Pretty you FRYZJERKA !!!

Założony przez ladyska
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):a gdzie jest ten salon fryzjerski?

Gość

15-01-2011, 16:20
#1
a gdzie jest ten salon fryzjerski?
Gość napisał(a):Handlowiec od Szkoły Podstawowej Nr 1-wejście od Euro Banku, na 1 piętrze po prawej stronie. naprawde warto

Gość

15-01-2011, 16:55
#2
Handlowiec od Szkoły Podstawowej Nr 1-wejście od Euro Banku, na 1 piętrze po prawej stronie. naprawde warto
Gość napisał(a):A dlaczego tak bardzo warto ?

Gość

15-01-2011, 19:23
#3
A dlaczego tak bardzo warto ?
Gość napisał(a):dzieki za info. jeśli jeszcze wiesz ile kosztuje w tym salonie strzyzenie to bylabym wdzieczna za informacje ;)

Gość

15-01-2011, 22:33
#4
dzieki za info. jeśli jeszcze wiesz ile kosztuje w tym salonie strzyzenie to bylabym wdzieczna za informacje ;)
Gość napisał(a):Żarty do!bre!!!!!!!!!!! NIE WARTO

Gość

16-01-2011, 00:42
#5
Żarty do!bre!!!!!!!!!!! NIE WARTO
Gość napisał(a):Nie ma fryzjera dobrego w Ostrolece {smutny}

Gość

17-01-2011, 18:57
#6
Nie ma fryzjera dobrego w Ostrolece {smutny}
Gość napisał(a):ale ta Monika to jeszcze kilka lat temu była kelnerką w kisie i uczyła na prawo jazdy, a teraz taka wielka fryzjerka? {gafa}chyba robi sobie reklamę{dobani}

Gość

17-01-2011, 22:19
#7
ale ta Monika to jeszcze kilka lat temu była kelnerką w kisie i uczyła na prawo jazdy, a teraz taka wielka fryzjerka? {gafa}chyba robi sobie reklamę{dobani}
Gość napisał(a):nie wiem o jaka monike chodzi... przeszlosci jej nie znam i to nie zadna reklama.... chodze do niej bo podoba mi sie jak scina wloski i tyle w temacie... czemu od razu reklama? jakbym nia byla to chyba bym nie zakladala tego watku to chyba logiczne.

Gość

17-01-2011, 22:54
#8
nie wiem o jaka monike chodzi... przeszlosci jej nie znam i to nie zadna reklama.... chodze do niej bo podoba mi sie jak scina wloski i tyle w temacie... czemu od razu reklama? jakbym nia byla to chyba bym nie zakladala tego watku to chyba logiczne.
Gość napisał(a):Żal mi was ludzie, byście tylko robili ludziom koło dupy. Jak wam nie pasuje to nie chodźcie tam i tyle, rynek ureguluje.Zawistni, zazdrośni etc. Kocham Polskę, ale za was i za wasze esbeckie podejście się wstydzę.  

Gość

18-01-2011, 11:01
#9
Żal mi was ludzie, byście tylko robili ludziom koło dupy. Jak wam nie pasuje to nie chodźcie tam i tyle, rynek ureguluje.Zawistni, zazdrośni etc. Kocham Polskę, ale za was i za wasze esbeckie podejście się wstydzę.  
Gość napisał(a):Czy ktoś wie gdzie przeniosła się p. Renata z goldwell?

Gość

19-04-2011, 11:20
#10
Czy ktoś wie gdzie przeniosła się p. Renata z goldwell?
Gość napisał(a):nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta

Gość

27-04-2011, 15:13
#11
nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta
Gość napisał(a):nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta

Gość

27-04-2011, 15:14
#12
nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta
Gość napisał(a):a jak czeszą fryzury ślubne?

Gość

18-07-2011, 13:49
#13
a jak czeszą fryzury ślubne?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Handlowiec od Szkoły Podstawowej Nr 1-wejście od Euro Banku, na 1 piętrze po prawej stronie. naprawde warto [/quote]Czyżby autoreklama? Fajne te wątki na forum są hehe

Gość

18-07-2011, 16:36
#14
[quote=Gość]Handlowiec od Szkoły Podstawowej Nr 1-wejście od Euro Banku, na 1 piętrze po prawej stronie. naprawde warto [/quote]Czyżby autoreklama? Fajne te wątki na forum są hehe
Gość napisał(a):[quote=Gość]Handlowiec od Szkoły Podstawowej Nr 1-wejście od Euro Banku, na 1 piętrze po prawej stronie. naprawde warto [/quote]Ja nie polecam, byłam tam podciąć włosy (miałam średniej długości) dziewczyna, która mi podcinała je chyba zagalopowała się. Ze średniej długości zrobiła mi bardzo krótkie włosy. Potem stwierdziła , że ja tak chciałam (przy właścicielce). Porażka, włosy odrosły a ja od tamtej pory omijam ten salon (ok 2 lat temu).

Gość

19-07-2011, 16:14
#15
[quote=Gość]Handlowiec od Szkoły Podstawowej Nr 1-wejście od Euro Banku, na 1 piętrze po prawej stronie. naprawde warto [/quote]Ja nie polecam, byłam tam podciąć włosy (miałam średniej długości) dziewczyna, która mi podcinała je chyba zagalopowała się. Ze średniej długości zrobiła mi bardzo krótkie włosy. Potem stwierdziła , że ja tak chciałam (przy właścicielce). Porażka, włosy odrosły a ja od tamtej pory omijam ten salon (ok 2 lat temu).
Gość napisał(a):Hehe ale z tego co wiem to ten Salon jest tam jakis rok góra półtora.  

Gość

20-07-2011, 21:05
#16
Hehe ale z tego co wiem to ten Salon jest tam jakis rok góra półtora.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta [/quote]Ja myślę że dla ciebie tez byłoby ważniejsze nakarmienie własnego dziecka a nie fryzura jakiejś obcej baby.

Gość

28-07-2011, 21:49
#17
[quote=Gość]nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta [/quote]Ja myślę że dla ciebie tez byłoby ważniejsze nakarmienie własnego dziecka a nie fryzura jakiejś obcej baby.
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o p. Lipińską to nie zgodzę się z opinią że jest zła fryzjerką, wręcz przeciwnie i jest to jedyna fryzjerka która dokladnie wie co robi i jak zrobić żeby było dobrzer...  

Gość

21-08-2012, 15:20
#18
Jeżeli chodzi o p. Lipińską to nie zgodzę się z opinią że jest zła fryzjerką, wręcz przeciwnie i jest to jedyna fryzjerka która dokladnie wie co robi i jak zrobić żeby było dobrzer...  
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta [/quote]nie miasz dziecka? zrozum to nie bądz egoistką kazda z nas będąc matką tak by postąpiła!!!!!!!!!!!!!!

Gość

01-12-2012, 23:40
#19
[quote=Gość]nie polecam salonu moniki lepińskiej pretty and you. Koszmarnie wysokie ceny, jakosc uslugi niska. Tlumaczylam fryzjerce ze chce naturalny kolor wlosow, nie zolty, o ton jasniejsyz od moich. Zrobila mi na glowie zolty chelm, obciela krzywo, zaplacilam 200 zl  za ufarbownaie i strzyzenie wlosow do ramion. Odradzam. Jedna fryzjerka obencie kamri i wychodiz wpolowie pracy, zostawiajac swoja prace stazystce. Totalne lekcewazenie klienta [/quote]nie miasz dziecka? zrozum to nie bądz egoistką kazda z nas będąc matką tak by postąpiła!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):A ja polecam Mariole z pradzynskiego. Tylko ona potrafi poradzic sobie z miomi wlosami. Scina bardzo dobrze, ladnie czesze, z faebiwaniem gorzej. Ale na sciecie i czesanie polecam.{zakochany}{zakochany}

Gość

02-12-2012, 01:04
#20
A ja polecam Mariole z pradzynskiego. Tylko ona potrafi poradzic sobie z miomi wlosami. Scina bardzo dobrze, ladnie czesze, z faebiwaniem gorzej. Ale na sciecie i czesanie polecam.{zakochany}{zakochany}

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów