NOWOTWORY, CHOROBY PRZEWLEKŁE, LECZENIE, DIETA-TERAPIA GERSONA

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM POLECAM: TERAPIA GERSONA, NATURALNA METODA WALKI Z RAKIEM, CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI ORAZ SPOSÓB NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU I ZACHOWANIE ZDROWIA. METODA UDOKUMENTOWANA TYSIĄCAMI KLINICZNYCH PRZYPADKÓW WYLECZENIA. OBSZERNY FILM: http://www.youtube.com/results?search_query=terapia+gersona& aq=1

Gość

27-09-2010, 22:51
#1
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM POLECAM: TERAPIA GERSONA, NATURALNA METODA WALKI Z RAKIEM, CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI ORAZ SPOSÓB NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU I ZACHOWANIE ZDROWIA. METODA UDOKUMENTOWANA TYSIĄCAMI KLINICZNYCH PRZYPADKÓW WYLECZENIA. OBSZERNY FILM: http://www.youtube.com/results?search_query=terapia+gersona& aq=1
Gość napisał(a):czy może ktoś stosował, jakie są efekty ?

Gość

02-10-2010, 00:04
#2
czy może ktoś stosował, jakie są efekty ?
Gość napisał(a):ciekawe! ktoś to stosował???

Gość

03-10-2010, 18:14
#3
ciekawe! ktoś to stosował???
Gość napisał(a):kiedys duzo o tym czytałam, takze o tzw raw food diet czyli dieta surowych warzyw i owocow, jest tego duzo na youtube i warto obejzec, nie tylko dla chorych, takze dla kazdego z nas zdrowych i mlodych. ja po tych informacjach wprowadzilam do diety bardzo duzo surowych owocow i warzyw i przynioslo to same kozysci, choc na poczatku bylo roznie

Gość

03-10-2010, 23:13
#4
kiedys duzo o tym czytałam, takze o tzw raw food diet czyli dieta surowych warzyw i owocow, jest tego duzo na youtube i warto obejzec, nie tylko dla chorych, takze dla kazdego z nas zdrowych i mlodych. ja po tych informacjach wprowadzilam do diety bardzo duzo surowych owocow i warzyw i przynioslo to same kozysci, choc na poczatku bylo roznie
zuzkar napisał(a):[quote=Gość]kiedys duzo o tym czytałam, takze o tzw raw food diet czyli dieta surowych warzyw i owocow, jest tego duzo na youtube i warto obejzec, nie tylko dla chorych, takze dla kazdego z nas zdrowych i mlodych. ja po tych informacjach wprowadzilam do diety bardzo duzo surowych owocow i warzyw i przynioslo to same kozysci, choc na poczatku bylo roznie [/quote]wprowadzić można, i to nawet wskazane. nie zapominajmy jednak o dostarczeniu produktów węglowodanowych a także tłuszczów, które są niezbędne do budowy układu nerwowego!!!  

zuzkar

Wpisów: 1
Dołączył: 11.01.2017
11-01-2017, 12:18
#5
[quote=Gość]kiedys duzo o tym czytałam, takze o tzw raw food diet czyli dieta surowych warzyw i owocow, jest tego duzo na youtube i warto obejzec, nie tylko dla chorych, takze dla kazdego z nas zdrowych i mlodych. ja po tych informacjach wprowadzilam do diety bardzo duzo surowych owocow i warzyw i przynioslo to same kozysci, choc na poczatku bylo roznie [/quote]wprowadzić można, i to nawet wskazane. nie zapominajmy jednak o dostarczeniu produktów węglowodanowych a także tłuszczów, które są niezbędne do budowy układu nerwowego!!!  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów