Punkty Przedszkolne - Opinie

Założony przez pelikan
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8
Gość napisał(a):Witam. Właśnie jestem w trakcie składania podania o przyjęcie dziecka do Akademii Malucha na ulicy Kleeberga. Jeśli Państwo chcieliby mi pomoc to byłabym wdzięczna. Potrzebuje racjonalnych argumentów ZA I PRZECIW. Bez złośliwości. Tak jak jest. Dziecko pójdzie do grupy gdzie jest większość dzieci w wieku 4 lat i kilku 3 latków.

Gość

28-03-2013, 09:48
#1
Witam. Właśnie jestem w trakcie składania podania o przyjęcie dziecka do Akademii Malucha na ulicy Kleeberga. Jeśli Państwo chcieliby mi pomoc to byłabym wdzięczna. Potrzebuje racjonalnych argumentów ZA I PRZECIW. Bez złośliwości. Tak jak jest. Dziecko pójdzie do grupy gdzie jest większość dzieci w wieku 4 lat i kilku 3 latków.
Gość napisał(a):A ja mam dzieci w Chatce Puchatka na Stacji. Polecam gorąco!!!!!!! Panie cudowne, dzieci zadbane i pieknie sie rozwijają, każdego dnia zaskakuja mnie czymś nowym " bo Pani powiedziała". Jestem zachwycona!!!!! Serdecznie polecam wszystkim.p.s. dodatkowy plus to niskie czesne

Gość

29-03-2013, 12:26
#2
A ja mam dzieci w Chatce Puchatka na Stacji. Polecam gorąco!!!!!!! Panie cudowne, dzieci zadbane i pieknie sie rozwijają, każdego dnia zaskakuja mnie czymś nowym " bo Pani powiedziała". Jestem zachwycona!!!!! Serdecznie polecam wszystkim.p.s. dodatkowy plus to niskie czesne
Gość napisał(a):Witam! Odświeżam temat gdyż od września moja 1,5-roczna córeczka prawdopodobnie będzie uczęszczać do prywatnej placówki typu żłobek, klub malucha. Piszę "prawdopodobnie" bo nie mam pomysłu gdzie mogłabym ją posłać - tylko Jaś i Małgosia czy są jeszcze jakieś placówki w Ostrołęce, które zajmują się takimi maluszkami? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Gość

21-04-2013, 16:59
#3
Witam! Odświeżam temat gdyż od września moja 1,5-roczna córeczka prawdopodobnie będzie uczęszczać do prywatnej placówki typu żłobek, klub malucha. Piszę "prawdopodobnie" bo nie mam pomysłu gdzie mogłabym ją posłać - tylko Jaś i Małgosia czy są jeszcze jakieś placówki w Ostrołęce, które zajmują się takimi maluszkami? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Gość napisał(a):Witam Bardzo prosze o Wasze aktualne opinie o Akademii Malucha na Kleberga???  

Gość

15-05-2014, 15:36
#4
Witam Bardzo prosze o Wasze aktualne opinie o Akademii Malucha na Kleberga???  
Gość napisał(a):Hm, na pewno przedszkole publiczne jest tańsze, ale jeśli ktoś oddaje pod opiekę małe dziecko powyżej 2 lat to zazwyczaj przedszkola publiczne takowych nie chcą, mimo tego, że są bardzo samodzielne. Nawet gdy przyjmą, sądzę, że są przystosowane raczej dla starszych dzieci. Warto zobaczyć przedszkole, bo ich reklamy są mylące. Ja oddałam dziecko (2,5 roku) do bajkowego przedszkola (stacja) i jestem bardzo zadowolona. Widząc je pierwszy raz (a zrobiłam solidny zwiad przedszkolny), byłam zachwycona warunkami. To przedszkole jest urządzone jak dom. Myślę, że małe dzieci czują się bezpieczniej w takim otoczeniu, niż w typowej placówce. Moja córka uczęszcza tam już rok. Opieka ciepła, bo przecież w wieku 2-3 lat jest to (dla mnie) ważniejsze niż edukacja. Nie tylko jest tam stała kadra pedagogów, ale również dzieci są te same i zostają na drugi rok (nawet 5 latki), po czym wnioskuję nie tylko ja jestem zadowolona. Ponadto jest to małe (kameralne) przedszkole. Jest tam jedna grupa maluchów i jedna 4 latków. Warto je zobaczyć. Mnie na przykład przerażają duże przedszkola (nazywam je hurtowniami). Wiele grup w różnym wieku, w wielu dodatkowo można zostawiać dzieci na godziny, a personelu wiadomo "oszczędnie", bo koszty pracy w Polsce są wysokie. Sądzę, że im młodsze dziecko tym trzeba staranniej dobrać przedszkole.

Gość

15-06-2014, 23:00
#5
Hm, na pewno przedszkole publiczne jest tańsze, ale jeśli ktoś oddaje pod opiekę małe dziecko powyżej 2 lat to zazwyczaj przedszkola publiczne takowych nie chcą, mimo tego, że są bardzo samodzielne. Nawet gdy przyjmą, sądzę, że są przystosowane raczej dla starszych dzieci. Warto zobaczyć przedszkole, bo ich reklamy są mylące. Ja oddałam dziecko (2,5 roku) do bajkowego przedszkola (stacja) i jestem bardzo zadowolona. Widząc je pierwszy raz (a zrobiłam solidny zwiad przedszkolny), byłam zachwycona warunkami. To przedszkole jest urządzone jak dom. Myślę, że małe dzieci czują się bezpieczniej w takim otoczeniu, niż w typowej placówce. Moja córka uczęszcza tam już rok. Opieka ciepła, bo przecież w wieku 2-3 lat jest to (dla mnie) ważniejsze niż edukacja. Nie tylko jest tam stała kadra pedagogów, ale również dzieci są te same i zostają na drugi rok (nawet 5 latki), po czym wnioskuję nie tylko ja jestem zadowolona. Ponadto jest to małe (kameralne) przedszkole. Jest tam jedna grupa maluchów i jedna 4 latków. Warto je zobaczyć. Mnie na przykład przerażają duże przedszkola (nazywam je hurtowniami). Wiele grup w różnym wieku, w wielu dodatkowo można zostawiać dzieci na godziny, a personelu wiadomo "oszczędnie", bo koszty pracy w Polsce są wysokie. Sądzę, że im młodsze dziecko tym trzeba staranniej dobrać przedszkole.
Gość napisał(a):Hm, na pewno przedszkole publiczne jest tańsze, ale jeśli ktoś oddaje pod opiekę małe dziecko powyżej 2 lat to zazwyczaj przedszkola publiczne takowych nie chcą, mimo tego, że są bardzo samodzielne. Nawet gdy przyjmą, sądzę, że są przystosowane raczej dla starszych dzieci. Warto zobaczyć przedszkole, bo ich reklamy są mylące. Ja oddałam dziecko (2,5 roku) do bajkowego przedszkola (stacja) i jestem bardzo zadowolona. Widząc je pierwszy raz (a zrobiłam solidny zwiad przedszkolny), byłam zachwycona warunkami. To przedszkole jest urządzone jak dom. Myślę, że małe dzieci czują się bezpieczniej w takim otoczeniu, niż w typowej placówce. Moja córka uczęszcza tam już rok. Opieka ciepła, bo przecież w wieku 2-3 lat jest to (dla mnie) ważniejsze niż edukacja. Nie tylko jest tam stała kadra pedagogów, ale również dzieci są te same i zostają na drugi rok (nawet 5 latki), po czym wnioskuję nie tylko ja jestem zadowolona. Ponadto jest to małe (kameralne) przedszkole. Jest tam jedna grupa maluchów i jedna 4 latków. Warto je zobaczyć. Mnie na przykład przerażają duże przedszkola (nazywam je hurtowniami). Wiele grup w różnym wieku, w wielu dodatkowo można zostawiać dzieci na godziny, a personelu wiadomo "oszczędnie", bo koszty pracy w Polsce są wysokie. Sądzę, że im młodsze dziecko tym trzeba staranniej dobrać przedszkole.

Gość

15-06-2014, 23:07
#6
Hm, na pewno przedszkole publiczne jest tańsze, ale jeśli ktoś oddaje pod opiekę małe dziecko powyżej 2 lat to zazwyczaj przedszkola publiczne takowych nie chcą, mimo tego, że są bardzo samodzielne. Nawet gdy przyjmą, sądzę, że są przystosowane raczej dla starszych dzieci. Warto zobaczyć przedszkole, bo ich reklamy są mylące. Ja oddałam dziecko (2,5 roku) do bajkowego przedszkola (stacja) i jestem bardzo zadowolona. Widząc je pierwszy raz (a zrobiłam solidny zwiad przedszkolny), byłam zachwycona warunkami. To przedszkole jest urządzone jak dom. Myślę, że małe dzieci czują się bezpieczniej w takim otoczeniu, niż w typowej placówce. Moja córka uczęszcza tam już rok. Opieka ciepła, bo przecież w wieku 2-3 lat jest to (dla mnie) ważniejsze niż edukacja. Nie tylko jest tam stała kadra pedagogów, ale również dzieci są te same i zostają na drugi rok (nawet 5 latki), po czym wnioskuję nie tylko ja jestem zadowolona. Ponadto jest to małe (kameralne) przedszkole. Jest tam jedna grupa maluchów i jedna 4 latków. Warto je zobaczyć. Mnie na przykład przerażają duże przedszkola (nazywam je hurtowniami). Wiele grup w różnym wieku, w wielu dodatkowo można zostawiać dzieci na godziny, a personelu wiadomo "oszczędnie", bo koszty pracy w Polsce są wysokie. Sądzę, że im młodsze dziecko tym trzeba staranniej dobrać przedszkole.
Gość napisał(a):Polecam żłobek "Jaś i Małgosia". Dziecko świetnie się rozwija, zna dużo piosenek, wierszyków, zawsze zadowolone i chętne aby tam pójść. Pani Dyrektor to super babka, pomocna, zawsze służy radą i wsparciem, bardzo interesuje się dzieckiem, często pyta mnie "co u nas słychać". Pani Sylwia organizuje dzieciom mnóstwo atrakcji, co do jedzenia ( dużo rodziców krytykuje żłobek pod tym względem) to nie mam zastrzeżeń, dziecko zawsze opowiada co było na obiad i wszystko zawsze jest smaczne. Polecam!

Gość

08-07-2014, 09:39
#7
Polecam żłobek "Jaś i Małgosia". Dziecko świetnie się rozwija, zna dużo piosenek, wierszyków, zawsze zadowolone i chętne aby tam pójść. Pani Dyrektor to super babka, pomocna, zawsze służy radą i wsparciem, bardzo interesuje się dzieckiem, często pyta mnie "co u nas słychać". Pani Sylwia organizuje dzieciom mnóstwo atrakcji, co do jedzenia ( dużo rodziców krytykuje żłobek pod tym względem) to nie mam zastrzeżeń, dziecko zawsze opowiada co było na obiad i wszystko zawsze jest smaczne. Polecam!
Gość napisał(a):{?}{!}

Gość

17-10-2014, 15:05
#8
{?}{!}
Gość napisał(a):Witam prosze o inf gdzie i do kogo udac sie bo moja 2,5 latka nie dostala sie do zlobka panstwowego ani przedszkola Pomocy

Gość

24-07-2016, 17:41
#9
Witam prosze o inf gdzie i do kogo udac sie bo moja 2,5 latka nie dostala sie do zlobka panstwowego ani przedszkola Pomocy
Gość napisał(a):Witam, proszę o informację czy oprócz Jasia i Małgosi przyjmują dzieci  w wieku 1,8mies do prywatnych przedszkoli?

Gość

01-01-2017, 12:08
#10
Witam, proszę o informację czy oprócz Jasia i Małgosi przyjmują dzieci  w wieku 1,8mies do prywatnych przedszkoli?
Gość napisał(a):Z tego co wiem to każdy punkt przedszkolny przyjmuje takie maluchy

Gość

09-07-2017, 21:21
#11
Z tego co wiem to każdy punkt przedszkolny przyjmuje takie maluchy

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów