Jakiego producenta mebli kuchennych polecacie w Ostrołęce?

Założony przez neon03
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Mi robił meble Pan Jarek Kaliszewki...........jestem zachwycona....mistrz swego fachu...{usmiech}

Gość

28-09-2015, 10:24
#1
Mi robił meble Pan Jarek Kaliszewki...........jestem zachwycona....mistrz swego fachu...{usmiech}
Gość napisał(a):Mi robił meble Pan Jarek Kaliszewki...........jestem zachwycona....mistrz swego fachu...{usmiech}

Gość

28-09-2015, 10:24
#2
Mi robił meble Pan Jarek Kaliszewki...........jestem zachwycona....mistrz swego fachu...{usmiech}
Gość napisał(a):jak już to pan Jarek Kleczkowski Fado...jestem bardzo zadowolona...Pan robi sam ,także to też świadczy o jakości..

Gość

13-01-2016, 08:46
#3
jak już to pan Jarek Kleczkowski Fado...jestem bardzo zadowolona...Pan robi sam ,także to też świadczy o jakości..
Gość napisał(a):U nas robił meble kuchenne i szafy Pan Janusz Staszczuk.Nam polecili znajomi ,oni są  też zadowoleni.Poleciłem tego pana wieli znajomym i wszyscy są zadowoleni.Cena i jakość przede wszystkim.{ok}

Gość

15-01-2016, 21:10
#4
U nas robił meble kuchenne i szafy Pan Janusz Staszczuk.Nam polecili znajomi ,oni są  też zadowoleni.Poleciłem tego pana wieli znajomym i wszyscy są zadowoleni.Cena i jakość przede wszystkim.{ok}
Gość napisał(a):Meblik z Cisku , terminowo, dobrze mozna liczyć na fachową podpowiedź mam od nich kuchnię, sypialnię i przedpokój sama mogę wybrać kolor i płytę jestem bardzo zadowolona polecam

Gość

17-01-2016, 22:19
#5
Meblik z Cisku , terminowo, dobrze mozna liczyć na fachową podpowiedź mam od nich kuchnię, sypialnię i przedpokój sama mogę wybrać kolor i płytę jestem bardzo zadowolona polecam
Gość napisał(a):kuchnię w moim mieszkaniu robił Akcent i jesteśmy z mężem zadowolenioczekiwaliśmy prostych szafek i dostaliśmy jeco do cen to wyceniają projekt i wykonanie indywidualnie

Gość

12-05-2016, 23:11
#6
kuchnię w moim mieszkaniu robił Akcent i jesteśmy z mężem zadowolenioczekiwaliśmy prostych szafek i dostaliśmy jeco do cen to wyceniają projekt i wykonanie indywidualnie
iga napisał(a):meble na zamówienie to tylko z musu...bo już się przejechałam na fachowcach, jak mieszkałam w Warszawie, więc radziłabym Ci ograniczyć się do kuchni a szafę kup w sklepie, chyba że zależy Ci na zabudowie

iga

Wpisów: 3
Dołączył: 12.05.2016
12-05-2016, 23:20
#7
meble na zamówienie to tylko z musu...bo już się przejechałam na fachowcach, jak mieszkałam w Warszawie, więc radziłabym Ci ograniczyć się do kuchni a szafę kup w sklepie, chyba że zależy Ci na zabudowie
Gość napisał(a):czyli sami fachowcy w Ostrołęce od mebli {diabelek}

Gość

13-05-2016, 14:22
#8
czyli sami fachowcy w Ostrołęce od mebli {diabelek}
Fordor napisał(a):Ja polecam skorzystać z usług firmy Em-meble (http://www.em-meblekuchenne.pl/). Tworzą oni bardzo solidne meble na wymiar, które wyróżniają się swoim wyglądem. Ceny nie są wysokie, co stanowi dobrą konkurencję dla innych firm - polecam samemu sprawdzić ich ofertę dostępną na stronie.

Fordor

Wpisów: 1
Dołączył: 27.04.2017
17-05-2017, 10:48
#9
Ja polecam skorzystać z usług firmy Em-meble (http://www.em-meblekuchenne.pl/). Tworzą oni bardzo solidne meble na wymiar, które wyróżniają się swoim wyglądem. Ceny nie są wysokie, co stanowi dobrą konkurencję dla innych firm - polecam samemu sprawdzić ich ofertę dostępną na stronie.
Gość napisał(a):Tylko Pan Borkowski pod kazym względem

Gość

22-05-2017, 15:14
#10
Tylko Pan Borkowski pod kazym względem
Gość napisał(a):

MK Meble Jeziorko robią wszystkie meble, jak i schody drewniane

Gość

23-11-2017, 20:26
#11

MK Meble Jeziorko robią wszystkie meble, jak i schody drewniane

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Pan Borkowski z Nakieł o./ Olszewa Borek. Jestem zadowolony robia dobre i niedrogie meble.

tak  święta prawda

Gość

29-12-2018, 15:31
#12
Gość napisał(a):Pan Borkowski z Nakieł o./ Olszewa Borek. Jestem zadowolony robia dobre i niedrogie meble.

tak  święta prawda

Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

Gość

30-12-2018, 19:48
#13

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

też go odradzam, jest bardzo niesłowny

Gość

01-01-2019, 17:16
#14
Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

też go odradzam, jest bardzo niesłowny

tadek42 napisał(a):

Ja polecam firmę GolMeb, która wykonuje meble na zamówienie oraz wymiar co pozwala dopasować je do każdej przestrzeni.

tadek42

Wpisów: 2
Dołączył: 06.02.2019
06-02-2019, 11:23
#15

Ja polecam firmę GolMeb, która wykonuje meble na zamówienie oraz wymiar co pozwala dopasować je do każdej przestrzeni.

tadek42 napisał(a):

Ja polecam firmę GolMeb, która wykonuje meble na zamówienie oraz wymiar co pozwala dopasować je do każdej przestrzeni.

tadek42

Wpisów: 2
Dołączył: 06.02.2019
06-02-2019, 11:24
#16

Ja polecam firmę GolMeb, która wykonuje meble na zamówienie oraz wymiar co pozwala dopasować je do każdej przestrzeni.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Mielnicki z wojciechowic mi robił i jest ok moge fotki podesłać. pozdr

Proszę o fotki,tež będe robić meble u tego pana

Gość

15-03-2019, 21:55
#17
Gość napisał(a):Mielnicki z wojciechowic mi robił i jest ok moge fotki podesłać. pozdr

Proszę o fotki,tež będe robić meble u tego pana

Gość napisał(a):
neon03 napisał(a):Witam niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki, kupiłam mieszkanie i postanowiłam zrobić sobie kuchnie i szafę wnękową na zamówienie a że nie jestem z stąd to proszę poradźcie mi jaka firma robi meble dobrze i solidnie a zarazem niedrogo?  

Gość

13-04-2019, 20:17
#18
neon03 napisał(a):Witam niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki, kupiłam mieszkanie i postanowiłam zrobić sobie kuchnie i szafę wnękową na zamówienie a że nie jestem z stąd to proszę poradźcie mi jaka firma robi meble dobrze i solidnie a zarazem niedrogo?  

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

też go odradzam, jest bardzo niesłowny

Tomasz K. ???

Gość

16-04-2019, 20:03
#19
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

też go odradzam, jest bardzo niesłowny

Tomasz K. ???

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

też go odradzam, jest bardzo niesłowny

Tomasz K. ???

Długie włosy i kucyk, koleś jest beznadziejny

Gość

21-04-2019, 20:42
#20
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Jak zobaczycie faceta z długimi włosami który robi meble to odradzam nie pamitam jak sie nazwya

też go odradzam, jest bardzo niesłowny

Tomasz K. ???

Długie włosy i kucyk, koleś jest beznadziejny


strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: maciek444
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów