czy pijakiem,masz wtedy wieksze prawa ;/

Gość

09-03-2011, 21:42
#12
z doswiadczenia wiem zeby nie czekac, zglos sie na SOR ze uderzylas głową i strasznie Ci czaszke rozsadza etc. Zrobia Ci na CITO!A swoja droga widzialem sytuacje jak dzieciak pare lat temu czekal 3 miesiace w kolejce na badanie glowy tomografem ze wg na bole głowy, a na sor przywieźli zula z rozbito głową i od razu mu zrobili badanie! malo tego zarzygał aparat, przez co byl jakis czas nie czynny, a jak wrocil na SOR to nawyzywal lekarza i poszedl do domu...I to jest polska. Lepiej byc cwaniakiem, homoseksualista, zlodziejem czy pijakiem,masz wtedy wieksze prawa ;/
Gość napisał(a):LADYSKA: No to niezle... ja wlasnie zapisze sie do neurologa i zobaczymy co bedzie... a kogo polecacie z neurologow u nas w ostrolece?

Gość

10-03-2011, 10:29
#13
LADYSKA: No to niezle... ja wlasnie zapisze sie do neurologa i zobaczymy co bedzie... a kogo polecacie z neurologow u nas w ostrolece?
marcintat napisał(a):http://www.oferta.omsignum.pl/marcintatarczak[img]http://www .sigmapro7.com/panel/images/banners/ico_06_A.png[/img]

marcintat

Wpisów: 6
Dołączył: 03.08.2012
04-08-2012, 00:06
#14
http://www.oferta.omsignum.pl/marcintatarczak[img]http://www .sigmapro7.com/panel/images/banners/ico_06_A.png[/img]
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):LADYSKA: A czym te badania się różnią od siebie? bardzo źle sie czuję i po prostu nie wiem juz ktore badanie wykonac z wymienionych... ktore jest lepsze? no i czy w O-ce tez robia rezonans?

Rezonans wykonują w Ostrolęce w szpitalu, trwa 25 minut. Ze skierowaniem czekałam na badania  48 dni. Huczy, leżysz zamknięta jak w trumnie. Warto wziąć coś na uspokojenie. Ledwie wytrztmałam. Może masz spokojniejsze nerwy to dasz radę. Osobiście szukam półotwartego. Ostrolecki mnie przeraża.

Gość

21-06-2021, 13:17
#15
Gość napisał(a):LADYSKA: A czym te badania się różnią od siebie? bardzo źle sie czuję i po prostu nie wiem juz ktore badanie wykonac z wymienionych... ktore jest lepsze? no i czy w O-ce tez robia rezonans?

Rezonans wykonują w Ostrolęce w szpitalu, trwa 25 minut. Ze skierowaniem czekałam na badania  48 dni. Huczy, leżysz zamknięta jak w trumnie. Warto wziąć coś na uspokojenie. Ledwie wytrztmałam. Może masz spokojniejsze nerwy to dasz radę. Osobiście szukam półotwartego. Ostrolecki mnie przeraża.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów