Punkty Przedszkolne - Opinie

Założony przez pelikan
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):a ja chcialabym sie dowiedziec, czy ktos z forumowiczow zapisal dziecko do punktu przedszkolnego KANGUREK ? Jak tam jest i czy polecacie ??

Gość

02-03-2011, 11:04
#1
a ja chcialabym sie dowiedziec, czy ktos z forumowiczow zapisal dziecko do punktu przedszkolnego KANGUREK ? Jak tam jest i czy polecacie ??
Gość napisał(a):Podanie o przyjęcie do przedszkola miejskiego na pewno warto złożyć, a może akurat się uda {mruga}  Punkty Przedszkole w niczym nie przypominają prawdziwych przedszkoli.  

Gość

04-03-2011, 21:49
#2
Podanie o przyjęcie do przedszkola miejskiego na pewno warto złożyć, a może akurat się uda {mruga}  Punkty Przedszkole w niczym nie przypominają prawdziwych przedszkoli.  
Gość napisał(a):Mam pytanie do właścicielki punktu przedszkolnego "Jaś i Małgosia" - kto to jest germanistyk????!!!! O takim "fachu" nie słyszałam...hmmm.  

Gość

07-04-2011, 09:28
#3
Mam pytanie do właścicielki punktu przedszkolnego "Jaś i Małgosia" - kto to jest germanistyk????!!!! O takim "fachu" nie słyszałam...hmmm.  
Gość napisał(a):germanistyk to nauczyciel jęz.niemieckiego.

Gość

11-04-2011, 00:22
#4
germanistyk to nauczyciel jęz.niemieckiego.
Gość napisał(a):{nie}nauczyciel języka niemieckiego to GERMANISTA !!!!!!!

Gość

11-04-2011, 15:34
#5
{nie}nauczyciel języka niemieckiego to GERMANISTA !!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Podanie o przyjęcie do przedszkola miejskiego na pewno warto złożyć, a może akurat się uda {mruga}  Punkty Przedszkole w niczym nie przypominają prawdziwych przedszkoli.  [/quote]I tutaj masz rację. NA SZCZĘŚCIE nie przypominają.  

Gość

13-04-2011, 16:05
#6
[quote=Gość]Podanie o przyjęcie do przedszkola miejskiego na pewno warto złożyć, a może akurat się uda {mruga}  Punkty Przedszkole w niczym nie przypominają prawdziwych przedszkoli.  [/quote]I tutaj masz rację. NA SZCZĘŚCIE nie przypominają.  
Gość napisał(a):czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  

Gość

02-05-2011, 18:24
#7
czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  [/quote]cena to najgłówniejszy powód

Gość

03-05-2011, 20:49
#8
[quote=Gość]czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  [/quote]cena to najgłówniejszy powód
Gość napisał(a):[quote=Gość]czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  [/quote]cena to najgłówniejszy powód

Gość

03-05-2011, 20:52
#9
[quote=Gość]czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  [/quote]cena to najgłówniejszy powód
Gość napisał(a):[quote=Gość]czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  [/quote]cena to najgłówniejszy powód

Gość

03-05-2011, 20:58
#10
[quote=Gość]czuję ironię....a w czym przedszkola prywatne, ostrołęckie oczywiście są lepsze od  przedszkoli publicznych? ciekawa jestem opinii.  [/quote]cena to najgłówniejszy powód
Gość napisał(a):który z punktów polecacie.. Proszę o opinie :)

Gość

04-05-2011, 14:56
#11
który z punktów polecacie.. Proszę o opinie :)
Gość napisał(a):jak wyniki rekrutacji? Moje dziecko (rocznik 2008) dostało się do przedszkola publicznego ku mojemu zdziwieniu bo nie mam żadnych znajomości i już nawet zastanawiałam się już nad wyborem prywatnego...Wszyscy mi powtarzali, że bez układu nie ma szans, a tu proszę. Tylko jedno mnie martwi: byłam w prywatnym, dowiadywałam się o warunki itp. dostałam mnóstwo informacji dot. programu zajęć/opieki/programu nauczania/metod współpracy z dziećmi, a w miejskim powiedzieli, że w sumie to mogę przyjść 1.09 bez żadnych dni otwartych/spotkania z opiekunem grupy/oprowadzenia dziecka po przedszkolu i będzie ok. Trochę się poczułam jakbym dziecko do przechowalni miała oddać...

Gość

05-05-2011, 12:20
#12
jak wyniki rekrutacji? Moje dziecko (rocznik 2008) dostało się do przedszkola publicznego ku mojemu zdziwieniu bo nie mam żadnych znajomości i już nawet zastanawiałam się już nad wyborem prywatnego...Wszyscy mi powtarzali, że bez układu nie ma szans, a tu proszę. Tylko jedno mnie martwi: byłam w prywatnym, dowiadywałam się o warunki itp. dostałam mnóstwo informacji dot. programu zajęć/opieki/programu nauczania/metod współpracy z dziećmi, a w miejskim powiedzieli, że w sumie to mogę przyjść 1.09 bez żadnych dni otwartych/spotkania z opiekunem grupy/oprowadzenia dziecka po przedszkolu i będzie ok. Trochę się poczułam jakbym dziecko do przechowalni miała oddać...
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak wyniki rekrutacji? Moje dziecko (rocznik 2008) dostało się do przedszkola publicznego ku mojemu zdziwieniu bo nie mam żadnych znajomości i już nawet zastanawiałam się już nad wyborem prywatnego...Wszyscy mi powtarzali, że bez układu nie ma szans, a tu proszę. Tylko jedno mnie martwi: byłam w prywatnym, dowiadywałam się o warunki itp. dostałam mnóstwo informacji dot. programu zajęć/opieki/programu nauczania/metod współpracy z dziećmi, a w miejskim powiedzieli, że w sumie to mogę przyjść 1.09 bez żadnych dni otwartych/spotkania z opiekunem grupy/oprowadzenia dziecka po przedszkolu i będzie ok. Trochę się poczułam jakbym dziecko do przechowalni miała oddać... [/quote]Punkty przedszkolne to przechowalnie, w teorii wszystko jest piękne, na początek. Mnóstwo zajęć, informacji itd. W praktyce jest tam gromadka nie dobranych wiekowo dzieci w małych salkach (w większości). 4-latki z 2-latkami. I co z tych zajęć? Duża liczba zmieniających się młodych Pań opiekunek bez przygotowania. Mam porównanie, starsza córka chodziła do publicznego przedszkola, młodsza przez 2 lata do prywatnego, bo nie mieliśmy wyboru,nie dostała się do państwowego ale momencie kiedy już jako 5 latka poszła do przedszkola publicznego na prawdę nam ulżyło. I nam i jej. Duża sala, doskonałe, przygotowywane na miejscu jedzenie. Przygotowane wychowawczynie. Kadra, która wychowaniem dzieci zajmuje się od lat. Nadzór Kuratorium i innych służb. Córka z dnia na dzień przynosi do domu wierszyki, piosenki, też ma angielski, rytmikę, do niedawna basen. Inaczej się rozwija, jest spokojniejsza. Tego nie dostaniesz w Punkcie Przedszkolnym. W prywatnym Przedszkolu obserwowałam tylko chaos i brak informacji. Nie było z kim porozmawiać o córce, bo Panie zmieniały się jak w kalejdoskopie. A jeśli masz ochotę obejrzeć i pokazać dziecku przedszkole, powiedz wprost, na pewno Ci nie odmówią, choć nie wiem czy jest sens,  pójście pierwszy raz do przedszkola po wakacjach i tak będzie dużym szokiem {mruga}. Ale na pewno dacie radę, jak wszyscy inni rodzice i dzieci, od wielu lat.  

Gość

06-05-2011, 17:06
#13
[quote=Gość]jak wyniki rekrutacji? Moje dziecko (rocznik 2008) dostało się do przedszkola publicznego ku mojemu zdziwieniu bo nie mam żadnych znajomości i już nawet zastanawiałam się już nad wyborem prywatnego...Wszyscy mi powtarzali, że bez układu nie ma szans, a tu proszę. Tylko jedno mnie martwi: byłam w prywatnym, dowiadywałam się o warunki itp. dostałam mnóstwo informacji dot. programu zajęć/opieki/programu nauczania/metod współpracy z dziećmi, a w miejskim powiedzieli, że w sumie to mogę przyjść 1.09 bez żadnych dni otwartych/spotkania z opiekunem grupy/oprowadzenia dziecka po przedszkolu i będzie ok. Trochę się poczułam jakbym dziecko do przechowalni miała oddać... [/quote]Punkty przedszkolne to przechowalnie, w teorii wszystko jest piękne, na początek. Mnóstwo zajęć, informacji itd. W praktyce jest tam gromadka nie dobranych wiekowo dzieci w małych salkach (w większości). 4-latki z 2-latkami. I co z tych zajęć? Duża liczba zmieniających się młodych Pań opiekunek bez przygotowania. Mam porównanie, starsza córka chodziła do publicznego przedszkola, młodsza przez 2 lata do prywatnego, bo nie mieliśmy wyboru,nie dostała się do państwowego ale momencie kiedy już jako 5 latka poszła do przedszkola publicznego na prawdę nam ulżyło. I nam i jej. Duża sala, doskonałe, przygotowywane na miejscu jedzenie. Przygotowane wychowawczynie. Kadra, która wychowaniem dzieci zajmuje się od lat. Nadzór Kuratorium i innych służb. Córka z dnia na dzień przynosi do domu wierszyki, piosenki, też ma angielski, rytmikę, do niedawna basen. Inaczej się rozwija, jest spokojniejsza. Tego nie dostaniesz w Punkcie Przedszkolnym. W prywatnym Przedszkolu obserwowałam tylko chaos i brak informacji. Nie było z kim porozmawiać o córce, bo Panie zmieniały się jak w kalejdoskopie. A jeśli masz ochotę obejrzeć i pokazać dziecku przedszkole, powiedz wprost, na pewno Ci nie odmówią, choć nie wiem czy jest sens,  pójście pierwszy raz do przedszkola po wakacjach i tak będzie dużym szokiem {mruga}. Ale na pewno dacie radę, jak wszyscy inni rodzice i dzieci, od wielu lat.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]który z punktów polecacie.. Proszę o opinie :) [/quote]Przedszkole na Stacji, chodzi tam obecnie moja siostrzenica, plusem są miłe i przygotowane Panie opiekunki z którymi jest dobry kontakt i chyba obecnie najniższe czesne w mieście, spora sala, ładnie wyposażona. Nie polecam Akademii Malucha na Goworowskiej, duże grupy malutkich dzieci, zmieniające się Panie, dziwna Pani Dyrektor z którą jest trudny kontakt. Wiem z własnego doświadczenia.  

Gość

06-05-2011, 17:14
#14
[quote=Gość]który z punktów polecacie.. Proszę o opinie :) [/quote]Przedszkole na Stacji, chodzi tam obecnie moja siostrzenica, plusem są miłe i przygotowane Panie opiekunki z którymi jest dobry kontakt i chyba obecnie najniższe czesne w mieście, spora sala, ładnie wyposażona. Nie polecam Akademii Malucha na Goworowskiej, duże grupy malutkich dzieci, zmieniające się Panie, dziwna Pani Dyrektor z którą jest trudny kontakt. Wiem z własnego doświadczenia.  
Gość napisał(a):a ktoś słyszał jak jest w "Jasiu i Małgosi"?

Gość

06-05-2011, 22:13
#15
a ktoś słyszał jak jest w "Jasiu i Małgosi"?
Gość napisał(a):Klub Przedszkolaka [color=#0000ff][/color]BAJECZKA- czy ktoś posyła tam swoje dziecko? Bardzo proszę o opinie, szczególnie chodzi mi o te najmłodsze dzieciaczki

Gość

07-05-2011, 11:07
#16
Klub Przedszkolaka [color=#0000ff][/color]BAJECZKA- czy ktoś posyła tam swoje dziecko? Bardzo proszę o opinie, szczególnie chodzi mi o te najmłodsze dzieciaczki
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ktoś słyszał jak jest w "Jasiu i Małgosi"? [/quote]Koleżanka oddała tam Synka. Nie narzekała, chociaż podobno jedzenie nie jest najlepsze (catering). Sama się nad tym punktem zastanawiałam, ale dla mnie miał dwa poważne minusy:- czynny od 7, co jest problemem, gdy oboje rodziców ma na 7 do pracy...- marny plac zabaw...Przedszkole na Geodetó - wszystko fajnie, ale przeraziły mnie te psy biegające obok za ogrodzeniem. Nie wiem czy ktoś je przywiązuje na czas zabaw dzieci na dworzu, może ktoś się wypowie na ten temat?Mój Synek na całe szczęście dostał się do publicznego przedszkola, z czego bardzo się cieszę (bo byłam pewna, że się nie uda). Będzie miał i angielski i rytmikę, a reszta zajęć? Jeszcze przyjdzie na to czas.. co z tego, że nie będzie uczył się 3 języków, tańca i kilku innych rzeczy - nie chcę zabierać Mu dzieciństwa w wieku 3 lat. Niech spokojnie oswaja się z nauką :)

Gość

08-05-2011, 13:39
#17
[quote=Gość]a ktoś słyszał jak jest w "Jasiu i Małgosi"? [/quote]Koleżanka oddała tam Synka. Nie narzekała, chociaż podobno jedzenie nie jest najlepsze (catering). Sama się nad tym punktem zastanawiałam, ale dla mnie miał dwa poważne minusy:- czynny od 7, co jest problemem, gdy oboje rodziców ma na 7 do pracy...- marny plac zabaw...Przedszkole na Geodetó - wszystko fajnie, ale przeraziły mnie te psy biegające obok za ogrodzeniem. Nie wiem czy ktoś je przywiązuje na czas zabaw dzieci na dworzu, może ktoś się wypowie na ten temat?Mój Synek na całe szczęście dostał się do publicznego przedszkola, z czego bardzo się cieszę (bo byłam pewna, że się nie uda). Będzie miał i angielski i rytmikę, a reszta zajęć? Jeszcze przyjdzie na to czas.. co z tego, że nie będzie uczył się 3 języków, tańca i kilku innych rzeczy - nie chcę zabierać Mu dzieciństwa w wieku 3 lat. Niech spokojnie oswaja się z nauką :)
Gość napisał(a):Witajcie. Mam pytanie czy słyszał ktoś może z Was jakie powyżki za przedszkole publiczne nas czekają?? Ja osobiście dotarłąm do projektu ustawy z kwietnia i tam znalazłam że przedszkola mają być na godziny. Od 8 do 13 za pobyt dziecka nie płacimy a później ma być podobno 3zł za każdą rozpoczętą godzinę, tylko nic nie znalazłam o stawce żywieniowej, a  przedszkolu nic nie chcą powiedzieć. Mam zebranie asle aż 26 sierpnia a jestem bardzo ciekawa bo już zaczynam brac po uwagę prywatny punkt jak ceny będą zbliżone. Sama nie wiem podzielmy sie swoją wiedzą.Pozdrawiam KAsia

Gość

29-06-2011, 09:40
#18
Witajcie. Mam pytanie czy słyszał ktoś może z Was jakie powyżki za przedszkole publiczne nas czekają?? Ja osobiście dotarłąm do projektu ustawy z kwietnia i tam znalazłam że przedszkola mają być na godziny. Od 8 do 13 za pobyt dziecka nie płacimy a później ma być podobno 3zł za każdą rozpoczętą godzinę, tylko nic nie znalazłam o stawce żywieniowej, a  przedszkolu nic nie chcą powiedzieć. Mam zebranie asle aż 26 sierpnia a jestem bardzo ciekawa bo już zaczynam brac po uwagę prywatny punkt jak ceny będą zbliżone. Sama nie wiem podzielmy sie swoją wiedzą.Pozdrawiam KAsia
Gość napisał(a):do jakiej ustawy Pani dotarła??? czy aby napewno chodzi o przedszkola publiczne

Gość

29-06-2011, 23:31
#19
do jakiej ustawy Pani dotarła??? czy aby napewno chodzi o przedszkola publiczne
Gość napisał(a):tak o przedszkola publiczne. Nie mam jej teraz przed sobą ale już dotarla do mnie informacja od P. Dyrektor z przedszkola przy parku, że jak dziecko będzie zostawało w przedszkolu ponad godz 13 czyli od 13do 17 to dodatkowo będzie trzeba zapłacić i opłata miesięczna w takim przypadku wyniesie 370 zł przy założeniu że dziecko chodzi przez cały miesiąc o przedszkola(czyli przez 22dni). Te podwyżki są kolosalne. A w godz od 8-13 nie zapłacimy z apobyt dziecka dojdzie tylko opłata żywnościowa ale nie wiem ile ona będzie wynosiła? Pozdrawiam KAsia

Gość

30-06-2011, 07:29
#20
tak o przedszkola publiczne. Nie mam jej teraz przed sobą ale już dotarla do mnie informacja od P. Dyrektor z przedszkola przy parku, że jak dziecko będzie zostawało w przedszkolu ponad godz 13 czyli od 13do 17 to dodatkowo będzie trzeba zapłacić i opłata miesięczna w takim przypadku wyniesie 370 zł przy założeniu że dziecko chodzi przez cały miesiąc o przedszkola(czyli przez 22dni). Te podwyżki są kolosalne. A w godz od 8-13 nie zapłacimy z apobyt dziecka dojdzie tylko opłata żywnościowa ale nie wiem ile ona będzie wynosiła? Pozdrawiam KAsia

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów