nowy dzial - polityka

Założony przez ziobro
strony: 1
ziobro napisał(a):wezcie utwozcie nowy dzial na ten caly polityczny chlam, zeby kto nie chce nie musial tego ogladac. jest wielu ludzi uczulonych na polityke i wchodza tu tylko po wiadomosci regionalne a to co sie teraz dzieje w dziale informacje to jakies nieporozumienie

ziobro

Wpisów: 8
Dołączył: 19.10.2010
06-03-2011, 13:39
#1
wezcie utwozcie nowy dzial na ten caly polityczny chlam, zeby kto nie chce nie musial tego ogladac. jest wielu ludzi uczulonych na polityke i wchodza tu tylko po wiadomosci regionalne a to co sie teraz dzieje w dziale informacje to jakies nieporozumienie
Gość napisał(a):Popieram w 100%, choć wydaje mi się, że apel nie spotka się ze zrozumieniem i nic się nie zmieni, gdyż jest to przemyślane działanie. Dlatego też od razu chciałem zapytać, czy ktoś może zna jakiś portal, który naprawdę zajmuje się tematyką regionalną powiatu ostrołęckiego?To już absolutnie nie przypomina tej eostroleki, która była kiedyś. Nie wiem, czy to ludzie się zmienili, czy też nadal są ci sami ale dali się wciągnąć do zabawy w tym szambie polityką zwanym.Jak wchodzę na portal regionalny to nie po to aby czytać o Smoleńsku, Tusku, Kaczyńskim czy Komorowskim.A niby w informacjach o serwisie czytamy:"[i]Na lokalnym rynku są już serwisy miasta, ale naszym zdaniem jest jeszcze miejsce dla serwisu, który będzie inny od wszystkich, [b]mniej od innych będzie zajmował się polityką[/b], a więcej miejsca poświęcał informacjom potrzebnym typu adresy, telefony, oferty kina, oferty firm, ogłoszenia itp.[/i]"Nie wiem, śmiać się czy płakać. Żenada.

Gość

06-03-2011, 14:49
#2
Popieram w 100%, choć wydaje mi się, że apel nie spotka się ze zrozumieniem i nic się nie zmieni, gdyż jest to przemyślane działanie. Dlatego też od razu chciałem zapytać, czy ktoś może zna jakiś portal, który naprawdę zajmuje się tematyką regionalną powiatu ostrołęckiego?To już absolutnie nie przypomina tej eostroleki, która była kiedyś. Nie wiem, czy to ludzie się zmienili, czy też nadal są ci sami ale dali się wciągnąć do zabawy w tym szambie polityką zwanym.Jak wchodzę na portal regionalny to nie po to aby czytać o Smoleńsku, Tusku, Kaczyńskim czy Komorowskim.A niby w informacjach o serwisie czytamy:"[i]Na lokalnym rynku są już serwisy miasta, ale naszym zdaniem jest jeszcze miejsce dla serwisu, który będzie inny od wszystkich, [b]mniej od innych będzie zajmował się polityką[/b], a więcej miejsca poświęcał informacjom potrzebnym typu adresy, telefony, oferty kina, oferty firm, ogłoszenia itp.[/i]"Nie wiem, śmiać się czy płakać. Żenada.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów