Gimnastyka dla kobiet w ciąży

Założony przez Hanka
strony: 1
Hanka napisał(a):Witam, jestem w 17 tygodniu ciąży i chętnie bym się zapisała na gimnastykę dla kobiet w ciąży. Czy w Ostrołęce jest szansa na takie zajęcia? Jeśli tak, będę wdzięczna za wszelkie namiary :)PozdrawiamHanka

Hanka

Wpisów: 3
Dołączył: 06.03.2009
25-10-2010, 12:24
#1
Witam, jestem w 17 tygodniu ciąży i chętnie bym się zapisała na gimnastykę dla kobiet w ciąży. Czy w Ostrołęce jest szansa na takie zajęcia? Jeśli tak, będę wdzięczna za wszelkie namiary :)PozdrawiamHanka
Gość napisał(a):Wiem, że w Energii na Sienkiewicza były prowadzone takie zajęcia. Musiałabyś się przejść tam i zasięgnąć więcej informacji

Gość

26-10-2010, 09:21
#2
Wiem, że w Energii na Sienkiewicza były prowadzone takie zajęcia. Musiałabyś się przejść tam i zasięgnąć więcej informacji
Gość napisał(a):Cześć Dziewczyny,czy znajdzie się kilka chętnych na fitness w ciąży?? W Energii jest jedna grupa, ale na 8 rano w śr i pt, czyli dla kobiet pracujących odpada. Mi bardzo zależy żeby ćwiczyć, bo przecież wielki wysiłek nas czeka ;) także namawiam, żeby zebrać grupę i może na popołudnie Energia utworzyłaby Aktywną Mamę :) Jestem na liście rezerwowych, mobilizujcie się i dołączajcie!

Gość

05-12-2011, 12:40
#3
Cześć Dziewczyny,czy znajdzie się kilka chętnych na fitness w ciąży?? W Energii jest jedna grupa, ale na 8 rano w śr i pt, czyli dla kobiet pracujących odpada. Mi bardzo zależy żeby ćwiczyć, bo przecież wielki wysiłek nas czeka ;) także namawiam, żeby zebrać grupę i może na popołudnie Energia utworzyłaby Aktywną Mamę :) Jestem na liście rezerwowych, mobilizujcie się i dołączajcie!

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów