Internet poza Ostrołęką... jaki jest najlepszy???

Założony przez Gość
strony: 1 2 dalej
Gość napisał(a):Witam.Mam problem z internetem mam aktualnie internet z Orange (modem z routerem) i nie jestem z niego zadowolony chciałbym mieć lepszy bez ograniczeń transferowych, jaki by był najlepszy ale w przystępnej cenie (cena montażu nie gra roli). Mieszkam poza Ostrołęką (a dokładnie 6km od O-ki w stronę Różana) a chciał bym mieć stałe połączenie do internetu bo po zużyciu transferu wszystko mi działa wolniej niż bym chciał.Dziękuje i pozdrawiam.

Gość

16-09-2010, 22:45
#1
Witam.Mam problem z internetem mam aktualnie internet z Orange (modem z routerem) i nie jestem z niego zadowolony chciałbym mieć lepszy bez ograniczeń transferowych, jaki by był najlepszy ale w przystępnej cenie (cena montażu nie gra roli). Mieszkam poza Ostrołęką (a dokładnie 6km od O-ki w stronę Różana) a chciał bym mieć stałe połączenie do internetu bo po zużyciu transferu wszystko mi działa wolniej niż bym chciał.Dziękuje i pozdrawiam.
Gość napisał(a):polecam Stację NET{mruga}

Gość

17-09-2010, 00:03
#2
polecam Stację NET{mruga}
Gość napisał(a):Ale ludzie kombinujecie z jakimś wifi masz przeciez tpsa idziesz do telepunktu podpisujesz umowę i masz internet.

Gość

17-09-2010, 08:36
#3
Ale ludzie kombinujecie z jakimś wifi masz przeciez tpsa idziesz do telepunktu podpisujesz umowę i masz internet.
Gość napisał(a): ja mam z Orange radiowy i powiem, ze jest swietny.  

Gość

17-09-2010, 11:41
#4
ja mam z Orange radiowy i powiem, ze jest swietny.  
Gość napisał(a):Ja również mam Stację-Net, ale w stronę Goworowa. Nie narzekam, ale czasami wolno chodzi.

Gość

17-09-2010, 16:33
#5
Ja również mam Stację-Net, ale w stronę Goworowa. Nie narzekam, ale czasami wolno chodzi.
Gość napisał(a):Ja również mam Stację-Net, ale w stronę Goworowa. Nie narzekam, ale czasami wolno chodzi.

Gość

17-09-2010, 16:37
#6
Ja również mam Stację-Net, ale w stronę Goworowa. Nie narzekam, ale czasami wolno chodzi.
Gość napisał(a):ja mam neostrade i jest bezproblemowa{usmiech}

Gość

17-09-2010, 17:52
#7
ja mam neostrade i jest bezproblemowa{usmiech}
Gość napisał(a):ynet {usmiech}

Gość

17-09-2010, 20:37
#8
ynet {usmiech}
Gość napisał(a):Ja mam internet radiowy od Tomka Bezpalko z Olszewa Borek i jestem bardzo zadowolony nie ma żadnych limitów  

Gość

18-09-2010, 19:50
#9
Ja mam internet radiowy od Tomka Bezpalko z Olszewa Borek i jestem bardzo zadowolony nie ma żadnych limitów  
Gość napisał(a):Play Online All Inclusive:   [url]http://www.play.pl/pl/oferta/internet/abonament/index.h tml[/url]

Gość

14-06-2011, 09:29
#10
Play Online All Inclusive:   [url]http://www.play.pl/pl/oferta/internet/abonament/index.h tml[/url]
Gość napisał(a):SFERIA--Gość zniknął z Galeri--Brak informacji jakichkolwiek . ZNIKNOŁ

Gość

22-11-2011, 19:22
#11
SFERIA--Gość zniknął z Galeri--Brak informacji jakichkolwiek . ZNIKNOŁ
Gość napisał(a):Nowy punkt sprzedaży:Dom Handlowy "KUPIEC"ul. Kopernika 7 lok. 43 (drugie piętro)07-410 Ostrołękatel. 501 411 274

Gość

23-11-2011, 09:45
#12
Nowy punkt sprzedaży:Dom Handlowy "KUPIEC"ul. Kopernika 7 lok. 43 (drugie piętro)07-410 Ostrołękatel. 501 411 274
Gość napisał(a):ja też mam internet z orange nie polecam  strony się zawieszają a na skeyp nie można w ogóle pogadac bo zero połączenia dziadostwo  jakich mało mieszkam 7 kilometrów poza miastem a co do ynet to też szkoda kasy działa kiepsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{nie}{ nie}{nie}

Gość

23-11-2011, 13:58
#13
ja też mam internet z orange nie polecam  strony się zawieszają a na skeyp nie można w ogóle pogadac bo zero połączenia dziadostwo  jakich mało mieszkam 7 kilometrów poza miastem a co do ynet to też szkoda kasy działa kiepsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{nie}{ nie}{nie}
Gość napisał(a):NETIA na linii TPSA chodzi maks. 4 mega. Trochę wolno :/

Gość

11-01-2012, 13:19
#14
NETIA na linii TPSA chodzi maks. 4 mega. Trochę wolno :/
Gość napisał(a):inet jest joł mieni by happy{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}

Gość

26-10-2012, 19:32
#15
inet jest joł mieni by happy{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]inet jest joł mieni by happy{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk} [/quote]  dnia 18 sierpnia od 7,00 do 9,15 internet nie dzialał !!!!!!!!!!!!!!!

Gość

18-08-2013, 09:28
#16
[quote=Gość]inet jest joł mieni by happy{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk} [/quote]  dnia 18 sierpnia od 7,00 do 9,15 internet nie dzialał !!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]inet jest joł mieni by happy{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk} [/ Skandal zawsze w piątek ,sobota lug niedziela wyłanczaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote]

Gość

18-08-2013, 09:31
#17
[quote=Gość]inet jest joł mieni by happy{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk} [/ Skandal zawsze w piątek ,sobota lug niedziela wyłanczaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote]
Gość napisał(a):Witam. Czy może ktoś ma kontakt do Tomasza bezpańsko z olszewa borek . Chodzi mi o internet

Gość

30-08-2017, 13:26
#18
Witam. Czy może ktoś ma kontakt do Tomasza bezpańsko z olszewa borek . Chodzi mi o internet
Gość napisał(a):Żory. Bezpalko.

Gość

30-08-2017, 13:27
#19
Żory. Bezpalko.
Gość napisał(a):Ostatnio ynet coś nie chodzi tak jak potrzeba, kilka osób w tym i ja mamy z prędkością problem

Gość

06-09-2017, 23:49
#20
Ostatnio ynet coś nie chodzi tak jak potrzeba, kilka osób w tym i ja mamy z prędkością problem

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów