hiszpańscy krzyzowcy 20 wieku

Założony przez fan
strony: wstecz 1 2 3
fan napisał(a):Ponad tysiąc chrześcijan zostało zamordowanych w ciągu zaledwie jednego dnia w Duekou, w ogarniętym wojną domową Wybrzeżu Kości Słoniowej. Odpowiedzialnością za masakrę przedstawiciele misji katolickiej obarczają muzułmanów.Naci czarni Bracia zostali rozstrzelani, zmasakrowani maczetami lub oblani benzyna i spaleni

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
14-04-2011, 20:11
#1
Ponad tysiąc chrześcijan zostało zamordowanych w ciągu zaledwie jednego dnia w Duekou, w ogarniętym wojną domową Wybrzeżu Kości Słoniowej. Odpowiedzialnością za masakrę przedstawiciele misji katolickiej obarczają muzułmanów.Naci czarni Bracia zostali rozstrzelani, zmasakrowani maczetami lub oblani benzyna i spaleni
Gość napisał(a):[quote=fan]w porównaniu z armia Chile, nasza wygląda dziadowsko - ale to już nasz wybór. Wrócę do Filmu o Roju. Boję się pójść na seans bo wiem jak się skończy - tragicznie. Tak samo nie mogę patrzeć na filmy indiańskie - które mimo zwycięskich potyczek  kończą się dla Indian masakrą.Spotkałem jednego partyzanta Roja, około 1971. Przedstawił mi się: Makoć jestem  ... ale nie podjąłem rozmowy nie znając sprawy. To był tutejszy komendant Narodowych Sił Zbrojnych. Brał udział w ataku na posterunek UB w Krasnosielcu 1 maja 1945. Potem był w Gdanisku, wskoczył na statek dotarł do USA, podobno  walczył w wojnie koreańskiej, dostał amerykańskie  odznaczenia. Za Gierka Pan Makoć  już jako obywatel amerykański przyjechał do kraju na urlop.Jest u nas Ostrołęce znana osoba  która zachowała całą biografię Pana Makocia - od niego z pierwszej reki  [/quote]chciałbym cos wiecj sie dowiedzieć na temat biografi pana Makoć  

Gość

20-04-2011, 13:29
#2
[quote=fan]w porównaniu z armia Chile, nasza wygląda dziadowsko - ale to już nasz wybór. Wrócę do Filmu o Roju. Boję się pójść na seans bo wiem jak się skończy - tragicznie. Tak samo nie mogę patrzeć na filmy indiańskie - które mimo zwycięskich potyczek  kończą się dla Indian masakrą.Spotkałem jednego partyzanta Roja, około 1971. Przedstawił mi się: Makoć jestem  ... ale nie podjąłem rozmowy nie znając sprawy. To był tutejszy komendant Narodowych Sił Zbrojnych. Brał udział w ataku na posterunek UB w Krasnosielcu 1 maja 1945. Potem był w Gdanisku, wskoczył na statek dotarł do USA, podobno  walczył w wojnie koreańskiej, dostał amerykańskie  odznaczenia. Za Gierka Pan Makoć  już jako obywatel amerykański przyjechał do kraju na urlop.Jest u nas Ostrołęce znana osoba  która zachowała całą biografię Pana Makocia - od niego z pierwszej reki  [/quote]chciałbym cos wiecj sie dowiedzieć na temat biografi pana Makoć  
Gość napisał(a):o panu Makociu więcej nie wiem, ale daję Yt o chińskim przywódcy, który był w opozycji do Mao. Wyrwał z nędzy i głodu miliony ludzi i rzucił wyzwanie światu  /fan/http://www.youtube.com/watch?v=5Ggz5xSdl2o&feature=play er_embedded

Gość

04-05-2011, 20:32
#3
o panu Makociu więcej nie wiem, ale daję Yt o chińskim przywódcy, który był w opozycji do Mao. Wyrwał z nędzy i głodu miliony ludzi i rzucił wyzwanie światu  /fan/http://www.youtube.com/watch?v=5Ggz5xSdl2o&feature=play er_embedded
Gość napisał(a):bez echa minęła rocznica antypolskiego zamachu majowego 1926 /fan/

Gość

14-05-2011, 19:17
#4
bez echa minęła rocznica antypolskiego zamachu majowego 1926 /fan/
fan napisał(a):http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eRRcq5v Gc_wJ:pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Dmowski+roman+dmowski+wiki pedia&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a&source=www.g oogle.pl9 sierpnia 1864 urodził się Roman Dmowski, który na Kongresie Wersalskim domagał się w imieniu Polski zwrotu terytoriów ... a nawet tych które do Polski nie nalezaly !

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
09-08-2011, 18:28
#5
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eRRcq5v Gc_wJ:pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Dmowski+roman+dmowski+wiki pedia&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a&source=www.g oogle.pl9 sierpnia 1864 urodził się Roman Dmowski, który na Kongresie Wersalskim domagał się w imieniu Polski zwrotu terytoriów ... a nawet tych które do Polski nie nalezaly !
fan napisał(a):Arabowie czują się na tyle silni, że jeśli nie otrzymują tego, o co żądają, dochodzi do zamieszek. Najlepszym tego przykładem były wydarzenia sprzed kilku lat we Francji. Islamiści bezkarnie palili samochody i niszczyli sklepy w kraju, który przyjął ich, dał mieszkania, pracę a także obywatelstwo. Co ciekawe, policja, w obawie przed oskarżeniami o rasizm, nietolerancję i ksenofobię, brała się do tłumienia zamieszek bardzo opieszale. Można sobie wyobrazić, co działoby się w jakimkolwiek kraju islamskim, gdyby chrześcijanie wywołali podobne rozruchy. W kraju arabskim nawet otwarcie Kościoła czy noszenie publicznie krzyża może być uznane za przestępstwo.  Muzułmanie w Europie podlegają natomiast wszelkiego rodzaju ochronie i prawom antydyskryminacyjnym, są podmiotem wielu konwencji i deklaracji.

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
16-09-2011, 18:31
#6
Arabowie czują się na tyle silni, że jeśli nie otrzymują tego, o co żądają, dochodzi do zamieszek. Najlepszym tego przykładem były wydarzenia sprzed kilku lat we Francji. Islamiści bezkarnie palili samochody i niszczyli sklepy w kraju, który przyjął ich, dał mieszkania, pracę a także obywatelstwo. Co ciekawe, policja, w obawie przed oskarżeniami o rasizm, nietolerancję i ksenofobię, brała się do tłumienia zamieszek bardzo opieszale. Można sobie wyobrazić, co działoby się w jakimkolwiek kraju islamskim, gdyby chrześcijanie wywołali podobne rozruchy. W kraju arabskim nawet otwarcie Kościoła czy noszenie publicznie krzyża może być uznane za przestępstwo.  Muzułmanie w Europie podlegają natomiast wszelkiego rodzaju ochronie i prawom antydyskryminacyjnym, są podmiotem wielu konwencji i deklaracji.
Gość napisał(a):{diabelek}

Gość

29-09-2011, 22:36
#7
{diabelek}
fan napisał(a): Do szkoły podstawowej Jens-Nydahl-Grundschule mieszczącej się w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg uczęszcza 313 uczniów; 99% z ich ma imigranckie pochodzenie. Rodzice 285 dzieci otrzymują pomoc finansową od państwa. Większość dzieci nie zna niemieckiego

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
01-10-2011, 08:42
#8
Do szkoły podstawowej Jens-Nydahl-Grundschule mieszczącej się w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg uczęszcza 313 uczniów; 99% z ich ma imigranckie pochodzenie. Rodzice 285 dzieci otrzymują pomoc finansową od państwa. Większość dzieci nie zna niemieckiego
Gość napisał(a):Po raz pierwszy od wielu lat na Placu Maneżowym w Moskwie  nie zapalą lampy chanukowej ...  /fan/

Gość

27-12-2011, 11:56
#9
Po raz pierwszy od wielu lat na Placu Maneżowym w Moskwie  nie zapalą lampy chanukowej ...  /fan/
Gość napisał(a):http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4453/zabici-w-walce-brato bojczej-12-14-maja-1926-rPoniżej niekompletna lista zabitych podczas zamachu majowego zestawiona przez prof. Macieja Giertycha w „Opoce w Kraju” (nr 76/2011). Groby zabitych ma Powązkach są w skandalicznym stanie, państwo (a właściwie postsolidarność) oficjalnie stoi po stronie rebelii Piłsudskiego, odrzucając dwa razy projekty sejmowej uchwały PSL w sprawie uczczenia ofiar. Ten sam Sejm ochoczo co roku czci 14 ofiar stanu wojennego uznając to wydarzenie za jedną z największych tragedii narodowych. W zamachu majowym zginęło 379 osób.

Gość

13-05-2012, 16:37
#10
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4453/zabici-w-walce-brato bojczej-12-14-maja-1926-rPoniżej niekompletna lista zabitych podczas zamachu majowego zestawiona przez prof. Macieja Giertycha w „Opoce w Kraju” (nr 76/2011). Groby zabitych ma Powązkach są w skandalicznym stanie, państwo (a właściwie postsolidarność) oficjalnie stoi po stronie rebelii Piłsudskiego, odrzucając dwa razy projekty sejmowej uchwały PSL w sprawie uczczenia ofiar. Ten sam Sejm ochoczo co roku czci 14 ofiar stanu wojennego uznając to wydarzenie za jedną z największych tragedii narodowych. W zamachu majowym zginęło 379 osób.
Gość napisał(a):http://st.dwn.so/v/DS50444A0EFilm o powstaniu CRISTIA w Mexycu   /fan/

Gość

01-12-2012, 19:35
#11
http://st.dwn.so/v/DS50444A0EFilm o powstaniu CRISTIA w Mexycu   /fan/
Gość napisał(a):Andrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie. [/quote]

Gość

04-02-2015, 12:13
#12
Andrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie. [/quote]
Gość napisał(a):Andrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie.Skąd masz takie dane, że był kryminalistą ? Interesuje mnie ta postać jeśli wiesz coś więcej napisz.

Gość

04-02-2015, 12:13
#13
Andrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie.Skąd masz takie dane, że był kryminalistą ? Interesuje mnie ta postać jeśli wiesz coś więcej napisz.
Gość napisał(a):Czy tymi sprawami ktos sie interesuje

Gość

08-03-2015, 14:10
#14
Czy tymi sprawami ktos sie interesuje
Gość napisał(a):No i nic.

Gość

13-03-2015, 18:19
#15
No i nic.
Gość napisał(a):bgggddddggd

Gość

08-05-2015, 17:40
#16
bgggddddggd
Gość napisał(a):[quote=Gość]Andrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie. [/quote] [/quote] hmm kolejny belkot ,kiedy Sudeczko odsiadywal wyrok i gdzie?,byl dca grupy podleglej KW Komendy Glownej AK,potem PKB/Panstwowy Korpus Bezpieczenstwa/,ofiara rozgrywek w KG AK ,wykonywal rozkazy ludzi ,ktorzy po wojnie okazali sie farbowanymi lisami ,nazwiska sa znane,ktorzy nawet byli w sejmie prlowskim!!!Odznaczony byl Krzyzem Walecznych a tego odznaczenia  nie dostaje sie za biurkiem,bral udzial razem z Oddzialem Roman  KWP w odbiuciu wiezniow ze Szpitala Jana Bozego i w likwidacji bandy Leszka Czarnego na Siekierkach/zydo komuna przypisuje LCz.dzialnosc w GL PPR,ale brak najmniejszego wspomnienia a sa wspomnienia ludzi grabionych i mordowanych przez tego pozalsie gwardziste/

Gość

09-05-2015, 21:28
#17
[quote=Gość]Andrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie. [/quote] [/quote] hmm kolejny belkot ,kiedy Sudeczko odsiadywal wyrok i gdzie?,byl dca grupy podleglej KW Komendy Glownej AK,potem PKB/Panstwowy Korpus Bezpieczenstwa/,ofiara rozgrywek w KG AK ,wykonywal rozkazy ludzi ,ktorzy po wojnie okazali sie farbowanymi lisami ,nazwiska sa znane,ktorzy nawet byli w sejmie prlowskim!!!Odznaczony byl Krzyzem Walecznych a tego odznaczenia  nie dostaje sie za biurkiem,bral udzial razem z Oddzialem Roman  KWP w odbiuciu wiezniow ze Szpitala Jana Bozego i w likwidacji bandy Leszka Czarnego na Siekierkach/zydo komuna przypisuje LCz.dzialnosc w GL PPR,ale brak najmniejszego wspomnienia a sa wspomnienia ludzi grabionych i mordowanych przez tego pozalsie gwardziste/
Gość napisał(a):chetnie nawiaze kontakt  z osobami ktore cos wiecej wiedza o Andrzeju Sudeczko-Odolinskim -Poplawskim johannblachy@wp.pl

Gość

09-05-2015, 21:33
#18
chetnie nawiaze kontakt  z osobami ktore cos wiecej wiedza o Andrzeju Sudeczko-Odolinskim -Poplawskim johannblachy@wp.pl
johann napisał(a):a to http://blogmedia24.pl/node/19914dla autora tych zarzutow i tego belkotu o Andrzeju Sudeczce

johann

Wpisów: 1
Dołączył: 09.05.2015
12-05-2015, 07:26
#19
a to http://blogmedia24.pl/node/19914dla autora tych zarzutow i tego belkotu o Andrzeju Sudeczce

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów