Jakie wymagania są zeby wstąpic do jakies partii??

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Jak w temacie?? Jakie są wymagania by wstąpić do jakieś partii w Ostrołęce???{co}{co}{co}

Gość

11-10-2010, 07:34
#1
Jak w temacie?? Jakie są wymagania by wstąpić do jakieś partii w Ostrołęce???{co}{co}{co}
Gość napisał(a):Jak znasz różaniec na pamięć bez zająknienia to do PiS{diabelek}

Gość

11-10-2010, 08:50
#2
Jak znasz różaniec na pamięć bez zająknienia to do PiS{diabelek}
Gość napisał(a):A jak jestes obrzezany to do PO

Gość

11-10-2010, 15:57
#3
A jak jestes obrzezany to do PO
Gość napisał(a):co kolejny zainteresowany okradaniem kraju???

Gość

11-10-2010, 18:17
#4
co kolejny zainteresowany okradaniem kraju???
Lukasz_Kulik napisał(a):[quote=Gruby]Jak w temacie?? Jakie są wymagania by wstąpić do jakieś partii w Ostrołęce???{co}{co}{co} [/quote]Myślę że powinieneś zacząć od odpowiedzi na pytanie, czemu chcesz być w partii - jak znajdziesz odpowiedź na to pytanie, jak będziesz wiedział jak ma wyglądać kraj który chcesz budować, to myślę że wybór będzie jasny.Pozdrawiam - Łukasz Kulik

Lukasz_Kulik

Wpisów: 18
Dołączył: 07.11.2010
09-11-2010, 00:53
#5
[quote=Gruby]Jak w temacie?? Jakie są wymagania by wstąpić do jakieś partii w Ostrołęce???{co}{co}{co} [/quote]Myślę że powinieneś zacząć od odpowiedzi na pytanie, czemu chcesz być w partii - jak znajdziesz odpowiedź na to pytanie, jak będziesz wiedział jak ma wyglądać kraj który chcesz budować, to myślę że wybór będzie jasny.Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Gość napisał(a):Po co do parti??? Nie oszukujmy się - przy korycie bezpieczniej. No i ręka rękę myje... A w czasach bezrobocia to o posadkę lepiej. Każdy o tym wie, ale Ci których to dotyczy wypierają się na całego.  ...bo oni chcą dobra kraju... phi!

Gość

09-11-2010, 08:27
#6
Po co do parti??? Nie oszukujmy się - przy korycie bezpieczniej. No i ręka rękę myje... A w czasach bezrobocia to o posadkę lepiej. Każdy o tym wie, ale Ci których to dotyczy wypierają się na całego.  ...bo oni chcą dobra kraju... phi!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Po co do parti??? Nie oszukujmy się - przy korycie bezpieczniej. No i ręka rękę myje... A w czasach bezrobocia to o posadkę lepiej. Każdy o tym wie, ale Ci których to dotyczy wypierają się na całego.  ...bo oni chcą dobra kraju... phi! [/quote]Szanowny Panie,Ma Pan wiele racji, rzekłbym że nawet z 95%, ale proszę mi uwierzyć że to się zmienia. Moje pokolenie ma już dość ludzi którzy od 30 lat rządzą Polską w taki sam sposób. Ja tego nie akceptuję i działam by to zmienić. Nie musi mi Pan wierzyć ale pracując w prywatnym sektorze zarabiałbym spokojnie tyle co Prezydent Ostrołęki, jednak pieniądze w życiu to nie wszystko. Są ludzie którzy wierzą w coś więcej i jest ich coraz więcej. Dlatego mimo zmęczenia światem proszę nie tracić nadziei. Są młodzi ludzie którzy chcą i budują lepszą przyszłość.Serdecznie Pozdrawiam - Łukasz Kulik

Gość

09-11-2010, 23:08
#7
[quote=Gość]Po co do parti??? Nie oszukujmy się - przy korycie bezpieczniej. No i ręka rękę myje... A w czasach bezrobocia to o posadkę lepiej. Każdy o tym wie, ale Ci których to dotyczy wypierają się na całego.  ...bo oni chcą dobra kraju... phi! [/quote]Szanowny Panie,Ma Pan wiele racji, rzekłbym że nawet z 95%, ale proszę mi uwierzyć że to się zmienia. Moje pokolenie ma już dość ludzi którzy od 30 lat rządzą Polską w taki sam sposób. Ja tego nie akceptuję i działam by to zmienić. Nie musi mi Pan wierzyć ale pracując w prywatnym sektorze zarabiałbym spokojnie tyle co Prezydent Ostrołęki, jednak pieniądze w życiu to nie wszystko. Są ludzie którzy wierzą w coś więcej i jest ich coraz więcej. Dlatego mimo zmęczenia światem proszę nie tracić nadziei. Są młodzi ludzie którzy chcą i budują lepszą przyszłość.Serdecznie Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Gość napisał(a):A jak jesteś inteligentny i bezwartościowy to do tej, która ma najlepsze notowania ...

Gość

10-11-2010, 00:29
#8
A jak jesteś inteligentny i bezwartościowy to do tej, która ma najlepsze notowania ...
Gość napisał(a):skoro INTELIGENTNY TO NIE MOZE BYC BEZWARTOŚCIOWY!  LOGIKA SIE KŁANIA NISKO!

Gość

18-05-2012, 19:29
#9
skoro INTELIGENTNY TO NIE MOZE BYC BEZWARTOŚCIOWY!  LOGIKA SIE KŁANIA NISKO!
Gość napisał(a):[quote=Gruby]Jak w temacie?? Jakie są wymagania by wstąpić do jakieś partii w Ostrołęce???{co}{co}{co} [/quote]Kompletny konformizm i zanik mózgu.

Gość

19-05-2012, 03:01
#10
[quote=Gruby]Jak w temacie?? Jakie są wymagania by wstąpić do jakieś partii w Ostrołęce???{co}{co}{co} [/quote]Kompletny konformizm i zanik mózgu.
Gość napisał(a):do jakiejs?! heh Jak tak piszesz to lepiej nie wstępuj do żadnej...

Gość

19-05-2012, 13:13
#11
do jakiejs?! heh Jak tak piszesz to lepiej nie wstępuj do żadnej...
Gość napisał(a):Jeśli jesteś za Wolnością Osobista i Gospodarcza popieraj Kongres Nowej Prawicy /fan/

Gość

20-05-2012, 08:16
#12
Jeśli jesteś za Wolnością Osobista i Gospodarcza popieraj Kongres Nowej Prawicy /fan/

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów