PORÓD ZNIECZULENIE ZO

Założony przez anek
strony: 1
anek napisał(a):Witam mam pytanie do mam rodzących w naszym Ostrołęckim szpitalu. Chodzi mi o możliwość otrzymania znieczulenia ZO, wiem oczywiście, że brak anastezjologów, że znieczulenie to tylko w teorii, ale jednak są kobiety, które je otrzymały. Zależy mi na tym żeby dowiedzieć się z kim i gdzie można się dogadać, czy jest ktoś, kto odpłatnie zrobi zzo? jeśli macie takie informacje to napiszcie ile to kosztuje i ew. do kogo można się zgłosić.  

anek

Wpisów: 2
Dołączył: 23.11.2010
28-02-2011, 14:12
#1
Witam mam pytanie do mam rodzących w naszym Ostrołęckim szpitalu. Chodzi mi o możliwość otrzymania znieczulenia ZO, wiem oczywiście, że brak anastezjologów, że znieczulenie to tylko w teorii, ale jednak są kobiety, które je otrzymały. Zależy mi na tym żeby dowiedzieć się z kim i gdzie można się dogadać, czy jest ktoś, kto odpłatnie zrobi zzo? jeśli macie takie informacje to napiszcie ile to kosztuje i ew. do kogo można się zgłosić.  
Gość napisał(a):Podbijam temat:)Konkretnie chodzi mi o to jakie aktuanie są szanse na znieczulenie zo ... czy łatwiej o nie niż dwa- trzy lata temu? moze ktoś miał porównanie? Ja pierwsze dziecko rodziłam w 2011r.. bez znieczulenia  było ok, ale w sumie jak byłaby możliwość to czemu nie skorzystać?

Gość

23-09-2013, 12:21
#2
Podbijam temat:)Konkretnie chodzi mi o to jakie aktuanie są szanse na znieczulenie zo ... czy łatwiej o nie niż dwa- trzy lata temu? moze ktoś miał porównanie? Ja pierwsze dziecko rodziłam w 2011r.. bez znieczulenia  było ok, ale w sumie jak byłaby możliwość to czemu nie skorzystać?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów