Lokal na komunie dziecka

Założony przez nuka
strony: 1
nuka napisał(a):Pomóżcie wybrać lokal na komunie dla dziecka.Co polecacie z dobrym jedzeniem i miłą obsługą:)  

nuka

Wpisów: 2
Dołączył: 15.07.2010
15-07-2010, 12:30
#1
Pomóżcie wybrać lokal na komunie dla dziecka.Co polecacie z dobrym jedzeniem i miłą obsługą:)  
Gość napisał(a):Z doswiadczenia szczerze polecam gospode pod jemiolami w lodziskach, bardzo dobre jedzenie, duże porcje mily klimat no i obsluga sympatyczna. Organizowalismy tam komunie dziecka w tym roku bylismy zadowoleni.

Gość

15-07-2010, 15:05
#2
Z doswiadczenia szczerze polecam gospode pod jemiolami w lodziskach, bardzo dobre jedzenie, duże porcje mily klimat no i obsluga sympatyczna. Organizowalismy tam komunie dziecka w tym roku bylismy zadowoleni.
Gość napisał(a):Polecam Kugiel, super jedzenie.

Gość

15-07-2010, 17:56
#3
Polecam Kugiel, super jedzenie.
centy79 napisał(a):Art cafe jest ok

centy79

Wpisów: 7
Dołączył: 05.01.2010
15-07-2010, 19:25
#4
Art cafe jest ok
Gość napisał(a):Polecam bar pod laskiem. Fachowa obsługa, niepowtarzalny klimat i ciekawy wystrój urzekną każdy gust. Dla wybrednych są bilard - jedyny taki stół na świecie i APEX, można wyciągnąć na nim nawet kafla. Lokal położony jest w malowniczej okolicy - dobry plener do sesji. Również wachlarz napojów jest niecodzienny, dominują wina z najlepszych plantacji. Polecam!

Gość

15-07-2010, 20:31
#5
Polecam bar pod laskiem. Fachowa obsługa, niepowtarzalny klimat i ciekawy wystrój urzekną każdy gust. Dla wybrednych są bilard - jedyny taki stół na świecie i APEX, można wyciągnąć na nim nawet kafla. Lokal położony jest w malowniczej okolicy - dobry plener do sesji. Również wachlarz napojów jest niecodzienny, dominują wina z najlepszych plantacji. Polecam!
Gość napisał(a):Ale to chyba ma być lokal na I Komunię Świętą wiec raczej bez hazardu i alkoholi {mruga}

Gość

15-07-2010, 21:22
#6
Ale to chyba ma być lokal na I Komunię Świętą wiec raczej bez hazardu i alkoholi {mruga}
Gość napisał(a):Jak najbardziej polecam  gospode pod jemiolami w zeszlym roku bylam tam gosciem na komuni .Pyszne jedzenie wystroj ale nabardziej podobal mi sie ogrod w ktorym dzieciaki przy pieknej pogodzie mialy gdze biegac  

Gość

15-11-2011, 17:45
#7
Jak najbardziej polecam  gospode pod jemiolami w zeszlym roku bylam tam gosciem na komuni .Pyszne jedzenie wystroj ale nabardziej podobal mi sie ogrod w ktorym dzieciaki przy pieknej pogodzie mialy gdze biegac  
Gość napisał(a):ja polecam bar trzy gwiazdki super jedzonko mila obsluga i bardzo przystepne ceny bardzo polecam

Gość

26-11-2011, 16:06
#8
ja polecam bar trzy gwiazdki super jedzonko mila obsluga i bardzo przystepne ceny bardzo polecam
Gość napisał(a):Również polecam gospode pod jemiolami.pyszne jedzenie tam maja...hm takie domowe :)

Gość

26-11-2011, 16:21
#9
Również polecam gospode pod jemiolami.pyszne jedzenie tam maja...hm takie domowe :)
Gość napisał(a):bar pod laskiem

Gość

27-11-2011, 02:28
#10
bar pod laskiem
Gość napisał(a):u wioletty obok word super obsługa i jedzenie  

Gość

27-11-2011, 09:02
#11
u wioletty obok word super obsługa i jedzenie  
Gość napisał(a):Ja miałem w "Klubie u studentów" gorąco polecam. Jedzenie, obsługa i wszystko inne O.K. Lokal zamknięty dla gości z zewnątrz i na sali tylko my - a nie jak u innych 10 czy 12 innych rodzin odgrodzonych parawanami :-)

Gość

27-11-2011, 19:44
#12
Ja miałem w "Klubie u studentów" gorąco polecam. Jedzenie, obsługa i wszystko inne O.K. Lokal zamknięty dla gości z zewnątrz i na sali tylko my - a nie jak u innych 10 czy 12 innych rodzin odgrodzonych parawanami :-)
Gość napisał(a):u wioletty? ja tam organizowałem chrzciny i nigdy więcej nie zawitam do tego lokalu. totalne DNO!

Gość

27-11-2011, 20:50
#13
u wioletty? ja tam organizowałem chrzciny i nigdy więcej nie zawitam do tego lokalu. totalne DNO!
Gość napisał(a):Ogólnie fajnie było w zielonym zakątku, dodatkowym plusem jest to, że można wyjść na zewnątrz i pospacerować między obwitymi daniami a jest gdzie.Minusem troszeczkę nieogarnięte kelnerki ale to było 3 lata temu więc może nabrały już większego doświadczenia ale były miłe.

Gość

28-11-2011, 16:35
#14
Ogólnie fajnie było w zielonym zakątku, dodatkowym plusem jest to, że można wyjść na zewnątrz i pospacerować między obwitymi daniami a jest gdzie.Minusem troszeczkę nieogarnięte kelnerki ale to było 3 lata temu więc może nabrały już większego doświadczenia ale były miłe.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów