Pretty you FRYZJERKA !!!

Założony przez ladyska
strony: 1 2 dalej
ladyska napisał(a):Witam! czy moze mi ktos powiedziec gdzie pracuje teraz fryzjerka z PRETTY&YOU taka blondynka Monika?????????

ladyska

Wpisów: 6
Dołączył: 15.12.2010
12-01-2011, 19:02
#1
Witam! czy moze mi ktos powiedziec gdzie pracuje teraz fryzjerka z PRETTY&YOU taka blondynka Monika?????????
Gość napisał(a):Otworzyła swój salon razem z Ewą na przeciwko postoju taxi koło szkoły metalówy,schodami  w dół ,mieściła się w tym budynku wypożyczalnia Imperio

Gość

12-01-2011, 20:45
#2
Otworzyła swój salon razem z Ewą na przeciwko postoju taxi koło szkoły metalówy,schodami  w dół ,mieściła się w tym budynku wypożyczalnia Imperio
Gość napisał(a):PRETTY&YOU najgorszy salon w jakim bylam i trzeba uwazac bo oszukuja klientow szczegolnie włascicielka rozne ceny dla roznych osob przestrzegam{chytry}

Gość

12-01-2011, 21:33
#3
PRETTY&YOU najgorszy salon w jakim bylam i trzeba uwazac bo oszukuja klientow szczegolnie włascicielka rozne ceny dla roznych osob przestrzegam{chytry}
Gość napisał(a):I to jest właśnie Ostrołęka{smutny} te osoby które pracują na czarno jadą po tych co mają swoje salony{nie}Ja proponuję, żeby wreszcie takie urzędy jak Urząd Skarbowy, Urząd Pracy, ZUS, wreszcie ruszyły d.u.p.y. w tym mieście pełnym cudów i zaczęły interesować się takimi delikwentkami co pracują na czarno i robią taki chlew. Ogłoszeń pracujących na lewo jest bardzo duzo , około 90%. W innych miastach poradzono sobie bardzo prosto z takimi ARTYSTKAMI{chytry}.Czy aż trzeba wam podpowiedzieć!!!!!!!!!! nie wiecie jak to się robi!!!!!!!!!!!!A u nas NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie ma problemu !!!!!!!!!!!!!Tylko jak wyszło ,że mam zaległość w ZUsie z przed kilku lat /błąd księgowej/ to kara z odsetkami wyniosła 1700zł.Urzędy, urzędnicy OBUDZCIE SIĘ WRESZCIE w naszej P.O.P.I.E.P.RZ.O.N.EJ. OSTROŁĘCE !!!!!!!!!!!!!!!!!Jeśli taka jak ja nie będą płacić składek zus, podatków, to WY pójdziecie z TORBAMI, NA ZASIŁEK I CO DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sami na siebie BATA kręcicie{dobani}Troszkę mi się lżej na sercu zrobiło, tylko nie wierzę w SPRAWIEDLIWOŚĆ a na pewno w OSTROŁĘCKĄ.Pozdrawiam wszystkich RZEMIELŚNIKÓW{ok}Nie możemy się poddać{ok}

Gość

12-01-2011, 22:09
#4
I to jest właśnie Ostrołęka{smutny} te osoby które pracują na czarno jadą po tych co mają swoje salony{nie}Ja proponuję, żeby wreszcie takie urzędy jak Urząd Skarbowy, Urząd Pracy, ZUS, wreszcie ruszyły d.u.p.y. w tym mieście pełnym cudów i zaczęły interesować się takimi delikwentkami co pracują na czarno i robią taki chlew. Ogłoszeń pracujących na lewo jest bardzo duzo , około 90%. W innych miastach poradzono sobie bardzo prosto z takimi ARTYSTKAMI{chytry}.Czy aż trzeba wam podpowiedzieć!!!!!!!!!! nie wiecie jak to się robi!!!!!!!!!!!!A u nas NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie ma problemu !!!!!!!!!!!!!Tylko jak wyszło ,że mam zaległość w ZUsie z przed kilku lat /błąd księgowej/ to kara z odsetkami wyniosła 1700zł.Urzędy, urzędnicy OBUDZCIE SIĘ WRESZCIE w naszej P.O.P.I.E.P.RZ.O.N.EJ. OSTROŁĘCE !!!!!!!!!!!!!!!!!Jeśli taka jak ja nie będą płacić składek zus, podatków, to WY pójdziecie z TORBAMI, NA ZASIŁEK I CO DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sami na siebie BATA kręcicie{dobani}Troszkę mi się lżej na sercu zrobiło, tylko nie wierzę w SPRAWIEDLIWOŚĆ a na pewno w OSTROŁĘCKĄ.Pozdrawiam wszystkich RZEMIELŚNIKÓW{ok}Nie możemy się poddać{ok}
Gość napisał(a):Przepraszam bardzo po nikim nie jadenie nie mam salonu i byłam klientkaPRETTY&YOU poczulam sie oszukana wrecz okradziona przez właścicielke {usmiech}i zamierzam przestrzec innych i to tyle  

Gość

12-01-2011, 22:14
#5
Przepraszam bardzo po nikim nie jadenie nie mam salonu i byłam klientkaPRETTY&YOU poczulam sie oszukana wrecz okradziona przez właścicielke {usmiech}i zamierzam przestrzec innych i to tyle  
Gość napisał(a):[quote=Gość]I to jest właśnie Ostrołęka{smutny} te osoby które pracują na czarno jadą po tych co mają swoje salony{nie}Ja proponuję, żeby wreszcie takie urzędy jak Urząd Skarbowy, Urząd Pracy, ZUS, wreszcie ruszyły d.u.p.y. w tym mieście pełnym cudów i zaczęły interesować się takimi delikwentkami co pracują na czarno i robią taki chlew. Ogłoszeń pracujących na lewo jest bardzo duzo , około 90%. W innych miastach poradzono sobie bardzo prosto z takimi ARTYSTKAMI{chytry}.Czy aż trzeba wam podpowiedzieć!!!!!!!!!! nie wiecie jak to się robi!!!!!!!!!!!!A u nas NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie ma problemu !!!!!!!!!!!!!Tylko jak wyszło ,że mam zaległość w ZUsie z przed kilku lat /błąd księgowej/ to kara z odsetkami wyniosła 1700zł.Urzędy, urzędnicy OBUDZCIE SIĘ WRESZCIE w naszej P.O.P.I.E.P.RZ.O.N.EJ. OSTROŁĘCE !!!!!!!!!!!!!!!!!Jeśli taka jak ja nie będą płacić składek zus, podatków, to WY pójdziecie z TORBAMI, NA ZASIŁEK I CO DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sami na siebie BATA kręcicie{dobani}Troszkę mi się lżej na sercu zrobiło, tylko nie wierzę w SPRAWIEDLIWOŚĆ a na pewno w OSTROŁĘCKĄ.Pozdrawiam wszystkich RZEMIELŚNIKÓW{ok}Nie możemy się poddać{ok} [/quote]Jestem z tobą, trzeba zacząć dbać o swoja DUPE bo niky inny za ciebie nie zadba{zly}

Gość

12-01-2011, 22:20
#6
[quote=Gość]I to jest właśnie Ostrołęka{smutny} te osoby które pracują na czarno jadą po tych co mają swoje salony{nie}Ja proponuję, żeby wreszcie takie urzędy jak Urząd Skarbowy, Urząd Pracy, ZUS, wreszcie ruszyły d.u.p.y. w tym mieście pełnym cudów i zaczęły interesować się takimi delikwentkami co pracują na czarno i robią taki chlew. Ogłoszeń pracujących na lewo jest bardzo duzo , około 90%. W innych miastach poradzono sobie bardzo prosto z takimi ARTYSTKAMI{chytry}.Czy aż trzeba wam podpowiedzieć!!!!!!!!!! nie wiecie jak to się robi!!!!!!!!!!!!A u nas NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie ma problemu !!!!!!!!!!!!!Tylko jak wyszło ,że mam zaległość w ZUsie z przed kilku lat /błąd księgowej/ to kara z odsetkami wyniosła 1700zł.Urzędy, urzędnicy OBUDZCIE SIĘ WRESZCIE w naszej P.O.P.I.E.P.RZ.O.N.EJ. OSTROŁĘCE !!!!!!!!!!!!!!!!!Jeśli taka jak ja nie będą płacić składek zus, podatków, to WY pójdziecie z TORBAMI, NA ZASIŁEK I CO DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sami na siebie BATA kręcicie{dobani}Troszkę mi się lżej na sercu zrobiło, tylko nie wierzę w SPRAWIEDLIWOŚĆ a na pewno w OSTROŁĘCKĄ.Pozdrawiam wszystkich RZEMIELŚNIKÓW{ok}Nie możemy się poddać{ok} [/quote]Jestem z tobą, trzeba zacząć dbać o swoja DUPE bo niky inny za ciebie nie zadba{zly}
Gość napisał(a):Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.[i]Terry Pratchett[/i]

Gość

12-01-2011, 22:20
#7
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.[i]Terry Pratchett[/i]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.[i]Terry Pratchett[/i] [/quote]Czyli wszyscy jesteśmy z ZABURZENIAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

12-01-2011, 22:32
#8
[quote=Gość]Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.[i]Terry Pratchett[/i] [/quote]Czyli wszyscy jesteśmy z ZABURZENIAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Nie wszyscy, nie wszyscyja nie

Gość

13-01-2011, 08:50
#9
Nie wszyscy, nie wszyscyja nie
Gość napisał(a):ok dzieki za info:) ja do pretty you chodzilam tylko do Moniki dlatego tez pytam gdzie ona teraz ma salon:) dzieki za inflo kobietki :)))

Gość

13-01-2011, 09:52
#10
ok dzieki za info:) ja do pretty you chodzilam tylko do Moniki dlatego tez pytam gdzie ona teraz ma salon:) dzieki za inflo kobietki :)))
Gość napisał(a):nie polecam tego salonu,oszustwo,ceny sa rózne,podejście do klienta fatalne,jakby ktos przyszedł za darmo,za usługi fryzjerski płaci sie słono to sie i rząda i nikt nie chce być jakoś żle traktowany{!}{!}{!}

Gość

13-01-2011, 09:52
#11
nie polecam tego salonu,oszustwo,ceny sa rózne,podejście do klienta fatalne,jakby ktos przyszedł za darmo,za usługi fryzjerski płaci sie słono to sie i rząda i nikt nie chce być jakoś żle traktowany{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Ja też jestem za tym żeby się wreszcie wzięli za te całe fryzjerki i kosmetyczki które robią na czarno i tylko partaczą a uważają się za fachowców.

Gość

13-01-2011, 12:13
#12
Ja też jestem za tym żeby się wreszcie wzięli za te całe fryzjerki i kosmetyczki które robią na czarno i tylko partaczą a uważają się za fachowców.
Gość napisał(a):ja chodzilam tylko do Moniki... nie wiem czemu ona sie stamtad zwolnila ale czy prawda jest to, ze ona ma teraz salon fryzjerski z inna pracownica z PRETTY&YOU? chodzi mi tez o taka blondynke:) ogolnie co do salonu to chyba wszedzie tak zdzieraja... ja teraz chodze do picasso i tez place za strzyzenie 35zł...

Gość

13-01-2011, 12:39
#13
ja chodzilam tylko do Moniki... nie wiem czemu ona sie stamtad zwolnila ale czy prawda jest to, ze ona ma teraz salon fryzjerski z inna pracownica z PRETTY&YOU? chodzi mi tez o taka blondynke:) ogolnie co do salonu to chyba wszedzie tak zdzieraja... ja teraz chodze do picasso i tez place za strzyzenie 35zł...
Gość napisał(a):35 zł za strzyżenie to chyba nie takie zdzieranie, jeśli dobrze obcinają i jeszcze po tym ułożą, znam salony w Oce za sciecie za 40 zł i 45 zł. 35 zł to chyba standard za sciecie, nigdy nie chodzilam do Pretty You, wiec salonu nie oceniam.

Gość

13-01-2011, 12:44
#14
35 zł za strzyżenie to chyba nie takie zdzieranie, jeśli dobrze obcinają i jeszcze po tym ułożą, znam salony w Oce za sciecie za 40 zł i 45 zł. 35 zł to chyba standard za sciecie, nigdy nie chodzilam do Pretty You, wiec salonu nie oceniam.
Gość napisał(a):no dlatego pisze ze to jest chyba normalna cena za strzyżenie, ale moze byc tak ze inne fryzjerki np. z Pretty you wiecej biora... no nie wiem ja chodzilam tylko do Moniki i bylam bardzo z niej zadowolona...:) w picassie tez mam swoja fryzjerke i poki co ich od tylu lat sie trzymam :))) w Pretty&you  strasznie mi sie nie podobalo tylko obgadywanie klientek... nieraz bylo tak ze siedzialam juz na krzeselku a fryzjerki rozmawialy nt. kobietki ktora co dopiero wyszla od nich:)

Gość

13-01-2011, 14:32
#15
no dlatego pisze ze to jest chyba normalna cena za strzyżenie, ale moze byc tak ze inne fryzjerki np. z Pretty you wiecej biora... no nie wiem ja chodzilam tylko do Moniki i bylam bardzo z niej zadowolona...:) w picassie tez mam swoja fryzjerke i poki co ich od tylu lat sie trzymam :))) w Pretty&you  strasznie mi sie nie podobalo tylko obgadywanie klientek... nieraz bylo tak ze siedzialam juz na krzeselku a fryzjerki rozmawialy nt. kobietki ktora co dopiero wyszla od nich:)
Gość napisał(a):UUUU  czyżby nowy salon robił sobie reklamę?{diabelek}

Gość

13-01-2011, 15:26
#16
UUUU  czyżby nowy salon robił sobie reklamę?{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]35 zł za strzyżenie to chyba nie takie zdzieranie, jeśli dobrze obcinają i jeszcze po tym ułożą, znam salony w Oce za sciecie za 40 zł i 45 zł. 35 zł to chyba standard za sciecie, nigdy nie chodzilam do Pretty You, wiec salonu nie oceniam. [/quote]sorki, a jakiej długości są włoski przy strzyżeniu za 35zł?

Gość

13-01-2011, 15:44
#17
[quote=Gość]35 zł za strzyżenie to chyba nie takie zdzieranie, jeśli dobrze obcinają i jeszcze po tym ułożą, znam salony w Oce za sciecie za 40 zł i 45 zł. 35 zł to chyba standard za sciecie, nigdy nie chodzilam do Pretty You, wiec salonu nie oceniam. [/quote]sorki, a jakiej długości są włoski przy strzyżeniu za 35zł?
Gość napisał(a):mi włoski jak podrosna do ramion to zawsze ide na strzyżenie i tak na długość lekko za brodę płacę 35zł... ale to chyba normalna cena... wszedzie sie chyba tyle płaci aczkolwiek nie bede sie sprzeczac bo nie wiem... ja bynajmniej place za to 35zł :)

Gość

13-01-2011, 16:04
#18
mi włoski jak podrosna do ramion to zawsze ide na strzyżenie i tak na długość lekko za brodę płacę 35zł... ale to chyba normalna cena... wszedzie sie chyba tyle płaci aczkolwiek nie bede sie sprzeczac bo nie wiem... ja bynajmniej place za to 35zł :)
Gość napisał(a):a ja chcialabym zapytac ktora z ostroleckich fryzjerek potrafila by doradzic mi w jaki sposob ostrzyc sobie wlosy....bo juz tyle mialam tego na glowie i nadal nie moge trafic z fryzura ;/

Gość

14-01-2011, 22:21
#19
a ja chcialabym zapytac ktora z ostroleckich fryzjerek potrafila by doradzic mi w jaki sposob ostrzyc sobie wlosy....bo juz tyle mialam tego na glowie i nadal nie moge trafic z fryzura ;/
Gość napisał(a):Polecam Ci Kingę-Diva Hair Studio

Gość

15-01-2011, 00:31
#20
Polecam Ci Kingę-Diva Hair Studio

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów