RUCH POPARCIA PALIKOTA

Założony przez aszosta
strony: 1
aszosta napisał(a):Witam,- Jeśli masz dosyć biernego patrzenia na indolencję rządu i chcesz coś z tym zrobić,- Znudziło Cię oglądanie tych samych twarzy w Sejmie od 20 lat zmieniających partię, a nie reformujących kraju,- Chcesz działać, masz pomysły, wiedzę,- Zgadzasz się z naszymi postulatami,to w imieniu sympatyków, członków Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota, który powstaje dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich wierzących w możliwość tworzenia w Polsce nowej, pożytecznej dla obywateli polityki zapraszamy do współpracy i tworzenia wraz z nami nowych struktur w Twoim powiecie, gminie.Dołącz do Nas - Zmień wraz z Nami Polskę.Zostań członkiem Ruchu PoparciapozdrawiamyMazowiecki Zespół Organizacyjnywww.ruchpoparciapalikota.pl

aszosta

Wpisów: 1
Dołączył: 04.02.2011
04-02-2011, 09:36
#1
Witam,- Jeśli masz dosyć biernego patrzenia na indolencję rządu i chcesz coś z tym zrobić,- Znudziło Cię oglądanie tych samych twarzy w Sejmie od 20 lat zmieniających partię, a nie reformujących kraju,- Chcesz działać, masz pomysły, wiedzę,- Zgadzasz się z naszymi postulatami,to w imieniu sympatyków, członków Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota, który powstaje dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich wierzących w możliwość tworzenia w Polsce nowej, pożytecznej dla obywateli polityki zapraszamy do współpracy i tworzenia wraz z nami nowych struktur w Twoim powiecie, gminie.Dołącz do Nas - Zmień wraz z Nami Polskę.Zostań członkiem Ruchu PoparciapozdrawiamyMazowiecki Zespół Organizacyjnywww.ruchpoparciapalikota.pl
Gość napisał(a):Z Palikotem zmienić Polskę? Dobry żart !

Gość

04-02-2011, 23:51
#2
Z Palikotem zmienić Polskę? Dobry żart !
Gość napisał(a):Z Palikotem zmienić Polskę? Dobry żart !

Gość

04-02-2011, 23:52
#3
Z Palikotem zmienić Polskę? Dobry żart !
Gość napisał(a):[quote=aszosta]Witam,- Jeśli masz dosyć biernego patrzenia na indolencję rządu i chcesz coś z tym zrobić,- Znudziło Cię oglądanie tych samych twarzy w Sejmie od 20 lat zmieniających partię, a nie reformujących kraju,- Chcesz działać, masz pomysły, wiedzę,- Zgadzasz się z naszymi postulatami,to w imieniu sympatyków, członków Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota, który powstaje dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich wierzących w możliwość tworzenia w Polsce nowej, pożytecznej dla obywateli polityki zapraszamy do współpracy i tworzenia wraz z nami nowych struktur w Twoim powiecie, gminie.Dołącz do Nas - Zmień wraz z Nami Polskę.Zostań członkiem Ruchu PoparciapozdrawiamyMazowiecki Zespół Organizacyjnywww.ruchpoparciapalikota.pl [/quote]SPAM

Gość

05-02-2011, 10:50
#4
[quote=aszosta]Witam,- Jeśli masz dosyć biernego patrzenia na indolencję rządu i chcesz coś z tym zrobić,- Znudziło Cię oglądanie tych samych twarzy w Sejmie od 20 lat zmieniających partię, a nie reformujących kraju,- Chcesz działać, masz pomysły, wiedzę,- Zgadzasz się z naszymi postulatami,to w imieniu sympatyków, członków Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota, który powstaje dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich wierzących w możliwość tworzenia w Polsce nowej, pożytecznej dla obywateli polityki zapraszamy do współpracy i tworzenia wraz z nami nowych struktur w Twoim powiecie, gminie.Dołącz do Nas - Zmień wraz z Nami Polskę.Zostań członkiem Ruchu PoparciapozdrawiamyMazowiecki Zespół Organizacyjnywww.ruchpoparciapalikota.pl [/quote]SPAM
Gość napisał(a):Palikot i Polska  to chyba jakies jaja sobie robicie

Gość

05-02-2011, 12:23
#5
Palikot i Polska  to chyba jakies jaja sobie robicie
Gość napisał(a):Palikot i Polska  to chyba jakies jaja sobie robicie

Gość

05-02-2011, 12:23
#6
Palikot i Polska  to chyba jakies jaja sobie robicie
Gość napisał(a):Witam .Ja mam dosc Palikota .Palikot to szuka ludzi glupszych od siebie.Palikot to odmiana czlowieczenstwa ze ma satysfakacje  jak komus dokuczy .Niewart zaufania .Zasluzyl sobie tylko na pogarde przez innych.

Gość

05-02-2011, 12:35
#7
Witam .Ja mam dosc Palikota .Palikot to szuka ludzi glupszych od siebie.Palikot to odmiana czlowieczenstwa ze ma satysfakacje  jak komus dokuczy .Niewart zaufania .Zasluzyl sobie tylko na pogarde przez innych.
Gość napisał(a):Witam .Ja mam dosc Palikota .Palikot to szuka ludzi glupszych od siebie.Palikot to odmiana czlowieczenstwa ze ma satysfakacje  jak komus dokuczy .Niewart zaufania .Zasluzyl sobie tylko na pogarde przez innych.

Gość

05-02-2011, 12:35
#8
Witam .Ja mam dosc Palikota .Palikot to szuka ludzi glupszych od siebie.Palikot to odmiana czlowieczenstwa ze ma satysfakacje  jak komus dokuczy .Niewart zaufania .Zasluzyl sobie tylko na pogarde przez innych.
Gość napisał(a):Weź tego palikota i idź do polmosu, bujac się czubki

Gość

05-02-2011, 20:14
#9
Weź tego palikota i idź do polmosu, bujac się czubki
Gość napisał(a):A DLACZEGO BY NIE?

Gość

06-02-2011, 10:16
#10
A DLACZEGO BY NIE?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 2 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: jakubsudnik, jakubsudnik
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów