Punkty Przedszkolne - Opinie

Założony przez pelikan
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
pelikan napisał(a):Witam. Mam prośbę do Rodziców, których pociechy uczęszczają do Punktów Przedszkolnych (prywatne przedszkola) w Ostrołęce. Do jakich przedszkoli chodzą Wasze Dzieciaczki,  z czego jesteście zadowoleni, z czego nie - plusy i minusy. Pytam, ponieważ moja starsza córcie uczęszcza już do takiego prywatnego przedszkola, ale przyznam, że nie jesteśmy zadowoleni. Zastanawiamy się nad zmianą, tym bardziej, że niedługo młodszego syna również chcemy zapisać do przedszkola. Bardzo proszę Was o szczere opinie. Pozdrawiam

pelikan

Wpisów: 4
Dołączył: 20.05.2008
29-09-2010, 11:14
#1
Witam. Mam prośbę do Rodziców, których pociechy uczęszczają do Punktów Przedszkolnych (prywatne przedszkola) w Ostrołęce. Do jakich przedszkoli chodzą Wasze Dzieciaczki,  z czego jesteście zadowoleni, z czego nie - plusy i minusy. Pytam, ponieważ moja starsza córcie uczęszcza już do takiego prywatnego przedszkola, ale przyznam, że nie jesteśmy zadowoleni. Zastanawiamy się nad zmianą, tym bardziej, że niedługo młodszego syna również chcemy zapisać do przedszkola. Bardzo proszę Was o szczere opinie. Pozdrawiam
Gość napisał(a):a może napiszesz z jakiego predszkola nie jesteś zadowolona?? Prosisz innych rodziców o opinię, to może warto wyrazić swoją? :)

Gość

30-09-2010, 16:37
#2
a może napiszesz z jakiego predszkola nie jesteś zadowolona?? Prosisz innych rodziców o opinię, to może warto wyrazić swoją? :)
pelikan napisał(a):ok, mogę zacząć, ale widzę że wszyscy są bardzo zadowoleni ;) Córcia chodzi do Akademii Malucha, przy Geodetów. Plusy: - przestronne wnętrze, blisko centrum, ogródek z zabawkami.Minusy:- zbyt liczna gruba dzieci- zmieniające się opiekunki  

pelikan

Wpisów: 4
Dołączył: 20.05.2008
01-10-2010, 21:58
#3
ok, mogę zacząć, ale widzę że wszyscy są bardzo zadowoleni ;) Córcia chodzi do Akademii Malucha, przy Geodetów. Plusy: - przestronne wnętrze, blisko centrum, ogródek z zabawkami.Minusy:- zbyt liczna gruba dzieci- zmieniające się opiekunki  
Gość napisał(a):aa

Gość

03-10-2010, 19:56
#4
aa
Gość napisał(a):aa

Gość

03-10-2010, 19:56
#5
aa
Gość napisał(a):eee

Gość

03-10-2010, 19:58
#6
eee
Gość napisał(a):ppppppp

Gość

03-10-2010, 19:58
#7
ppppppp
Gość napisał(a):oooooo

Gość

03-10-2010, 19:59
#8
oooooo
Gość napisał(a):fffff

Gość

03-10-2010, 20:00
#9
fffff
Gość napisał(a):fff

Gość

03-10-2010, 20:00
#10
fff
Gość napisał(a):ggggg

Gość

03-10-2010, 20:01
#11
ggggg
Gość napisał(a):fff

Gość

03-10-2010, 20:01
#12
fff
Gość napisał(a):{jezyk}

Gość

03-10-2010, 20:03
#13
{jezyk}
Gość napisał(a):{tak}

Gość

03-10-2010, 20:07
#14
{tak}
Gość napisał(a):\{diabelek}

Gość

04-10-2010, 13:21
#15
\{diabelek}
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

04-10-2010, 13:21
#16
{mruga}
Gość napisał(a):{wstyd}

Gość

04-10-2010, 13:29
#17
{wstyd}
Gość napisał(a):{smutny}

Gość

04-10-2010, 13:34
#18
{smutny}
Gość napisał(a):Moja córka też chodzi do Akademii Maluchów. I też niestety nie do końca jestem zadowolona... Tak- zaletą jest przestrzeń i warunki w jakiś przebywają dzieci, oraz to że jest plac zabaw. Niestety dzieciaki nie wychodzą na podwórko codziennie, oczywiście nie mówię to o dniach kiedy np. pada deszcz.Inne wady: to właśnie te opiekunki, co tydzień widzę kogoś innego :( i wiecznie włączony telewizor - kiedy ja tam wchodzę to najwyżej 2-3 dzieci zerka na niego a reszta albo się bawi albo błąka się bez zajęcia. Podobno włączany tylko wtedy kiedy schodzą się dzieci - ale pytam po co, skoro dzieciaki nie oglądają?Do grupy młodszych dzieci zapisanych jest 28 maluchów!!! Z czego podobno połowa nie ma skończonych 3 lat. Co z tego że przychodzi ich teraz mniej bo chorują - w końcu przestaną i jaki będzie poziom opieki nad taką gromadką?Jedyne co mnie powstrzymuje od zmiany przedszkola to to że moja córka jest zadowolona :) Nie chodzi ubrudzona, zasikana - więc Panie się starają. W korytarzu są prace dzieci.Oczekiwałam jednak od prywatnego przedszkola większego nastawienia na indywidualne potrzeby dzieci - mam wrażenie ze tego brakuje....

Gość

09-10-2010, 10:18
#19
Moja córka też chodzi do Akademii Maluchów. I też niestety nie do końca jestem zadowolona... Tak- zaletą jest przestrzeń i warunki w jakiś przebywają dzieci, oraz to że jest plac zabaw. Niestety dzieciaki nie wychodzą na podwórko codziennie, oczywiście nie mówię to o dniach kiedy np. pada deszcz.Inne wady: to właśnie te opiekunki, co tydzień widzę kogoś innego :( i wiecznie włączony telewizor - kiedy ja tam wchodzę to najwyżej 2-3 dzieci zerka na niego a reszta albo się bawi albo błąka się bez zajęcia. Podobno włączany tylko wtedy kiedy schodzą się dzieci - ale pytam po co, skoro dzieciaki nie oglądają?Do grupy młodszych dzieci zapisanych jest 28 maluchów!!! Z czego podobno połowa nie ma skończonych 3 lat. Co z tego że przychodzi ich teraz mniej bo chorują - w końcu przestaną i jaki będzie poziom opieki nad taką gromadką?Jedyne co mnie powstrzymuje od zmiany przedszkola to to że moja córka jest zadowolona :) Nie chodzi ubrudzona, zasikana - więc Panie się starają. W korytarzu są prace dzieci.Oczekiwałam jednak od prywatnego przedszkola większego nastawienia na indywidualne potrzeby dzieci - mam wrażenie ze tego brakuje....
Gość napisał(a):Podbijam temat - synek kończy w październiku 2011 3 latka i chcemy Go zapisać od września 2011 do przedszkola/punktu przedszkolnego. Liczą się dla nas opinie o warunkach i koszty pobytu. Będę wdzięczna za wszelkie wpisy bo wielka batalia o przedszkola miejskie rozpoczyna się już z początkiem marca i nie wiemy czy sobie ją darować...

Gość

03-01-2011, 13:57
#20
Podbijam temat - synek kończy w październiku 2011 3 latka i chcemy Go zapisać od września 2011 do przedszkola/punktu przedszkolnego. Liczą się dla nas opinie o warunkach i koszty pobytu. Będę wdzięczna za wszelkie wpisy bo wielka batalia o przedszkola miejskie rozpoczyna się już z początkiem marca i nie wiemy czy sobie ją darować...

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów