M. Kleczkowski - czy będzie kandydował?

Założony przez mjetek
strony: wstecz 1 2
mjetek napisał(a):Nie ma co dużo mówić, Kleczkowski zachował się nie poważnie i myślę, że w wielu oczach stracił. To bardzo dziecinne unikać trudnych pytań, szczególnie w tej profesji jakim jest polityka. Nie można uciec od odpowiedzialności za SWOJE czyny skoro chce się brać odpowiedzialność za MIASTO.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
30-08-2006, 08:52
#1
Nie ma co dużo mówić, Kleczkowski zachował się nie poważnie i myślę, że w wielu oczach stracił. To bardzo dziecinne unikać trudnych pytań, szczególnie w tej profesji jakim jest polityka. Nie można uciec od odpowiedzialności za SWOJE czyny skoro chce się brać odpowiedzialność za MIASTO.
Gość napisał(a):Jeżeli o czujności komentujących mowa, to niedługo może się okazać, że Kleczkowski pozwie eostroleka.pl o zniesławienie lub zaniedbanie, gdyż język osób komentujących nie jest zbyt piękny.Co najciekawsze zastanawia mnie jaki cel ma ta strona? Chyba tylko anty-kleczkowsko-platformowy, bo nawet na forum wszyscy są pochowani jako "Goście". Na mojej-ostrolece na forum jest temat o tej aferze i o dziwo wypowiedziało się wiele zarejestrowanych osób, a tutaj widać nikt nie ma odwagi.

Gość

30-08-2006, 17:01
#2
Jeżeli o czujności komentujących mowa, to niedługo może się okazać, że Kleczkowski pozwie eostroleka.pl o zniesławienie lub zaniedbanie, gdyż język osób komentujących nie jest zbyt piękny.Co najciekawsze zastanawia mnie jaki cel ma ta strona? Chyba tylko anty-kleczkowsko-platformowy, bo nawet na forum wszyscy są pochowani jako "Goście". Na mojej-ostrolece na forum jest temat o tej aferze i o dziwo wypowiedziało się wiele zarejestrowanych osób, a tutaj widać nikt nie ma odwagi.
Gość napisał(a):Rozbawiłeś mnie do łez {jezyk}Za co ten Kleczkowski ma pozwać tą eostrołęke? Za to, że napisali o nim prawdę? Jak myślisz, dlaczego on sam nie zabrał w tej sprawie głosu?Jaja to dopiero będą jak Kleczkowski wystartuje w wyborach. Z tego co wiem w tej chwili od osób z kręgów politycznych kandydatura Kleczkowskiego oznacza automatyczną reakcje odpowiednich organów. Może to tylko przechwałki, a może nie, tego nie wiem, ale słyszałem że taka akcja ma być.Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule myślę że Kleczkowski nie odważy się kandydować.też się nie podpisze, podobnie jak mój przedmówca

Gość

30-08-2006, 23:49
#3
Rozbawiłeś mnie do łez {jezyk}Za co ten Kleczkowski ma pozwać tą eostrołęke? Za to, że napisali o nim prawdę? Jak myślisz, dlaczego on sam nie zabrał w tej sprawie głosu?Jaja to dopiero będą jak Kleczkowski wystartuje w wyborach. Z tego co wiem w tej chwili od osób z kręgów politycznych kandydatura Kleczkowskiego oznacza automatyczną reakcje odpowiednich organów. Może to tylko przechwałki, a może nie, tego nie wiem, ale słyszałem że taka akcja ma być.Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule myślę że Kleczkowski nie odważy się kandydować.też się nie podpisze, podobnie jak mój przedmówca
Gość napisał(a):Bo na MO jest obowiązek logowania się do wypowiedzi. Tutaj tego nie ma a przydalo by się...

Gość

03-09-2006, 21:45
#4
Bo na MO jest obowiązek logowania się do wypowiedzi. Tutaj tego nie ma a przydalo by się...
Gość napisał(a):Kleczkowski znów się skompromitował, a w dodatku świadomie kłamie. Na swojej stronie informuje, że dzięki blokowaniu list PiS wciągnie Samoobronę i LPR do Rad Miejskich i Powiatowych nawet gdy będą miały 3% poparcia. A tymczasem ordynacja wyraźnie mówi, że by uzyskać mandat partia nawet w bloku musi uzyskać 5% głosów. Myślę, że albo Kleczkowski jest ignorantem (więc niech się za politykę nie bierze), albo robi to świadomie.Ja skłaniam się do pierwszej opcji...

Gość

05-09-2006, 10:42
#5
Kleczkowski znów się skompromitował, a w dodatku świadomie kłamie. Na swojej stronie informuje, że dzięki blokowaniu list PiS wciągnie Samoobronę i LPR do Rad Miejskich i Powiatowych nawet gdy będą miały 3% poparcia. A tymczasem ordynacja wyraźnie mówi, że by uzyskać mandat partia nawet w bloku musi uzyskać 5% głosów. Myślę, że albo Kleczkowski jest ignorantem (więc niech się za politykę nie bierze), albo robi to świadomie.Ja skłaniam się do pierwszej opcji...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Bo na MO jest obowiązek logowania się do wypowiedzi. Tutaj tego nie ma a przydalo by się...[/quote]A co to za roznica czy zaloze konto na MO np. "Pinokio77" czy podpisze sie tutaj jako "Gość" ??

Gość

07-09-2006, 00:37
#6
[quote=Gość]Bo na MO jest obowiązek logowania się do wypowiedzi. Tutaj tego nie ma a przydalo by się...[/quote]A co to za roznica czy zaloze konto na MO np. "Pinokio77" czy podpisze sie tutaj jako "Gość" ??
Gość napisał(a):Bo jak bedziesz pinokio a nie Gosc, to kazda twoja wydpowiedz bedzie jako wypowiedz pinokia, a tak to mamy na forum kilkunastu gosci - czujesz roznice?

Gość

07-09-2006, 17:47
#7
Bo jak bedziesz pinokio a nie Gosc, to kazda twoja wydpowiedz bedzie jako wypowiedz pinokia, a tak to mamy na forum kilkunastu gosci - czujesz roznice?
Gość napisał(a):"Czuje" tylko napisz mi, jakie to wogole ma znaczenie w dyskusji?

Gość

07-09-2006, 23:54
#8
"Czuje" tylko napisz mi, jakie to wogole ma znaczenie w dyskusji?
Gość napisał(a):Jet różnica bo wiesz jak rozmawia 3 osoby i w tym 2 "gość" to nie wiadomo ktora odpowiedz jest gościa 1 a która gościa 2. Dobrym rozwiązaniem było by dla gości(którzy nie chcą się rejestrować), aby sie na dole podpisywali,  tak jak ja to zrobiłem :)PozdrawiamObywatel

Gość

08-09-2006, 09:41
#9
Jet różnica bo wiesz jak rozmawia 3 osoby i w tym 2 "gość" to nie wiadomo ktora odpowiedz jest gościa 1 a która gościa 2. Dobrym rozwiązaniem było by dla gości(którzy nie chcą się rejestrować), aby sie na dole podpisywali,  tak jak ja to zrobiłem :)PozdrawiamObywatel
Gość napisał(a):Czy Maciej Kleczkowski powinien kandydować? Po tym jak złamał prawo startując zbyt szybko. Przy tym wszystkim unikał jednak odpowiedzi na pytania, które były mu stawiane na stronach tego serwisu.Ja osobiście myślę, że powinien się wypachać jednak.Zenek z Goworowskiej

Gość

08-09-2006, 12:20
#10
Czy Maciej Kleczkowski powinien kandydować? Po tym jak złamał prawo startując zbyt szybko. Przy tym wszystkim unikał jednak odpowiedzi na pytania, które były mu stawiane na stronach tego serwisu.Ja osobiście myślę, że powinien się wypachać jednak.Zenek z Goworowskiej
mjetek napisał(a):hehehe a jednak Kleczkowski kandydujefacet bez honoru

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
29-10-2006, 22:02
#11
hehehe a jednak Kleczkowski kandydujefacet bez honoru
Gość napisał(a):Zastanawiam sie dlaczego PO nie posiada informacji przez kogo jest finansowana ich kampania wyborcza? Złamali prawo dzięki temu... i co najciekawsze powinni wszystkie te plakaty zdzierać... lub zamiescic na nich informacje kto to funduje wszystko (np. te wielkie wkurzające bilbordy). A wystarczyło podac informację, że "Materiał wyborczy finansowany przez... "ŻENADA... a Kania w radiu o błędach mówił jakie urząd robi... patrz na swoje ręce lepiej hheehhe...

Gość

02-11-2006, 23:25
#12
Zastanawiam sie dlaczego PO nie posiada informacji przez kogo jest finansowana ich kampania wyborcza? Złamali prawo dzięki temu... i co najciekawsze powinni wszystkie te plakaty zdzierać... lub zamiescic na nich informacje kto to funduje wszystko (np. te wielkie wkurzające bilbordy). A wystarczyło podac informację, że "Materiał wyborczy finansowany przez... "ŻENADA... a Kania w radiu o błędach mówił jakie urząd robi... patrz na swoje ręce lepiej hheehhe...
Gość napisał(a): Czy polskojęzyczne media wykorzystują dziennikarzy jak prostytutki?Na ogólnopolskiej scenie właściciele tv tacy jak Solor agent SB i drugi sowiecki agent Waltel są mocni zainteresowani atakiem na PIS.? Czy to znaczy że Tusk był szantażowany przed wyborami przez nich czy też sam dobrowolnie naobiecywał zniszczenie Polskiej(!)TV.? Jężeli media są w rekach niemieckich , izraelskich czy sowieckich to jaką politykę uprawiaja względem społeczeństwa polskiego? Czy nadrzędnym interesem tych polskojęzycznych narzędzi władzy jest dobro Polaka? Dlaczego tak wściekle atakują moherowe radio MARYJA i Nasz Dziennik - jedyne z 100% polskim kapitałem? Może ono jest i moherowe ale stara się najlepiej jak umie bronić polskiej racji stanu! Tusek tymczasem naobiecywał niemcom SZczecin , amerykanskim Zydom 65 000 000; a putinowi nawet nie wiemy co ten człowiek jego w Warszawie przyobiecał!!!      

Gość

22-03-2008, 12:05
#13
Czy polskojęzyczne media wykorzystują dziennikarzy jak prostytutki?Na ogólnopolskiej scenie właściciele tv tacy jak Solor agent SB i drugi sowiecki agent Waltel są mocni zainteresowani atakiem na PIS.? Czy to znaczy że Tusk był szantażowany przed wyborami przez nich czy też sam dobrowolnie naobiecywał zniszczenie Polskiej(!)TV.? Jężeli media są w rekach niemieckich , izraelskich czy sowieckich to jaką politykę uprawiaja względem społeczeństwa polskiego? Czy nadrzędnym interesem tych polskojęzycznych narzędzi władzy jest dobro Polaka? Dlaczego tak wściekle atakują moherowe radio MARYJA i Nasz Dziennik - jedyne z 100% polskim kapitałem? Może ono jest i moherowe ale stara się najlepiej jak umie bronić polskiej racji stanu! Tusek tymczasem naobiecywał niemcom SZczecin , amerykanskim Zydom 65 000 000; a putinowi nawet nie wiemy co ten człowiek jego w Warszawie przyobiecał!!!      
Gość napisał(a):KRONIKA ABSURDOW RZADU DONALDA TUSKA--   Styczen 2008 Czesc II   -Zgodnie z zasada propagowanego przez PO pomyslu taniego panstwa kierowany przez PO Sejm podnosi diety poselskie o 3.000 zlotych-zeby zylo sie lepiejJ   -PO pokazuje polityke antyrodzinna.Odwołano świadczenia dla kobiet w ciąży., ktore zawieral program \"Mama, zdrowie i ja\" To bardzo ważne badania jakie należy zrobić będąc w ciąży. Tylko niektore samorzady na wlasny koszt zobowiazaly sie kontynuowac ten program.Wiekszosc kobiet jednak tej szansy darmowych badan pozbawiono.   -Pitera odmawia udostepnienia swojego raportu w sprawie CBA Rzecznikowi Praw Obywatelskich.Najwidoczniej boi sie oceny swojego `arcydziela Niektorzy zlosliwie twierdza, ze tam poprostu poza okladka w srodku nic nie ma.To by w sumie swietnie do Pitery i calej PO pasowalo.J  Nie zmienia to jednak faktu, ze Pitera w grudniu klamala.Artykul GW z 20 grudnia 2007.  `\"Raport razem z aneksem ma 40 stron.  Pitera zapowiada, że gdy premier zaakceptuje dokument, natychmiast zostanie on upubliczniony.\"   -Postepuje gleboka \"Ćwiąkalizacja\"wymiaru sprawiedliwości w Polsce .Odwołanie prokuratorów prowadzących śledztwa między innymi dotyczące afery gruntowej i kont polityków lewicy, to najpradopodobniej wstęp do ich umorzenia przez ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ćwiąkalskiego.   -Akcja tanie panstwo trwa nadal.Posłowie mają dostać o 2,5 tys. zł więcej na prowadzenie swoich biur - poinformowała szefowa Kancelarii Sejmu, Wanda Fidelus-Ninkiewicz.Zeby zylo sie lepiej   -Chlebowski przyznaje, ze pomysly naprawy sluzby zdrowia rzadu Tuska bazuja na projektach ekipy PiS i ministra Religii.   -rzad Donalda sypie sie dosyc szybko.Kolejna dymisję złożył wiceminister środowiska Andrzej Markowiak. Jest to piąta dymisja wiceministra w rządzie Donalda Tuska.   -kolejne klamstwo wyborcze PO.Platforma i Ludowcy ustalili już sposób obsadzenia stanowisk w agencjach rolnych .Taki podział oznacza, że Platforma rezygnuje ze swojego planu połączenia ARiMR z Agencją Rynku Rolnego   - Komorowski nie wpisał do oświadczenia majątkowego informacji, że zaciągnął w Kancelarii Sejmu pożyczkę. Zgodnie z opinia prawnikow marszałek miał taki obowiązek .Komorowski jednak twierdzi, ze pozyczka z Sejmu to nie pozyczka   -Minister kultury Bogdan Zdrojewski zamierza zablokować budowę części muzeów, których projekty zaakceptowal rzad PIS.  Na czarnej liście projektów, które mają być poddane ostrej weryfikacji resortu, jest m.in. sztandarowe dla PiS Muzeum Historii Polski w Warszawie i Muzeum Ziem Zachodnich we Wrocławiu  To dowod na to, ze PO i Tusk chodza na kolanach przed Steinbach, bo Muzeum Ziem Zachodnich mialo byc wlasnie odpowiedzia na Centrum tej skrajnie nacjonalistycznej dzialaczki, ktora kieruje Zwiazkiem, ktory zostal zalozony miedzy innymi przez kilku SS-Führerow.  Skrajnie naiwna polityka zagraniczna Tuska ktory dla unikniecia jakichkolwiek problemow i konfliktow jest gotow zrezygnowac z polskich interesow i obrony racji stanu, to droga szalencza.   -Posel Polmos Palikot jednego dnia obrazil Prezydenta RP,zeby zaraz pozniej go przeprosic.Takie medialne gierki chlopcow z PO.   -Pani Hall odkryla piekne strony wladzy. Służbowa limuzyna z szoferem co tydzień wozi ją z Warszawy do domku w Sopocie. I z powrotem. Za kursik pani minister w obie strony co weekend podatnicy płacą ok. 1000 zł!   -poza kolejnoscia, bo nie dotyczy bezposrednio rzadu Tuska,ale jak najbardziej PO.  Urzędnicy warszawskiego Ratusza dążą do zdyskredytowania blogera, który na swojej stronie internetowej HGW-Watch krytycznie ocenia rzady prezydent Warszawy Gronkiewicz-Waltz.Na odsiecz HGW przychodzi Gazetka Wyborcza , gdzie ukazuje sie artykul w ktorym wicedyrektor gabinetu prezydent, Jarosław Jóźwiak snuje insynuacje na kogo zlecenie to taki nieprzyjazny najwspanialszej HGW bloger moze dzialac.  GW zachwycona insynuacjami nazywa blog szyderczym.  Tak wyglada w PO szacunek dla wolnosci slowa.   -kolejna ucieczka z rzadu Tuska.Pawel Gras nadzorujacy sluzby specjalne rezygnuje ze stanowiska Sekretarza Stanu.Poniewaz nikt w rzadie nie pomyslal o stanowisku koordynatora od tego momentu sluzby podlegaja bezposredniemu nadzorowi wybitnego `fachowca w tym temacie-chodzi o niejakiego D.Tuska.   -Tusk nie dosc, ze zawalil Expo, to jest na najlepszej drodze, zeby zawalic Euro 2012.Donald Tusk jako szef Komitetu Organizacyjnego Euro 2012 zapomnial dziwnym trafen od czasow wyborow go zwolac.Ani jeden raz pod rzadami PO i Tuska ten komitet sie nie zebral.Degrengolada.   -PO miala ulatwiac zycie przedsiebiorcom,ale wyszlo jak zawsze,czyli na odwrot.Kilkaset tysięcy małych i średnich firm musi od 21 lipca przesyłać dokumenty do ZUS z certyfikowanym podpisem elektronicznym.To dla tych malych przedsiebiorcow wydatek nawet kilku tysiecy zlotych na odpowiedni sprzet i oprogramowanie.   -Siegamy po Himalaje Absurdow.Szef komisji  regulaminowej i spraw poselskich Jerzy Budnik (PO) przekonuje, ze byli poslowie powinni dostawac pensje od Sejmu,zeby zagubione po utracie mandatu biedaczki z ciezkim syndromem `odebranego koryta nie musialy gdzie indziej pracowac, tylko dalej dzialac na rzecz dobra spolecznego.\"Wiele osób, które zajęły się polityką, nie mogło potem wrócić do normalnego życia zawodowego. A dziś muszą prosić kancelarię Sejmu o zapomogę -ubolewa Pan Budnik.   -Wywiad Kolendy-Zaleskiej z szefem klubu PO Chlebowskim.  K-Z: Panie Przewodniczacy, ile projektow ustaw przeslala PO do Sejmu?  Ch: O ile sie nie myle,kilkanascie  K-Z: Nie-6  Ch: Hmmm-to o niczym nie swiadczy..Nie przywiazywalbym takiej wagi do ilosci .J  Na stronie Kancelarii Sejmu mozna przeczytac, ze dwa z tych 6 projektow to projekty ratyfikacji umow miedzynarodowych, czyli dosyc standardowy projekt,ktory byl Sejmowi w prawie analogicznej formie przedstawiany wielokrotnie, a nie projekt nowej ustawy.  Dziennikarka TVN opisujac ta sytuacje trafnie nazwala swoj material Pusta szuflada .   -Premier Tusk i Minister Kopacz nie potrafili przedstawic ani jednego projektu ustaw dotyczacych sluzby zdrowia na Radzie Gabinetowej.Nie potrafili tez odpowiedziec, co sie stanie jesli sprywatyzywona spolka ze sluzby zdrowia popadnie w zadluzenie.   -Pierwsza Placzka Rzeczpospolitej-poslanka PO Beata Sawicka chce skarzyc CBA, bo biedaczka czuje sie bezprawnie przesladowana.Moze jest zla, ze dostala tylko 50 000 lapowy, a nie stoweczke jak jej obiecali.?   -POtezna POrazka PO.Mimo najszczerszych checi ,pisania ekstra raporcikow przez Julcie Pitere i wscieklych atakow Fidel Tusk musi przyznac, ze nie ma zadnych hakow na szefa CBA Kaminskiego i zdymisjonowac go nie moze.Podobno leki antydepresyjne z aptek w okolicach Sejmu zostaly po ogloszeniu tego newsa masowo wykupione przez podstarzala kobiete w przebraniu Cowboya.   -Minister rolnictwa Marek Sawicki sklada deklaracje otwarcia rynku w Polsce na uprawy roślin genetycznie modyfikowanych (GMO).To pokazuje, ze Donald Tusk calkowicie nie panuje nad swoimi ministrami,albowiem minister środowiska Maciej Nowicki publicznie deklarował jeszcze niedawno kontynuację dotychczasowej polityki PIS zachowania Polski jako kraju wolnego od GMO .   -Kolejny wielki sukces Pana Cwiakalskiego.Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku umorzyła sprawę \"grupy trzymającej władzę\" ujawnił prokurator krajowy Marek Staszak.  Dozywotnia wdziecznosc Jakubowskiej i Millera jest Cwiakalskiemu pewna.   -Pawlak szykuje sobie wyjscie awaryjne i droge ucieczki, gdyby jego koalicjant Tusk nie spelnil tych wszystkich cudow i narod sie zdenerwowal.Resort gospodarki przygotowuje bowiem strategię rozwoju polityki kosmicznej.Grupa posłów chce utworzyć narodową agencję kosmiczną, a następnie wysłać w kosmos rakietę i pierwszego polskiego satelitę Niech moc bedzie z wami.Ale zanim wybudujecie Kosmodrom to skonczcie Panowie ten Terminal na Okeciu   -Pod rzadami PIS przestepcy szli do wiezienia.Pod rzadami PO nawet tacy bandyci, ktorzy ucinali swoim ofiarom palce sekatorem wychodza na wolnosc i smieja sie ze swoich ofiar.   -Cwiakalski czysci dalej Prokurature z ludzi walczacych skutecznie z przestepcami, czyli jego bylymi klientami.Od prowadzenia śledztw zostaje odsunięty prokurator Marek Woźniak, jeden z najbardziej doświadczonych śledczych, który rozbijał m.in. mafię mokotowską . Woźniak doprowadził do osądzenia czołowych postaci gangu mokotowskiego i skazania zwyrodnialców z gangu \"Ala Capone\" ,Przyczynił się rowniez do utworzenia w Polsce delegatury największej amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA.  Nikt juz sie nie powinien zdziwic, jesli niedlugo pisma z Ministerstwa Sprawiedliwosci beda publikowane w formie grypsow, a zeby dostac tam prace milo beda widziane referencje z `Pruszkowa , badz `Wolomina`..   -Ulubienica Donalda Julcia Pitera majaca niby walczyc z korupcja przyznaje calkiem otwarcie, ze nosi podrobke torebki majac najwidoczniej gdzies prawa autorskie i walke z piractwem..Fakt\": W Sejmie od plotek aż huczy. Skąd pełnomocniczka rządu do walki z korupcją ma ekskluzywną torebkę za 240 tysięcy złotych?! To podróbka - odpowiada Julia Pitera z PO. Kosztowała \"marne\" 300 euro. `  Hipokryzja,wieksza hipokryzja,Piterokryzja.   -PO brnie coraz bardziej w dwuznaczne i skandaliczne nominacje.Zaraz po tym jak Krzysztof Bondaryk objął pozycje szefa ABW, odsunięto oficera prowadzącego śledztwo w sprawie interesów Zygmunta Solorza - ustalił \"Newsweek\". Przed nominacją do ABW, Bondaryk calkiem przypadkowo oczywiscie przez kilka lat pracował w firmach związanych z Solorzem.   -Rozmowy celnicy-rzad koncza sie fiaskiem.Trudno sie dziwic.Tusk chcial wmowic celnikom, ze 500 zeta wiecej na miesiac to juz ten obiecywany cud.Celnicy mu wytlumaczyli, ze cuda zaczynaja sie od 1500 zeta wzwyz, a za piec stowek to moze conajwiecej jakis tani wyrob `cudopodobny Made in China wyczarowac.  Straty z powodu tego strajku juz szacowane sa na 350.000.0000 zlotych.   -Tusk i Chlebowski przylapani na oszukiwaniu wyborcow.W listopadzie 2007 Tusk w ramach podziekowan dla Polonii w Anglii za poparcie dla PO deklaruje przed kamerami, ze projekt abolicji podatkowej dla emigrantow jest juz gotowy i bedzie w drodze priorytetowej przez jego rzad realizowany.  Dwa miesiace pozniej pod koniec stycznia szef klubu PO Chlebowski pytany o losy tej ustawy twierdzi, ze trwaja juz ostateczne konsultacje tego projektu odnosnie jego zgodnosci z ustawa zasadnicza.  Klamstwa Tuska i Chlebowskiego tego samego wieczoru odslania wiceminister finansow w rzadzie Tuska Prof.Gomulka, ktory pytany o ten projekt zaskoczony twierdzi, ze ustawa ta gotowa byc nie moze, bo jego ministerstwo dopiero zaczelo nad nia prace.Well-no comment.   -Donald swietuje zwyciestwo nad celnikami.Obiecal im 500 zl podwyzki-czyli identycznie tyle samo ile zagwarantowal im PIS w projekcie budzetu.  Celnicy mowia, ze nie bylo negocjacji tylko szantaz i grozby, ze jesli celnicy nie wroca do pracy to zostana zwolnieni,a ich kompetencje przekazane SG.  Na pierwszy rzut oka poskutkowalo i sie ugieli.Jak wydajnie i z jaka korzyscia dla panstwa beda pracowac tak potraktowani i ponizeni ludzie nie trudno sie jednak domyslec.Przymkniecie oka na kilka TIR-ow z papierosami bedzie kosztowalo Skarb Panstwa wiecej niz te podwyzki.Zwyciestow zdaje sie wiec dla Donalda byc pyrusowe,a nastepne grupy zawodowe, ktorym Tusk obiecywal cuda juz sie zastraszyc nie dadza, bo pielegniarek n.p. Tusk nie zastapi.   -Minister (nie)sprawiedliwosci Cwiakalski odkrywa nareszcie wielka  afere Ziobry i PIS.Ziobro mial popsuc swoj sluzbowy komputer i zniszczyc twardy dysk.Wedlug Cwiakalskiego budzet panstwa poniosl przez to potezne i niepowetowane straty.  Ofiara przemocy brutalnego Zbyszka zostaje zaprezentowana dziennikarzom.W powaznej, przygnebionej atmosferze urzednik Cwiakala uzala sie nad losem biednego niewinnego Laptopa.  Jak ze wielkie jest jednak jego zdziwienie,kiedy uznany za trupa Laptop po nacisnieciu przez Pania Kolende-Zalewska guziczka ON odzywa i ukazuje znajome ramki Windowsa.Zszokowany reinkarnacja sluzebnik Cwiakala zamyka Laptopa i milknie   -minelo 100 dni od objecia wladzy przez Tuska .I powoli zaczynam mu wierzyc, ze bedziemy mieli nad Wisla druga Irlandie.Tyle tylko, ze jak wszyscy upomna sie o te cuda i obiecanki-cacanki z kampanii wyborcze PO, to bedzie to Irlandia Polnocna z Belfastem w centrum Warszawy.   Luty 2008  -Nasz Fidel Donald Tusk jest niezadowolony ze swojego wizerunku w mediach.Dlatego postanawia zafundowac sobie caly sztab ludzi,ktorzy maja mu na biezaco doradzac, jak sie ma zadowolic-wizerunkowo-medialnie oczywiscie  - Kierowniczka Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zostaje przylapna przez GW na tym, ze ustawia sobie konkursy na stanowiska w stolecznym Ratuszu tak, zeby wygodne foteliki dostawaly tylko jej zaufane osobki.GW jak wiadomo raczej medialnym ramieniem PIS nie jest,wiec trudno tu cos Hance paplac o politycznej zemscie itd.Mimo wszystko HGW z Ratusza latwo pozbyc sie nie bedzie, bo wydaje sie ona zyc zasada My Bufet is my Castle    ~Huragan , 05.02.2008 11:26   I z ostatnij chwili:   Sukcesy rządu Tuska:  - zestrzelenie satelity. Nikomu już w Polsce nie spadnie na głowę.  - wypłata Eureko z naszych kieszeni 40miliardów złotych tzw. odszkodowania - Polacy będą goli, ale weseli oraz lubiani bo będą mieć dobry PR  - wypłata Vivendi z pieniędzy podatników 17 miliardów złotych odszkodowania - trochę nas to będzie kosztować, ale będzie dobry PR  - wypłata Żydom (ci są drodzy) 240 miliardów złotych - to będą spłacać jeszcze nasze prawnuki, ale PO będzie mieć dobry PR  - zgoda na budowę gazociągu północnego rocznie około 4miliardów złotych - zgoda, ale PO i TUSK będą mieć dobry PR  - wyprowadzenie z giełdy kilkudziesięciu miliardów złotych kosztem polskich drobnych ciułaczy - no cóż jak powiedział PÓŁ-TUSK, niech Polacy uczą się kapitalizmu  - prywatyzacja Polskich szpitali za długi - dobry PR spłacamy zobowiązania co do grosza, choć firmy farmaceutyczne i inni pośrednicy świadomie doprowadzali do zadłużania szpitali, aby je później przejąć  - oddanie rynku reklam TVP w ręce TVN i Polsatu, głównych graczy, którzy przesądzili o zwycięstwie PO i TUSKA w wyborach poprzez robienie mu dobrego PR i czarnego PR dla PiS.  Dobry PR TUSKA i PO, będzie was kosztował jakieś 300 miliardów złotych z waszych ciężko zarobionych podatków, ale co począć komfort dobrego PR TUSK musi kosztować.      ~Alek , 22.03.2008 14:40

Gość

23-03-2008, 12:23
#14
KRONIKA ABSURDOW RZADU DONALDA TUSKA--   Styczen 2008 Czesc II   -Zgodnie z zasada propagowanego przez PO pomyslu taniego panstwa kierowany przez PO Sejm podnosi diety poselskie o 3.000 zlotych-zeby zylo sie lepiejJ   -PO pokazuje polityke antyrodzinna.Odwołano świadczenia dla kobiet w ciąży., ktore zawieral program \"Mama, zdrowie i ja\" To bardzo ważne badania jakie należy zrobić będąc w ciąży. Tylko niektore samorzady na wlasny koszt zobowiazaly sie kontynuowac ten program.Wiekszosc kobiet jednak tej szansy darmowych badan pozbawiono.   -Pitera odmawia udostepnienia swojego raportu w sprawie CBA Rzecznikowi Praw Obywatelskich.Najwidoczniej boi sie oceny swojego `arcydziela Niektorzy zlosliwie twierdza, ze tam poprostu poza okladka w srodku nic nie ma.To by w sumie swietnie do Pitery i calej PO pasowalo.J  Nie zmienia to jednak faktu, ze Pitera w grudniu klamala.Artykul GW z 20 grudnia 2007.  `\"Raport razem z aneksem ma 40 stron.  Pitera zapowiada, że gdy premier zaakceptuje dokument, natychmiast zostanie on upubliczniony.\"   -Postepuje gleboka \"Ćwiąkalizacja\"wymiaru sprawiedliwości w Polsce .Odwołanie prokuratorów prowadzących śledztwa między innymi dotyczące afery gruntowej i kont polityków lewicy, to najpradopodobniej wstęp do ich umorzenia przez ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ćwiąkalskiego.   -Akcja tanie panstwo trwa nadal.Posłowie mają dostać o 2,5 tys. zł więcej na prowadzenie swoich biur - poinformowała szefowa Kancelarii Sejmu, Wanda Fidelus-Ninkiewicz.Zeby zylo sie lepiej   -Chlebowski przyznaje, ze pomysly naprawy sluzby zdrowia rzadu Tuska bazuja na projektach ekipy PiS i ministra Religii.   -rzad Donalda sypie sie dosyc szybko.Kolejna dymisję złożył wiceminister środowiska Andrzej Markowiak. Jest to piąta dymisja wiceministra w rządzie Donalda Tuska.   -kolejne klamstwo wyborcze PO.Platforma i Ludowcy ustalili już sposób obsadzenia stanowisk w agencjach rolnych .Taki podział oznacza, że Platforma rezygnuje ze swojego planu połączenia ARiMR z Agencją Rynku Rolnego   - Komorowski nie wpisał do oświadczenia majątkowego informacji, że zaciągnął w Kancelarii Sejmu pożyczkę. Zgodnie z opinia prawnikow marszałek miał taki obowiązek .Komorowski jednak twierdzi, ze pozyczka z Sejmu to nie pozyczka   -Minister kultury Bogdan Zdrojewski zamierza zablokować budowę części muzeów, których projekty zaakceptowal rzad PIS.  Na czarnej liście projektów, które mają być poddane ostrej weryfikacji resortu, jest m.in. sztandarowe dla PiS Muzeum Historii Polski w Warszawie i Muzeum Ziem Zachodnich we Wrocławiu  To dowod na to, ze PO i Tusk chodza na kolanach przed Steinbach, bo Muzeum Ziem Zachodnich mialo byc wlasnie odpowiedzia na Centrum tej skrajnie nacjonalistycznej dzialaczki, ktora kieruje Zwiazkiem, ktory zostal zalozony miedzy innymi przez kilku SS-Führerow.  Skrajnie naiwna polityka zagraniczna Tuska ktory dla unikniecia jakichkolwiek problemow i konfliktow jest gotow zrezygnowac z polskich interesow i obrony racji stanu, to droga szalencza.   -Posel Polmos Palikot jednego dnia obrazil Prezydenta RP,zeby zaraz pozniej go przeprosic.Takie medialne gierki chlopcow z PO.   -Pani Hall odkryla piekne strony wladzy. Służbowa limuzyna z szoferem co tydzień wozi ją z Warszawy do domku w Sopocie. I z powrotem. Za kursik pani minister w obie strony co weekend podatnicy płacą ok. 1000 zł!   -poza kolejnoscia, bo nie dotyczy bezposrednio rzadu Tuska,ale jak najbardziej PO.  Urzędnicy warszawskiego Ratusza dążą do zdyskredytowania blogera, który na swojej stronie internetowej HGW-Watch krytycznie ocenia rzady prezydent Warszawy Gronkiewicz-Waltz.Na odsiecz HGW przychodzi Gazetka Wyborcza , gdzie ukazuje sie artykul w ktorym wicedyrektor gabinetu prezydent, Jarosław Jóźwiak snuje insynuacje na kogo zlecenie to taki nieprzyjazny najwspanialszej HGW bloger moze dzialac.  GW zachwycona insynuacjami nazywa blog szyderczym.  Tak wyglada w PO szacunek dla wolnosci slowa.   -kolejna ucieczka z rzadu Tuska.Pawel Gras nadzorujacy sluzby specjalne rezygnuje ze stanowiska Sekretarza Stanu.Poniewaz nikt w rzadie nie pomyslal o stanowisku koordynatora od tego momentu sluzby podlegaja bezposredniemu nadzorowi wybitnego `fachowca w tym temacie-chodzi o niejakiego D.Tuska.   -Tusk nie dosc, ze zawalil Expo, to jest na najlepszej drodze, zeby zawalic Euro 2012.Donald Tusk jako szef Komitetu Organizacyjnego Euro 2012 zapomnial dziwnym trafen od czasow wyborow go zwolac.Ani jeden raz pod rzadami PO i Tuska ten komitet sie nie zebral.Degrengolada.   -PO miala ulatwiac zycie przedsiebiorcom,ale wyszlo jak zawsze,czyli na odwrot.Kilkaset tysięcy małych i średnich firm musi od 21 lipca przesyłać dokumenty do ZUS z certyfikowanym podpisem elektronicznym.To dla tych malych przedsiebiorcow wydatek nawet kilku tysiecy zlotych na odpowiedni sprzet i oprogramowanie.   -Siegamy po Himalaje Absurdow.Szef komisji  regulaminowej i spraw poselskich Jerzy Budnik (PO) przekonuje, ze byli poslowie powinni dostawac pensje od Sejmu,zeby zagubione po utracie mandatu biedaczki z ciezkim syndromem `odebranego koryta nie musialy gdzie indziej pracowac, tylko dalej dzialac na rzecz dobra spolecznego.\"Wiele osób, które zajęły się polityką, nie mogło potem wrócić do normalnego życia zawodowego. A dziś muszą prosić kancelarię Sejmu o zapomogę -ubolewa Pan Budnik.   -Wywiad Kolendy-Zaleskiej z szefem klubu PO Chlebowskim.  K-Z: Panie Przewodniczacy, ile projektow ustaw przeslala PO do Sejmu?  Ch: O ile sie nie myle,kilkanascie  K-Z: Nie-6  Ch: Hmmm-to o niczym nie swiadczy..Nie przywiazywalbym takiej wagi do ilosci .J  Na stronie Kancelarii Sejmu mozna przeczytac, ze dwa z tych 6 projektow to projekty ratyfikacji umow miedzynarodowych, czyli dosyc standardowy projekt,ktory byl Sejmowi w prawie analogicznej formie przedstawiany wielokrotnie, a nie projekt nowej ustawy.  Dziennikarka TVN opisujac ta sytuacje trafnie nazwala swoj material Pusta szuflada .   -Premier Tusk i Minister Kopacz nie potrafili przedstawic ani jednego projektu ustaw dotyczacych sluzby zdrowia na Radzie Gabinetowej.Nie potrafili tez odpowiedziec, co sie stanie jesli sprywatyzywona spolka ze sluzby zdrowia popadnie w zadluzenie.   -Pierwsza Placzka Rzeczpospolitej-poslanka PO Beata Sawicka chce skarzyc CBA, bo biedaczka czuje sie bezprawnie przesladowana.Moze jest zla, ze dostala tylko 50 000 lapowy, a nie stoweczke jak jej obiecali.?   -POtezna POrazka PO.Mimo najszczerszych checi ,pisania ekstra raporcikow przez Julcie Pitere i wscieklych atakow Fidel Tusk musi przyznac, ze nie ma zadnych hakow na szefa CBA Kaminskiego i zdymisjonowac go nie moze.Podobno leki antydepresyjne z aptek w okolicach Sejmu zostaly po ogloszeniu tego newsa masowo wykupione przez podstarzala kobiete w przebraniu Cowboya.   -Minister rolnictwa Marek Sawicki sklada deklaracje otwarcia rynku w Polsce na uprawy roślin genetycznie modyfikowanych (GMO).To pokazuje, ze Donald Tusk calkowicie nie panuje nad swoimi ministrami,albowiem minister środowiska Maciej Nowicki publicznie deklarował jeszcze niedawno kontynuację dotychczasowej polityki PIS zachowania Polski jako kraju wolnego od GMO .   -Kolejny wielki sukces Pana Cwiakalskiego.Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku umorzyła sprawę \"grupy trzymającej władzę\" ujawnił prokurator krajowy Marek Staszak.  Dozywotnia wdziecznosc Jakubowskiej i Millera jest Cwiakalskiemu pewna.   -Pawlak szykuje sobie wyjscie awaryjne i droge ucieczki, gdyby jego koalicjant Tusk nie spelnil tych wszystkich cudow i narod sie zdenerwowal.Resort gospodarki przygotowuje bowiem strategię rozwoju polityki kosmicznej.Grupa posłów chce utworzyć narodową agencję kosmiczną, a następnie wysłać w kosmos rakietę i pierwszego polskiego satelitę Niech moc bedzie z wami.Ale zanim wybudujecie Kosmodrom to skonczcie Panowie ten Terminal na Okeciu   -Pod rzadami PIS przestepcy szli do wiezienia.Pod rzadami PO nawet tacy bandyci, ktorzy ucinali swoim ofiarom palce sekatorem wychodza na wolnosc i smieja sie ze swoich ofiar.   -Cwiakalski czysci dalej Prokurature z ludzi walczacych skutecznie z przestepcami, czyli jego bylymi klientami.Od prowadzenia śledztw zostaje odsunięty prokurator Marek Woźniak, jeden z najbardziej doświadczonych śledczych, który rozbijał m.in. mafię mokotowską . Woźniak doprowadził do osądzenia czołowych postaci gangu mokotowskiego i skazania zwyrodnialców z gangu \"Ala Capone\" ,Przyczynił się rowniez do utworzenia w Polsce delegatury największej amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA.  Nikt juz sie nie powinien zdziwic, jesli niedlugo pisma z Ministerstwa Sprawiedliwosci beda publikowane w formie grypsow, a zeby dostac tam prace milo beda widziane referencje z `Pruszkowa , badz `Wolomina`..   -Ulubienica Donalda Julcia Pitera majaca niby walczyc z korupcja przyznaje calkiem otwarcie, ze nosi podrobke torebki majac najwidoczniej gdzies prawa autorskie i walke z piractwem..Fakt\": W Sejmie od plotek aż huczy. Skąd pełnomocniczka rządu do walki z korupcją ma ekskluzywną torebkę za 240 tysięcy złotych?! To podróbka - odpowiada Julia Pitera z PO. Kosztowała \"marne\" 300 euro. `  Hipokryzja,wieksza hipokryzja,Piterokryzja.   -PO brnie coraz bardziej w dwuznaczne i skandaliczne nominacje.Zaraz po tym jak Krzysztof Bondaryk objął pozycje szefa ABW, odsunięto oficera prowadzącego śledztwo w sprawie interesów Zygmunta Solorza - ustalił \"Newsweek\". Przed nominacją do ABW, Bondaryk calkiem przypadkowo oczywiscie przez kilka lat pracował w firmach związanych z Solorzem.   -Rozmowy celnicy-rzad koncza sie fiaskiem.Trudno sie dziwic.Tusk chcial wmowic celnikom, ze 500 zeta wiecej na miesiac to juz ten obiecywany cud.Celnicy mu wytlumaczyli, ze cuda zaczynaja sie od 1500 zeta wzwyz, a za piec stowek to moze conajwiecej jakis tani wyrob `cudopodobny Made in China wyczarowac.  Straty z powodu tego strajku juz szacowane sa na 350.000.0000 zlotych.   -Tusk i Chlebowski przylapani na oszukiwaniu wyborcow.W listopadzie 2007 Tusk w ramach podziekowan dla Polonii w Anglii za poparcie dla PO deklaruje przed kamerami, ze projekt abolicji podatkowej dla emigrantow jest juz gotowy i bedzie w drodze priorytetowej przez jego rzad realizowany.  Dwa miesiace pozniej pod koniec stycznia szef klubu PO Chlebowski pytany o losy tej ustawy twierdzi, ze trwaja juz ostateczne konsultacje tego projektu odnosnie jego zgodnosci z ustawa zasadnicza.  Klamstwa Tuska i Chlebowskiego tego samego wieczoru odslania wiceminister finansow w rzadzie Tuska Prof.Gomulka, ktory pytany o ten projekt zaskoczony twierdzi, ze ustawa ta gotowa byc nie moze, bo jego ministerstwo dopiero zaczelo nad nia prace.Well-no comment.   -Donald swietuje zwyciestwo nad celnikami.Obiecal im 500 zl podwyzki-czyli identycznie tyle samo ile zagwarantowal im PIS w projekcie budzetu.  Celnicy mowia, ze nie bylo negocjacji tylko szantaz i grozby, ze jesli celnicy nie wroca do pracy to zostana zwolnieni,a ich kompetencje przekazane SG.  Na pierwszy rzut oka poskutkowalo i sie ugieli.Jak wydajnie i z jaka korzyscia dla panstwa beda pracowac tak potraktowani i ponizeni ludzie nie trudno sie jednak domyslec.Przymkniecie oka na kilka TIR-ow z papierosami bedzie kosztowalo Skarb Panstwa wiecej niz te podwyzki.Zwyciestow zdaje sie wiec dla Donalda byc pyrusowe,a nastepne grupy zawodowe, ktorym Tusk obiecywal cuda juz sie zastraszyc nie dadza, bo pielegniarek n.p. Tusk nie zastapi.   -Minister (nie)sprawiedliwosci Cwiakalski odkrywa nareszcie wielka  afere Ziobry i PIS.Ziobro mial popsuc swoj sluzbowy komputer i zniszczyc twardy dysk.Wedlug Cwiakalskiego budzet panstwa poniosl przez to potezne i niepowetowane straty.  Ofiara przemocy brutalnego Zbyszka zostaje zaprezentowana dziennikarzom.W powaznej, przygnebionej atmosferze urzednik Cwiakala uzala sie nad losem biednego niewinnego Laptopa.  Jak ze wielkie jest jednak jego zdziwienie,kiedy uznany za trupa Laptop po nacisnieciu przez Pania Kolende-Zalewska guziczka ON odzywa i ukazuje znajome ramki Windowsa.Zszokowany reinkarnacja sluzebnik Cwiakala zamyka Laptopa i milknie   -minelo 100 dni od objecia wladzy przez Tuska .I powoli zaczynam mu wierzyc, ze bedziemy mieli nad Wisla druga Irlandie.Tyle tylko, ze jak wszyscy upomna sie o te cuda i obiecanki-cacanki z kampanii wyborcze PO, to bedzie to Irlandia Polnocna z Belfastem w centrum Warszawy.   Luty 2008  -Nasz Fidel Donald Tusk jest niezadowolony ze swojego wizerunku w mediach.Dlatego postanawia zafundowac sobie caly sztab ludzi,ktorzy maja mu na biezaco doradzac, jak sie ma zadowolic-wizerunkowo-medialnie oczywiscie  - Kierowniczka Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zostaje przylapna przez GW na tym, ze ustawia sobie konkursy na stanowiska w stolecznym Ratuszu tak, zeby wygodne foteliki dostawaly tylko jej zaufane osobki.GW jak wiadomo raczej medialnym ramieniem PIS nie jest,wiec trudno tu cos Hance paplac o politycznej zemscie itd.Mimo wszystko HGW z Ratusza latwo pozbyc sie nie bedzie, bo wydaje sie ona zyc zasada My Bufet is my Castle    ~Huragan , 05.02.2008 11:26   I z ostatnij chwili:   Sukcesy rządu Tuska:  - zestrzelenie satelity. Nikomu już w Polsce nie spadnie na głowę.  - wypłata Eureko z naszych kieszeni 40miliardów złotych tzw. odszkodowania - Polacy będą goli, ale weseli oraz lubiani bo będą mieć dobry PR  - wypłata Vivendi z pieniędzy podatników 17 miliardów złotych odszkodowania - trochę nas to będzie kosztować, ale będzie dobry PR  - wypłata Żydom (ci są drodzy) 240 miliardów złotych - to będą spłacać jeszcze nasze prawnuki, ale PO będzie mieć dobry PR  - zgoda na budowę gazociągu północnego rocznie około 4miliardów złotych - zgoda, ale PO i TUSK będą mieć dobry PR  - wyprowadzenie z giełdy kilkudziesięciu miliardów złotych kosztem polskich drobnych ciułaczy - no cóż jak powiedział PÓŁ-TUSK, niech Polacy uczą się kapitalizmu  - prywatyzacja Polskich szpitali za długi - dobry PR spłacamy zobowiązania co do grosza, choć firmy farmaceutyczne i inni pośrednicy świadomie doprowadzali do zadłużania szpitali, aby je później przejąć  - oddanie rynku reklam TVP w ręce TVN i Polsatu, głównych graczy, którzy przesądzili o zwycięstwie PO i TUSKA w wyborach poprzez robienie mu dobrego PR i czarnego PR dla PiS.  Dobry PR TUSKA i PO, będzie was kosztował jakieś 300 miliardów złotych z waszych ciężko zarobionych podatków, ale co począć komfort dobrego PR TUSK musi kosztować.      ~Alek , 22.03.2008 14:40
Gość napisał(a):[quote=Gość]A jeżeli ja Ci obiecam, że wybuduję w Ostrołęce stadion na 50000 miejsc, basen 50 metrowy, stworzę 10000 miejsc pracy, itd. to też byś na mnie zagłosował/a ? [/quote]tak

Gość

20-05-2009, 23:50
#15
[quote=Gość]A jeżeli ja Ci obiecam, że wybuduję w Ostrołęce stadion na 50000 miejsc, basen 50 metrowy, stworzę 10000 miejsc pracy, itd. to też byś na mnie zagłosował/a ? [/quote]tak
Gość napisał(a):skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

Gość

11-05-2010, 13:10
#16
skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów