Poznanie płci

Założony przez Joy
strony: 1
Joy napisał(a):Prosze o opinie ktorej mamie sprawdzila sie "przepowiednia" lekarza co do plci? I od ktorego z doktorow?

Joy

Wpisów: 10
Dołączył: 23.02.2010
09-04-2010, 13:17
#1
Prosze o opinie ktorej mamie sprawdzila sie "przepowiednia" lekarza co do plci? I od ktorego z doktorow?
Gość napisał(a):Jak dzidziuś dobrze się ułoży i nie odwróci się do lekarza pleckami to każdy powie Ci jaka jest płeć oczywiście w odpowiednim tygodniu ciązy

Gość

09-04-2010, 14:54
#2
Jak dzidziuś dobrze się ułoży i nie odwróci się do lekarza pleckami to każdy powie Ci jaka jest płeć oczywiście w odpowiednim tygodniu ciązy
Gość napisał(a):[quote=Joy]Prosze o opinie ktorej mamie sprawdzila sie "przepowiednia" lekarza co do plci? I od ktorego z doktorow? [/quote]Może wybierz się do wróżki to przepowiednia się spełni

Gość

09-04-2010, 17:20
#3
[quote=Joy]Prosze o opinie ktorej mamie sprawdzila sie "przepowiednia" lekarza co do plci? I od ktorego z doktorow? [/quote]Może wybierz się do wróżki to przepowiednia się spełni
Gość napisał(a):22 tydzień, dr. Buciński.. no, ale mój Syn rozłożył nogi jak żaba na liściu ;) każdy by poznał, że to chłopak :D

Gość

09-04-2010, 19:13
#4
22 tydzień, dr. Buciński.. no, ale mój Syn rozłożył nogi jak żaba na liściu ;) każdy by poznał, że to chłopak :D
Gość napisał(a):Dr Jankowski - mistrz w "przepowiadaniu" :) We wszystkich przypadkach się nie pomylił i to w dość wczesnej ciąży i w dość niewyraźnym położeniu. Polecam.

Gość

13-04-2010, 14:34
#5
Dr Jankowski - mistrz w "przepowiadaniu" :) We wszystkich przypadkach się nie pomylił i to w dość wczesnej ciąży i w dość niewyraźnym położeniu. Polecam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dr Jankowski - mistrz w "przepowiadaniu" :) We wszystkich przypadkach się nie pomylił i to w dość wczesnej ciąży i w dość niewyraźnym położeniu. Polecam. [/quote]a skąd ty możesz to wiedzieć,że we wszystkich? {diabelek}

Gość

13-04-2010, 22:21
#6
[quote=Gość]Dr Jankowski - mistrz w "przepowiadaniu" :) We wszystkich przypadkach się nie pomylił i to w dość wczesnej ciąży i w dość niewyraźnym położeniu. Polecam. [/quote]a skąd ty możesz to wiedzieć,że we wszystkich? {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dr Jankowski - mistrz w "przepowiadaniu" :) We wszystkich przypadkach się nie pomylił i to w dość wczesnej ciąży i w dość niewyraźnym położeniu. Polecam. [/quote]Chyba we wszystkich ale Twoich przypadkach, bo nieomylny to On nie jest

Gość

14-04-2010, 09:45
#7
[quote=Gość]Dr Jankowski - mistrz w "przepowiadaniu" :) We wszystkich przypadkach się nie pomylił i to w dość wczesnej ciąży i w dość niewyraźnym położeniu. Polecam. [/quote]Chyba we wszystkich ale Twoich przypadkach, bo nieomylny to On nie jest
Gość napisał(a):Tzn ze zdarzylo sie ze u kogos sie dr jankowski pomyli?

Gość

14-04-2010, 18:12
#8
Tzn ze zdarzylo sie ze u kogos sie dr jankowski pomyli?
Gość napisał(a):Tak tak, chodziło mi o moje przypadki:) a bylo ich kilka.

Gość

14-04-2010, 18:42
#9
Tak tak, chodziło mi o moje przypadki:) a bylo ich kilka.
Gość napisał(a):w którym tygodniu ciąży dowiedziałyście się jaka będzie prawdopodobnie płeć dziecka? I od którego lekarza?? Ja jestem w 15 tc i przyznam szczerze że już nie mogę się doczekać kiedy się dowiem :)

Gość

19-09-2010, 17:01
#10
w którym tygodniu ciąży dowiedziałyście się jaka będzie prawdopodobnie płeć dziecka? I od którego lekarza?? Ja jestem w 15 tc i przyznam szczerze że już nie mogę się doczekać kiedy się dowiem :)
Gość napisał(a):ja okolo 23 tc z racji ulozenia poprzecznego. Dr Jankowski sie nie pomylil.

Gość

22-09-2010, 13:10
#11
ja okolo 23 tc z racji ulozenia poprzecznego. Dr Jankowski sie nie pomylil.
Gość napisał(a):WitamPolecam dr Niewińskiego.Byłam w ciąży blizniaczej i już w 20tgc stwierdził że będe miała dwóch chłopców. Nie mylił się. Wogóle wszystko co mówił mi na usg potwierdzilo się.

Gość

22-10-2010, 19:33
#12
WitamPolecam dr Niewińskiego.Byłam w ciąży blizniaczej i już w 20tgc stwierdził że będe miała dwóch chłopców. Nie mylił się. Wogóle wszystko co mówił mi na usg potwierdzilo się.
Gość napisał(a):u mnie jankowski rozpoznał prawidlowo że chłopak i to w dość wczesnej ciąży, już nie pamiętam który tydzień.

Gość

25-10-2010, 23:06
#13
u mnie jankowski rozpoznał prawidlowo że chłopak i to w dość wczesnej ciąży, już nie pamiętam który tydzień.
Gość napisał(a):przy pierwszej ciąży mała do końca nie chciała się pokazac{mruga}ale pamiętam,że Dok. Wikarski dawał 90% że to dziewczynka a dlaczego pozna ł po dł kości udowej {jezyk}teraz jestem w ciąży i ciekawe co powie{mruga}  

Gość

01-02-2011, 16:24
#14
przy pierwszej ciąży mała do końca nie chciała się pokazac{mruga}ale pamiętam,że Dok. Wikarski dawał 90% że to dziewczynka a dlaczego pozna ł po dł kości udowej {jezyk}teraz jestem w ciąży i ciekawe co powie{mruga}  
Gość napisał(a):przy pierwszej ciąży mała do końca nie chciała się pokazac{mruga}ale pamiętam,że Dok. Wikarski dawał 90% że to dziewczynka a dlaczego pozna ł po dł kości udowej {jezyk}teraz jestem w ciąży i ciekawe co powie{mruga}  

Gość

01-02-2011, 16:25
#15
przy pierwszej ciąży mała do końca nie chciała się pokazac{mruga}ale pamiętam,że Dok. Wikarski dawał 90% że to dziewczynka a dlaczego pozna ł po dł kości udowej {jezyk}teraz jestem w ciąży i ciekawe co powie{mruga}  
Gość napisał(a):Jankowski dopiero w 29 tc dojrzał na usg ze bedzie dziewczynka... za ok miesiąc się przekonamy :)

Gość

04-02-2011, 02:06
#16
Jankowski dopiero w 29 tc dojrzał na usg ze bedzie dziewczynka... za ok miesiąc się przekonamy :)
Gość napisał(a):Kobiety co za roznica co bedzie módlcie sie zeby maleństwo bylo cale i zdrowe nie rozumiem co za glupoty. Nie jedna chcialaby miec dziecko bez wzgledu czy chlopczyk czy dziewczynka a nie moze albo zajsc w ciąże albo donosic.  

Gość

19-05-2011, 22:04
#17
Kobiety co za roznica co bedzie módlcie sie zeby maleństwo bylo cale i zdrowe nie rozumiem co za glupoty. Nie jedna chcialaby miec dziecko bez wzgledu czy chlopczyk czy dziewczynka a nie moze albo zajsc w ciąże albo donosic.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kobiety co za roznica co bedzie módlcie sie zeby maleństwo bylo cale i zdrowe nie rozumiem co za glupoty. Nie jedna chcialaby miec dziecko bez wzgledu czy chlopczyk czy dziewczynka a nie moze albo zajsc w ciąże albo donosic.  [/quote]TO NIE GŁUPOTY, TYLKO ZWYKŁE I NATURALNE ZASTANAWIANIE SIĘ JAKIE JEST TO MALEŃSTWO, KTÓRE NOSIMY POD SERCEM, A TO ŻE KAŻDA KOBIETA NAJPIERW I PRZEDE WSZYSTKIM MYŚLI O TYM CZY JEST CAŁE I ZDROWE TO CHYBA OCZYWISTE! A JEŚLI TY MASZ JAKIEŚ PROBLEMY- A SĄDZĘ ZE TAK -TO ZAPRASZAM DO PSYCHOLOGA, BO TU JAK WIDAĆ WYPOWIADAŁY SIĘ NORMALNE KOBIETY W CIĄŻY - JA TEŻ NIEDAWNO URODZIŁAM I CZĘSTO ZASTANAWIAŁAM SIĘ NAD TYM JAKIE BĘDZIE MOJE DZIECKO, IM BLIŻEJ ROZWIĄZANIA TYM CZĘŚCIEJ

Gość

20-05-2011, 23:39
#18
[quote=Gość]Kobiety co za roznica co bedzie módlcie sie zeby maleństwo bylo cale i zdrowe nie rozumiem co za glupoty. Nie jedna chcialaby miec dziecko bez wzgledu czy chlopczyk czy dziewczynka a nie moze albo zajsc w ciąże albo donosic.  [/quote]TO NIE GŁUPOTY, TYLKO ZWYKŁE I NATURALNE ZASTANAWIANIE SIĘ JAKIE JEST TO MALEŃSTWO, KTÓRE NOSIMY POD SERCEM, A TO ŻE KAŻDA KOBIETA NAJPIERW I PRZEDE WSZYSTKIM MYŚLI O TYM CZY JEST CAŁE I ZDROWE TO CHYBA OCZYWISTE! A JEŚLI TY MASZ JAKIEŚ PROBLEMY- A SĄDZĘ ZE TAK -TO ZAPRASZAM DO PSYCHOLOGA, BO TU JAK WIDAĆ WYPOWIADAŁY SIĘ NORMALNE KOBIETY W CIĄŻY - JA TEŻ NIEDAWNO URODZIŁAM I CZĘSTO ZASTANAWIAŁAM SIĘ NAD TYM JAKIE BĘDZIE MOJE DZIECKO, IM BLIŻEJ ROZWIĄZANIA TYM CZĘŚCIEJ

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów