swiat slodyczy sklep!! pomoc

Założony przez ladyska
strony: 1
ladyska napisał(a):Witam! Czy moze mi ktos udzielic informacji gdzie obecnie znajduje sie sklep "swiat slodyczy" ktory mial placowke na ul. Kopernika a gdzie teraz obecnie jest salon fryzjerski Metamorfoza? Czy sklep zostal przeniesiony czy calkowicie zlikwidowany?

ladyska

Wpisów: 6
Dołączył: 15.12.2010
15-12-2010, 16:15
#1
Witam! Czy moze mi ktos udzielic informacji gdzie obecnie znajduje sie sklep "swiat slodyczy" ktory mial placowke na ul. Kopernika a gdzie teraz obecnie jest salon fryzjerski Metamorfoza? Czy sklep zostal przeniesiony czy calkowicie zlikwidowany?
Gość napisał(a):z tego co wiem to został zlikwidowany

Gość

15-12-2010, 21:29
#2
z tego co wiem to został zlikwidowany
Gość napisał(a):a wie ktos gdzie jest podobny sklep ze slodyczami gdzie ladnie pakuja je np. w koszyk?

Gość

16-12-2010, 14:45
#3
a wie ktos gdzie jest podobny sklep ze slodyczami gdzie ladnie pakuja je np. w koszyk?
Gość napisał(a):w nikturych kwiaciarniach tak robiachyba w tych salonach kwiatowych i w kwiaciarni kaktus na sienkiewicza

Gość

16-12-2010, 14:53
#4
w nikturych kwiaciarniach tak robiachyba w tych salonach kwiatowych i w kwiaciarni kaktus na sienkiewicza
Gość napisał(a):w kwiaciarniach pakuja kosze ze slodyczami??????????? pierwsze slysze

Gość

16-12-2010, 16:57
#5
w kwiaciarniach pakuja kosze ze slodyczami??????????? pierwsze slysze
Gość napisał(a): pakuja ,pakuja na 100 procent{usmiech}

Gość

16-12-2010, 20:23
#6
pakuja ,pakuja na 100 procent{usmiech}
Gość napisał(a):a jak jest z tymi slodyczami? trzeba kupic na wlasna reke i im zaniesc czy oni sie juz wszytskim zajmuja?

Gość

16-12-2010, 22:13
#7
a jak jest z tymi slodyczami? trzeba kupic na wlasna reke i im zaniesc czy oni sie juz wszytskim zajmuja?
Gość napisał(a):oni wszystko maja  

Gość

17-12-2010, 11:03
#8
oni wszystko maja  
Gość napisał(a):W Stodole i Kaprysie też mają gotowe kosze ze słodyczami.

Gość

17-12-2010, 11:50
#9
W Stodole i Kaprysie też mają gotowe kosze ze słodyczami.
Gość napisał(a):tak wiem ze sa w kaprysie, ale mi naprawde chodzi o taki porzadny koszyk ze slodyczami:)

Gość

18-12-2010, 12:06
#10
tak wiem ze sa w kaprysie, ale mi naprawde chodzi o taki porzadny koszyk ze slodyczami:)
Gość napisał(a):prawda w bartku i kaprysie zrobie porzadne ;p

Gość

18-12-2010, 12:50
#11
prawda w bartku i kaprysie zrobie porzadne ;p
Gość napisał(a):a propos słodyczy - kto mi zrobi loda???

Gość

17-03-2011, 21:25
#12
a propos słodyczy - kto mi zrobi loda???
Gość napisał(a):Zrób se sam {usmiech}

Gość

17-03-2011, 23:36
#13
Zrób se sam {usmiech}
Gość napisał(a):idz na mały rynek w Ostrołęce tam co się wchodzi od strony dużego parkingu są takie dwie największe w sumie na rynku budki ze słodyczami praktycznie jedna na przeciwko drugiej, ja tam kiedyś zamawiałem i bardzo ładnie to wyglądało. Mówisz jaka kwota ma być, jaki kolor przystrojenia czy mają dołożyć np szampana albo coś innego kwestia dogadania. Mają wszystko na miejscu.  

Gość

01-08-2011, 23:48
#14
idz na mały rynek w Ostrołęce tam co się wchodzi od strony dużego parkingu są takie dwie największe w sumie na rynku budki ze słodyczami praktycznie jedna na przeciwko drugiej, ja tam kiedyś zamawiałem i bardzo ładnie to wyglądało. Mówisz jaka kwota ma być, jaki kolor przystrojenia czy mają dołożyć np szampana albo coś innego kwestia dogadania. Mają wszystko na miejscu.  
Gość napisał(a):{gafa}reklama....

Gość

02-08-2011, 00:15
#15
{gafa}reklama....

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów