Czy kotś mial problem z hemoroidami?

Założony przez egna
strony: 1 2 dalej
egna napisał(a):Do jakiego lekarza iść.proktologa chyba w oce nie ma. Jaki lekarz może pomoc?

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
20-07-2010, 20:33
#1
Do jakiego lekarza iść.proktologa chyba w oce nie ma. Jaki lekarz może pomoc?
Gość napisał(a): W nowym szpitalu potrzebne skierowanie od rodzinnego nie ma kolejki przyjmuje od ręki.

Gość

20-07-2010, 21:10
#2
W nowym szpitalu potrzebne skierowanie od rodzinnego nie ma kolejki przyjmuje od ręki.
Gość napisał(a):Najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu. U nas chyba nie ma proktologa, tak żebyś mogła iść prywatnie, więc poproś o skierowanie do specjalisty. Koleżanka była na oddziale (bodajże)gastroenterologicznym w nowym szpitalu (długo nie czekała) gdzie zrobili jej kolonoskopię. Podejrzewam, że fachową pomoc uzyskasz również u ginekologa (hemoroidy to częsta przypadłość kobiet w ciąży i wątpie, aby chodziły do poradni). Jednak najpierw - lekarz rodzinny, on wypisze skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam

Gość

20-07-2010, 21:13
#3
Najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu. U nas chyba nie ma proktologa, tak żebyś mogła iść prywatnie, więc poproś o skierowanie do specjalisty. Koleżanka była na oddziale (bodajże)gastroenterologicznym w nowym szpitalu (długo nie czekała) gdzie zrobili jej kolonoskopię. Podejrzewam, że fachową pomoc uzyskasz również u ginekologa (hemoroidy to częsta przypadłość kobiet w ciąży i wątpie, aby chodziły do poradni). Jednak najpierw - lekarz rodzinny, on wypisze skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.

Gość

11-07-2012, 23:37
#4
Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.
Gość napisał(a):Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.

Gość

11-07-2012, 23:37
#5
Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.
Gość napisał(a):wybierz sie do Łomży w szpitalu wojewódzkim w Łomży jest proktolog i może Ci szybko pomóc odpowiednimi lekami (zależy to od stopnia zaawansowania choroby) bo w przypadku dłużej nieleczonych hemoroidów może być wskazany zabieg chirurgiczny  

Gość

12-07-2012, 12:21
#6
wybierz sie do Łomży w szpitalu wojewódzkim w Łomży jest proktolog i może Ci szybko pomóc odpowiednimi lekami (zależy to od stopnia zaawansowania choroby) bo w przypadku dłużej nieleczonych hemoroidów może być wskazany zabieg chirurgiczny  
Gość napisał(a):w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??

Gość

16-11-2016, 13:31
#7
w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??
Gość napisał(a):w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??

Gość

16-11-2016, 13:32
#8
w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??
Gość napisał(a):Białystok ul. Fabryczna

Gość

16-11-2016, 22:49
#9
Białystok ul. Fabryczna
Gość napisał(a):W Warszawie w szpitalu św. Elżebiety przyjmuje świetny proktolog Paweł Grochowicz. Leczył moją szczelinę odbytu, naprawdę byłem zadowolony z opieki - konkretna i rzeczowa

Gość

01-03-2017, 00:46
#10
W Warszawie w szpitalu św. Elżebiety przyjmuje świetny proktolog Paweł Grochowicz. Leczył moją szczelinę odbytu, naprawdę byłem zadowolony z opieki - konkretna i rzeczowa
pocahontas napisał(a):Wybierz się do proktologa, najlepiej jak najszybciej!

pocahontas

Wpisów: 3
Dołączył: 04.10.2017
04-10-2017, 08:44
#11
Wybierz się do proktologa, najlepiej jak najszybciej!
darson napisał(a):Ja bym poszukał odpowiedzi na to pytanie w Internecie. Moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepsze źródło tego typu informacji...

darson

Wpisów: 4
Dołączył: 14.11.2017
20-11-2017, 18:35
#12
Ja bym poszukał odpowiedzi na to pytanie w Internecie. Moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepsze źródło tego typu informacji...
Gość napisał(a):

Kup czopki proktosedon supr od razu poprawa naprzemienny prysznic cieply i zimny poczytaj czpki z ziemniaka surowego .Bez obwawy ze zostanie w srodku

Gość

28-10-2018, 20:32
#13

Kup czopki proktosedon supr od razu poprawa naprzemienny prysznic cieply i zimny poczytaj czpki z ziemniaka surowego .Bez obwawy ze zostanie w srodku

Gość napisał(a):

Polecam poradnia w Zielonce,  i lepiej tego nie lekceważyć, bul przy zapaleniu jest..... Można samobójstwo popełnić pozdrawiam

Gość

04-11-2018, 21:40
#14

Polecam poradnia w Zielonce,  i lepiej tego nie lekceważyć, bul przy zapaleniu jest..... Można samobójstwo popełnić pozdrawiam

Gość napisał(a):

Do kogo można iść z hemoroidami w Ostrołęce i okolicach? Może być prywatnie

Gość

25-02-2019, 20:13
#15

Do kogo można iść z hemoroidami w Ostrołęce i okolicach? Może być prywatnie

Gość napisał(a):

SPRÓBUJ POBRAĆ dIOHESPAN MAX MNIE BARDZO POMÓGŁ

Gość

26-02-2019, 19:58
#16

SPRÓBUJ POBRAĆ dIOHESPAN MAX MNIE BARDZO POMÓGŁ

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.

Gość

06-03-2019, 19:05
#17
Gość napisał(a):Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.

Gość napisał(a):

w Białymstoku dr Piotr myśliwiec polecam, albo do dr Tanskiego w ostrolece tez myśle coś poradzi

Gość

06-03-2019, 19:07
#18

w Białymstoku dr Piotr myśliwiec polecam, albo do dr Tanskiego w ostrolece tez myśle coś poradzi

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

w Białymstoku dr Piotr myśliwiec polecam, albo do dr Tanskiego w ostrolece tez myśle coś poradzi

Ja bym polecila proktologa dr sopylo w warszawie na ul warynskiego leczylam sie u niego bardzo dobry specjalista  tylko wizyty sa prywatne

Gość

07-03-2019, 07:49
#19
Gość napisał(a):

w Białymstoku dr Piotr myśliwiec polecam, albo do dr Tanskiego w ostrolece tez myśle coś poradzi

Ja bym polecila proktologa dr sopylo w warszawie na ul warynskiego leczylam sie u niego bardzo dobry specjalista  tylko wizyty sa prywatne

Gość napisał(a):

podstawa przy hemoroidach i nie tylko to suplementacja witc

Gość

07-06-2019, 15:49
#20

podstawa przy hemoroidach i nie tylko to suplementacja witc


strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów