ROZWÓD KOŚCIELNY

Założony przez aaa
strony: 1
aaa napisał(a):Witam czy ktos z was bral rozwód kościelny? Jak wygladają przesłuchania przez księży czy można się nie stawić na przesłuchanie proszę o wszystkie opinie dziękuję{usmiech}

aaa

Wpisów: 12
Dołączył: 16.10.2010
04-02-2011, 08:03
#1
Witam czy ktos z was bral rozwód kościelny? Jak wygladają przesłuchania przez księży czy można się nie stawić na przesłuchanie proszę o wszystkie opinie dziękuję{usmiech}
Gość napisał(a):Najpierw zorientuj się o czym piszesz.1. Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny2. nie ma czegoś takiego jak uniewaznienie małżeństwa.3. Jest stwierdzenie nieważności. Dalej sam doczytaj i zadaj sensowne pytanie.

Gość

04-02-2011, 13:15
#2
Najpierw zorientuj się o czym piszesz.1. Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny2. nie ma czegoś takiego jak uniewaznienie małżeństwa.3. Jest stwierdzenie nieważności. Dalej sam doczytaj i zadaj sensowne pytanie.
Gość napisał(a):http://www.kosciol.pl/uniewaznienie_malzenstwa

Gość

05-02-2011, 08:03
#3
http://www.kosciol.pl/uniewaznienie_malzenstwa
Gość napisał(a):Kościół stwierdzenie nieważności małżeństwa wystawia po długim i szczegółowym procesie. Idąc na przesłuchania w tego typu sprawie musisz mieć świadomość, że będziesz pytana/pytany o najbardziej intymne sfery życia. Pomimo wszystko warto starać się o takie stwierdzenie jeżeli są do tego poważne powody. W końcu w grę wchodzi tutaj życie wieczne :)

Gość

05-02-2011, 08:26
#4
Kościół stwierdzenie nieważności małżeństwa wystawia po długim i szczegółowym procesie. Idąc na przesłuchania w tego typu sprawie musisz mieć świadomość, że będziesz pytana/pytany o najbardziej intymne sfery życia. Pomimo wszystko warto starać się o takie stwierdzenie jeżeli są do tego poważne powody. W końcu w grę wchodzi tutaj życie wieczne :)
Gość napisał(a):dziękuję za odpowiedzi{ok}

Gość

05-02-2011, 09:42
#5
dziękuję za odpowiedzi{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kościół stwierdzenie nieważności małżeństwa wystawia po długim i szczegółowym procesie. Idąc na przesłuchania w tego typu sprawie musisz mieć świadomość, że będziesz pytana/pytany o najbardziej intymne sfery życia. Pomimo wszystko warto starać się o takie stwierdzenie jeżeli są do tego poważne powody. W końcu w grę wchodzi tutaj życie wieczne :) [/quote]a i tak wielu z was skłamie. Bo czy tak naprawdę krzywoprzysięgaliście ? Czy dziś  w imię obłudy nie skłamiecie ? Ja żyję w związku nie pobłogosławionym. Oczywiście , mogłam namówić Męża (jest moim "cywilnym" mężem) do stwierdzenia , że z jakiegoś względu krzywoprzysiągł. Ale tak nie było. I nie wmawiajmy sobie inaczej. Uważam , że mniej grzeszę żyjąc uczciwie (choć według kościoła jestem panną - i jawnogrzesznicą ) niż Wy obłudnicy , po jakimś czasie sami wierzący , że krzywoprzysięgliście. Czy warto się starać kłamiąc , bo coś nie wypaliło? Przecież następne małżeństwo będzie się opierać właśnie na tym kłamstwie. Ale to  i tak wołanie na puszczy.  Po uzyskaniu stwierdzenia o nieważności p,ójdziecie piać w pierwszym rzędzie . Ale pamiętajcie , i Wy macie nad sobą Pana , przed którym trudno jest "krzywemu" - czytaj kłamiącemu - się wyłgać. Przemyślcie , czy warto. Dla sąsiadów ? Opinii ? Czy jesteście tym , jak Was sądzą inni , czy nie wart być po prostu uczciwym człowiekiem?

Gość

05-02-2011, 22:34
#6
[quote=Gość]Kościół stwierdzenie nieważności małżeństwa wystawia po długim i szczegółowym procesie. Idąc na przesłuchania w tego typu sprawie musisz mieć świadomość, że będziesz pytana/pytany o najbardziej intymne sfery życia. Pomimo wszystko warto starać się o takie stwierdzenie jeżeli są do tego poważne powody. W końcu w grę wchodzi tutaj życie wieczne :) [/quote]a i tak wielu z was skłamie. Bo czy tak naprawdę krzywoprzysięgaliście ? Czy dziś  w imię obłudy nie skłamiecie ? Ja żyję w związku nie pobłogosławionym. Oczywiście , mogłam namówić Męża (jest moim "cywilnym" mężem) do stwierdzenia , że z jakiegoś względu krzywoprzysiągł. Ale tak nie było. I nie wmawiajmy sobie inaczej. Uważam , że mniej grzeszę żyjąc uczciwie (choć według kościoła jestem panną - i jawnogrzesznicą ) niż Wy obłudnicy , po jakimś czasie sami wierzący , że krzywoprzysięgliście. Czy warto się starać kłamiąc , bo coś nie wypaliło? Przecież następne małżeństwo będzie się opierać właśnie na tym kłamstwie. Ale to  i tak wołanie na puszczy.  Po uzyskaniu stwierdzenia o nieważności p,ójdziecie piać w pierwszym rzędzie . Ale pamiętajcie , i Wy macie nad sobą Pana , przed którym trudno jest "krzywemu" - czytaj kłamiącemu - się wyłgać. Przemyślcie , czy warto. Dla sąsiadów ? Opinii ? Czy jesteście tym , jak Was sądzą inni , czy nie wart być po prostu uczciwym człowiekiem?
Gość napisał(a):Ale ty mondry jesteś.Zamiast pomóc chłopkowi to piszesz h wie co,a nie dodałeś nić konkretnego do jego postu,a może on niewie jak to się fachowo nazywa,ja też niewiedziałem bar... anie

Gość

21-01-2012, 00:07
#7
Ale ty mondry jesteś.Zamiast pomóc chłopkowi to piszesz h wie co,a nie dodałeś nić konkretnego do jego postu,a może on niewie jak to się fachowo nazywa,ja też niewiedziałem bar... anie
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ale ty [b]mondry[/b] jesteś.Zamiast pomóc chłopkowi to piszesz h wie co,a nie dodałeś nić konkretnego do jego postu,a może on niewie jak to się fachowo nazywa,ja też [b]niewiedziałem[/b] bar... anie [/quote]Człowieku, zanim zaczniesz cokolwiek pisać na publicznym forum, to pamiętaj o dwóch rzeczach:- naucz się poprawnie pisać,- obrażanie ludzi w sieci jest karalne.Gdzie są moderatorzy na tym forum?

Gość

22-01-2012, 16:19
#8
[quote=Gość]Ale ty [b]mondry[/b] jesteś.Zamiast pomóc chłopkowi to piszesz h wie co,a nie dodałeś nić konkretnego do jego postu,a może on niewie jak to się fachowo nazywa,ja też [b]niewiedziałem[/b] bar... anie [/quote]Człowieku, zanim zaczniesz cokolwiek pisać na publicznym forum, to pamiętaj o dwóch rzeczach:- naucz się poprawnie pisać,- obrażanie ludzi w sieci jest karalne.Gdzie są moderatorzy na tym forum?
Gość napisał(a):Komentarz usunięty przez ACTA

Gość

22-01-2012, 19:57
#9
Komentarz usunięty przez ACTA

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów