M. Kleczkowski - czy będzie kandydował?

Założony przez mjetek
strony: 1 2 dalej
mjetek napisał(a):Już powoli opada pył po aferze z Kleczkowskim w tytule. Maciej Kleczkowski w swoim serwisie internetowym opublikował fragmenty swojego programu wyborczego. Obiecywał bezpłatny internet w mieście i nowy basen.Niedawno ktoś się dopatrzył, że czerwiec to zbyt szybko, aby rozpocząć kampanię wyborczą. Czym prędziej Maciej Kleczkowski usunął teksty ze swojej strony. Sprawdzałem to i naprawde ich tam nie było, a dokładnie pamietam, że czytałem to. Dociekliwy internauta znalazł jednak kopie. Redakcja eostroleka a dokładnie T.T. napisał artykuł podając precyzyjnie linki do wcześniejszych artykułów w tym serwisie, podał także link do kopii tych tekstów, które zamieszczał Kleczkowski.Wszyscy inni milczą. Nie napisał chyba, jak narazie, o tym nikt. Okazuje się Maciej Kleczkowski ma plecy. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy wpłyneło coś do prokuratora, czy też nie. Cisza w eterze.To, że prasa i radia milczą - cóż. Najśmieszniejsze jest to, że wielki polityk Maciej Kleczkowski schował głowę w piasek. Żadnej reakcji na to co się dzieje. Usunłął program z serwisu moja-ostroleka.pl i czeka aż burza minie.Czy zaatakują go jego polityczni rywale, czy raczej wszyscy przymkną oko na to co zrobił, na to, że złamał prawo rozpoczynając kampanię wyborczą.Czy Maciej Kleczkowski jest człowiekiem bez honoru? Zobaczymy, czy parcie na władzę jest czymś ważniejszym niż prawo. Czy zaczynając kampanie od takich zarzutów można dostać się do rady miasta. Czy łamiąc prawo przed wyborami, można oczekiwać uczciwości po wyborach.A może Maciej Kleczkowski w jakimś wystąpieniu zechce przeprosić wszystkich za ten falstart? Nie wiemy, a co najgorsze mamy takie media, z których może zupełnie się nie dowiemy co z tym będzie dalej.Będę przyglądał się sprawie, a jeżeli Kleczkowski będzie kandydował to osobiście, za pośrednictwem mediów zapytam go dlaczego usunął program wyborczy ze swojej strony.Cześć.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
28-07-2006, 20:31
#1
Już powoli opada pył po aferze z Kleczkowskim w tytule. Maciej Kleczkowski w swoim serwisie internetowym opublikował fragmenty swojego programu wyborczego. Obiecywał bezpłatny internet w mieście i nowy basen.Niedawno ktoś się dopatrzył, że czerwiec to zbyt szybko, aby rozpocząć kampanię wyborczą. Czym prędziej Maciej Kleczkowski usunął teksty ze swojej strony. Sprawdzałem to i naprawde ich tam nie było, a dokładnie pamietam, że czytałem to. Dociekliwy internauta znalazł jednak kopie. Redakcja eostroleka a dokładnie T.T. napisał artykuł podając precyzyjnie linki do wcześniejszych artykułów w tym serwisie, podał także link do kopii tych tekstów, które zamieszczał Kleczkowski.Wszyscy inni milczą. Nie napisał chyba, jak narazie, o tym nikt. Okazuje się Maciej Kleczkowski ma plecy. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy wpłyneło coś do prokuratora, czy też nie. Cisza w eterze.To, że prasa i radia milczą - cóż. Najśmieszniejsze jest to, że wielki polityk Maciej Kleczkowski schował głowę w piasek. Żadnej reakcji na to co się dzieje. Usunłął program z serwisu moja-ostroleka.pl i czeka aż burza minie.Czy zaatakują go jego polityczni rywale, czy raczej wszyscy przymkną oko na to co zrobił, na to, że złamał prawo rozpoczynając kampanię wyborczą.Czy Maciej Kleczkowski jest człowiekiem bez honoru? Zobaczymy, czy parcie na władzę jest czymś ważniejszym niż prawo. Czy zaczynając kampanie od takich zarzutów można dostać się do rady miasta. Czy łamiąc prawo przed wyborami, można oczekiwać uczciwości po wyborach.A może Maciej Kleczkowski w jakimś wystąpieniu zechce przeprosić wszystkich za ten falstart? Nie wiemy, a co najgorsze mamy takie media, z których może zupełnie się nie dowiemy co z tym będzie dalej.Będę przyglądał się sprawie, a jeżeli Kleczkowski będzie kandydował to osobiście, za pośrednictwem mediów zapytam go dlaczego usunął program wyborczy ze swojej strony.Cześć.
Gość napisał(a):dobre żartyKleczkowski i honor    {zdziwko}będzie kandydował jak by nic nigdy się nie stało, zapadnie na "pomroczność jasną" i wszystko będzie {ok}Jego szwagier Kania udzieli mu rozgrzeszenia, gdy ten w pokoiku przyklęknie i skruchę wyrazi.A to co on wyprawia na tej swojej stronie internetowej to po prostu jest piiiiiiiiiii bo inaczej tego nazwać nie można. Koleś tak się zapalił, że pewnie z tyłu mu ogień idzie. Jak z takim tyłem usiądzie na jakiś stołek to ten stołek spłonie od tej aury :))Koleś jest takim rozczochranym polityczkiem. Bez przesady. Tak naprawde jest duża szansa, że mimo wielkich starań nie dostanie się do Rady Miasta. Po co tam tacy jak on. Wielki mi tu wojownik.Niech przyzna się do błędu.

Gość

28-07-2006, 21:13
#2
dobre żartyKleczkowski i honor    {zdziwko}będzie kandydował jak by nic nigdy się nie stało, zapadnie na "pomroczność jasną" i wszystko będzie {ok}Jego szwagier Kania udzieli mu rozgrzeszenia, gdy ten w pokoiku przyklęknie i skruchę wyrazi.A to co on wyprawia na tej swojej stronie internetowej to po prostu jest piiiiiiiiiii bo inaczej tego nazwać nie można. Koleś tak się zapalił, że pewnie z tyłu mu ogień idzie. Jak z takim tyłem usiądzie na jakiś stołek to ten stołek spłonie od tej aury :))Koleś jest takim rozczochranym polityczkiem. Bez przesady. Tak naprawde jest duża szansa, że mimo wielkich starań nie dostanie się do Rady Miasta. Po co tam tacy jak on. Wielki mi tu wojownik.Niech przyzna się do błędu.
Gość napisał(a):kleczkowski {jezyk}ze swojej strony zrobil plakat wyborczy i front walk politycznychchyba chlopak nie widzi tego, ze traci z dnia na dzien. jeszcze jedna glupia wypowiedz kleczkowskiego, jeszcze kilka infomacji o tym jak to PO pokonalo PiS i ludzie nie beda zwracac uwagi na to co ten oszolom robi, to jest jakis nawiedzony facet

Gość

28-07-2006, 22:19
#3
kleczkowski {jezyk}ze swojej strony zrobil plakat wyborczy i front walk politycznychchyba chlopak nie widzi tego, ze traci z dnia na dzien. jeszcze jedna glupia wypowiedz kleczkowskiego, jeszcze kilka infomacji o tym jak to PO pokonalo PiS i ludzie nie beda zwracac uwagi na to co ten oszolom robi, to jest jakis nawiedzony facet
Gość napisał(a):{usmiech}Jeśli wy wszyscy macie jakieś pomysły to je przedstawcie, a nie tylko krytykujecie. Wybory zweryfikują kogo chcą do Rady Ostrołęczanie, a Pan Kleczkowski i tak wejdzie do Rady bo ma za dużo poparcie, więc nie traćcie czasu na ataki tylko także zacznijcie kampanię.

Gość

30-07-2006, 10:38
#4
{usmiech}Jeśli wy wszyscy macie jakieś pomysły to je przedstawcie, a nie tylko krytykujecie. Wybory zweryfikują kogo chcą do Rady Ostrołęczanie, a Pan Kleczkowski i tak wejdzie do Rady bo ma za dużo poparcie, więc nie traćcie czasu na ataki tylko także zacznijcie kampanię.
Gość napisał(a):{diabelek}Może bardziej ma PARCIE a nie poparcie. Parcie to ma i to niezłe. Ale jak będzie kandydował to wielu się znajdzie, żeby mu życie umilić i powiadomić odpowiednie służby.

Gość

30-07-2006, 12:00
#5
{diabelek}Może bardziej ma PARCIE a nie poparcie. Parcie to ma i to niezłe. Ale jak będzie kandydował to wielu się znajdzie, żeby mu życie umilić i powiadomić odpowiednie służby.
Gość napisał(a):a ja chyba bede glosowala na niego mimo ze popelnil taki bladnie zrobil chyba tego specjalnie, chcial moze zyskac pare glosow wiecej ale to co mowil to fajna sprawaja popieram jego program z tym internetem i basenemnawet jezeli zlamal prawo to nie jest to jakas wielka aferajak lepper moze to dlaczego by nie mogl kleczkowski

Gość

30-07-2006, 23:29
#6
a ja chyba bede glosowala na niego mimo ze popelnil taki bladnie zrobil chyba tego specjalnie, chcial moze zyskac pare glosow wiecej ale to co mowil to fajna sprawaja popieram jego program z tym internetem i basenemnawet jezeli zlamal prawo to nie jest to jakas wielka aferajak lepper moze to dlaczego by nie mogl kleczkowski
Gość napisał(a):A jeżeli ja Ci obiecam, że wybuduję w Ostrołęce stadion na 50000 miejsc, basen 50 metrowy, stworzę 10000 miejsc pracy, itd. to też byś na mnie zagłosował/a ?

Gość

31-07-2006, 13:36
#7
A jeżeli ja Ci obiecam, że wybuduję w Ostrołęce stadion na 50000 miejsc, basen 50 metrowy, stworzę 10000 miejsc pracy, itd. to też byś na mnie zagłosował/a ?
Gość napisał(a):Jeśli myślicie, że w ostrołęce jest źle i nie ma perspektyw, to zagłosujcie na mnie! Zobaczycie ile jeszcze da się spieprzyć! M.K.

Gość

01-08-2006, 11:51
#8
Jeśli myślicie, że w ostrołęce jest źle i nie ma perspektyw, to zagłosujcie na mnie! Zobaczycie ile jeszcze da się spieprzyć! M.K.
Gość napisał(a):ze swojego serwisu zdjął hasła wyborcze, ale w takim razie dalej łamie ordynację reklamująć się na swojej prywatnej stronie jako " KANDYDAT DO RADY MIEJSKIEJ W OSTROŁĘCE".http://www.kleczkowski.pl

Gość

03-08-2006, 09:35
#9
ze swojego serwisu zdjął hasła wyborcze, ale w takim razie dalej łamie ordynację reklamująć się na swojej prywatnej stronie jako " KANDYDAT DO RADY MIEJSKIEJ W OSTROŁĘCE".http://www.kleczkowski.pl
Gość napisał(a):Urodziłem sie w Krakowie, mieszkam w Poznaniu, pracuje w Gdyni dlatego sprawy Ostrołęki są mi tak bliskie!!! {mruga}

Gość

04-08-2006, 13:37
#10
Urodziłem sie w Krakowie, mieszkam w Poznaniu, pracuje w Gdyni dlatego sprawy Ostrołęki są mi tak bliskie!!! {mruga}
Gość napisał(a):hehe, już zdjął. dajcie spokój, ale ŻE-NA-DA!!!!!!!!!!!!!!{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

04-08-2006, 14:39
#11
hehe, już zdjął. dajcie spokój, ale ŻE-NA-DA!!!!!!!!!!!!!!{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):z informacji na stronie wynika, że on kandyduje na posła {co}

Gość

04-08-2006, 14:40
#12
z informacji na stronie wynika, że on kandyduje na posła {co}
Gość napisał(a):dla ciekawskich (oraz dziennikarzy i prokuratury) kopia strony:http://cc.msnscache.com/cache.aspx?q=3863593141429&am p;lang=en-US&mkt=en-US&FORM=CVRE2 {chytry}

Gość

04-08-2006, 14:53
#13
dla ciekawskich (oraz dziennikarzy i prokuratury) kopia strony:http://cc.msnscache.com/cache.aspx?q=3863593141429&am p;lang=en-US&mkt=en-US&FORM=CVRE2 {chytry}
Gość napisał(a):podpowiedź dla leniwych prokuratorów:nie trzeba patrzeć na żadne kopie strony, tylko przeczytać nagłówek na www.kleczkowski.pl - i tam stoi jak byk - "kandydat do rady miejskiej w Ostrołęce" - tak biedak się zpieszył ze zdejmowaniem swoich wypocin programowych, że bidulek zapomniał o najważniejszym... {jezyk}

Gość

05-08-2006, 09:58
#14
podpowiedź dla leniwych prokuratorów:nie trzeba patrzeć na żadne kopie strony, tylko przeczytać nagłówek na www.kleczkowski.pl - i tam stoi jak byk - "kandydat do rady miejskiej w Ostrołęce" - tak biedak się zpieszył ze zdejmowaniem swoich wypocin programowych, że bidulek zapomniał o najważniejszym... {jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeśli myślicie, że w ostrołęce jest źle i nie ma perspektyw, to zagłosujcie na mnie! Zobaczycie ile jeszcze da się spieprzyć! M.K.[/quote]z Twojego postu czytam że nie jestes za M.K. O cos go oskarzasz lub masz cos przeciw niemu. byl nie uczciwy? a jaki kur** Ty jestes, podając sie za niego? (Inicjały) i nie probuj wmawiac ze nie chodziło o p. Kleczkowskiego.-Amber.

Gość

05-08-2006, 10:34
#15
[quote=Gość]Jeśli myślicie, że w ostrołęce jest źle i nie ma perspektyw, to zagłosujcie na mnie! Zobaczycie ile jeszcze da się spieprzyć! M.K.[/quote]z Twojego postu czytam że nie jestes za M.K. O cos go oskarzasz lub masz cos przeciw niemu. byl nie uczciwy? a jaki kur** Ty jestes, podając sie za niego? (Inicjały) i nie probuj wmawiac ze nie chodziło o p. Kleczkowskiego.-Amber.
Gość napisał(a):nie załapałeś Amber że to ktos dla dowcipu zrobiłludzie zaczynają już śmiac się z tego kandydata i z tygo, ze teraz się chowa jak jakiś chłopaczekrzucam hasło: do przedszkola, do przedszkola

Gość

05-08-2006, 10:52
#16
nie załapałeś Amber że to ktos dla dowcipu zrobiłludzie zaczynają już śmiac się z tego kandydata i z tygo, ze teraz się chowa jak jakiś chłopaczekrzucam hasło: do przedszkola, do przedszkola
Gość napisał(a):czy redakcja ma jeszcze zamiar wrócić do sprawy Kleczkowskiego?

Gość

08-08-2006, 09:07
#17
czy redakcja ma jeszcze zamiar wrócić do sprawy Kleczkowskiego?
Administrator napisał(a):Witam!Redakcja ma przygotowany jeszcze jeden materiał o "darmowym internecie", który znalazł się w programie Pana Macieja Kleczkowskiego i ten właśnie materiał się ukaże.Nie będziemy wracać do sprawy zbyt wcześniej rozpoczętej kampanii wyborczej. Materiał, który zamieszczamy ukazał się tak naprawdę dzięki czujności osób komentujących artykuł - my sami tak wnikiliwie nie śledzimy wydarzeń politycznych i postaci na ostrołęckiej scenie.Trzeba też wspomnieć, że już "nie ma o czym pisać". Pan Maciej Kleczkowski nie odpowiedział na żadne z pytań. Z tego co mi wiadomo nikt inny tych pytań Kleczkowskiemu nie zadał. Teraz pozostaje tylko sprawa uczciwości lub nieuczciwości tego polityka, ale to okaże się niebawem.Z pozdrowieniamiTomasz TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
08-08-2006, 10:09
#18
Witam!Redakcja ma przygotowany jeszcze jeden materiał o "darmowym internecie", który znalazł się w programie Pana Macieja Kleczkowskiego i ten właśnie materiał się ukaże.Nie będziemy wracać do sprawy zbyt wcześniej rozpoczętej kampanii wyborczej. Materiał, który zamieszczamy ukazał się tak naprawdę dzięki czujności osób komentujących artykuł - my sami tak wnikiliwie nie śledzimy wydarzeń politycznych i postaci na ostrołęckiej scenie.Trzeba też wspomnieć, że już "nie ma o czym pisać". Pan Maciej Kleczkowski nie odpowiedział na żadne z pytań. Z tego co mi wiadomo nikt inny tych pytań Kleczkowskiemu nie zadał. Teraz pozostaje tylko sprawa uczciwości lub nieuczciwości tego polityka, ale to okaże się niebawem.Z pozdrowieniamiTomasz TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):Widzę, że ta strona ma charakter typowo Pisowski. A jeśli mowa o łamaniu ordynacji wyborczej wystarczy przejechać sie do Warszawy by zobaczyć bilboardy PiS-u do kampanii samorządowej

Gość

15-08-2006, 09:12
#19
Widzę, że ta strona ma charakter typowo Pisowski. A jeśli mowa o łamaniu ordynacji wyborczej wystarczy przejechać sie do Warszawy by zobaczyć bilboardy PiS-u do kampanii samorządowej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Widzę, że ta strona ma charakter typowo Pisowski. A jeśli mowa o łamaniu ordynacji wyborczej wystarczy przejechać sie do Warszawy by zobaczyć bilboardy PiS-u do kampanii samorządowej[/quote]Jakby nie było to Pan Kleczkowski powinien odpowiedzieć na jasno postawione pytania bo jeśli w taki sposób będzie dbał o interesy swoich wyborców jak zachowuje się teraz to już im współczuję ;)

Gość

16-08-2006, 15:21
#20
[quote=Gość]Widzę, że ta strona ma charakter typowo Pisowski. A jeśli mowa o łamaniu ordynacji wyborczej wystarczy przejechać sie do Warszawy by zobaczyć bilboardy PiS-u do kampanii samorządowej[/quote]Jakby nie było to Pan Kleczkowski powinien odpowiedzieć na jasno postawione pytania bo jeśli w taki sposób będzie dbał o interesy swoich wyborców jak zachowuje się teraz to już im współczuję ;)

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów