ile płacicie opiekunce za godzine

Założony przez egna
strony: 1
egna napisał(a):ile płacicie opiekunce za godzine bądż ile opiekunki sobie życzą. Zastanawiam sie nad opiekunką do dziecka ale wogole nie wiem jaka jest stawak za godzinę

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
01-07-2010, 13:35
#1
ile płacicie opiekunce za godzine bądż ile opiekunki sobie życzą. Zastanawiam sie nad opiekunką do dziecka ale wogole nie wiem jaka jest stawak za godzinę
Gość napisał(a):5zl

Gość

02-07-2010, 19:12
#2
5zl
Gość napisał(a):za 5zł to niech ci gość pobawi jak taki tani

Gość

03-07-2010, 00:57
#3
za 5zł to niech ci gość pobawi jak taki tani
Gość napisał(a):no ja dostaje 5 zl a wy ile?

Gość

03-07-2010, 07:20
#4
no ja dostaje 5 zl a wy ile?
Gość napisał(a):witam ja płacę 4.5zł

Gość

03-07-2010, 23:04
#5
witam ja płacę 4.5zł
Gość napisał(a):A co wy się tak na te opiekunki nastawiłyście...{co}Jak cieciątko ma 2,5 roku to frrru go przedszkola{ok}Z dziećmi się pobawi a przyokazji nauczy czegoś i napewno będzie taniej niż jakakolwiek opiekunka!!!!!

Gość

10-07-2010, 17:33
#6
A co wy się tak na te opiekunki nastawiłyście...{co}Jak cieciątko ma 2,5 roku to frrru go przedszkola{ok}Z dziećmi się pobawi a przyokazji nauczy czegoś i napewno będzie taniej niż jakakolwiek opiekunka!!!!!
Gość napisał(a):przedszkole tak ale jak dziecko zachoruje to wtedy co??? a w wakacje?siedzenie z obcym dzieckiem jest bardzo odpowiedzialne a płaca nigdy nie będzie adekwatna  

Gość

23-07-2010, 13:40
#7
przedszkole tak ale jak dziecko zachoruje to wtedy co??? a w wakacje?siedzenie z obcym dzieckiem jest bardzo odpowiedzialne a płaca nigdy nie będzie adekwatna  
Gość napisał(a):no tak pzredszkole jest dobre ale jesli pracuje od 12-20 ? i jestem sama to nikt mi dziecka nie odbierze i z nim za free nie posiedzi wiec placic za pzredszkole i opiekunce wykluzcone. wlasnie ciekawi mnie ile wy placicie?

Gość

29-07-2010, 19:46
#8
no tak pzredszkole jest dobre ale jesli pracuje od 12-20 ? i jestem sama to nikt mi dziecka nie odbierze i z nim za free nie posiedzi wiec placic za pzredszkole i opiekunce wykluzcone. wlasnie ciekawi mnie ile wy placicie?
Gość napisał(a):ja mieszkając poza miastem  płacę opiekunce 6,5/godz

Gość

09-03-2011, 09:15
#9
ja mieszkając poza miastem  płacę opiekunce 6,5/godz
Gość napisał(a):5,5zl

Gość

18-02-2013, 17:28
#10
5,5zl
Gość napisał(a):ja płacę 7 zł

Gość

18-02-2013, 22:04
#11
ja płacę 7 zł
Gość napisał(a):7 to już cos ! :)

Gość

19-02-2013, 07:24
#12
7 to już cos ! :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja płacę 7 zł [/quote]Jasssne, już to widzę jak opiekunki w Ostrołęce zarabiają po 1300 zł miesięcznie zakładając 8-9h dziennie {mruga} jeszcze napisz, że dałaś umowę o pracę i odprowadzasz wszystkie składki a te 7 zł jest netto {usmiech}Oczywiście, może jest parę osób, które tyle płaci, typu prokurator, sędzia, lekarz itp. aczkolwiek z doświadczenia wiem, że osoby na takich stanowiskach są jeszcze mniej wylewne finansowo niż szeregowi pracownicy.Sama zarabiam 7 zł netto, kiedyś miałam opiekundę i płaciłam 5 zł a teraz dziecko chodzi do przedszkola i płacę 450 zł w grupie anglojęzycznej i jest to kwota z wyżywieniem. I nie chodzi mi o to, że opiekunce chciałabym płacić za te 8-9h też tylko 450, chodzi mi o to, że niestety ostrołęckie zarobki są tak niskie, że małżeństwa nie są w stanie wynając opiekunki i zapłacić jej godziwe wynagrodzenie, nie mówiąc już o zarejestrowaniu itp. {smutny}

Gość

19-02-2013, 22:00
#13
[quote=Gość]ja płacę 7 zł [/quote]Jasssne, już to widzę jak opiekunki w Ostrołęce zarabiają po 1300 zł miesięcznie zakładając 8-9h dziennie {mruga} jeszcze napisz, że dałaś umowę o pracę i odprowadzasz wszystkie składki a te 7 zł jest netto {usmiech}Oczywiście, może jest parę osób, które tyle płaci, typu prokurator, sędzia, lekarz itp. aczkolwiek z doświadczenia wiem, że osoby na takich stanowiskach są jeszcze mniej wylewne finansowo niż szeregowi pracownicy.Sama zarabiam 7 zł netto, kiedyś miałam opiekundę i płaciłam 5 zł a teraz dziecko chodzi do przedszkola i płacę 450 zł w grupie anglojęzycznej i jest to kwota z wyżywieniem. I nie chodzi mi o to, że opiekunce chciałabym płacić za te 8-9h też tylko 450, chodzi mi o to, że niestety ostrołęckie zarobki są tak niskie, że małżeństwa nie są w stanie wynając opiekunki i zapłacić jej godziwe wynagrodzenie, nie mówiąc już o zarejestrowaniu itp. {smutny}
Gość napisał(a):Ja rozumiem,że musi Pani się wyzłościć ale może az tak sie proszę nie wytrząsać. Nie jestem ani lekarzem ani prokuratorem i płace opiekunce 7 zł. Było pytanie na forum wiec jest odpowiedz. Ja nie widzę powodu do tego by na forum wkręcać jakieś nieprawdziwe informacje. No ale dzieki Pani już wiem że płacenie 7 zł to frajerstwo.

Gość

20-02-2013, 16:04
#14
Ja rozumiem,że musi Pani się wyzłościć ale może az tak sie proszę nie wytrząsać. Nie jestem ani lekarzem ani prokuratorem i płace opiekunce 7 zł. Było pytanie na forum wiec jest odpowiedz. Ja nie widzę powodu do tego by na forum wkręcać jakieś nieprawdziwe informacje. No ale dzieki Pani już wiem że płacenie 7 zł to frajerstwo.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja rozumiem,że musi Pani się wyzłościć ale może az tak sie proszę nie wytrząsać. Nie jestem ani lekarzem ani prokuratorem i płace opiekunce 7 zł. Było pytanie na forum wiec jest odpowiedz. Ja nie widzę powodu do tego by na forum wkręcać jakieś nieprawdziwe informacje. No ale dzieki Pani już wiem że płacenie 7 zł to frajerstwo. [/quote]ok :)ja nie uważam, że to frajerstwo :) myślę, że ma Pan po prostu godziwe wynagrodzenie dzięki czemu może też Pan godziwie zapłacić :)

Gość

20-02-2013, 16:38
#15
[quote=Gość]Ja rozumiem,że musi Pani się wyzłościć ale może az tak sie proszę nie wytrząsać. Nie jestem ani lekarzem ani prokuratorem i płace opiekunce 7 zł. Było pytanie na forum wiec jest odpowiedz. Ja nie widzę powodu do tego by na forum wkręcać jakieś nieprawdziwe informacje. No ale dzieki Pani już wiem że płacenie 7 zł to frajerstwo. [/quote]ok :)ja nie uważam, że to frajerstwo :) myślę, że ma Pan po prostu godziwe wynagrodzenie dzięki czemu może też Pan godziwie zapłacić :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów