TORBIEL na jajniku

Założony przez aniolek
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):może idź jeszcze do innego lekarza, zawsze padnie prawdopodobieństwo na podobną diagnozę

Gość

08-10-2010, 09:01
#1
może idź jeszcze do innego lekarza, zawsze padnie prawdopodobieństwo na podobną diagnozę
marcintat napisał(a):http://www.oferta.omsignum.pl/marcintatarczak[img]http://www .sigmapro7.com/panel/images/banners/ico_06_A.png[/img]

marcintat

Wpisów: 6
Dołączył: 03.08.2012
04-08-2012, 00:07
#2
http://www.oferta.omsignum.pl/marcintatarczak[img]http://www .sigmapro7.com/panel/images/banners/ico_06_A.png[/img]
Gość napisał(a):ja na Twoim miejscu aniołku wybrałabym się do Białegostoku (taniej niz Warszawa) ja leczylam się w Bocianie(ale nie na torbiel , po prostu nie mogłam zajść w ciążę - polecam w Bocianie dr. Grzegorza Mrugacza) bardzo dużo kobiet z Oki leczy się właśnie u niego ;-)

Gość

04-08-2012, 22:10
#3
ja na Twoim miejscu aniołku wybrałabym się do Białegostoku (taniej niz Warszawa) ja leczylam się w Bocianie(ale nie na torbiel , po prostu nie mogłam zajść w ciążę - polecam w Bocianie dr. Grzegorza Mrugacza) bardzo dużo kobiet z Oki leczy się właśnie u niego ;-)
Gość napisał(a):Ja również się leczyłam u Mrugacza  - polecam:)

Gość

05-08-2012, 16:43
#4
Ja również się leczyłam u Mrugacza  - polecam:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]dr Pysklo i dr Piatek to lekarze, ktorzy mogli by Ci pomoc, ale jesli zalezy Ci na wyleczeniu to propnuje Bialystok... [/quote]żartujesz?! u mnie dr. Piątek zdiagnozował torbiel na jajniku, leczył mnie pół roku, przypadkiem trafiłam do lekarza w Wa-wie, natychmiast został skierowana na operację, diagnoza rak jajnika, stopień II. Operacja, chemia, naświetlania.  

Gość

05-08-2012, 23:23
#5
[quote=Gość]dr Pysklo i dr Piatek to lekarze, ktorzy mogli by Ci pomoc, ale jesli zalezy Ci na wyleczeniu to propnuje Bialystok... [/quote]żartujesz?! u mnie dr. Piątek zdiagnozował torbiel na jajniku, leczył mnie pół roku, przypadkiem trafiłam do lekarza w Wa-wie, natychmiast został skierowana na operację, diagnoza rak jajnika, stopień II. Operacja, chemia, naświetlania.  
Gość napisał(a):pół roku-to duża zwłoka w leczeniu! a przecież p Dr jest chyba specjalistą od tych chorób-podobno jeżdził do W-wy na Onkologię. Jak tak można się pomylić/

Gość

07-08-2012, 22:32
#6
pół roku-to duża zwłoka w leczeniu! a przecież p Dr jest chyba specjalistą od tych chorób-podobno jeżdził do W-wy na Onkologię. Jak tak można się pomylić/
Gość napisał(a):[quote=Gość]pół roku-to duża zwłoka w leczeniu! a przecież p Dr jest chyba specjalistą od tych chorób-podobno jeżdził do W-wy na Onkologię. Jak tak można się pomylić/ [/quote]Piątek to świetny lekarz, ja reszta specjalistów w Ostrołęce. {ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

09-08-2012, 22:33
#7
[quote=Gość]pół roku-to duża zwłoka w leczeniu! a przecież p Dr jest chyba specjalistą od tych chorób-podobno jeżdził do W-wy na Onkologię. Jak tak można się pomylić/ [/quote]Piątek to świetny lekarz, ja reszta specjalistów w Ostrołęce. {ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):A JA BEZ POMOCY LEKARZY WYLECZYŁAM SOBIE TORBIELE DZIĘKI PRODUKTOM Z  FIRMY FOREVER LIVING PRODUCT.NA POCZĄTKU NIE DAWAŁAM SIĘ PRZEKONAĆ DYSTRYBUTORCE TEJ FIRMY CO DO SKUTECZNOŚCI TYCH PRODUKTÓW,ALE W KOŃCU SKUSIŁAM SIĘ I JESTEM NIMI ZACHWYCONA I ZDROWA BEZ PROBLEMÓW.{ok}STOSUJE JE DO TEJ PORY CZUJĘ SIE REWELACYJNIE I NAWET ZOSTAŁAM MAMUSIĄ.JAK CHCECIE DZIEWCZYNY WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ TO PISZCIE DO MNIE NA E-MAILA SYLAS@INTERIA.EU

Gość

10-08-2012, 09:37
#8
A JA BEZ POMOCY LEKARZY WYLECZYŁAM SOBIE TORBIELE DZIĘKI PRODUKTOM Z  FIRMY FOREVER LIVING PRODUCT.NA POCZĄTKU NIE DAWAŁAM SIĘ PRZEKONAĆ DYSTRYBUTORCE TEJ FIRMY CO DO SKUTECZNOŚCI TYCH PRODUKTÓW,ALE W KOŃCU SKUSIŁAM SIĘ I JESTEM NIMI ZACHWYCONA I ZDROWA BEZ PROBLEMÓW.{ok}STOSUJE JE DO TEJ PORY CZUJĘ SIE REWELACYJNIE I NAWET ZOSTAŁAM MAMUSIĄ.JAK CHCECIE DZIEWCZYNY WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ TO PISZCIE DO MNIE NA E-MAILA SYLAS@INTERIA.EU
Gość napisał(a):[quote=Gość]A JA BEZ POMOCY LEKARZY WYLECZYŁAM SOBIE TORBIELE DZIĘKI PRODUKTOM Z  FIRMY FOREVER LIVING PRODUCT.NA POCZĄTKU NIE DAWAŁAM SIĘ PRZEKONAĆ DYSTRYBUTORCE TEJ FIRMY CO DO SKUTECZNOŚCI TYCH PRODUKTÓW,ALE W KOŃCU SKUSIŁAM SIĘ I JESTEM NIMI ZACHWYCONA I ZDROWA BEZ PROBLEMÓW.{ok}STOSUJE JE DO TEJ PORY CZUJĘ SIE REWELACYJNIE I NAWET ZOSTAŁAM MAMUSIĄ.JAK CHCECIE DZIEWCZYNY WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ TO PISZCIE DO MNIE NA E-MAILA SYLAS@INTERIA.EU [/quote]Fajnie , ze ten produkt polecasz tez na forum przy grzybicy!!

Gość

10-08-2012, 14:40
#9
[quote=Gość]A JA BEZ POMOCY LEKARZY WYLECZYŁAM SOBIE TORBIELE DZIĘKI PRODUKTOM Z  FIRMY FOREVER LIVING PRODUCT.NA POCZĄTKU NIE DAWAŁAM SIĘ PRZEKONAĆ DYSTRYBUTORCE TEJ FIRMY CO DO SKUTECZNOŚCI TYCH PRODUKTÓW,ALE W KOŃCU SKUSIŁAM SIĘ I JESTEM NIMI ZACHWYCONA I ZDROWA BEZ PROBLEMÓW.{ok}STOSUJE JE DO TEJ PORY CZUJĘ SIE REWELACYJNIE I NAWET ZOSTAŁAM MAMUSIĄ.JAK CHCECIE DZIEWCZYNY WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ TO PISZCIE DO MNIE NA E-MAILA SYLAS@INTERIA.EU [/quote]Fajnie , ze ten produkt polecasz tez na forum przy grzybicy!!
Gość napisał(a):Przeczytalam wszystkie wpisy i mogę rzec tyle, że do Monińskiego chodziłam bo przyjmował w Myszyńcu. Chodziłam i chodziłam ale nic się nie zmieniało. Na początku stwierdził, że mam torbiel potem niby nie, jak powiedziałam, że nie mogę zajść w ciążę. Leczył, zastrzyki, tabletki i nic. Zrezygnowałam  z wizyt u lekarzy. Po jakimś czasie zaszłam  w ciążę. Jedyne co mogę powiedzieć, że stosowałam pyłek kwiatowy i wosk pszczeli, które posiadają niesamowite właściwości przy leczeniu różnych chorób i nie tylko. Ogólnie niesamowicie wzmacniją organizm ale również zajście w ciążę. Można znaleść wiele artykułów w internecie.Dzis  synek ma 1,5 roku. Na pewno nie czyni to cudów ale też nie szkodzi. W ciąży chodziłam do Walczaka.Pozdrawiam.

Gość

10-08-2012, 14:53
#10
Przeczytalam wszystkie wpisy i mogę rzec tyle, że do Monińskiego chodziłam bo przyjmował w Myszyńcu. Chodziłam i chodziłam ale nic się nie zmieniało. Na początku stwierdził, że mam torbiel potem niby nie, jak powiedziałam, że nie mogę zajść w ciążę. Leczył, zastrzyki, tabletki i nic. Zrezygnowałam  z wizyt u lekarzy. Po jakimś czasie zaszłam  w ciążę. Jedyne co mogę powiedzieć, że stosowałam pyłek kwiatowy i wosk pszczeli, które posiadają niesamowite właściwości przy leczeniu różnych chorób i nie tylko. Ogólnie niesamowicie wzmacniją organizm ale również zajście w ciążę. Można znaleść wiele artykułów w internecie.Dzis  synek ma 1,5 roku. Na pewno nie czyni to cudów ale też nie szkodzi. W ciąży chodziłam do Walczaka.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Przepraszam nie wosk tylko mleczko pszczele!!!!

Gość

10-08-2012, 14:56
#11
Przepraszam nie wosk tylko mleczko pszczele!!!!
Gość napisał(a):a ja chodze do Piątka, super lekarz, u Bucińskiego tez byłam tez super u tej kobiety co na Błekitnej przyjmuje też znosna. jesli samemu jest się gburem to i lekarz gbur i wtedy sie wypisuje na forum, ten to taki ten to owaki a moze  zacznijamy od siebie.....

Gość

14-08-2012, 10:57
#12
a ja chodze do Piątka, super lekarz, u Bucińskiego tez byłam tez super u tej kobiety co na Błekitnej przyjmuje też znosna. jesli samemu jest się gburem to i lekarz gbur i wtedy sie wypisuje na forum, ten to taki ten to owaki a moze  zacznijamy od siebie.....
Gość napisał(a):U mnie dr Pyskło zdiagnozował torbiel. Najpierw miał to być nowotwór a później jak badania wykluczyły raka to endometrioza... Pojechcałam leczyć się do warszawy, torbiel wchlonela sie po 2 miesiacach (endometrialna?) a dr Mróz stwierdził że głupot mi nagadali ci lekarze bo to była zwykła torbiel czynnościowa i miał rację... Także i w Warszawie bystrzaków nie brakowało... Lekarze nie się nieomylni, niestety czasami zdarzy im się popełnić błąd.

Gość

20-12-2012, 08:35
#13
U mnie dr Pyskło zdiagnozował torbiel. Najpierw miał to być nowotwór a później jak badania wykluczyły raka to endometrioza... Pojechcałam leczyć się do warszawy, torbiel wchlonela sie po 2 miesiacach (endometrialna?) a dr Mróz stwierdził że głupot mi nagadali ci lekarze bo to była zwykła torbiel czynnościowa i miał rację... Także i w Warszawie bystrzaków nie brakowało... Lekarze nie się nieomylni, niestety czasami zdarzy im się popełnić błąd.
Gość napisał(a):To jak z tym dr Monińskim ? Jest ok ? Wybieram się na pierwszą wizytę u ginekologa i koleżanka mi go poradziła, ale jakoś nie jestem pewna. Ktoś go poleca ?

Gość

02-06-2013, 23:41
#14
To jak z tym dr Monińskim ? Jest ok ? Wybieram się na pierwszą wizytę u ginekologa i koleżanka mi go poradziła, ale jakoś nie jestem pewna. Ktoś go poleca ?
Gość napisał(a):Dr Mróz hy byłam w ciąży powiedział mi to test ciążowy, potem lekarz w Biłym, potem tu w Ostrołęce i z powodu krwawienia trafiłam do szpitala w Ostrołęce. Zrobili USG ciąża była poleżałam całą noc i rano wzieli mnie na badanie I dr M na USG nie widział ciąży. Po 8 miesiącach urodził się zdrowy chłopak. To tyle

Gość

03-06-2013, 08:11
#15
Dr Mróz hy byłam w ciąży powiedział mi to test ciążowy, potem lekarz w Biłym, potem tu w Ostrołęce i z powodu krwawienia trafiłam do szpitala w Ostrołęce. Zrobili USG ciąża była poleżałam całą noc i rano wzieli mnie na badanie I dr M na USG nie widział ciąży. Po 8 miesiącach urodził się zdrowy chłopak. To tyle
Gość napisał(a):Dr Mróz hy byłam w ciąży powiedział mi to test ciążowy, potem lekarz w Biłym, potem tu w Ostrołęce i z powodu krwawienia trafiłam do szpitala w Ostrołęce. Zrobili USG ciąża była poleżałam całą noc i rano wzieli mnie na badanie I dr M na USG nie widział ciąży. Po 8 miesiącach urodził się zdrowy chłopak. To tyle

Gość

03-06-2013, 08:11
#16
Dr Mróz hy byłam w ciąży powiedział mi to test ciążowy, potem lekarz w Biłym, potem tu w Ostrołęce i z powodu krwawienia trafiłam do szpitala w Ostrołęce. Zrobili USG ciąża była poleżałam całą noc i rano wzieli mnie na badanie I dr M na USG nie widział ciąży. Po 8 miesiącach urodził się zdrowy chłopak. To tyle
Gość napisał(a):temat dawno założony ale napiszę może kiedyś ktoś jeszcze tu zajrzy :)Więc moim zdaniem jeśli są jakieś problemy typu torbiele i zalezy mu na tym aby mieć dzieci to polecam skonsultować się z lekarzem np w Białymstoku czy Wawie.. Ja miałam bardzo duże torbiele na obu jajnikach w Ostrołęce byłam u dwóch ginekologów w tym jeden kazał mi przyjść na kolejną wizytę za miesiąc (!!) i wtedy pomyśli gdzie tu by mnie skierować... Za namowa rodziny pojechałam do Białego na konsultację i tam lekarz powiedział, że to kwalifikuje się do natychmiastowego zabiegu i nie ma co z tym czekać bo w każdej chwili torbiele mogą mi pęknąć. Nie cały tydzień po tej wizycie miałam już zabieg w białym i po miesiącu chorobowego wróciłam do pracy ( do ginekologa w Ostrołęce wybierałabym sie dopiero na kolejną wizytę o ile bym jej doczekała i torbiele by wcześniej nie pękły) Mimo torbieli 9 i 6,5cm ocalały mi całe dwa jajniki zostało usunięte tylko to co było zbędne.

Gość

02-01-2014, 13:40
#17
temat dawno założony ale napiszę może kiedyś ktoś jeszcze tu zajrzy :)Więc moim zdaniem jeśli są jakieś problemy typu torbiele i zalezy mu na tym aby mieć dzieci to polecam skonsultować się z lekarzem np w Białymstoku czy Wawie.. Ja miałam bardzo duże torbiele na obu jajnikach w Ostrołęce byłam u dwóch ginekologów w tym jeden kazał mi przyjść na kolejną wizytę za miesiąc (!!) i wtedy pomyśli gdzie tu by mnie skierować... Za namowa rodziny pojechałam do Białego na konsultację i tam lekarz powiedział, że to kwalifikuje się do natychmiastowego zabiegu i nie ma co z tym czekać bo w każdej chwili torbiele mogą mi pęknąć. Nie cały tydzień po tej wizycie miałam już zabieg w białym i po miesiącu chorobowego wróciłam do pracy ( do ginekologa w Ostrołęce wybierałabym sie dopiero na kolejną wizytę o ile bym jej doczekała i torbiele by wcześniej nie pękły) Mimo torbieli 9 i 6,5cm ocalały mi całe dwa jajniki zostało usunięte tylko to co było zbędne.
Kot77 napisał(a):Taka torbiel to już sprawa operacyjna najczęściej. Nie znam dobrego ginekologa, ale zabieg zrobi Ci właściwie każdy.

Kot77

Wpisów: 4
Dołączył: 19.08.2016
24-08-2016, 21:54
#18
Taka torbiel to już sprawa operacyjna najczęściej. Nie znam dobrego ginekologa, ale zabieg zrobi Ci właściwie każdy.
zyon napisał(a):Do lekarza. Nie szukajcie pomocy po forach w takich sprawach  

zyon

Wpisów: 4
Dołączył: 08.09.2016
15-09-2016, 19:39
#19
Do lekarza. Nie szukajcie pomocy po forach w takich sprawach  
Gość napisał(a):

Omijaj Ostrołękę, Białystok dr. Domitrz, ul. Włókiennicza 9b. Poszukaj kontaktu w necie.

Gość

05-11-2018, 17:52
#20

Omijaj Ostrołękę, Białystok dr. Domitrz, ul. Włókiennicza 9b. Poszukaj kontaktu w necie.


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów