Jakiego producenta mebli kuchennych polecacie w Ostrołęce?

Założony przez neon03
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Adam Karpiński- wszystko OK- solidny i terminowy

Gość

13-06-2011, 15:22
#1
Adam Karpiński- wszystko OK- solidny i terminowy
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:20
#2
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):Osobiście polecam firmę LindoMebel www.lindomebel.pl W porównaniu do naszych firm są na prawdę atrakcyjni cenowo choć są z małopolski. Wszystkie meble do mieszkania robiłam na zamówienie. Szukałam w ogłoszeniach internetowych i wysłałam projekty do wyceny kilku firmom (z tego co się orientuję oni też projektują), różnica cenowa między naszymi firmami a nimi wyszła jakieś 15% trochę mi to nie pasowało jednak cena nas skusiła... i okazało się ,że było warto :) Bardzo miły i przede wszystkim błyskawiczny kontakt z Panem Maciejem.

Gość

17-07-2011, 00:20
#3
Osobiście polecam firmę LindoMebel www.lindomebel.pl W porównaniu do naszych firm są na prawdę atrakcyjni cenowo choć są z małopolski. Wszystkie meble do mieszkania robiłam na zamówienie. Szukałam w ogłoszeniach internetowych i wysłałam projekty do wyceny kilku firmom (z tego co się orientuję oni też projektują), różnica cenowa między naszymi firmami a nimi wyszła jakieś 15% trochę mi to nie pasowało jednak cena nas skusiła... i okazało się ,że było warto :) Bardzo miły i przede wszystkim błyskawiczny kontakt z Panem Maciejem.
Gość napisał(a):potwierdzam, klamczuch, oszust, nieterminowy

Gość

17-07-2011, 15:43
#4
potwierdzam, klamczuch, oszust, nieterminowy
Gość napisał(a):tzn Grabowski z Kadzidla

Gość

17-07-2011, 15:47
#5
tzn Grabowski z Kadzidla
Gość napisał(a):Kiernozek kiedys robił mi meble i było ok.

Gość

18-07-2011, 21:56
#6
Kiernozek kiedys robił mi meble i było ok.
Gość napisał(a):Firma Darex Dobry Szrot tylko w nowym opakowaniu hahahaha

Gość

12-11-2012, 22:15
#7
Firma Darex Dobry Szrot tylko w nowym opakowaniu hahahaha
Gość napisał(a):Pan Wojtek K. - Firma stoltech.http://www.stoltech.plDla mnie bomba.Pozdrawiam.Zadowolony Klient.

Gość

13-11-2012, 08:21
#8
Pan Wojtek K. - Firma stoltech.http://www.stoltech.plDla mnie bomba.Pozdrawiam.Zadowolony Klient.
Gość napisał(a):firmy darex zdecydowanie nie polecam, cwaniaki dobrze tylko gadac umieja ale nic pozatym, robia tak jak im wygodniej a nie jak klient chce, pozatym tyle syfu jest po montarzu ze szkoda gadac:( NIEPOLECAM

Gość

13-11-2012, 09:23
#9
firmy darex zdecydowanie nie polecam, cwaniaki dobrze tylko gadac umieja ale nic pozatym, robia tak jak im wygodniej a nie jak klient chce, pozatym tyle syfu jest po montarzu ze szkoda gadac:( NIEPOLECAM
Gość napisał(a):Ja swoje meble kuchenne zamawiałam w Internetowym sklepie twojemeble.pl Jak już do mnie dotarły do domu to szwagier nam je zamontował. Wyszło bardzo ładnie i co najważniejsze niedrogo. {ok}

Gość

14-11-2012, 15:28
#10
Ja swoje meble kuchenne zamawiałam w Internetowym sklepie twojemeble.pl Jak już do mnie dotarły do domu to szwagier nam je zamontował. Wyszło bardzo ładnie i co najważniejsze niedrogo. {ok}
Gość napisał(a):Mielnicki z wojciechowic mi robił i jest ok moge fotki podesłać. pozdr

Gość

14-11-2012, 23:45
#11
Mielnicki z wojciechowic mi robił i jest ok moge fotki podesłać. pozdr
Gość napisał(a):co tu tak wali?

Gość

15-11-2012, 17:58
#12
co tu tak wali?
Gość napisał(a):czy może ktoś mi polecić solidną osobę z Ostrołęki lub okolic do wykonania kominka?

Gość

16-11-2012, 17:12
#13
czy może ktoś mi polecić solidną osobę z Ostrołęki lub okolic do wykonania kominka?
Gość napisał(a):Oj coś się chyba konkurencja z antyreklamą firmy DAREX ruszyła{usmiech} Ja robiłam tam meble kuchenne i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{mruga} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to przecież Panie z każdym klientem podpisują umowy więc można zgłosić reklamację a nie za plecami tak obrabiać{smutny}

Gość

03-01-2013, 21:40
#14
Oj coś się chyba konkurencja z antyreklamą firmy DAREX ruszyła{usmiech} Ja robiłam tam meble kuchenne i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{mruga} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to przecież Panie z każdym klientem podpisują umowy więc można zgłosić reklamację a nie za plecami tak obrabiać{smutny}
Gość napisał(a):Oj coś się chyba konkurencja z antyreklamą firmy DAREX ruszyła{usmiech} Ja robiłam tam meble kuchenne i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{mruga} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to przecież Panie z każdym klientem podpisują umowy więc można zgłosić reklamację a nie za plecami tak obrabiać{smutny}

Gość

03-01-2013, 21:42
#15
Oj coś się chyba konkurencja z antyreklamą firmy DAREX ruszyła{usmiech} Ja robiłam tam meble kuchenne i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{mruga} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to przecież Panie z każdym klientem podpisują umowy więc można zgłosić reklamację a nie za plecami tak obrabiać{smutny}
Gość napisał(a):Polecam Firmę z Ostrowi Mazowieckiej www.stolmark.strefa.plTanio,Szybko I Solidnietel.694 427 092

Gość

04-01-2013, 16:07
#16
Polecam Firmę z Ostrowi Mazowieckiej www.stolmark.strefa.plTanio,Szybko I Solidnietel.694 427 092
Gość napisał(a):Polecam firmę Smugarzewski z Łomży naprawdę ,naprawdę solidnie i terminowo a co do ceny , nie będę dyskutował gdyż za jakoscia pewnie idzie i cena ale u nich wszystko jest zbilansowane.

Gość

04-01-2013, 17:51
#17
Polecam firmę Smugarzewski z Łomży naprawdę ,naprawdę solidnie i terminowo a co do ceny , nie będę dyskutował gdyż za jakoscia pewnie idzie i cena ale u nich wszystko jest zbilansowane.
Gość napisał(a):U mnie robil pan Bialobrzewski {chyba ), komandor ,  meble uzywam juz 3 lata, ,jestem zadowolona , polecam , troche kosztuja , ale warto zainwestowac , poza tym wszystko zrobione w terminie ,solidnie i maly gratis dostalam ,polecam

Gość

04-01-2013, 23:01
#18
U mnie robil pan Bialobrzewski {chyba ), komandor ,  meble uzywam juz 3 lata, ,jestem zadowolona , polecam , troche kosztuja , ale warto zainwestowac , poza tym wszystko zrobione w terminie ,solidnie i maly gratis dostalam ,polecam
Gość napisał(a):Ja polecam Olvera. Nie wiem czy najtańszy ale słowny i solidny. Zawsze opuści coś z ceny, tylko radzę kontaktować się bezpośrednio z Nim bo osoby które są u Niego w biurze nigdy nic nie wiedzą;/

Gość

05-01-2013, 11:00
#19
Ja polecam Olvera. Nie wiem czy najtańszy ale słowny i solidny. Zawsze opuści coś z ceny, tylko radzę kontaktować się bezpośrednio z Nim bo osoby które są u Niego w biurze nigdy nic nie wiedzą;/
Gość napisał(a):Ja mam OLVERA robili mi całą chatę to jest kuchnia, łazienka, sypialnia i salon. Jest ok nic się nie dzieje i za rozsądną kaskę

Gość

05-01-2013, 21:35
#20
Ja mam OLVERA robili mi całą chatę to jest kuchnia, łazienka, sypialnia i salon. Jest ok nic się nie dzieje i za rozsądną kaskę

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów