Ostrołęka ciekawe miejsca na sesje fotograficzna

Założony przez Marvolo9
strony: 1 2 dalej
Marvolo9 napisał(a):Witam poszukuje w ostrołece ciekawycj miejsc  na sesje fotograficzna za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny  Pozdrawiam

Marvolo9

Wpisów: 1
Dołączył: 09.03.2010
09-03-2010, 15:09
#1
Witam poszukuje w ostrołece ciekawycj miejsc  na sesje fotograficzna za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny  Pozdrawiam
Gość napisał(a):Jeśli to mialby być plener to  nic mi do glowy nie przychodzi,jeśli wnętrze to na pewno Kafeteria,klimat niepowtarzalny,z tego co się orientuję to kilka sesji już tam się odbyło.

Gość

09-03-2010, 15:51
#2
Jeśli to mialby być plener to  nic mi do glowy nie przychodzi,jeśli wnętrze to na pewno Kafeteria,klimat niepowtarzalny,z tego co się orientuję to kilka sesji już tam się odbyło.
Gość napisał(a):tak wiem ze tam jest fajny klimat ale to bedzie sie pewnie wiazało ze sporymi kosztami???

Gość

09-03-2010, 16:58
#3
tak wiem ze tam jest fajny klimat ale to bedzie sie pewnie wiazało ze sporymi kosztami???
Gość napisał(a):Zupełnie nie ma m pojęcia czy to się wiążę z jakimiś kosztami,pewnie by trzeeba spytać właścicieli.

Gość

11-03-2010, 00:51
#4
Zupełnie nie ma m pojęcia czy to się wiążę z jakimiś kosztami,pewnie by trzeeba spytać właścicieli.
Gość napisał(a):ja miałam sesje na stacji w takim starym kolejowym budynku. zdjęcia wyszły rewelacyjnie.

Gość

11-03-2010, 18:02
#5
ja miałam sesje na stacji w takim starym kolejowym budynku. zdjęcia wyszły rewelacyjnie.
Gość napisał(a):ja miałam sesje na stacji w takim starym kolejowym budynku. zdjęcia wyszły rewelacyjnie.

Gość

11-03-2010, 18:02
#6
ja miałam sesje na stacji w takim starym kolejowym budynku. zdjęcia wyszły rewelacyjnie.
Gość napisał(a):Ja szukam ładnego pleneru na zdjęcia ślubne. Z tym że forty, okolice "nowego" mostu, placu Bema odpadają. Znacie fajne miejsca w O-ce lub okolicach? Z góry dziękuję za pomoc!!! Pozdrawiam

Gość

18-03-2010, 13:36
#7
Ja szukam ładnego pleneru na zdjęcia ślubne. Z tym że forty, okolice "nowego" mostu, placu Bema odpadają. Znacie fajne miejsca w O-ce lub okolicach? Z góry dziękuję za pomoc!!! Pozdrawiam
Gość napisał(a):A jaki typ zdjęc chciałabys zrobic-chodzi Ci o fajne miejsce z zielenia, starym budynkiem.......?

Gość

18-03-2010, 20:53
#8
A jaki typ zdjęc chciałabys zrobic-chodzi Ci o fajne miejsce z zielenia, starym budynkiem.......?
Gość napisał(a):Zielony Zakątek w Susku Starym . Tam jest bardzo ładnie , przynajmniej  mi się tam podobało ...

Gość

19-03-2010, 08:47
#9
Zielony Zakątek w Susku Starym . Tam jest bardzo ładnie , przynajmniej  mi się tam podobało ...
Gość napisał(a):Właściwie to podoba mi się wiele aranżacji plenerowych przed salami bankietowymi (przed Zielonym Zakątkiem, Arkadią, Aleksandrią, Wiolettą, itd.). Z tym że my właśnie bedziemy mieć wesele na sali, przed budynkiem której znajduje się jedynie kostka {jezyk} i zastanawiamy się, gdzie zrobić fajne zdjęcia tak, żeby mieć ładną pamietkę i zarazem, żeby ekonomicznie nie obciążało nas to.  {co} {co} {co} Żeby zrobić sesję przed salami wmienionymi wyżej pewnie musielibyśmy zapłacić pieniążki. Organizacja wesela to duży wydatek, dlatego nie chcemy - że sie tak wyrażę -"dodatkowych" kosztów, eh... Pomoże ktoś? {usmiech} Wszelkie pomysły mile widziane Z. {zakochany}

Gość

19-03-2010, 14:04
#10
Właściwie to podoba mi się wiele aranżacji plenerowych przed salami bankietowymi (przed Zielonym Zakątkiem, Arkadią, Aleksandrią, Wiolettą, itd.). Z tym że my właśnie bedziemy mieć wesele na sali, przed budynkiem której znajduje się jedynie kostka {jezyk} i zastanawiamy się, gdzie zrobić fajne zdjęcia tak, żeby mieć ładną pamietkę i zarazem, żeby ekonomicznie nie obciążało nas to.  {co} {co} {co} Żeby zrobić sesję przed salami wmienionymi wyżej pewnie musielibyśmy zapłacić pieniążki. Organizacja wesela to duży wydatek, dlatego nie chcemy - że sie tak wyrażę -"dodatkowych" kosztów, eh... Pomoże ktoś? {usmiech} Wszelkie pomysły mile widziane Z. {zakochany}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A jaki typ zdjęc chciałabys zrobic-chodzi Ci o fajne miejsce z zielenia, starym budynkiem.......?[/quote]Mogłoby być fajne miejsce z zielenią (ale zdjęcia w lasku przy sosenkach odpadają {mruga} ). Myślałam o czymś nieco bardziej ambitnym.Ze starym budynkiem to dyskusyjne, jakoś tak nie wszystkie ruiny do mnie przemawiają... Preferują zdjęcia w kolorze (czarno-białe na tę okazję mi się nie widzą).Miał ktoś z Was sesję przy torach kolejowych? Pozdrawiam,Z. {zakochany}

Gość

19-03-2010, 14:09
#11
[quote=Gość]A jaki typ zdjęc chciałabys zrobic-chodzi Ci o fajne miejsce z zielenia, starym budynkiem.......?[/quote]Mogłoby być fajne miejsce z zielenią (ale zdjęcia w lasku przy sosenkach odpadają {mruga} ). Myślałam o czymś nieco bardziej ambitnym.Ze starym budynkiem to dyskusyjne, jakoś tak nie wszystkie ruiny do mnie przemawiają... Preferują zdjęcia w kolorze (czarno-białe na tę okazję mi się nie widzą).Miał ktoś z Was sesję przy torach kolejowych? Pozdrawiam,Z. {zakochany}
kris napisał(a):[quote=Gość]Właściwie to podoba mi się wiele aranżacji plenerowych przed salami bankietowymi (przed Zielonym Zakątkiem, Arkadią, Aleksandrią, Wiolettą, itd.). Z tym że my właśnie bedziemy mieć wesele na sali, przed budynkiem której znajduje się jedynie kostka {jezyk} i zastanawiamy się, gdzie zrobić fajne zdjęcia tak, żeby mieć ładną pamietkę i zarazem, żeby ekonomicznie nie obciążało nas to.  {co} {co} {co} Żeby zrobić sesję przed salami wmienionymi wyżej pewnie musielibyśmy zapłacić pieniążki. Organizacja wesela to duży wydatek, dlatego nie chcemy - że sie tak wyrażę -"dodatkowych" kosztów, eh... Pomoże ktoś? {usmiech} Wszelkie pomysły mile widziane Z. {zakochany}[/quote]No niestety jak się organizuje wesele, to trzeba się liczyć z wydatkami. Jeśli podoba Ci się przed jakąś salą, to warto zapłacić kilka zł i mieć ładne tło. Będziecie tylko raz tak wyglądać pięknie, to jest Wasz dzień i oszczędzać na takiej pamiątce bym nie chciał.Miejsc na zdjęcia może być sporo... może macie babcię na wsi, gdzie jest dużo zieleni, może macie ulubione miejsca gdzie się spotykaliście. Pomysłów można mieć dużo. Mnie raz młodzi wzięli w piękny zakątek gdzieś na wsi i tam zrobiliśmy sesję. Są też prywatne ogrody (reklamują się w gazetach często właściciele).Może też Wasz fotograf będzie miał jakieś pomysły na zdjęcia.

kris

Wpisów: 10
Dołączył: 19.11.2009
19-03-2010, 14:25
#12
[quote=Gość]Właściwie to podoba mi się wiele aranżacji plenerowych przed salami bankietowymi (przed Zielonym Zakątkiem, Arkadią, Aleksandrią, Wiolettą, itd.). Z tym że my właśnie bedziemy mieć wesele na sali, przed budynkiem której znajduje się jedynie kostka {jezyk} i zastanawiamy się, gdzie zrobić fajne zdjęcia tak, żeby mieć ładną pamietkę i zarazem, żeby ekonomicznie nie obciążało nas to.  {co} {co} {co} Żeby zrobić sesję przed salami wmienionymi wyżej pewnie musielibyśmy zapłacić pieniążki. Organizacja wesela to duży wydatek, dlatego nie chcemy - że sie tak wyrażę -"dodatkowych" kosztów, eh... Pomoże ktoś? {usmiech} Wszelkie pomysły mile widziane Z. {zakochany}[/quote]No niestety jak się organizuje wesele, to trzeba się liczyć z wydatkami. Jeśli podoba Ci się przed jakąś salą, to warto zapłacić kilka zł i mieć ładne tło. Będziecie tylko raz tak wyglądać pięknie, to jest Wasz dzień i oszczędzać na takiej pamiątce bym nie chciał.Miejsc na zdjęcia może być sporo... może macie babcię na wsi, gdzie jest dużo zieleni, może macie ulubione miejsca gdzie się spotykaliście. Pomysłów można mieć dużo. Mnie raz młodzi wzięli w piękny zakątek gdzieś na wsi i tam zrobiliśmy sesję. Są też prywatne ogrody (reklamują się w gazetach często właściciele).Może też Wasz fotograf będzie miał jakieś pomysły na zdjęcia.
Gość napisał(a):Zgadza sie przed salami trzeba placic ok 200-300zl, ale to juz od Was zalezy, czy chcecie cos placic do sesji dodatkowo. Ja mialam miedzy innymi plener przy Zielonym Zakątku, a tam jest mnoswto opcji-zdjecia we wnetrzach , przy stawikach, na tarasie, mnostwo zieleni i jest tam tez nieodrestaurowany budynek-zdjecia wygladaja rewelacyjnie-takze te w kolorach.Tak poza tym, darmowe zdjecia  to  na wspomnianych torach kolejowych, w parkach np. z tylu Klasztoru, plac Bema z ratuszem, nad rzeką, z graffiti w tle itd.Ale i tak wiele zalezy od dobrego fotografa i samej pary- pomyslow, spontanicznosci, wizji itd.powodzenia w poszukiwaniach{mruga}

Gość

20-03-2010, 16:03
#13
Zgadza sie przed salami trzeba placic ok 200-300zl, ale to juz od Was zalezy, czy chcecie cos placic do sesji dodatkowo. Ja mialam miedzy innymi plener przy Zielonym Zakątku, a tam jest mnoswto opcji-zdjecia we wnetrzach , przy stawikach, na tarasie, mnostwo zieleni i jest tam tez nieodrestaurowany budynek-zdjecia wygladaja rewelacyjnie-takze te w kolorach.Tak poza tym, darmowe zdjecia  to  na wspomnianych torach kolejowych, w parkach np. z tylu Klasztoru, plac Bema z ratuszem, nad rzeką, z graffiti w tle itd.Ale i tak wiele zalezy od dobrego fotografa i samej pary- pomyslow, spontanicznosci, wizji itd.powodzenia w poszukiwaniach{mruga}
Gość napisał(a):ja widziałam sesje na mieście w centrum w południe, też fajny pomysł ... nietypowo i kolorowo :)

Gość

20-03-2010, 18:01
#14
ja widziałam sesje na mieście w centrum w południe, też fajny pomysł ... nietypowo i kolorowo :)
Gość napisał(a):Ja proponowałbym coś może nad Omulwią!! Jest tam wiele uroczych miejsc!!Wiele mostów i kładek oraz cała masa zieleni {tak}

Gość

20-03-2010, 19:02
#15
Ja proponowałbym coś może nad Omulwią!! Jest tam wiele uroczych miejsc!!Wiele mostów i kładek oraz cała masa zieleni {tak}
Gość napisał(a):Robiliście może sesję w ogrodzie u Pana Szczęsnego? Ciekaw jestem jakie koszty i wrażeń oczywiście {usmiech}

Gość

03-04-2010, 22:20
#16
Robiliście może sesję w ogrodzie u Pana Szczęsnego? Ciekaw jestem jakie koszty i wrażeń oczywiście {usmiech}
Gość napisał(a):hehehe dobre,  sesje w zieleni, przepraszam ale to takie beznadziejne ze az musialam skomentowac :-)) przepraszam jesli kogos urazilam ale ludzie po prostu czasami nie maja pojęcia co to znaczy fajne miejsce: czyt. fajne miejsce nie ma nic wspolnego z zielenią:-) a prawdziwe pozowanie z patrzeniem się w obiektyw i przytulaniem się :-)) p.s  {gafa} wiem ze to moze nie na temat ale nie moglam przejsc obok tego,czytając takie bzdety. :-) Ludzie świat idzie do przodu wy tez spróbujcie, to nie boli {!} :-)

Gość

05-04-2010, 18:37
#17
hehehe dobre,  sesje w zieleni, przepraszam ale to takie beznadziejne ze az musialam skomentowac :-)) przepraszam jesli kogos urazilam ale ludzie po prostu czasami nie maja pojęcia co to znaczy fajne miejsce: czyt. fajne miejsce nie ma nic wspolnego z zielenią:-) a prawdziwe pozowanie z patrzeniem się w obiektyw i przytulaniem się :-)) p.s  {gafa} wiem ze to moze nie na temat ale nie moglam przejsc obok tego,czytając takie bzdety. :-) Ludzie świat idzie do przodu wy tez spróbujcie, to nie boli {!} :-)
Gość napisał(a):Oczywiście popieram, bo dość tego kiczu, trawka, woda, łabądz, może jszcze sztuczny kwiatek, {diabelek}

Gość

06-04-2010, 18:12
#18
Oczywiście popieram, bo dość tego kiczu, trawka, woda, łabądz, może jszcze sztuczny kwiatek, {diabelek}
Gość napisał(a):dobry fotograf wszędzie zrobi dobre fotki, nie ma co zaraz się rzucać na zdjęcia w zieleni, fotograf robi fotki tam gdzie klient chce i tyle. Wiadomo że teraz odchodzi się od pozowanek z bukiecikiem na tle jałowca, ale nie można od razu krytykować "zieleni", rozumiem że teraz wszyscy ruszą na stare ruiny PKP {diabelek}

Gość

07-04-2010, 09:25
#19
dobry fotograf wszędzie zrobi dobre fotki, nie ma co zaraz się rzucać na zdjęcia w zieleni, fotograf robi fotki tam gdzie klient chce i tyle. Wiadomo że teraz odchodzi się od pozowanek z bukiecikiem na tle jałowca, ale nie można od razu krytykować "zieleni", rozumiem że teraz wszyscy ruszą na stare ruiny PKP {diabelek}
Gość napisał(a):Zakładasz obiektyw 85mm ze światłem 1.4 i nie ma znaczenia na jakim tle robisz {chytry}

Gość

07-04-2010, 11:19
#20
Zakładasz obiektyw 85mm ze światłem 1.4 i nie ma znaczenia na jakim tle robisz {chytry}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów