Punkty Przedszkolne - Opinie

Założony przez pelikan
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):nie ma co ale akademia malucha jest bardzo zadbanym przedszkolem. Sale są przestronne i czysciutkie a w oknach wiszą piękne ilustracje z bajek . Tam jest poprostu cudownie. Kazdy jest mily i wszyscy do wszystkich się uśmiechają. Szatnie są eleganckie i komfortowe co jest bardzo wygodne. ogolnie jest czysciutko i schludnie

Gość

09-11-2011, 19:42
#1
nie ma co ale akademia malucha jest bardzo zadbanym przedszkolem. Sale są przestronne i czysciutkie a w oknach wiszą piękne ilustracje z bajek . Tam jest poprostu cudownie. Kazdy jest mily i wszyscy do wszystkich się uśmiechają. Szatnie są eleganckie i komfortowe co jest bardzo wygodne. ogolnie jest czysciutko i schludnie
Gość napisał(a):Witam moje dziecko uczeszcza do Akademii Maluchow,nowy piekny budynek znajdujace sie na osiedlu Centrum, ale to nie sale lecz osoby w nim pracujace sa najistotniejsze.Przedszkole polecila mi kolezanka,moj 4 latek bardzo chetnie uczeszcza do tej palcowki,poznaje nowe wierszyki ,piosenki,opowiada co dzialo sie w przedszkolu.Pani zawsze znajduje chwilke by  odpowiedziec mi na pytanie. Na te chwile jestem zadowolona poniewaz moje dziecko chce tam chodzic a to jest najwazniejsze.

Gość

09-11-2011, 20:07
#2
Witam moje dziecko uczeszcza do Akademii Maluchow,nowy piekny budynek znajdujace sie na osiedlu Centrum, ale to nie sale lecz osoby w nim pracujace sa najistotniejsze.Przedszkole polecila mi kolezanka,moj 4 latek bardzo chetnie uczeszcza do tej palcowki,poznaje nowe wierszyki ,piosenki,opowiada co dzialo sie w przedszkolu.Pani zawsze znajduje chwilke by  odpowiedziec mi na pytanie. Na te chwile jestem zadowolona poniewaz moje dziecko chce tam chodzic a to jest najwazniejsze.
Gość napisał(a):Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje jest źródłem wielu opinii,jestem okrutnie wymagającą mamą,przeprowadziłam się z W-wy do Ostrołęki wraz z córką,zasięgałam wielu porad co do wyboru przedszkola-wybrałam Akademię M.moja córka uczęszcza do grupy CZTERO-latków.Mam kontakt z panią którą moja córka uwielbia,co jest dla mnie plusem ,minus to moim zdaniem  za mało owoców w jadłospisie mam nadzieję że to się zmieni.Pozdrawiam i życze trafnych wyborów.

Gość

09-11-2011, 21:10
#3
Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje jest źródłem wielu opinii,jestem okrutnie wymagającą mamą,przeprowadziłam się z W-wy do Ostrołęki wraz z córką,zasięgałam wielu porad co do wyboru przedszkola-wybrałam Akademię M.moja córka uczęszcza do grupy CZTERO-latków.Mam kontakt z panią którą moja córka uwielbia,co jest dla mnie plusem ,minus to moim zdaniem  za mało owoców w jadłospisie mam nadzieję że to się zmieni.Pozdrawiam i życze trafnych wyborów.
Gość napisał(a):Jeśli pani córcia jest w grupie z której pani jest niezadowolona dlaczego nie przepisze jej pani do innej grupy? Spokój i dobro dziecka jest najważniejsze,z tego co wiem w przedszkolu o którym pani wspomina są ciepłe i serdeczne panie,trafiła pani niestety na grupę płaczących dzieci i zapewne mało doświadczonych przedszkolanek ,ja mam córke w tym przedszkolu od 1,5 roku,jest kilka zastrzeżen np,mało urozmaicone jedzenie , dziwna p.dyrektor ,ale nauczycielka mojej córki jest niezastąpiona.Polecam Akademię  grupę do której uczęszcza moje dziecko,a pani poniżej opisującą niezadowolenie radze zmienić grupę!POWODZENIA!

Gość

10-11-2011, 08:07
#4
Jeśli pani córcia jest w grupie z której pani jest niezadowolona dlaczego nie przepisze jej pani do innej grupy? Spokój i dobro dziecka jest najważniejsze,z tego co wiem w przedszkolu o którym pani wspomina są ciepłe i serdeczne panie,trafiła pani niestety na grupę płaczących dzieci i zapewne mało doświadczonych przedszkolanek ,ja mam córke w tym przedszkolu od 1,5 roku,jest kilka zastrzeżen np,mało urozmaicone jedzenie , dziwna p.dyrektor ,ale nauczycielka mojej córki jest niezastąpiona.Polecam Akademię  grupę do której uczęszcza moje dziecko,a pani poniżej opisującą niezadowolenie radze zmienić grupę!POWODZENIA!
Gość napisał(a):ja też polecam akademię maluchów, to jest pierwsze przedszkole mojej córci. Chodzi do grupy Słoneczek jej pani Monika jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, kiedy odbieram córkę znajdzie czas na rozmowę. Na początku płakała jak zostawała tam sama i mniałam obawy jak to będzie ale pani dyrektor mi wszystko wyjaśniła i później już było coraz lepiej. Nie boję się tam zostawiać dziecka bo wiem, że jest tam bardzo profesjonalna kadra. Polecam w 100%{ok}  

Gość

10-11-2011, 17:40
#5
ja też polecam akademię maluchów, to jest pierwsze przedszkole mojej córci. Chodzi do grupy Słoneczek jej pani Monika jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, kiedy odbieram córkę znajdzie czas na rozmowę. Na początku płakała jak zostawała tam sama i mniałam obawy jak to będzie ale pani dyrektor mi wszystko wyjaśniła i później już było coraz lepiej. Nie boję się tam zostawiać dziecka bo wiem, że jest tam bardzo profesjonalna kadra. Polecam w 100%{ok}  
Gość napisał(a):DRODZY PANSTWO DĄŻĄCY DO ILUZORYCZNEJ PERFEKCJI JEŻELI KTOKOLWIEK Z WAS MA JAKIEKOLWIEK BLAHE ZASTRZEZENIA PROSZĘ MOWIC O TYM PROSTO W OCZY NAUCZYCIELKOM WYCHOWUJĄCYM WASZE DZIECI A NIE TWORZYC CZARNY PIJAR I OBRABIAC TYLKI NA FORUM. WASZE SKARGI TO NIE WINA PAN TAM PRACUJĄCYCH A WASZEJ NIEUDOLNOSCI WYCHOWAWCZEJ. KTO POSYŁA NIENAUCZONE SAMODZIELNOSCI DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? CZLOWIEK NIEODPOWIEDZIALNY!!! NAJPIERW ZACZNIJCIE OD NAUKI DZIECI W DOMU A POZNIEJ MYSLCIE O WYSLANIU ICH DO PRZEDSZKOLA BO NIKT ZA WAS TEGO NIE ZROBI!

Gość

10-11-2011, 18:01
#6
DRODZY PANSTWO DĄŻĄCY DO ILUZORYCZNEJ PERFEKCJI JEŻELI KTOKOLWIEK Z WAS MA JAKIEKOLWIEK BLAHE ZASTRZEZENIA PROSZĘ MOWIC O TYM PROSTO W OCZY NAUCZYCIELKOM WYCHOWUJĄCYM WASZE DZIECI A NIE TWORZYC CZARNY PIJAR I OBRABIAC TYLKI NA FORUM. WASZE SKARGI TO NIE WINA PAN TAM PRACUJĄCYCH A WASZEJ NIEUDOLNOSCI WYCHOWAWCZEJ. KTO POSYŁA NIENAUCZONE SAMODZIELNOSCI DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? CZLOWIEK NIEODPOWIEDZIALNY!!! NAJPIERW ZACZNIJCIE OD NAUKI DZIECI W DOMU A POZNIEJ MYSLCIE O WYSLANIU ICH DO PRZEDSZKOLA BO NIKT ZA WAS TEGO NIE ZROBI!
Gość napisał(a):ludzie są bardzo dziwni wręcz pokręceni. znajoma znalazla miejsce w przedszkolu panstwowym i wypisala swojego syna z akademi maluchow ,wczesniej narzekala ,ze zdarzalo się ,ze mial niedomyte rączki a teraz ma lepsze przeboje bo odbiera go osiusianego i z uklejoną buzią i jeszcze gorzej narzeka. ludziom nigdy nie dogoda . skoro jest się damą i trudno wlasnemu dziecku wytrzec rączki badz buzię to sorry bardzo ale nie ma o czym dyskutowac.

Gość

10-11-2011, 18:06
#7
ludzie są bardzo dziwni wręcz pokręceni. znajoma znalazla miejsce w przedszkolu panstwowym i wypisala swojego syna z akademi maluchow ,wczesniej narzekala ,ze zdarzalo się ,ze mial niedomyte rączki a teraz ma lepsze przeboje bo odbiera go osiusianego i z uklejoną buzią i jeszcze gorzej narzeka. ludziom nigdy nie dogoda . skoro jest się damą i trudno wlasnemu dziecku wytrzec rączki badz buzię to sorry bardzo ale nie ma o czym dyskutowac.
Gość napisał(a):ah wwymagająca mama z warszawy do ostroleki. ah masakra. ciekaw jestem czy osobiscie jestes wymagajaca takze co do swojej osoby i czy czegokolwiek nauczylas swojego dziecka . a owoce samemu mozna kupic i dac swemu dziecku do przedszkola w ramach przekąski tak jak ja to robię bo w panstwowym przedszkolu do ktorego chodzi moj syn owoce są raz na jakis czas.

Gość

10-11-2011, 18:12
#8
ah wwymagająca mama z warszawy do ostroleki. ah masakra. ciekaw jestem czy osobiscie jestes wymagajaca takze co do swojej osoby i czy czegokolwiek nauczylas swojego dziecka . a owoce samemu mozna kupic i dac swemu dziecku do przedszkola w ramach przekąski tak jak ja to robię bo w panstwowym przedszkolu do ktorego chodzi moj syn owoce są raz na jakis czas.
Gość napisał(a):Akademia Maluchów jak najbardziej za!!!Moje dziecko tez jest z maluszkach ale w grupie SŁONECZEK!ŚWIETNA ATMOSFERA SUPER SALA!CUDOWNE PANIE! MŁODE, ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE, A WYCHOWAWCZYNI TEJ GRUPY ZARAŻA WSZYSTKICH SWOIM ENTUZJAZMEM I ZAMIŁOWANIEM DO MUZYKI:))DZIECKO NIE CHCE DOSLOWNIE WYCHODZIĆ Z PRZEDSZKOLA I MÓWI, ŻE W DOMU JEST  NUDNO :DROZWIJA SIE W ZASKAKUJĄCYM TEMPIE!POLECAM CALYM SERCEMI POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Gość

12-11-2011, 13:42
#9
Akademia Maluchów jak najbardziej za!!!Moje dziecko tez jest z maluszkach ale w grupie SŁONECZEK!ŚWIETNA ATMOSFERA SUPER SALA!CUDOWNE PANIE! MŁODE, ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE, A WYCHOWAWCZYNI TEJ GRUPY ZARAŻA WSZYSTKICH SWOIM ENTUZJAZMEM I ZAMIŁOWANIEM DO MUZYKI:))DZIECKO NIE CHCE DOSLOWNIE WYCHODZIĆ Z PRZEDSZKOLA I MÓWI, ŻE W DOMU JEST  NUDNO :DROZWIJA SIE W ZASKAKUJĄCYM TEMPIE!POLECAM CALYM SERCEMI POZDRAWIAM SERDECZNIE!
Gość napisał(a):PS.WYCHOWAWCZYNI SŁONECZEK MA NA IMIĘ MAGDA, A POMOC TO PANI MONIKA :p

Gość

12-11-2011, 13:45
#10
PS.WYCHOWAWCZYNI SŁONECZEK MA NA IMIĘ MAGDA, A POMOC TO PANI MONIKA :p
Gość napisał(a):w jakim wieku pzryjmuja dzieci do akademii maluchów?

Gość

12-11-2011, 17:24
#11
w jakim wieku pzryjmuja dzieci do akademii maluchów?
Gość napisał(a):[Monika to nauczycielka a nie pomoc :-)

Gość

12-11-2011, 20:22
#12
[Monika to nauczycielka a nie pomoc :-)
Gość napisał(a):ludzie za nianie zaplacą 700zł czyli za popilnowanie dziecka tylko i wylacznie. niania jedzenia dla waszego dziecka ze soba nie przyniesie rzecz jasna . w przedszkolach nie dosc ze jest jedzenie,opieka,kontakt z innymi dziecmi dzieki czemu wasze dziecko rozwija się prawidlowo to na dodatek jest nauka i zabawy oraz zajecia dodatkowe

Gość

12-11-2011, 20:25
#13
ludzie za nianie zaplacą 700zł czyli za popilnowanie dziecka tylko i wylacznie. niania jedzenia dla waszego dziecka ze soba nie przyniesie rzecz jasna . w przedszkolach nie dosc ze jest jedzenie,opieka,kontakt z innymi dziecmi dzieki czemu wasze dziecko rozwija się prawidlowo to na dodatek jest nauka i zabawy oraz zajecia dodatkowe
Gość napisał(a):Jak czytam opinię ,,dziecko rozwija sie w zaskakującym tempie'' to ręce opadają magia? cuda? nie dądźcie ludzie śmieszni! dzieci to nie roboty  ! co oznacza zaskakujące tempo! ? a to co wypisujecie jest poprostu żenujace.Myślę że na tym forum zaczynają się potyczki słowne a nie obiektywizm,czas zmienić forum.Sądziłam że odnajdę tu fachową opinie rozsądnych rodziców,a jak widać ,,ktoś''ma cel w wypisywaniu ,,bajkolandii''.

Gość

13-11-2011, 19:11
#14
Jak czytam opinię ,,dziecko rozwija sie w zaskakującym tempie'' to ręce opadają magia? cuda? nie dądźcie ludzie śmieszni! dzieci to nie roboty  ! co oznacza zaskakujące tempo! ? a to co wypisujecie jest poprostu żenujace.Myślę że na tym forum zaczynają się potyczki słowne a nie obiektywizm,czas zmienić forum.Sądziłam że odnajdę tu fachową opinie rozsądnych rodziców,a jak widać ,,ktoś''ma cel w wypisywaniu ,,bajkolandii''.
Gość napisał(a):a ja posłałam dziecko do państwowego i bardzo się cieszę z tego... stał się bardziej samodzielny, codziennie sa na dworzu po godzinie, przynosi mi rysuneczki - jestem bardzo zadowolona.O akademii maluchów słyszałam głównie dobre opinie oprócz jednej (to chyba dzieje się w większości przedszkoli niepublicznych/prywatnych): w grupach mieszanych dzieci cofają się ze swoimi umiejętnościami, chodzi mi głównie o korzystanie z wc. Są grupy z mieszanymi maluchami, gdzie jedne chodzą w pampersach, a inne bez i wiem (od koleżanek), że ich odpieluchowane maluchy coraz częściej chcą pileuchę własnie. To jedyna rzecz, na którą narzekały, możliwe, że teraz nie ma takich mieszanych grup..?W przedszkolach państwowych dziecko musi być już samodzielne w tym temacie :)wiadomo, są plusy i minusy - jak wszędzie.  

Gość

14-11-2011, 21:05
#15
a ja posłałam dziecko do państwowego i bardzo się cieszę z tego... stał się bardziej samodzielny, codziennie sa na dworzu po godzinie, przynosi mi rysuneczki - jestem bardzo zadowolona.O akademii maluchów słyszałam głównie dobre opinie oprócz jednej (to chyba dzieje się w większości przedszkoli niepublicznych/prywatnych): w grupach mieszanych dzieci cofają się ze swoimi umiejętnościami, chodzi mi głównie o korzystanie z wc. Są grupy z mieszanymi maluchami, gdzie jedne chodzą w pampersach, a inne bez i wiem (od koleżanek), że ich odpieluchowane maluchy coraz częściej chcą pileuchę własnie. To jedyna rzecz, na którą narzekały, możliwe, że teraz nie ma takich mieszanych grup..?W przedszkolach państwowych dziecko musi być już samodzielne w tym temacie :)wiadomo, są plusy i minusy - jak wszędzie.  
Gość napisał(a):Ja zapisałam dziecko do publicznego przedszkola w Olszewie-Borkach i jestem bardzo zadowolona. Moja mała córeczka rano biegnie do sali i wskakuje do Pani na ręce:) Choć na początku płakała teraz jest szczęśliwa. Powoli staje się bardziej samodzielna w jedzeniu, ubieraniu i rozbieraniu się, ładniej tez rysuje. Z tego co udało mi się zaobserwować Panie trzymają się planu dnia i dobrze organizują czas maluchom. W sali nie ma telewizora, Panie czytają bajki i śpiewają piosenki. Jest angielski i rytmika, raz w miesiącu teatrzyk z prawdziwymi aktorami, codziennie wyjście na spacerek, dobre jedzonko.Płacę znacznie mniej niż za opiekunkę, która tylko siedziała i pilnowała, żeby dziecku nic się nie stało.  

Gość

21-11-2011, 10:54
#16
Ja zapisałam dziecko do publicznego przedszkola w Olszewie-Borkach i jestem bardzo zadowolona. Moja mała córeczka rano biegnie do sali i wskakuje do Pani na ręce:) Choć na początku płakała teraz jest szczęśliwa. Powoli staje się bardziej samodzielna w jedzeniu, ubieraniu i rozbieraniu się, ładniej tez rysuje. Z tego co udało mi się zaobserwować Panie trzymają się planu dnia i dobrze organizują czas maluchom. W sali nie ma telewizora, Panie czytają bajki i śpiewają piosenki. Jest angielski i rytmika, raz w miesiącu teatrzyk z prawdziwymi aktorami, codziennie wyjście na spacerek, dobre jedzonko.Płacę znacznie mniej niż za opiekunkę, która tylko siedziała i pilnowała, żeby dziecku nic się nie stało.  
Gość napisał(a):na borkach jest telewizor w jednej sali. dobre jedzonko?  

Gość

21-11-2011, 16:01
#17
na borkach jest telewizor w jednej sali. dobre jedzonko?  
Gość napisał(a):Może w jakiejś sali jest, ale tam gdzie chodzi moja Mała na szczęście nie ma. Telewizja ogłupia :) Jedzenie jest OK.

Gość

22-11-2011, 09:40
#18
Może w jakiejś sali jest, ale tam gdzie chodzi moja Mała na szczęście nie ma. Telewizja ogłupia :) Jedzenie jest OK.
Gość napisał(a):http://www.bajkowa-akademia.eu/

Gość

28-11-2011, 09:43
#19
http://www.bajkowa-akademia.eu/
Gość napisał(a):Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/

Gość

03-12-2011, 11:54
#20
Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów