PJN - być może ludzie, na których będę chciał głosować

Założony przez Tomasz
strony: 1
Tomasz napisał(a):Mam nadzieję, że wreszcie powstanie nowy twór polityczny, który teraz ma swój początek w stowarzyszeniu "Polska Jest Najważniejsza".Kiedyś miałem nadzieję, że PO i PiS stworzą super koalicję i coś się zacznie zmieniać w Polsce na dobre.Wiemy, że zakończyło się to niestety porażką.Głosowałem na PiS myśląc, że to jest to ugrupowanie, które uszanuje to wszystko co działo się w latach 80-tych, uszanuję dążenie do demokracji.Potem PiS zbratał się z Ligą Polskich Rodzin i Samoobroną. Wybitnie mi to nie pasowało, ale byłem wierny.Widziałem, że Jarosław Kaczyński to człowiek trudny, ale niektórzy mówili, że to tylko media tak go przedstawiają więc ja dalej głosowałem na PiS licząc na to, że upora się z korupcją, zaprowadzi porządki itp.Po ostatnich wyborach prezydenckich pozbyłem się złudzeń. Jarosław Kaczyński pokazał się z takiej strony, że obiecałem sobie: od tej pory NIC, zero poparcia.Co prawda z wyborach samorządowych niestety byłem niejako zmuszony do zagłosowania na znajomych, którzy w PiSie są (byli?) więc tak wyszło znowu. Być może wiele osób podobnie jak ja w ten sposób się zachowało, że pomimo wszystko, pomimo tego jaką "szopkę odstawił" Kaczynski poparli lokalnych działaczy PiS.Ale mam nadzieję, że od teraz to się zmieni.Po tym jak Kaczyński potraktował Jakubiak, Rostkowską, Poncyliusza, po tym jak naśmiewał się z wyglądu Kamińskiego (chociaż z niego też można by było się pośmiać bardzo), po tym wszystkim Jarosław Kaczyński jest dla mnie "jak powietrze". Tego człowieka dla mnie nie ma. Pokazał się gorzej od Palikota, od Niesiołowskiego itp.Bardzo kibicuje i popieram nowy ruch PJN.Życzę powodzenia.Mam nadzieję, że wypowiecie się na ten temat.Cześć.

Tomasz

Wpisów: 2
Dołączył: 29.11.2010
29-11-2010, 09:01
#1
Mam nadzieję, że wreszcie powstanie nowy twór polityczny, który teraz ma swój początek w stowarzyszeniu "Polska Jest Najważniejsza".Kiedyś miałem nadzieję, że PO i PiS stworzą super koalicję i coś się zacznie zmieniać w Polsce na dobre.Wiemy, że zakończyło się to niestety porażką.Głosowałem na PiS myśląc, że to jest to ugrupowanie, które uszanuje to wszystko co działo się w latach 80-tych, uszanuję dążenie do demokracji.Potem PiS zbratał się z Ligą Polskich Rodzin i Samoobroną. Wybitnie mi to nie pasowało, ale byłem wierny.Widziałem, że Jarosław Kaczyński to człowiek trudny, ale niektórzy mówili, że to tylko media tak go przedstawiają więc ja dalej głosowałem na PiS licząc na to, że upora się z korupcją, zaprowadzi porządki itp.Po ostatnich wyborach prezydenckich pozbyłem się złudzeń. Jarosław Kaczyński pokazał się z takiej strony, że obiecałem sobie: od tej pory NIC, zero poparcia.Co prawda z wyborach samorządowych niestety byłem niejako zmuszony do zagłosowania na znajomych, którzy w PiSie są (byli?) więc tak wyszło znowu. Być może wiele osób podobnie jak ja w ten sposób się zachowało, że pomimo wszystko, pomimo tego jaką "szopkę odstawił" Kaczynski poparli lokalnych działaczy PiS.Ale mam nadzieję, że od teraz to się zmieni.Po tym jak Kaczyński potraktował Jakubiak, Rostkowską, Poncyliusza, po tym jak naśmiewał się z wyglądu Kamińskiego (chociaż z niego też można by było się pośmiać bardzo), po tym wszystkim Jarosław Kaczyński jest dla mnie "jak powietrze". Tego człowieka dla mnie nie ma. Pokazał się gorzej od Palikota, od Niesiołowskiego itp.Bardzo kibicuje i popieram nowy ruch PJN.Życzę powodzenia.Mam nadzieję, że wypowiecie się na ten temat.Cześć.
Gość napisał(a):Dzieciaku! Nie głosuj!Polski nie stać na eksperymenty takich plastelin poglądowych jak Ty!

Gość

29-11-2010, 09:26
#2
Dzieciaku! Nie głosuj!Polski nie stać na eksperymenty takich plastelin poglądowych jak Ty!
Gość napisał(a):...i dobrze napisałeś, że PJN to "twór polityczny". {usmiech}Ci ludzie jeszcze rok temu złego słowa nie powiedzieli na Kaczyńskich. Wszyscy śmieliśmy się z wykrętów Kamińskiego, bzdur Jakubiak i ogólnej dwulicowości tych podlizuchów.Teraz zostali poważnymi politykami... {gafa}Czyżby kolejna cudowna przemiana?

Gość

29-11-2010, 09:31
#3
...i dobrze napisałeś, że PJN to "twór polityczny". {usmiech}Ci ludzie jeszcze rok temu złego słowa nie powiedzieli na Kaczyńskich. Wszyscy śmieliśmy się z wykrętów Kamińskiego, bzdur Jakubiak i ogólnej dwulicowości tych podlizuchów.Teraz zostali poważnymi politykami... {gafa}Czyżby kolejna cudowna przemiana?
fan napisał(a):to glosujcie na Korvina, czyli za wolnością gospodarczą i osobistą

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
29-11-2010, 09:47
#4
to glosujcie na Korvina, czyli za wolnością gospodarczą i osobistą
Tomasz napisał(a):Można i tak odpowiadać jak Ty, ale co to zmieni? Dla PiSu kiedyś byli tacy świetni, że prowadzili kampanię różne, a teraz są tacy źli.

Tomasz

Wpisów: 2
Dołączył: 29.11.2010
29-11-2010, 09:49
#5
Można i tak odpowiadać jak Ty, ale co to zmieni? Dla PiSu kiedyś byli tacy świetni, że prowadzili kampanię różne, a teraz są tacy źli.
Gość napisał(a):„W polityce powinny cieszyć własne wygrane, a nie cudze porażki” - to zdanie padło z ust któregoś z członków PJN i to mi się bardzo podoba. Takie nastawienie na sukces, który może być wspólnym sukcesem.To, że ktoś jest z SLD albo PSL to nie oznacza od razu, że każdy jego pomysł jest zły.Dziś wydaje mi się, że PO cieszy się z porażki PiS i odwrotnie PiS cieszy się z różnych potknięć PO. Jak działacza PO, który startował na radnego do jakiegoś miasta złapali z narkotykami to PiS był szczęśliwy.Chciałoby się jakiejś współpracy i dialogu. U nas w mieście jest chyba podobnie.

Gość

09-12-2010, 16:07
#6
„W polityce powinny cieszyć własne wygrane, a nie cudze porażki” - to zdanie padło z ust któregoś z członków PJN i to mi się bardzo podoba. Takie nastawienie na sukces, który może być wspólnym sukcesem.To, że ktoś jest z SLD albo PSL to nie oznacza od razu, że każdy jego pomysł jest zły.Dziś wydaje mi się, że PO cieszy się z porażki PiS i odwrotnie PiS cieszy się z różnych potknięć PO. Jak działacza PO, który startował na radnego do jakiegoś miasta złapali z narkotykami to PiS był szczęśliwy.Chciałoby się jakiejś współpracy i dialogu. U nas w mieście jest chyba podobnie.
Gość napisał(a):PJN to zdrajcy  dwulicowe ludzie do takich niemam zaufania.Kluzik nie wierze w zadne slowo gest tej kobiety

Gość

05-02-2011, 12:27
#7
PJN to zdrajcy  dwulicowe ludzie do takich niemam zaufania.Kluzik nie wierze w zadne slowo gest tej kobiety
Gość napisał(a):Ha ha ha PJN  to Palikostwo

Gość

05-02-2011, 12:29
#8
Ha ha ha PJN  to Palikostwo
Gość napisał(a):Ha ha ha PJN  to Palikostwo

Gość

05-02-2011, 12:29
#9
Ha ha ha PJN  to Palikostwo

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów