Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Gość napisał(a):torty pana paudyna i Basi są tak samo pyszne i ładne.Miałam wiele razy okazje jesc te torty.

Gość

05-10-2011, 18:00
#1
torty pana paudyna i Basi są tak samo pyszne i ładne.Miałam wiele razy okazje jesc te torty.
Gość napisał(a):{diabelek}

Gość

06-10-2011, 13:58
#2
{diabelek}
Gość napisał(a):{!}{!}{!}{!}

Gość

22-10-2011, 08:48
#3
{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}nie polecam,drożyzna!!!zdzierstwo!!!!

Gość

02-04-2012, 11:49
#4
{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}nie polecam,drożyzna!!!zdzierstwo!!!!
Gość napisał(a):polecm,ładna  dekoracja,przystępne ceny{tak}{tak}{tak}

Gość

24-09-2012, 14:29
#5
polecm,ładna  dekoracja,przystępne ceny{tak}{tak}{tak}
Gość napisał(a):w jakiej cenie jest kilogram toru u Pana Marka a w jakiej u Pani Basi? Może ktoś wie?

Gość

24-09-2012, 16:00
#6
w jakiej cenie jest kilogram toru u Pana Marka a w jakiej u Pani Basi? Może ktoś wie?
Gość napisał(a):U p. Basi 35zł

Gość

25-09-2012, 22:31
#7
U p. Basi 35zł
Gość napisał(a):czy ktoś zamawiał tort u Pani Eli Rogalskiej i mógł by się podzielić opinią

Gość

09-01-2013, 16:13
#8
czy ktoś zamawiał tort u Pani Eli Rogalskiej i mógł by się podzielić opinią
Gość napisał(a):nie polecam,niedobra masa,na drugi dzień z tortu robi się miazga więc nie jestem zadowolona,lepiej parę groszy dolożyc i zamówic w cukierni u profesjonalisty!!!!

Gość

18-08-2013, 09:56
#9
nie polecam,niedobra masa,na drugi dzień z tortu robi się miazga więc nie jestem zadowolona,lepiej parę groszy dolożyc i zamówic w cukierni u profesjonalisty!!!!
Gość napisał(a):tylko mania ludzi jest tak wolę zapłacić taniej za jakieś dziadostwo potem narzekać niż zapłacić drożej i być zadowolonym i zjeść ze smakiem  

Gość

19-08-2013, 20:11
#10
tylko mania ludzi jest tak wolę zapłacić taniej za jakieś dziadostwo potem narzekać niż zapłacić drożej i być zadowolonym i zjeść ze smakiem  
Gość napisał(a):Zamawiałam tort u Basi na swoje wesele. Mogę szczerze wszystkim polecić. Tort był rewelacyjny, gościom skakował, w zasadzie to bardzo mało go zostało. Smaki można dobrać według własnego gustu.Dodatkowo cena nie jest wysoka dlatego uważam że naprawdę WARTO :) Dzięki Basiu  

Gość

21-08-2013, 09:50
#11
Zamawiałam tort u Basi na swoje wesele. Mogę szczerze wszystkim polecić. Tort był rewelacyjny, gościom skakował, w zasadzie to bardzo mało go zostało. Smaki można dobrać według własnego gustu.Dodatkowo cena nie jest wysoka dlatego uważam że naprawdę WARTO :) Dzięki Basiu  
Gość napisał(a):Torty Basi są Najlepsze

Gość

24-08-2013, 18:01
#12
Torty Basi są Najlepsze
Gość napisał(a):Witam. Mielismy okazje jesc tort od Pani Basi w ubiegla sobote,tort byl na prawde bardzo smaczny,wanilinowo-malinowy. {jezyk}{usmiech} Mielismy 15 osob na urodzinach,a zostal zjedzony 3kg tort. To samo przez sie oznacza ze byl na prawde pyszny,goscie brali dokladki. Cena tez byla przystepna,POLECAM TORTY PANI BASI,a konkurencja niech nie pisze takich chlamow,bo Pani Basia zawsze z kulura wyraza sie o swojej konkurencji i jesli nie ma wolnych terminow to zawsze kogos sprawdzonego poleca. Troche szacunku ludzie.{ok}

Gość

11-10-2013, 17:06
#13
Witam. Mielismy okazje jesc tort od Pani Basi w ubiegla sobote,tort byl na prawde bardzo smaczny,wanilinowo-malinowy. {jezyk}{usmiech} Mielismy 15 osob na urodzinach,a zostal zjedzony 3kg tort. To samo przez sie oznacza ze byl na prawde pyszny,goscie brali dokladki. Cena tez byla przystepna,POLECAM TORTY PANI BASI,a konkurencja niech nie pisze takich chlamow,bo Pani Basia zawsze z kulura wyraza sie o swojej konkurencji i jesli nie ma wolnych terminow to zawsze kogos sprawdzonego poleca. Troche szacunku ludzie.{ok}
Gość napisał(a):Na weselach zamiast tortów mogli by podawać np. pieczonego dzika :) Podejrzewam, że więcej ludzi by się skusiło na mięsko niż na tort :)Ale tradycji musi stać się za dość :)

Gość

11-10-2013, 21:05
#14
Na weselach zamiast tortów mogli by podawać np. pieczonego dzika :) Podejrzewam, że więcej ludzi by się skusiło na mięsko niż na tort :)Ale tradycji musi stać się za dość :)
Gość napisał(a):czy ktośmoże dać namiary gdzie ktoś robi ładne i dobre torty nie długo córka ma urodziny

Gość

13-01-2015, 11:31
#15
czy ktośmoże dać namiary gdzie ktoś robi ładne i dobre torty nie długo córka ma urodziny

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów