LAURADESIGN-BIURO PROJEKTOWE-ARCHITEKTURA

Założony przez lauradesign
strony: 1
lauradesign napisał(a):LAURA DESIDN -NOWE  Biuro projektowe,oferuje usługi z zakresu Architektury, Architektury Wnętrz i Urbanistyki.-Zapraszam wszystkich zainteresowanych budowaniem się lub remontem mieszkania.Architekt Ewa Laura Borkowska{usmiech}[center]PROMOCJA DO KOŃCA ROKU 2010 -30%      

lauradesign

Wpisów: 1
Dołączył: 18.09.2010
18-09-2010, 17:16
#1
LAURA DESIDN -NOWE  Biuro projektowe,oferuje usługi z zakresu Architektury, Architektury Wnętrz i Urbanistyki.-Zapraszam wszystkich zainteresowanych budowaniem się lub remontem mieszkania.Architekt Ewa Laura Borkowska{usmiech}[center]PROMOCJA DO KOŃCA ROKU 2010 -30%      
Gość napisał(a):Korzystałam z usług P. Ewy jest prawdziwą profesjonalistką !!! polecam {ok} naprawdę warto{mruga}

Gość

18-09-2010, 19:16
#2
Korzystałam z usług P. Ewy jest prawdziwą profesjonalistką !!! polecam {ok} naprawdę warto{mruga}
Gość napisał(a):Pani Ewa urządzała mi pokój dla dziecka w bloku, musiało sie tam zmieścić wszystko a pokój ma  2,5m x2,5m. udało się ze świetnym skutkiem córka jest zadowolona a ja tym bardziej bo nawet nie było drogo,przystępna cena{usmiech} polecam  

Gość

29-09-2010, 17:50
#3
Pani Ewa urządzała mi pokój dla dziecka w bloku, musiało sie tam zmieścić wszystko a pokój ma  2,5m x2,5m. udało się ze świetnym skutkiem córka jest zadowolona a ja tym bardziej bo nawet nie było drogo,przystępna cena{usmiech} polecam  
Gość napisał(a):Jaki jest koszt wykonania projektu takiego pokoju?Ile kosztuje projekt urządzenia mieszkania 4 pokojowego?

Gość

29-09-2010, 23:16
#4
Jaki jest koszt wykonania projektu takiego pokoju?Ile kosztuje projekt urządzenia mieszkania 4 pokojowego?
Gość napisał(a):TAK. CO NAJWYŻEJ MOŻE BYĆ PROFESJONALISTKĄ FRYZJERKĄ, BO TAKĄ  SZKOŁĘ SKOŃCZYŁA

Gość

08-12-2011, 11:45
#5
TAK. CO NAJWYŻEJ MOŻE BYĆ PROFESJONALISTKĄ FRYZJERKĄ, BO TAKĄ  SZKOŁĘ SKOŃCZYŁA
Gość napisał(a):Widzę, że "życzliwość" ludzka nie zniknęła z forum. Patrz post wyżej.

Gość

08-12-2011, 17:34
#6
Widzę, że "życzliwość" ludzka nie zniknęła z forum. Patrz post wyżej.
Gość napisał(a):ŻYCZLIWOŚĆ ŻYCZLIWOŚCIĄ. MAM PYTANIE CZY POSZŁA BY PANI DO LEKARZA KTÓRY MA DOKTORA SZKOŁY FRYZJERSKIEJ ???

Gość

05-04-2012, 13:06
#7
ŻYCZLIWOŚĆ ŻYCZLIWOŚCIĄ. MAM PYTANIE CZY POSZŁA BY PANI DO LEKARZA KTÓRY MA DOKTORA SZKOŁY FRYZJERSKIEJ ???
Gość napisał(a):ŻYCZLIWOŚĆ ŻYCZLIWOŚCIĄ. MAM PYTANIE CZY POSZŁA BY PANI DO LEKARZA KTÓRY MA DOKTORA SZKOŁY FRYZJERSKIEJ ???

Gość

05-04-2012, 13:06
#8
ŻYCZLIWOŚĆ ŻYCZLIWOŚCIĄ. MAM PYTANIE CZY POSZŁA BY PANI DO LEKARZA KTÓRY MA DOKTORA SZKOŁY FRYZJERSKIEJ ???
Gość napisał(a):Witam, całkiem przypadkiem natknęłam się na te forum i jestem zdumiona,że niektórzy uważają, że świetnie mnie znają, albo wprost przeciwnie, w ogóle. Dla powszechniej wiadomości , nie ukończyłam szkoły fryzjerskiej, owszem dawno temu, w przeszłości, zajmowałam się tą branżą. Jednak od wielu lat zajmuję się wyłącznie architekturą. Posiadam dwa dyplomy jeden z architektury wnętrz, drugi zaś to Inżynier Architekt-Urbanista. A tak na marginesie jestem również świetną fryzjerką :) W gestii sprostowania, nie możliwym jest posiadania dyplomu Doktora nauk fryzjerskich {mruga}Pozdrawiam Ewa Laura BorkowskaZapraszam do obejrzenia mojego serwisu internetowego:www.lauradesign.plzachęcam również do komentowania moich prac na FB:https://www.facebook.com/pages/Laura-Design-Biuro-Projekt owe/108078852636300

Gość

07-01-2014, 23:51
#9
Witam, całkiem przypadkiem natknęłam się na te forum i jestem zdumiona,że niektórzy uważają, że świetnie mnie znają, albo wprost przeciwnie, w ogóle. Dla powszechniej wiadomości , nie ukończyłam szkoły fryzjerskiej, owszem dawno temu, w przeszłości, zajmowałam się tą branżą. Jednak od wielu lat zajmuję się wyłącznie architekturą. Posiadam dwa dyplomy jeden z architektury wnętrz, drugi zaś to Inżynier Architekt-Urbanista. A tak na marginesie jestem również świetną fryzjerką :) W gestii sprostowania, nie możliwym jest posiadania dyplomu Doktora nauk fryzjerskich {mruga}Pozdrawiam Ewa Laura BorkowskaZapraszam do obejrzenia mojego serwisu internetowego:www.lauradesign.plzachęcam również do komentowania moich prac na FB:https://www.facebook.com/pages/Laura-Design-Biuro-Projekt owe/108078852636300
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jaki jest koszt wykonania projektu takiego pokoju?Ile kosztuje projekt urządzenia mieszkania 4 pokojowego? [/quote]Cena uzależniona jest od metrów 2, im wyższy metraż tym cena stosunkowo niższa :)Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego , gdyż każdy klient traktowany jest indywidualnie.Pozdrawiam Ewa Laura Borkowska

Gość

07-01-2014, 23:54
#10
[quote=Gość]Jaki jest koszt wykonania projektu takiego pokoju?Ile kosztuje projekt urządzenia mieszkania 4 pokojowego? [/quote]Cena uzależniona jest od metrów 2, im wyższy metraż tym cena stosunkowo niższa :)Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego , gdyż każdy klient traktowany jest indywidualnie.Pozdrawiam Ewa Laura Borkowska
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam, całkiem przypadkiem natknęłam się na te forum i jestem zdumiona,że niektórzy uważają, że świetnie mnie znają, albo wprost przeciwnie, w ogóle. Dla powszechniej wiadomości , nie ukończyłam szkoły fryzjerskiej, owszem dawno temu, w przeszłości, zajmowałam się tą branżą. Jednak od wielu lat zajmuję się wyłącznie architekturą. Posiadam dwa dyplomy jeden z architektury wnętrz, drugi zaś to Inżynier Architekt-Urbanista. A tak na marginesie jestem również świetną fryzjerką :) W gestii sprostowania, nie możliwym jest posiadania dyplomu Doktora nauk fryzjerskich {mruga}Pozdrawiam Ewa Laura BorkowskaZapraszam do obejrzenia mojego serwisu internetowego:www.lauradesign.plzachęcam również do komentowania moich prac na FB:https://www.facebook.com/pages/Laura-Design-Biuro-Projekt owe/108078852636300 [/quote]Nie kwestionuje Pani umiejętności i szkół które Pani kończyła które nie itp.Dziwi mnie tylko jedna rzecz skoro trafiła Pani na to forum przypadkiem i zauważyła Pani, że niektórym wydaje się, że świetnie ją znają to skąd się wzięło ogłoszeni od którego zaczęła się ta dyskusja? też przypadkiem?

Gość

10-01-2014, 09:39
#11
[quote=Gość]Witam, całkiem przypadkiem natknęłam się na te forum i jestem zdumiona,że niektórzy uważają, że świetnie mnie znają, albo wprost przeciwnie, w ogóle. Dla powszechniej wiadomości , nie ukończyłam szkoły fryzjerskiej, owszem dawno temu, w przeszłości, zajmowałam się tą branżą. Jednak od wielu lat zajmuję się wyłącznie architekturą. Posiadam dwa dyplomy jeden z architektury wnętrz, drugi zaś to Inżynier Architekt-Urbanista. A tak na marginesie jestem również świetną fryzjerką :) W gestii sprostowania, nie możliwym jest posiadania dyplomu Doktora nauk fryzjerskich {mruga}Pozdrawiam Ewa Laura BorkowskaZapraszam do obejrzenia mojego serwisu internetowego:www.lauradesign.plzachęcam również do komentowania moich prac na FB:https://www.facebook.com/pages/Laura-Design-Biuro-Projekt owe/108078852636300 [/quote]Nie kwestionuje Pani umiejętności i szkół które Pani kończyła które nie itp.Dziwi mnie tylko jedna rzecz skoro trafiła Pani na to forum przypadkiem i zauważyła Pani, że niektórym wydaje się, że świetnie ją znają to skąd się wzięło ogłoszeni od którego zaczęła się ta dyskusja? też przypadkiem?
Gość napisał(a):byłem na stronie i powiem szczerze wszechobecna różowość z fioletem mnie przeraziłaa pokój z fioletowo- limonkowo - pomaranczowymi scianami to dla mnie jakies nieporozumienieto moja subiektywna ocena, ale mam do niej prawo

Gość

12-01-2014, 16:49
#12
byłem na stronie i powiem szczerze wszechobecna różowość z fioletem mnie przeraziłaa pokój z fioletowo- limonkowo - pomaranczowymi scianami to dla mnie jakies nieporozumienieto moja subiektywna ocena, ale mam do niej prawo

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów