Punkty Przedszkolne - Opinie

Założony przez pelikan
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):zapraszają do zapisów a nie mają pozwoleń i nie działają zgodnie z przepisami

Gość

04-12-2011, 21:34
#1
zapraszają do zapisów a nie mają pozwoleń i nie działają zgodnie z przepisami
Gość napisał(a):I tu się Pani/Pan myli. Jeśli kogoś się oczernia to trzeba mieć na to dowody!!! Na pewno nie należy generalizować.Ale Pani/Pana wpis świadczy o autorce/autorze.

Gość

04-12-2011, 22:09
#2
I tu się Pani/Pan myli. Jeśli kogoś się oczernia to trzeba mieć na to dowody!!! Na pewno nie należy generalizować.Ale Pani/Pana wpis świadczy o autorce/autorze.
Gość napisał(a):[quote=Gość]zapraszają do zapisów a nie mają pozwoleń i nie działają zgodnie z przepisami [/quote]trochę mało danych na stronie.Tam gdzie jest mowa o kadrze, nie ma wymienionych osób pracujących tylko pois podejrzewam, że założycielki przedszkola ale też bez imienia i nazwiska.Ale mnie i tam najbardziej interesuje cena??? i czy są zniżki jeżeli zapisuje isę dójkę dzieciaczków??? bardzo proszę o odpowiedz.

Gość

05-12-2011, 09:36
#3
[quote=Gość]zapraszają do zapisów a nie mają pozwoleń i nie działają zgodnie z przepisami [/quote]trochę mało danych na stronie.Tam gdzie jest mowa o kadrze, nie ma wymienionych osób pracujących tylko pois podejrzewam, że założycielki przedszkola ale też bez imienia i nazwiska.Ale mnie i tam najbardziej interesuje cena??? i czy są zniżki jeżeli zapisuje isę dójkę dzieciaczków??? bardzo proszę o odpowiedz.
Gość napisał(a):Proszę Pani, na stronie podane są podstawowe informacje na temat Klubu Malucha (czyli to co oferujemy maluchom i ich rodzicom). Personel nie jest wymieniony z imienia i nazwiska, gdyż nie każdy sobie tego życzy, po za tym istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych.Wymagania odnośnie kadry zatrudnionej w klubie malucha lub żłobku określone są w tzw ustawie żłobkowej, nie ma więc możliwości aby dziećmi zajmowały się osoby bez odpowiedniego wykształcenia kierunkowego.Odnośnie ceny (uzależniona jest od ilości godzin) zapraszam do siedziby klubu ( ul. Berka Joselewicza 3) w godz. 11.00-15.00 lub proszę o kontakt telefoniczny (514254106). Przy zapisaniu dwójki dzieci, oczywiście, są zniżki Pozdrawiam :)D.GPS)Osobie, która twierdzi, że tego typu placówki działają nielegalnie proponuje, zamiast pisać bzdury i oczerniać innych, zapoznanie się z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 25 marca 2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych (Dz.U. z 2011 r. nr 69, poz. 367).Tego typu działalności nie da się ukryć przed innymi i nie jest możliwe prowadzenie klubu malucha, żłobka czy też przedszkola bez spełnienia wymagań ujętych w odpowiednich przepisach.

Gość

05-12-2011, 16:52
#4
Proszę Pani, na stronie podane są podstawowe informacje na temat Klubu Malucha (czyli to co oferujemy maluchom i ich rodzicom). Personel nie jest wymieniony z imienia i nazwiska, gdyż nie każdy sobie tego życzy, po za tym istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych.Wymagania odnośnie kadry zatrudnionej w klubie malucha lub żłobku określone są w tzw ustawie żłobkowej, nie ma więc możliwości aby dziećmi zajmowały się osoby bez odpowiedniego wykształcenia kierunkowego.Odnośnie ceny (uzależniona jest od ilości godzin) zapraszam do siedziby klubu ( ul. Berka Joselewicza 3) w godz. 11.00-15.00 lub proszę o kontakt telefoniczny (514254106). Przy zapisaniu dwójki dzieci, oczywiście, są zniżki Pozdrawiam :)D.GPS)Osobie, która twierdzi, że tego typu placówki działają nielegalnie proponuje, zamiast pisać bzdury i oczerniać innych, zapoznanie się z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 25 marca 2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych (Dz.U. z 2011 r. nr 69, poz. 367).Tego typu działalności nie da się ukryć przed innymi i nie jest możliwe prowadzenie klubu malucha, żłobka czy też przedszkola bez spełnienia wymagań ujętych w odpowiednich przepisach.
Gość napisał(a):Kadra to jak rozumiem Pani, która Klub Malucha prowadzi tylko nie rozumiem jakie ma Pani wykształcenie bo pisze tam, że ukończyła  LM w Warszawie?

Gość

05-12-2011, 21:19
#5
Kadra to jak rozumiem Pani, która Klub Malucha prowadzi tylko nie rozumiem jakie ma Pani wykształcenie bo pisze tam, że ukończyła  LM w Warszawie?
Gość napisał(a):Nie wiedziałam, że cena to taka tajemnica... tak samo nazwisko dyrektorki placówki... w ogóle troszeczkę nie miło Pani odpisuje, zreszto forum to nie miejsce na tak poważne dyskusje. Przejdę się osobiście.

Gość

05-12-2011, 21:45
#6
Nie wiedziałam, że cena to taka tajemnica... tak samo nazwisko dyrektorki placówki... w ogóle troszeczkę nie miło Pani odpisuje, zreszto forum to nie miejsce na tak poważne dyskusje. Przejdę się osobiście.
Gość napisał(a):jedno to ustawa a drugie to realia sprawdzałam pani klub malucha i nie jest pani nigdzie zgłoszona oprócz działalności gospodarczej więc pozostaje że działala pani na zasadzie firmy handlowo usługowej a nie placówki oświatowej {smutny}

Gość

06-12-2011, 20:23
#7
jedno to ustawa a drugie to realia sprawdzałam pani klub malucha i nie jest pani nigdzie zgłoszona oprócz działalności gospodarczej więc pozostaje że działala pani na zasadzie firmy handlowo usługowej a nie placówki oświatowej {smutny}
Gość napisał(a):na stronie wyrażnie jest napisane,że będzie wpis do ewidencji.....to wymaga czasu, niestety....Nie jestem przedszkolem a więc nie jest to placówka oświatowa. Najwyrażniej w świecie żle Pani przeczytała i zrozumiała ustawę....niestety.  

Gość

06-12-2011, 20:38
#8
na stronie wyrażnie jest napisane,że będzie wpis do ewidencji.....to wymaga czasu, niestety....Nie jestem przedszkolem a więc nie jest to placówka oświatowa. Najwyrażniej w świecie żle Pani przeczytała i zrozumiała ustawę....niestety.  
cafe napisał(a):Żłobek czy klub malucha nie jest i nie będzie placówką oświatową !!! ( chyba że zmieni się ustawa)A tak swoją drogą to zastanawiam się czemu w ludziach mieszkających w Ostrołęce jest tyle zawiści, jadu i pretensji do wszystkich i o wszystko. Śledząc fora na ostrołęckich stronach można zauważyć, że jeśli tylko powstanie w tym mieście coś nowego ( przedszkole, sala bankietowa, szkoła językowa itp itd) to z miejsca jest to ( samo miejsce jak właściciel) "opluwane" przez forumowiczów. Raptem każdy na wszystkim się zna i wie wszystko na temat nowo otwartej placówki. Zastanawiam się czy Ci "doradcy" to konkurencja (?)....czy ludzie którzy się nudzą (?).....czy może też tacy, którym ciężko jest znieść fakt, że ktoś miał jakiś pomysł na działalność i go zrealizował (?). Czy to zawiść (?)...zazdrość (?)...a może i jedno i drugie.hmmmm........wiem,że to nie temat na to forum ale ......

cafe

Wpisów: 3
Dołączył: 07.12.2011
07-12-2011, 17:17
#9
Żłobek czy klub malucha nie jest i nie będzie placówką oświatową !!! ( chyba że zmieni się ustawa)A tak swoją drogą to zastanawiam się czemu w ludziach mieszkających w Ostrołęce jest tyle zawiści, jadu i pretensji do wszystkich i o wszystko. Śledząc fora na ostrołęckich stronach można zauważyć, że jeśli tylko powstanie w tym mieście coś nowego ( przedszkole, sala bankietowa, szkoła językowa itp itd) to z miejsca jest to ( samo miejsce jak właściciel) "opluwane" przez forumowiczów. Raptem każdy na wszystkim się zna i wie wszystko na temat nowo otwartej placówki. Zastanawiam się czy Ci "doradcy" to konkurencja (?)....czy ludzie którzy się nudzą (?).....czy może też tacy, którym ciężko jest znieść fakt, że ktoś miał jakiś pomysł na działalność i go zrealizował (?). Czy to zawiść (?)...zazdrość (?)...a może i jedno i drugie.hmmmm........wiem,że to nie temat na to forum ale ......
Gość napisał(a):trudno stwierdzić kto ale z pani niezła poetka która tworzy fikcję rzeczywistość pochodzącą z bujnej wyobraźni przejdzie pani wszystkie zgłoszenia to mozna będzie traktować pani interes firme handlowo usługową za miejsce gdzie mozna bezpiecznie zostawić dziecko.  

Gość

07-12-2011, 21:22
#10
trudno stwierdzić kto ale z pani niezła poetka która tworzy fikcję rzeczywistość pochodzącą z bujnej wyobraźni przejdzie pani wszystkie zgłoszenia to mozna będzie traktować pani interes firme handlowo usługową za miejsce gdzie mozna bezpiecznie zostawić dziecko.  
Gość napisał(a):Po IP widać kto jest autorką....dwa w jednym: przedszkole i żłobek

Gość

08-12-2011, 00:21
#11
Po IP widać kto jest autorką....dwa w jednym: przedszkole i żłobek
Gość napisał(a):wiecie co najbardziej przerabane to ma kadra pracujaca w punktach przedszkolnych :)  

Gość

12-12-2011, 19:32
#12
wiecie co najbardziej przerabane to ma kadra pracujaca w punktach przedszkolnych :)  
Gość napisał(a):Swieta prawda kadra w przedszkolach powinna dostawac extra premie! nie wiem skad te kobiety biora cierpliwosc ,moje dziecko uczeszcza do prywatnego przedszkola jestem bardzo zadowolona, widze usmiechnieta pania mojego synka , nie dostrzegam niecheci,zmeczenia choc domyslam sie ze nie jest lekko,Jestem mama  rozbrykanego 4latka ktory wracajac z przedszkola ma bardzo duzo do opowiadania{usmiech} pisze to poniewaz czytam  wpisy i wlosy sie jeza jak osoby strzepia jezyk na kadrze przedszkoli -wspolczuje tym co to wypisuja.Anuka

Gość

14-12-2011, 21:18
#13
Swieta prawda kadra w przedszkolach powinna dostawac extra premie! nie wiem skad te kobiety biora cierpliwosc ,moje dziecko uczeszcza do prywatnego przedszkola jestem bardzo zadowolona, widze usmiechnieta pania mojego synka , nie dostrzegam niecheci,zmeczenia choc domyslam sie ze nie jest lekko,Jestem mama  rozbrykanego 4latka ktory wracajac z przedszkola ma bardzo duzo do opowiadania{usmiech} pisze to poniewaz czytam  wpisy i wlosy sie jeza jak osoby strzepia jezyk na kadrze przedszkoli -wspolczuje tym co to wypisuja.Anuka
Gość napisał(a):tak kadra w przedszkolach i ekstra premie...oby wypłata była na czas to juz duzo... {smutny}  rodzice wymagaja, dyrekcja wymaga a wiadomo jakie czasy... i dla tego dziewczyny ciagle sie zmieniaja w przedszkolach bo gdyby było dobrze to by były ciagle te same Panie{smutny}. Duzo by gadac ale niech dyrekcja i rodzice nie mysla sobie ze sa najwazniejsi i ze wszystko dla nich bo to dzieki Kadrze Nauczycieli takie placowki istnieja i dzieki nauczycielom ich dzieciom jest tam dobrze. A wy sie dalej sprzeczajcie gdzie lepiej jak lepiej i za ile bo to chore i dziecinne. Do rodziców wasze dzieci sa Kochane ale dzieci sa różne mniej problemowe lub wiecej tak jak i Wy.. do Szanownej dyrekcji punktów przedszkolnych " zapomniał wół jak cielęciem był"

Gość

15-12-2011, 08:33
#14
tak kadra w przedszkolach i ekstra premie...oby wypłata była na czas to juz duzo... {smutny}  rodzice wymagaja, dyrekcja wymaga a wiadomo jakie czasy... i dla tego dziewczyny ciagle sie zmieniaja w przedszkolach bo gdyby było dobrze to by były ciagle te same Panie{smutny}. Duzo by gadac ale niech dyrekcja i rodzice nie mysla sobie ze sa najwazniejsi i ze wszystko dla nich bo to dzieki Kadrze Nauczycieli takie placowki istnieja i dzieki nauczycielom ich dzieciom jest tam dobrze. A wy sie dalej sprzeczajcie gdzie lepiej jak lepiej i za ile bo to chore i dziecinne. Do rodziców wasze dzieci sa Kochane ale dzieci sa różne mniej problemowe lub wiecej tak jak i Wy.. do Szanownej dyrekcji punktów przedszkolnych " zapomniał wół jak cielęciem był"
Gość napisał(a):[quote=Gość]tak kadra w przedszkolach i ekstra premie...oby wypłata była na czas to juz duzo... {smutny}  rodzice wymagaja, dyrekcja wymaga a wiadomo jakie czasy... i dla tego dziewczyny ciagle sie zmieniaja w przedszkolach bo gdyby było dobrze to by były ciagle te same Panie{smutny}. Duzo by gadac ale niech dyrekcja i rodzice nie mysla sobie ze sa najwazniejsi i ze wszystko dla nich bo to dzieki Kadrze Nauczycieli takie placowki istnieja i dzieki nauczycielom ich dzieciom jest tam dobrze. A wy sie dalej sprzeczajcie gdzie lepiej jak lepiej i za ile bo to chore i dziecinne. Do rodziców wasze dzieci sa Kochane ale dzieci sa różne mniej problemowe lub wiecej tak jak i Wy.. do Szanownej dyrekcji punktów przedszkolnych " zapomniał wół jak cielęciem był" [/quote]

Gość

16-12-2011, 12:20
#15
[quote=Gość]tak kadra w przedszkolach i ekstra premie...oby wypłata była na czas to juz duzo... {smutny}  rodzice wymagaja, dyrekcja wymaga a wiadomo jakie czasy... i dla tego dziewczyny ciagle sie zmieniaja w przedszkolach bo gdyby było dobrze to by były ciagle te same Panie{smutny}. Duzo by gadac ale niech dyrekcja i rodzice nie mysla sobie ze sa najwazniejsi i ze wszystko dla nich bo to dzieki Kadrze Nauczycieli takie placowki istnieja i dzieki nauczycielom ich dzieciom jest tam dobrze. A wy sie dalej sprzeczajcie gdzie lepiej jak lepiej i za ile bo to chore i dziecinne. Do rodziców wasze dzieci sa Kochane ale dzieci sa różne mniej problemowe lub wiecej tak jak i Wy.. do Szanownej dyrekcji punktów przedszkolnych " zapomniał wół jak cielęciem był" [/quote]
Gość napisał(a):Nasuwa się powiedzenie ,,jak płaca taka praca'' tyle że jeśli chodzi o dzieci wyklucza się to absolutnie -   mądry dyrektor powinien motywować natomiast wiekszość uważa że w obecnych czasach gdzie bezrobocie jest duże można traktować pracownika nie ładnie,nic bardziej mylnego szanujacy się człowiek wiele znosi do czasu ,szacowni dyrektorowie''.A prywatne przedszkola jak najbardziej polecam moja córka uczęszcza do jednego z nich ma fenomenalna panią a to jest najważniejsze.Sama przez długi czas pracowałam w prywatnej placówce przedszkolnej- zmieniłam pracę a raczej jej miejsce ,wypłata na czas fajni ludzie a p.dyrektor marzenie! Nauczycielka-)

Gość

16-12-2011, 21:16
#16
Nasuwa się powiedzenie ,,jak płaca taka praca'' tyle że jeśli chodzi o dzieci wyklucza się to absolutnie -   mądry dyrektor powinien motywować natomiast wiekszość uważa że w obecnych czasach gdzie bezrobocie jest duże można traktować pracownika nie ładnie,nic bardziej mylnego szanujacy się człowiek wiele znosi do czasu ,szacowni dyrektorowie''.A prywatne przedszkola jak najbardziej polecam moja córka uczęszcza do jednego z nich ma fenomenalna panią a to jest najważniejsze.Sama przez długi czas pracowałam w prywatnej placówce przedszkolnej- zmieniłam pracę a raczej jej miejsce ,wypłata na czas fajni ludzie a p.dyrektor marzenie! Nauczycielka-)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/ [/quote]Czy był ktoś z Was w tym przedszkolu? Macie opinie?

Gość

03-01-2012, 11:12
#17
[quote=Gość]Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/ [/quote]Czy był ktoś z Was w tym przedszkolu? Macie opinie?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/ [/quote]Czy był ktoś z Was w tym przedszkolu? Macie opinie? [/quote]Przedszkole rewelacyjne, świetnie wyposażone, w dobrej lokalizacji, szeroki wachlarz zajęć i ciekawego spędzania czasu przez malucha, miła Pani prowadząca z dużym bagażem doświadczań.  

Gość

05-01-2012, 19:45
#18
[quote=Gość][quote=Gość]Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/ [/quote]Czy był ktoś z Was w tym przedszkolu? Macie opinie? [/quote]Przedszkole rewelacyjne, świetnie wyposażone, w dobrej lokalizacji, szeroki wachlarz zajęć i ciekawego spędzania czasu przez malucha, miła Pani prowadząca z dużym bagażem doświadczań.  
Gość napisał(a):ale działają na czarno... bez pozwolenia{smutny}

Gość

13-01-2012, 20:15
#19
ale działają na czarno... bez pozwolenia{smutny}
Gość napisał(a):Jak już Pani coś pisze, to należałoby sprawdzić czy to prawda.Było nie było z Jasia I Małgosi ma Pani nie daleko.....proszę przyjść i przekonać się czy tak, jak Pani pisze, jest rzeczywiście.Ja rozumiem,że konkurencja Panią wkurza ale jeśli już się kogoś/coś oczernia trzeba mieć ku temu podstawy.

Gość

13-01-2012, 21:23
#20
Jak już Pani coś pisze, to należałoby sprawdzić czy to prawda.Było nie było z Jasia I Małgosi ma Pani nie daleko.....proszę przyjść i przekonać się czy tak, jak Pani pisze, jest rzeczywiście.Ja rozumiem,że konkurencja Panią wkurza ale jeśli już się kogoś/coś oczernia trzeba mieć ku temu podstawy.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów