Zespół Remont z Różana

Założony przez florencja8
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno... [/quote]Też mi sie wydaje że jakies takie są smutasy... [/quote]chyba konkurencja remontu nie lubi dwa przedostatnie wpisy ten sam numer  

Gość

09-08-2010, 21:43
#1
[quote=Gość][quote=Gość]U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno... [/quote]Też mi sie wydaje że jakies takie są smutasy... [/quote]chyba konkurencja remontu nie lubi dwa przedostatnie wpisy ten sam numer  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno... [/quote]Też mi sie wydaje że jakies takie są smutasy... [/quote]remontu konkurencja nie lubi widzędwa przedostatnie wpisy ten sam nr

Gość

09-08-2010, 21:47
#2
[quote=Gość][quote=Gość]U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno... [/quote]Też mi sie wydaje że jakies takie są smutasy... [/quote]remontu konkurencja nie lubi widzędwa przedostatnie wpisy ten sam nr
Gość napisał(a):U NAS GRALI NA WESELU I BARDZO BYLIŚMY ZADOWOLENI.ZESPÓŁ SUPER

Gość

10-08-2010, 12:21
#3
U NAS GRALI NA WESELU I BARDZO BYLIŚMY ZADOWOLENI.ZESPÓŁ SUPER
Gość napisał(a):Czy ktoś posiada fragment nagrania wesela, na którym gra zespół REMONT? Byłabym bardzo wdzięczna o przesłanie choć kawałka, bo sam zespół nie posiada materiałów:kasia_30.07@wp.plZ góry dziękuję:)

Gość

07-06-2013, 10:43
#4
Czy ktoś posiada fragment nagrania wesela, na którym gra zespół REMONT? Byłabym bardzo wdzięczna o przesłanie choć kawałka, bo sam zespół nie posiada materiałów:kasia_30.07@wp.plZ góry dziękuję:)
Gość napisał(a):Faktycznie jak ktoś napisał popytaj kamerzystów a podczas rozmowy z zespołem zapytaj jakiego kamerzystę polecają to będziesz wiedziała/ał czy polecają siebie nawzajem czy według kompetencji.

Gość

08-06-2013, 22:51
#5
Faktycznie jak ktoś napisał popytaj kamerzystów a podczas rozmowy z zespołem zapytaj jakiego kamerzystę polecają to będziesz wiedziała/ał czy polecają siebie nawzajem czy według kompetencji.

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów