Paznokcie

Założony przez MalNak
strony: 1
MalNak napisał(a):Szukam namiarów na salon kosmetyczny w Ostrolęce, w którym zajmują sie zakladaniem klarm korygujących na wrastające paznokcie.z góry dzięx za pomoc  

MalNak

Wpisów: 1
Dołączył: 24.01.2011
24-01-2011, 14:34
#1
Szukam namiarów na salon kosmetyczny w Ostrolęce, w którym zajmują sie zakladaniem klarm korygujących na wrastające paznokcie.z góry dzięx za pomoc  
Gość napisał(a):MOWISZ I MASZ ;) salon kosmetyczne NEFRETETE  owymi sprawami sie zajmuje ;)

Gość

24-01-2011, 23:16
#2
MOWISZ I MASZ ;) salon kosmetyczne NEFRETETE  owymi sprawami sie zajmuje ;)
Gość napisał(a):dzięki serdeczne :)

Gość

25-01-2011, 12:45
#3
dzięki serdeczne :)
Gość napisał(a):Gdzie w Ostrołęce zarbią mi piękne paznokcie na ślub?

Gość

11-04-2011, 13:46
#4
Gdzie w Ostrołęce zarbią mi piękne paznokcie na ślub?
Gość napisał(a):Możesz iść do Salonu Vernis tam zakładają klamry na paznokcie, a odnośnie paznokci polecam Pania Edytę:)

Gość

11-04-2011, 16:00
#5
Możesz iść do Salonu Vernis tam zakładają klamry na paznokcie, a odnośnie paznokci polecam Pania Edytę:)
Gość napisał(a):a wiem na 2 p w handlowcu dzieki. A tam jeszcze jest nefretete chyba tez niezlu salon

Gość

11-04-2011, 17:15
#6
a wiem na 2 p w handlowcu dzieki. A tam jeszcze jest nefretete chyba tez niezlu salon
Gość napisał(a):Nefretete [b]N I E [/b]  POLECAM.......

Gość

12-04-2011, 14:48
#7
Nefretete [b]N I E [/b]  POLECAM.......
Gość napisał(a):dlaczego? moja znajoma byla zadowolona i to bardzo z paznokci

Gość

12-04-2011, 15:14
#8
dlaczego? moja znajoma byla zadowolona i to bardzo z paznokci
Gość napisał(a):dlaczego nie polecacie nefretete?? zastanawialam sie czy zrobic tam panozkcie slubne :(

Gość

30-04-2011, 14:15
#9
dlaczego nie polecacie nefretete?? zastanawialam sie czy zrobic tam panozkcie slubne :(
Gość napisał(a):[quote=Gość]dlaczego nie polecacie nefretete?? zastanawialam sie czy zrobic tam panozkcie slubne :( [/quote]NIE polecamy.Bo jesteśmy z konkurencji {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

30-04-2011, 19:59
#10
[quote=Gość]dlaczego nie polecacie nefretete?? zastanawialam sie czy zrobic tam panozkcie slubne :( [/quote]NIE polecamy.Bo jesteśmy z konkurencji {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):nefretete-{dobani}plotkary okrutne!kazda kazda klientka odwiedzajaca to miejsce musi uwazac.takie pseudo manikiurzystki to pomylka.to juz w vernis jest bardziej po ludzku{ok}

Gość

27-04-2012, 22:35
#11
nefretete-{dobani}plotkary okrutne!kazda kazda klientka odwiedzajaca to miejsce musi uwazac.takie pseudo manikiurzystki to pomylka.to juz w vernis jest bardziej po ludzku{ok}
Gość napisał(a):witam robiłam tam kolczyk w pępku odradzam te usługi bo kolczyk wyszedł krzywo i Pani nie chciała tego poprawic{smutny}bardzo brzydko zostałam potraktowana i przestrzegam inne osoby!!!!  

Gość

22-06-2014, 16:16
#12
witam robiłam tam kolczyk w pępku odradzam te usługi bo kolczyk wyszedł krzywo i Pani nie chciała tego poprawic{smutny}bardzo brzydko zostałam potraktowana i przestrzegam inne osoby!!!!  
Gość napisał(a):Nefretete? fakt, ze to centrum plotkarskie. Panie przejada sie na tylku kazdej klientce. Plotki plotkami, paznokcie robia bardzo dobrze. Jak chcecie miec dobrze zrobione paznokcie, to polecam, jednak w rozmowie z Paniami warto trzymac jezyczek za zabkami.  

Gość

22-06-2014, 22:55
#13
Nefretete? fakt, ze to centrum plotkarskie. Panie przejada sie na tylku kazdej klientce. Plotki plotkami, paznokcie robia bardzo dobrze. Jak chcecie miec dobrze zrobione paznokcie, to polecam, jednak w rozmowie z Paniami warto trzymac jezyczek za zabkami.  
prawnik napisał(a):Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne. Jak nisko trzeba upaść, aby posunąć się do takich metod w stosunku do konkurencji?

prawnik

Wpisów: 4
Dołączył: 24.06.2014
24-06-2014, 20:34
#14
Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne. Jak nisko trzeba upaść, aby posunąć się do takich metod w stosunku do konkurencji?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów