Gospoda pod jemiołami w Łodziskach-opinie

Założony przez magddusia
strony: 1 2 3 4 5 dalej
magddusia napisał(a):Witam!Ostatnio z narzeczonym odwiedziliśmy gospodę w Łodziskach. I byliśmy zaskoczeni ciekawym urządzeniem sali,które z reszto bardzo nam się podobało(przede wszystkim zrobione z pomysłem).Zjedliśmy pyszny obiad i zaczęliśmy zastanawiać się czy nie urządzić tam swojego wesela. Może ktoś miał  tam swoje wesele lub znajomych i może podzielić się swoją opinią dotyczącą tego miejsca?Z góry dziękuje  

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
29-06-2010, 11:30
#1
Witam!Ostatnio z narzeczonym odwiedziliśmy gospodę w Łodziskach. I byliśmy zaskoczeni ciekawym urządzeniem sali,które z reszto bardzo nam się podobało(przede wszystkim zrobione z pomysłem).Zjedliśmy pyszny obiad i zaczęliśmy zastanawiać się czy nie urządzić tam swojego wesela. Może ktoś miał  tam swoje wesele lub znajomych i może podzielić się swoją opinią dotyczącą tego miejsca?Z góry dziękuje  
rosa86 napisał(a):Ja byłam tam na weselu jako gość. Miałam kilka zastrzeżeń co do sali i obsługi. Wąskie stoły, i te ciężkie drewniane ławy dla mnie były minusem poza tym mało miejsca na stole i nie wszystkie potrawy do nas docierały. Może teraz coś się zmieniło, bo to było jedne z pierwszych wesel tam. Duży plus za oryginalny wystrój.

rosa86

Wpisów: 9
Dołączył: 10.06.2010
01-07-2010, 10:20
#2
Ja byłam tam na weselu jako gość. Miałam kilka zastrzeżeń co do sali i obsługi. Wąskie stoły, i te ciężkie drewniane ławy dla mnie były minusem poza tym mało miejsca na stole i nie wszystkie potrawy do nas docierały. Może teraz coś się zmieniło, bo to było jedne z pierwszych wesel tam. Duży plus za oryginalny wystrój.
Gość napisał(a):totalna porażka nic więcej... ;/{chytry}

Gość

01-07-2010, 12:27
#3
totalna porażka nic więcej... ;/{chytry}
Gość napisał(a):dla mnie jest ok. Wygląd super, wreszci cos innego niż dworki pałace itp

Gość

01-07-2010, 16:05
#4
dla mnie jest ok. Wygląd super, wreszci cos innego niż dworki pałace itp
Gość napisał(a):Ja też tam byłam na weselu i muszę przyznać, że restauracja, jedzonko, obsługa wszystko na poziomie. Polecam! Personel naprawdę bardzo się postarał. Kuchnia o tysiąc razy lepsza niż w okolicy.Bardzo mi się podobało wiele atrakcji, miła przytulna atmosfera.

Gość

02-07-2010, 10:41
#5
Ja też tam byłam na weselu i muszę przyznać, że restauracja, jedzonko, obsługa wszystko na poziomie. Polecam! Personel naprawdę bardzo się postarał. Kuchnia o tysiąc razy lepsza niż w okolicy.Bardzo mi się podobało wiele atrakcji, miła przytulna atmosfera.
Gość napisał(a):[quote=Gość]totalna porażka nic więcej... ;/{chytry} [/quote]może uzasadnisz swoją opinię???  

Gość

02-07-2010, 13:56
#6
[quote=Gość]totalna porażka nic więcej... ;/{chytry} [/quote]może uzasadnisz swoją opinię???  
Gość napisał(a):[quote=Gość]totalna porażka nic więcej... ;/{chytry} [/quote]może uzasadnisz swoją opinię???  

Gość

02-07-2010, 13:56
#7
[quote=Gość]totalna porażka nic więcej... ;/{chytry} [/quote]może uzasadnisz swoją opinię???  
Gość napisał(a):byłam tam na weselu. Wyszłam głodna. Jedzenie - zbyt mało. Na jeden 12 osobowy stolik jeden talerz ciasta. wszystkie napoje w dzbankach. właściciel ciągle pilnuje swoich pracowników. Po poproszeniu aby przyniósl dodatkowy talerz z ciastem - odburknął - że tak się umawial i tak miało być. Odnośnie parkietu - ślizgałam się na nim.  

Gość

02-07-2010, 15:04
#8
byłam tam na weselu. Wyszłam głodna. Jedzenie - zbyt mało. Na jeden 12 osobowy stolik jeden talerz ciasta. wszystkie napoje w dzbankach. właściciel ciągle pilnuje swoich pracowników. Po poproszeniu aby przyniósl dodatkowy talerz z ciastem - odburknął - że tak się umawial i tak miało być. Odnośnie parkietu - ślizgałam się na nim.  
Gość napisał(a):A  mnie się podobało. I to nawet BARDZO.Jedzenie przede wszystkim smaczne. Głodna nie wyszłam :)Knajpeczka urządzona z pomysłem, a nie jak byle dom weselny. Fajnie, że jest gdzie usiąść na zewnątrz - w czasie wesela to jednak ważna rzecz.A propos osoby, która napisała, że totalna porażka - hmmm  konkurencja nie śpi ;PNajlepiej pojechać samemu i zobaczyć jak jest, jaka jest obsługa.Myśle, że my z narzeczonym na pewno urządzimy tam wesele.

Gość

03-07-2010, 09:29
#9
A  mnie się podobało. I to nawet BARDZO.Jedzenie przede wszystkim smaczne. Głodna nie wyszłam :)Knajpeczka urządzona z pomysłem, a nie jak byle dom weselny. Fajnie, że jest gdzie usiąść na zewnątrz - w czasie wesela to jednak ważna rzecz.A propos osoby, która napisała, że totalna porażka - hmmm  konkurencja nie śpi ;PNajlepiej pojechać samemu i zobaczyć jak jest, jaka jest obsługa.Myśle, że my z narzeczonym na pewno urządzimy tam wesele.
Gość napisał(a):[quote=Gość]byłam tam na weselu. Wyszłam głodna. Jedzenie - zbyt mało. Na jeden 12 osobowy stolik jeden talerz ciasta. wszystkie napoje w dzbankach. właściciel ciągle pilnuje swoich pracowników. Po poproszeniu aby przyniósl dodatkowy talerz z ciastem - odburknął - że tak się umawial i tak miało być. Odnośnie parkietu - ślizgałam się na nim.  [/quote]jak mogłaś się ślizgać skoro tam podłoga zrobiona jest z desek  {diabelek} haha to jak ty sobie radzisz na płytkach{diabelek}

Gość

03-07-2010, 16:34
#10
[quote=Gość]byłam tam na weselu. Wyszłam głodna. Jedzenie - zbyt mało. Na jeden 12 osobowy stolik jeden talerz ciasta. wszystkie napoje w dzbankach. właściciel ciągle pilnuje swoich pracowników. Po poproszeniu aby przyniósl dodatkowy talerz z ciastem - odburknął - że tak się umawial i tak miało być. Odnośnie parkietu - ślizgałam się na nim.  [/quote]jak mogłaś się ślizgać skoro tam podłoga zrobiona jest z desek  {diabelek} haha to jak ty sobie radzisz na płytkach{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]byłam tam na weselu. Wyszłam głodna. Jedzenie - zbyt mało. Na jeden 12 osobowy stolik jeden talerz ciasta. wszystkie napoje w dzbankach. właściciel ciągle pilnuje swoich pracowników. Po poproszeniu aby przyniósl dodatkowy talerz z ciastem - odburknął - że tak się umawial i tak miało być. Odnośnie parkietu - ślizgałam się na nim.  [/quote]jak mogłaś się ślizgać skoro tam podłoga zrobiona jest z desek  {diabelek} haha to jak ty sobie radzisz na płytkach{diabelek}

Gość

03-07-2010, 16:35
#11
[quote=Gość]byłam tam na weselu. Wyszłam głodna. Jedzenie - zbyt mało. Na jeden 12 osobowy stolik jeden talerz ciasta. wszystkie napoje w dzbankach. właściciel ciągle pilnuje swoich pracowników. Po poproszeniu aby przyniósl dodatkowy talerz z ciastem - odburknął - że tak się umawial i tak miało być. Odnośnie parkietu - ślizgałam się na nim.  [/quote]jak mogłaś się ślizgać skoro tam podłoga zrobiona jest z desek  {diabelek} haha to jak ty sobie radzisz na płytkach{diabelek}
Gość napisał(a):a ciasta to zazwyczaj w interesie państwa młodych - nie są wliczone w cenę, przynajmniej jak ja szukałam sali na wesele to nigdzie nie było.. więc z tym zastrzeżeniem, to może do młodej pary a nie organizatora wesela? :)

Gość

03-07-2010, 20:11
#12
a ciasta to zazwyczaj w interesie państwa młodych - nie są wliczone w cenę, przynajmniej jak ja szukałam sali na wesele to nigdzie nie było.. więc z tym zastrzeżeniem, to może do młodej pary a nie organizatora wesela? :)
Gość napisał(a):Ja robiłem tam wesele...I jestem zachwycony,mila obsługa,przepyszna kuchnia,niesamowity klimat.Polecam wszystkim!Zobaczcie sami.Na pewno wam sie spodoba.{usmiech}  

Gość

04-07-2010, 13:43
#13
Ja robiłem tam wesele...I jestem zachwycony,mila obsługa,przepyszna kuchnia,niesamowity klimat.Polecam wszystkim!Zobaczcie sami.Na pewno wam sie spodoba.{usmiech}  
Gość napisał(a):Ja robiłem tam wesele...I jestem zachwycony,mila obsługa,przepyszna kuchnia,niesamowity klimat.Polecam wszystkim!Zobaczcie sami.Na pewno wam sie spodoba.{usmiech}  

Gość

04-07-2010, 13:44
#14
Ja robiłem tam wesele...I jestem zachwycony,mila obsługa,przepyszna kuchnia,niesamowity klimat.Polecam wszystkim!Zobaczcie sami.Na pewno wam sie spodoba.{usmiech}  
Gość napisał(a):jako klient{usmiech}{ok}na mnie ta gospoda zrobila bardzo pozytywne wrazenie{usmiech}przepiekna chata,urzadzona z niesamowitym klimatem...jedzenie rewelacyjene,swietnie przyprawione,mega prcje{ok}polecam zeberka z kapusta!niebo w gebie{usmiech}do obslugi nie mam zadnych zastrzezen,przesympatyczna.SPRAWDZIE SAMI!!!!!

Gość

04-07-2010, 14:25
#15
jako klient{usmiech}{ok}na mnie ta gospoda zrobila bardzo pozytywne wrazenie{usmiech}przepiekna chata,urzadzona z niesamowitym klimatem...jedzenie rewelacyjene,swietnie przyprawione,mega prcje{ok}polecam zeberka z kapusta!niebo w gebie{usmiech}do obslugi nie mam zadnych zastrzezen,przesympatyczna.SPRAWDZIE SAMI!!!!!
Gość napisał(a):witam NIEDAWNO TAM PRZEJEŻDZAŁEM Z RODZINKĄ  I TEŚCIOWĄ ,I BYŁA PODNIECONA JAK PUDER DO DUPY I TO TEN RUSKI(SOVIECKI)NO I TAM ZAJECHALIŚMY ZNACZY SIĘ JEsLI CHCESZ ZOBACZYĆ JAK MIESZKALI NASI RODZICE I DZIADKOWIE ORAZ CO JEDLI JAKIE TO  SMAKOŁYKI WSZYTKO NATURALNE I ZDROVE BEZ BESZCZELNEJ CHEMII JAK TO JEST W BARACH SZYBKIEJ OBSŁUGI TO WARTO ZAJECHAC CHODZ DLA SAMEJ CIEKAWOŚCI FAJNE FOTKI ZOBIE TAM ZROBILIŚMY PRZY ZAPIECKU GRILU I ZAJEBISCIE STARYM FORTEPIANIE CENY ZA ŻARŁO ŚREDNIE ALE SYTE I WYŚMIENITE , FAJNE MAJĄ PODŁOGI NO I KIBLE PEŁNA WIOSKA W STARYM STYLU,A MAJĄ TAM MINI RZECZKĘ Z POMOŚCIKIEM I TAK TAM PISZE PO CURPIVSKU CYT{ok}"ŻUĆ MI DYNTKA BO MNIA WCIUNGA "{zdziwko} JEST TO NA TRASIE OSTROŁĘKA -SZCZYTNO ALE JEST TO CHYBA KILKA KILOMETRÓW PRZED OSTROŁĘKĄ.WARTO ZAJECHAĆ CHCIAŻ ZROBIĆ SOBIE FOTKI W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZZZZZZ

Gość

04-07-2010, 15:44
#16
witam NIEDAWNO TAM PRZEJEŻDZAŁEM Z RODZINKĄ  I TEŚCIOWĄ ,I BYŁA PODNIECONA JAK PUDER DO DUPY I TO TEN RUSKI(SOVIECKI)NO I TAM ZAJECHALIŚMY ZNACZY SIĘ JEsLI CHCESZ ZOBACZYĆ JAK MIESZKALI NASI RODZICE I DZIADKOWIE ORAZ CO JEDLI JAKIE TO  SMAKOŁYKI WSZYTKO NATURALNE I ZDROVE BEZ BESZCZELNEJ CHEMII JAK TO JEST W BARACH SZYBKIEJ OBSŁUGI TO WARTO ZAJECHAC CHODZ DLA SAMEJ CIEKAWOŚCI FAJNE FOTKI ZOBIE TAM ZROBILIŚMY PRZY ZAPIECKU GRILU I ZAJEBISCIE STARYM FORTEPIANIE CENY ZA ŻARŁO ŚREDNIE ALE SYTE I WYŚMIENITE , FAJNE MAJĄ PODŁOGI NO I KIBLE PEŁNA WIOSKA W STARYM STYLU,A MAJĄ TAM MINI RZECZKĘ Z POMOŚCIKIEM I TAK TAM PISZE PO CURPIVSKU CYT{ok}"ŻUĆ MI DYNTKA BO MNIA WCIUNGA "{zdziwko} JEST TO NA TRASIE OSTROŁĘKA -SZCZYTNO ALE JEST TO CHYBA KILKA KILOMETRÓW PRZED OSTROŁĘKĄ.WARTO ZAJECHAĆ CHCIAŻ ZROBIĆ SOBIE FOTKI W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZZZZZZ
Gość napisał(a):byłem tam i muszę przyznać,że jest tam świetnie. Jedzenie mi bardzo smakowało,a i porcje wręcz olbrzymie. Podobał mi się także wystrój wnętrza i zagospodarowanie przestrzeni przed gospodą.Jednym słowem super.Na pewno odwiedzę ponownie.  

Gość

04-07-2010, 18:02
#17
byłem tam i muszę przyznać,że jest tam świetnie. Jedzenie mi bardzo smakowało,a i porcje wręcz olbrzymie. Podobał mi się także wystrój wnętrza i zagospodarowanie przestrzeni przed gospodą.Jednym słowem super.Na pewno odwiedzę ponownie.  
Gość napisał(a):Dla mnie i mojej rodzinki również rewelka. zgadzam się z tym, że procje sa bardzo obfite i mozna sie na jeść do syta. Bardzo smaczna jest szarlotka na ciepło z lodami paaaalce lizać! Jeśli chodzi o podłoge to ktos głupoty pisze, poniewaz jest z desek i nie ma takiej możliwości aby sie na niej slizgac...

Gość

05-07-2010, 14:21
#18
Dla mnie i mojej rodzinki również rewelka. zgadzam się z tym, że procje sa bardzo obfite i mozna sie na jeść do syta. Bardzo smaczna jest szarlotka na ciepło z lodami paaaalce lizać! Jeśli chodzi o podłoge to ktos głupoty pisze, poniewaz jest z desek i nie ma takiej możliwości aby sie na niej slizgac...
Gość napisał(a):Byłam tam {usmiech} Gospoda robi niesamowite wrażenie ,bo niby dużo jest wiejskich chat i tego typu zajazdów, ale tam jest lokal z duszą ,byłam zachwycona .Jedzenie no cóż" niebo w gębie "obsługa bardzo miła . I czytam sobie te wpisy i myśle na jakim parkiecie ta pani się slizgała, być może pomyliła miejsca ,co do szefa to akurat jak tam byłam to było dosc sporo ludzi ,i szef podchodził rozmawiał, do każdego klienta miał miłe słowo , a to że napoje były podawane w dzbanach to swiadczy o kulturze tego zajazdu , bo ja bym nie chciała mieć soku podanego w kartonie {usmiech} Jeżeli czytacie te wpisy to naprawde polecam "Gospodę pod Jemiołami" bo ja tam napewno wrócę .

Gość

08-07-2010, 12:42
#19
Byłam tam {usmiech} Gospoda robi niesamowite wrażenie ,bo niby dużo jest wiejskich chat i tego typu zajazdów, ale tam jest lokal z duszą ,byłam zachwycona .Jedzenie no cóż" niebo w gębie "obsługa bardzo miła . I czytam sobie te wpisy i myśle na jakim parkiecie ta pani się slizgała, być może pomyliła miejsca ,co do szefa to akurat jak tam byłam to było dosc sporo ludzi ,i szef podchodził rozmawiał, do każdego klienta miał miłe słowo , a to że napoje były podawane w dzbanach to swiadczy o kulturze tego zajazdu , bo ja bym nie chciała mieć soku podanego w kartonie {usmiech} Jeżeli czytacie te wpisy to naprawde polecam "Gospodę pod Jemiołami" bo ja tam napewno wrócę .
Gość napisał(a):byłem tam na weselu i było świetnie.Organizacja pierwsza klasa,jedzenie smaczne,miła obsługa itd. Teraz czasami wpadam tam z dziewczyną na obiad.polecam

Gość

08-07-2010, 12:56
#20
byłem tam na weselu i było świetnie.Organizacja pierwsza klasa,jedzenie smaczne,miła obsługa itd. Teraz czasami wpadam tam z dziewczyną na obiad.polecam

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów