WÓZEK GODNY POLECENIA

Założony przez anek
strony: 1
anek napisał(a):WITAM! JESTEM W 7 MIESIĄCU CIĄŻY I CORAZ INTENSYWNIEJ ZASTANAWIAM SIĘ NAD WYBOREM ODPOWIEDNIEGO WÓZKA A KONKRETNIEJ JEGO PRODUCENTA. JEST TAK WIELE FIRM ZAJMUJĄCYCH SIĘ ICH PRODUKCJĄ, ŻE TRUDNO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA JAKĄŚ. DLATEGO BĘĘ WDZIĘCZNA JEŚLI PODZIELICIE SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI W TEJ KWESTII.

anek

Wpisów: 2
Dołączył: 23.11.2010
24-11-2010, 08:58
#1
WITAM! JESTEM W 7 MIESIĄCU CIĄŻY I CORAZ INTENSYWNIEJ ZASTANAWIAM SIĘ NAD WYBOREM ODPOWIEDNIEGO WÓZKA A KONKRETNIEJ JEGO PRODUCENTA. JEST TAK WIELE FIRM ZAJMUJĄCYCH SIĘ ICH PRODUKCJĄ, ŻE TRUDNO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA JAKĄŚ. DLATEGO BĘĘ WDZIĘCZNA JEŚLI PODZIELICIE SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI W TEJ KWESTII.
Gość napisał(a):baby merc sprawdziłam na 2 dzieci miałam model z pompowanymi kołami, na tradycyjnych paskach dobra amortyzacja a w razie czego pobujać można polski producent ma swoją stronę internetową

Gość

24-11-2010, 12:50
#2
baby merc sprawdziłam na 2 dzieci miałam model z pompowanymi kołami, na tradycyjnych paskach dobra amortyzacja a w razie czego pobujać można polski producent ma swoją stronę internetową
Gość napisał(a):Teutonia, jedyny minus cena

Gość

24-11-2010, 13:24
#3
Teutonia, jedyny minus cena
Gość napisał(a):{usmiech}GORACO POLECAM MUTSY TRANSPORTER, REWELACYJNY, LEKKI PRZEDE WSZYSTKIM....W SKRÓCIE KLASA MERCEDESA,,,TYLKO CENOWO TROSZKĘ DROŻEJ OD ZWYKŁUCH WÓZKÓWQ,,ALE POSZUKAJ NA ALLEGRO CZASAMI W DOBRYM STANIE W DOBREJ CENIE MOŻNA KUPIĆ.POZDRAWIAM

Gość

24-11-2010, 22:49
#4
{usmiech}GORACO POLECAM MUTSY TRANSPORTER, REWELACYJNY, LEKKI PRZEDE WSZYSTKIM....W SKRÓCIE KLASA MERCEDESA,,,TYLKO CENOWO TROSZKĘ DROŻEJ OD ZWYKŁUCH WÓZKÓWQ,,ALE POSZUKAJ NA ALLEGRO CZASAMI W DOBRYM STANIE W DOBREJ CENIE MOŻNA KUPIĆ.POZDRAWIAM
Gość napisał(a):Co myślicie o wózkach firmy takko?

Gość

03-01-2011, 14:46
#5
Co myślicie o wózkach firmy takko?
Gość napisał(a):Mam tako jumpera x,tą nowszą wersje z skórzaną rączką i podnoszonymi pleckami w gądoli.Moja Karolcia ma 8 miesięcy i używamy już spacerówki,ale odwróconej przodem do mnie.Wózek sprawdza się super i z tego co wiem,ma 2 lata gwarancji.

Gość

23-01-2011, 23:35
#6
Mam tako jumpera x,tą nowszą wersje z skórzaną rączką i podnoszonymi pleckami w gądoli.Moja Karolcia ma 8 miesięcy i używamy już spacerówki,ale odwróconej przodem do mnie.Wózek sprawdza się super i z tego co wiem,ma 2 lata gwarancji.
Gość napisał(a):Mam tako jumpera x,tą nowszą wersje z skórzaną rączką i podnoszonymi pleckami w gądoli.Moja Karolcia ma 8 miesięcy i używamy już spacerówki,ale odwróconej przodem do mnie.Wózek sprawdza się super i z tego co wiem,ma 2 lata gwarancji.

Gość

23-01-2011, 23:51
#7
Mam tako jumpera x,tą nowszą wersje z skórzaną rączką i podnoszonymi pleckami w gądoli.Moja Karolcia ma 8 miesięcy i używamy już spacerówki,ale odwróconej przodem do mnie.Wózek sprawdza się super i z tego co wiem,ma 2 lata gwarancji.
Gość napisał(a):witamnie polecam wózka Tako{nie}patrzyłam dziś i bardzo mi się spodobał wózek firmy Grander{tak}dlaczego?bo ma koła pompowana , można gondole przekładac można gondolę nosic można wpiąc fotelik sam, i warzy 10kg ma rózna dodatki cena jesgo jest 1250 ale myślę że warto nie mówiąc już o spacerówce{ok}polecam  

Gość

01-02-2011, 16:20
#8
witamnie polecam wózka Tako{nie}patrzyłam dziś i bardzo mi się spodobał wózek firmy Grander{tak}dlaczego?bo ma koła pompowana , można gondole przekładac można gondolę nosic można wpiąc fotelik sam, i warzy 10kg ma rózna dodatki cena jesgo jest 1250 ale myślę że warto nie mówiąc już o spacerówce{ok}polecam  
Gość napisał(a):witamnie polecam wózka Tako{nie}patrzyłam dziś i bardzo mi się spodobał wózek firmy Grander{tak}dlaczego?bo ma koła pompowana , można gondole przekładac można gondolę nosic można wpiąc fotelik sam, i warzy 10kg ma rózna dodatki cena jesgo jest 1250 ale myślę że warto nie mówiąc już o spacerówce{ok}polecam  

Gość

01-02-2011, 16:21
#9
witamnie polecam wózka Tako{nie}patrzyłam dziś i bardzo mi się spodobał wózek firmy Grander{tak}dlaczego?bo ma koła pompowana , można gondole przekładac można gondolę nosic można wpiąc fotelik sam, i warzy 10kg ma rózna dodatki cena jesgo jest 1250 ale myślę że warto nie mówiąc już o spacerówce{ok}polecam  
Gość napisał(a):Witam gorąco polecam model worrior z tako jestem naprawde bardzo zadwolona jest lekki wygodny zwrotny i ma wszystko co potrzeba a po za tym bardzo solidny goraco polecam

Gość

01-03-2011, 23:57
#10
Witam gorąco polecam model worrior z tako jestem naprawde bardzo zadwolona jest lekki wygodny zwrotny i ma wszystko co potrzeba a po za tym bardzo solidny goraco polecam
Gość napisał(a):Witam, ja polecam wózek Baby merc Q7, super się go prowadzi. Duża gondolka, mój synek ma 5 miesięcy i w ubrankach na zimę spokojnie się mieści. Jest prawie taki sam jak Tako jumper, a lepiej wykonany i tańszy o 200zł. Wystarczy pochodzić po sklepach i porównać ceny. Pozdrawiam, Luiza

Gość

07-03-2011, 12:36
#11
Witam, ja polecam wózek Baby merc Q7, super się go prowadzi. Duża gondolka, mój synek ma 5 miesięcy i w ubrankach na zimę spokojnie się mieści. Jest prawie taki sam jak Tako jumper, a lepiej wykonany i tańszy o 200zł. Wystarczy pochodzić po sklepach i porównać ceny. Pozdrawiam, Luiza
Gość napisał(a):sprzedam baby merc q7,dalsze wiadomosci pod nr 510377803 lub paulinka654321@wp.pl

Gość

16-05-2011, 11:54
#12
sprzedam baby merc q7,dalsze wiadomosci pod nr 510377803 lub paulinka654321@wp.pl
Gość napisał(a):sprzedam baby merc q7,dalsze wiadomosci pod nr 510377803 lub paulinka654321@wp.pl

Gość

16-05-2011, 11:55
#13
sprzedam baby merc q7,dalsze wiadomosci pod nr 510377803 lub paulinka654321@wp.pl
Gość napisał(a):ja mam wózek tako Jumper x . i bardzo go polecam . Super wygodny. lekko sie prowadzi. moze troche cięzki do noszenia. ale trzymam go w piwnicy.  

Gość

22-06-2011, 22:27
#14
ja mam wózek tako Jumper x . i bardzo go polecam . Super wygodny. lekko sie prowadzi. moze troche cięzki do noszenia. ale trzymam go w piwnicy.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów