Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?

Założony przez Trocken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Geal to porażka!!!!!!!!!!!!!Obsługa w sklepie i doradztwo jak najbardziej polecam.Ale montaż to totalna klapa!!!!Wiedzą jak partaczyć robotę!Zdecydowanie nie polecam!Drzwi tak mi osadzili że są od spodu obcięte krzywo od dołu, a ościeżnice nie wiem czym cieli, bo są wyszczerbione.Jedyne co to można tam tylko kupić okna lub drzwi, ale nie montować za ich pośrednictwem!!!!!!!!!!!

Gość

20-02-2015, 08:51
#1
Geal to porażka!!!!!!!!!!!!!Obsługa w sklepie i doradztwo jak najbardziej polecam.Ale montaż to totalna klapa!!!!Wiedzą jak partaczyć robotę!Zdecydowanie nie polecam!Drzwi tak mi osadzili że są od spodu obcięte krzywo od dołu, a ościeżnice nie wiem czym cieli, bo są wyszczerbione.Jedyne co to można tam tylko kupić okna lub drzwi, ale nie montować za ich pośrednictwem!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Potrzebuję jednego okna dachowego pokojowego z kołnierzem - bez usługi montażu - gdzie kupię takowe najtaniej?

Gość

20-02-2015, 15:03
#2
Potrzebuję jednego okna dachowego pokojowego z kołnierzem - bez usługi montażu - gdzie kupię takowe najtaniej?
Gość napisał(a):Uważajcie na ŚWIAT OKIEN, facet to kombinator, wstawia okna a reklamacji nie uwzględnia, zawiasy to totalny najtańszy złom, zamienniki chińskie a szyby ze skazami. ŻAŁUJE że zamówiłem, NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

30-07-2015, 12:16
#3
Uważajcie na ŚWIAT OKIEN, facet to kombinator, wstawia okna a reklamacji nie uwzględnia, zawiasy to totalny najtańszy złom, zamienniki chińskie a szyby ze skazami. ŻAŁUJE że zamówiłem, NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):... ale byli najtańsi :)Czy ktoś kto zamawia okna zastanawia się nad technikami montażu i nad tym jakich pian używają montażyści? Profesjonalnych czy może pierwszych lepszych z półki sklepowej i najtańszych?Każdy goni za najniższą ceną, a w najniższej cenie mamy najniższą jakość i obsługi i montażu. Takie to jest proste, że nie trzeba wyjaśniać. Niskie ceny okien z czegoś wynikają i niska cena montażu też z czegoś wynika.To tak jakbyś szedł do sklepu i chciał kupić najtańszą kiełbasę. Kupisz i za 7 zł / kg, ale warto się zastanowić dlaczego kaszanka jest po 10 zł / kg :)Trzeba iść do Świata Okien i powiedzieć, że nie chcesz tak jak robią czyli najtaniej, ale chcesz zapłacić więcej i chcesz mieć zrobione dobrze :)ale jak tak będziesz myślał to oczywiście do Świata Okien nie pójdziesz.Jak chcesz dobrze to wybierzesz firmę PRESTIGE, TOMCZAK czy chociażby JOCZ albo STOLDOR.Pracuję przy wykończeniach i wiele widziałem i wiem co mówię.Tanie mięso psy jedzą.

Gość

04-08-2015, 11:54
#4
... ale byli najtańsi :)Czy ktoś kto zamawia okna zastanawia się nad technikami montażu i nad tym jakich pian używają montażyści? Profesjonalnych czy może pierwszych lepszych z półki sklepowej i najtańszych?Każdy goni za najniższą ceną, a w najniższej cenie mamy najniższą jakość i obsługi i montażu. Takie to jest proste, że nie trzeba wyjaśniać. Niskie ceny okien z czegoś wynikają i niska cena montażu też z czegoś wynika.To tak jakbyś szedł do sklepu i chciał kupić najtańszą kiełbasę. Kupisz i za 7 zł / kg, ale warto się zastanowić dlaczego kaszanka jest po 10 zł / kg :)Trzeba iść do Świata Okien i powiedzieć, że nie chcesz tak jak robią czyli najtaniej, ale chcesz zapłacić więcej i chcesz mieć zrobione dobrze :)ale jak tak będziesz myślał to oczywiście do Świata Okien nie pójdziesz.Jak chcesz dobrze to wybierzesz firmę PRESTIGE, TOMCZAK czy chociażby JOCZ albo STOLDOR.Pracuję przy wykończeniach i wiele widziałem i wiem co mówię.Tanie mięso psy jedzą.
alicjab napisał(a):Nie znam się na sklepach z oknami i drzwiami:)

alicjab

Wpisów: 5
Dołączył: 11.08.2015
11-08-2015, 15:04
#5
Nie znam się na sklepach z oknami i drzwiami:)
Gość napisał(a):Polecam firmę MARKAL z Łomży, szybka fachowa obsługa pomiaru i montażu. Ceny do firm z Ostrołęki bardzo konkurencyjne do 40% niższe.

Gość

12-08-2015, 11:04
#6
Polecam firmę MARKAL z Łomży, szybka fachowa obsługa pomiaru i montażu. Ceny do firm z Ostrołęki bardzo konkurencyjne do 40% niższe.
Gość napisał(a):tanie mięso psy jedząjak można sprzedać okna 40% taniej niż w Ostrołęce?to albo to jakiś badziew albo jakiś przekręt

Gość

14-08-2015, 11:13
#7
tanie mięso psy jedząjak można sprzedać okna 40% taniej niż w Ostrołęce?to albo to jakiś badziew albo jakiś przekręt
Gość napisał(a):Polecam okna z firmy Jocz, 8 lat użytkowania bez zastrzeżeń, a dachowe velux również do łazienki.

Gość

19-08-2015, 12:57
#8
Polecam okna z firmy Jocz, 8 lat użytkowania bez zastrzeżeń, a dachowe velux również do łazienki.
Gość napisał(a):Na dole pod LOK-iem , kupowałem samo okno bez montażu i jestem 100% usatysfakcjonowany :)

Gość

19-08-2015, 21:51
#9
Na dole pod LOK-iem , kupowałem samo okno bez montażu i jestem 100% usatysfakcjonowany :)
KlaudiuszD napisał(a):CzescSzukam opinii na temat okien z wiekszych marketow. Jest tam cos godnego uwagi w dobrej cenie? Ostatnio przegladalem gazetke Leroya i tam maja calkiem ciekawa promocje na okno dachowe Artens http://www.leroymerlin.pl/okna-i-drzwi/okna-swietliki-i-wyla zy-dachowe/okna-dachowe,a479.html Firme te kojarze z produkcji oscieznic, ktore sam mialem przyjemnosc nabyc kilka razy i montowac. Orientujecie sie czy okna dachowe rowniez beda dobre. Prosze o opinie osoby majace z nimi stycznosc.Pozdrawiam  

KlaudiuszD

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2016
07-07-2016, 22:46
#10
CzescSzukam opinii na temat okien z wiekszych marketow. Jest tam cos godnego uwagi w dobrej cenie? Ostatnio przegladalem gazetke Leroya i tam maja calkiem ciekawa promocje na okno dachowe Artens http://www.leroymerlin.pl/okna-i-drzwi/okna-swietliki-i-wyla zy-dachowe/okna-dachowe,a479.html Firme te kojarze z produkcji oscieznic, ktore sam mialem przyjemnosc nabyc kilka razy i montowac. Orientujecie sie czy okna dachowe rowniez beda dobre. Prosze o opinie osoby majace z nimi stycznosc.Pozdrawiam  
Gość napisał(a):Oknoplast moim zadaniem ma najlepsze okna mam u siebie już 5 lat ...miałem jeden problem z uszczelkami zgłosiłem to do punktu na Stacha Konwy  w ciagu 3 tyg. przyjechał serwis i mi wymienił na nowe gdyż była jakaś wad produkcyjna, moja siostra kupiła tańsze okna do domu to teraz tylko narzeka ze okna są nie szczelne i przemarzają....mogła dołożyć 2.5 tyś zł i mieć miała dobry produkt...bramę natomiast mam wiśniowskiego. a drzwi Cal drewniane.. Polecam

Gość

04-09-2016, 20:52
#11
Oknoplast moim zadaniem ma najlepsze okna mam u siebie już 5 lat ...miałem jeden problem z uszczelkami zgłosiłem to do punktu na Stacha Konwy  w ciagu 3 tyg. przyjechał serwis i mi wymienił na nowe gdyż była jakaś wad produkcyjna, moja siostra kupiła tańsze okna do domu to teraz tylko narzeka ze okna są nie szczelne i przemarzają....mogła dołożyć 2.5 tyś zł i mieć miała dobry produkt...bramę natomiast mam wiśniowskiego. a drzwi Cal drewniane.. Polecam
Gość napisał(a):Czy Oknoplast jest wart takiej ceny? Mam duuuże wątpliwości.

Gość

05-09-2016, 13:33
#12
Czy Oknoplast jest wart takiej ceny? Mam duuuże wątpliwości.
Gość napisał(a):A ja polecam okna firmy Abakus. Rozważałam różne opcje i przyznam, że ciężko było się zdecydować. Ostatecznie przekonała mnie jakość wykonania i dobra oferta na drzwi tarasowe przesuwne.Nie mogłam sobie pozwolić na to, aby okna były zrobione w byle jakiej fabryce i na byle jakim profilu bo chciałam też mieć szybę antywłamaniową i one po prostu sporo ważą.Ekipa montażowa świetna. Przyjechało 6 osób na montaż i wszystko poszło szybko. Okna zamawiałam na Kilińskiego w firmie Tomczak.{ok}

Gość

06-10-2016, 00:30
#13
A ja polecam okna firmy Abakus. Rozważałam różne opcje i przyznam, że ciężko było się zdecydować. Ostatecznie przekonała mnie jakość wykonania i dobra oferta na drzwi tarasowe przesuwne.Nie mogłam sobie pozwolić na to, aby okna były zrobione w byle jakiej fabryce i na byle jakim profilu bo chciałam też mieć szybę antywłamaniową i one po prostu sporo ważą.Ekipa montażowa świetna. Przyjechało 6 osób na montaż i wszystko poszło szybko. Okna zamawiałam na Kilińskiego w firmie Tomczak.{ok}
Gość napisał(a):Polecam firme Stoldor- zakupione u nich okna , brama garazowa, drzwi . Montaz profesjonalny

Gość

06-10-2016, 15:31
#14
Polecam firme Stoldor- zakupione u nich okna , brama garazowa, drzwi . Montaz profesjonalny
Gość napisał(a):[quote=Gość]Na dole pod LOK-iem , kupowałem samo okno bez montażu i jestem 100% usatysfakcjonowany :) [/quote]Ja wprost przeciwnie, z tym że ja drzwi kupowałam i byłam totalnie nie zadowolona

Gość

11-10-2016, 19:05
#15
[quote=Gość]Na dole pod LOK-iem , kupowałem samo okno bez montażu i jestem 100% usatysfakcjonowany :) [/quote]Ja wprost przeciwnie, z tym że ja drzwi kupowałam i byłam totalnie nie zadowolona
Gość napisał(a):NIE POLECAM FIRMY GEAL!!! Nie uznano reklamacji zgłoszonej dzień po montażu drzwi, z widocznym pęknięciem fabrycznym okleiny. Drugi rok czekam na zamontowanie elementów za które zapłaciłam i niestety jeszcze do mnie nie dotarły. Porażka.

Gość

12-10-2016, 14:02
#16
NIE POLECAM FIRMY GEAL!!! Nie uznano reklamacji zgłoszonej dzień po montażu drzwi, z widocznym pęknięciem fabrycznym okleiny. Drugi rok czekam na zamontowanie elementów za które zapłaciłam i niestety jeszcze do mnie nie dotarły. Porażka.
Gość napisał(a):Najlepszą firma, z którą miałem okazję współpracować jeśli chodzi o wymianę okien i drzwi była http://www.atoslublin.pl/. Panowie bardzo dobrze znają się na rzeczy i potrafią dobrać okna idealnie pasujące do naszych potrzeb.  

Gość

08-11-2016, 15:23
#17
Najlepszą firma, z którą miałem okazję współpracować jeśli chodzi o wymianę okien i drzwi była http://www.atoslublin.pl/. Panowie bardzo dobrze znają się na rzeczy i potrafią dobrać okna idealnie pasujące do naszych potrzeb.  
Gość napisał(a):Tak, tak. Każdy tu swoją firmę zachwala i to ma być wiarygodne? {diabelek}

Gość

23-11-2016, 14:46
#18
Tak, tak. Każdy tu swoją firmę zachwala i to ma być wiarygodne? {diabelek}
Rafak napisał(a):też mi się wydaje, że nie ma co słuchać opinii z tego wątku :) - wiadomo, że każdy będzie zachwalał swoje. Moim zdaniem dlatego najlepiej samemu szukać tego co tylko się da i robić to na zasadzie przetargów: albo wysłać dokładnie to co chcemy do wielu firm i czekać aż się odezwą, albo spróbować szukać w necie. Wystarczy pogooglować. Ja tak kiedyś zrobiłem z tablica.pl ale teraz jak zagooglujecie to znajdziecie nawet bardziej jakieś dokładne portale, które powstały chyba później niż ja szukałem typu http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont- jak rozumiem można sobie wrzucić co potrzebujemy i sami się biją o nasze usługi.Wystarczy tylko dobrze opisać, że chcemy okna, z 2 letnią gwarancją i serwisem i do tego umowa i czekać aż samo się dzieje :)

Rafak

Wpisów: 5
Dołączył: 24.01.2017
24-01-2017, 19:30
#19
też mi się wydaje, że nie ma co słuchać opinii z tego wątku :) - wiadomo, że każdy będzie zachwalał swoje. Moim zdaniem dlatego najlepiej samemu szukać tego co tylko się da i robić to na zasadzie przetargów: albo wysłać dokładnie to co chcemy do wielu firm i czekać aż się odezwą, albo spróbować szukać w necie. Wystarczy pogooglować. Ja tak kiedyś zrobiłem z tablica.pl ale teraz jak zagooglujecie to znajdziecie nawet bardziej jakieś dokładne portale, które powstały chyba później niż ja szukałem typu http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont- jak rozumiem można sobie wrzucić co potrzebujemy i sami się biją o nasze usługi.Wystarczy tylko dobrze opisać, że chcemy okna, z 2 letnią gwarancją i serwisem i do tego umowa i czekać aż samo się dzieje :)
Gość napisał(a):To, że ktoś się bije cenowo o zlecenie to wcale nie musi być dobre dla inwestora. Czy idąc do sklepu spożywczego, chcąc kupić kiełbasę wybierasz najtańszą? Jeżeli tak to życzę smacznego {diabelek}Cena to nie wszystko. Weźmy pod uwagę koszt montażu okien. Z reguły firmy biorą za montaż 15-20 zł za mb i uważam, że jest to cena która pozwoli zrobić to dobrze, dobrą pianką i przez fachowca. Dobry pracownik kosztuje a byle jakich monterów to można złapać za niższą stawkę, ale czy warto.Zaoszczędzisz niewiele, a okna to jest coś co ma się na długie lata. Błędy popełnione przy montażu będą się mściły przez lata.Podobnie jest z ceną samych okien. Nie wiem czy dla Ciebie, ale dla mnie ma to znaczenie czy wykonała je poważna firma na profesjonalnych maszynach czy złożył jakiś rzemieślnik o wątpliwej reputacji w zakładzie przypominającym mój garaż.

Gość

26-01-2017, 11:38
#20
To, że ktoś się bije cenowo o zlecenie to wcale nie musi być dobre dla inwestora. Czy idąc do sklepu spożywczego, chcąc kupić kiełbasę wybierasz najtańszą? Jeżeli tak to życzę smacznego {diabelek}Cena to nie wszystko. Weźmy pod uwagę koszt montażu okien. Z reguły firmy biorą za montaż 15-20 zł za mb i uważam, że jest to cena która pozwoli zrobić to dobrze, dobrą pianką i przez fachowca. Dobry pracownik kosztuje a byle jakich monterów to można złapać za niższą stawkę, ale czy warto.Zaoszczędzisz niewiele, a okna to jest coś co ma się na długie lata. Błędy popełnione przy montażu będą się mściły przez lata.Podobnie jest z ceną samych okien. Nie wiem czy dla Ciebie, ale dla mnie ma to znaczenie czy wykonała je poważna firma na profesjonalnych maszynach czy złożył jakiś rzemieślnik o wątpliwej reputacji w zakładzie przypominającym mój garaż.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów